ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ruska peta kolona u americi

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

ruska peta kolona u americi - Page 5 Empty Re: ruska peta kolona u americi

Post by Winter is coming Fri 7 Oct - 18:20

moze biti,negdje am procitao da su neki eskimi rekli da su zvijezde na nebu drugacije nego prije pa su se neki usudili spekulisati na osnovu toga da je zemlja malo izisla iz svoje regularne osi

Winter is coming

Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

ruska peta kolona u americi - Page 5 Empty Re: ruska peta kolona u americi

Post by Guest Fri 7 Oct - 18:24

Ma dobro ono....mislim da i dalje kod njih prevladava taj neki tradicionalni nacin samoga zivota,mozebitno i razmisljanja pa i religije. Ali ono....voze aute,prihvacaju sve moderne stvari koje im unaprijeduju zivot. Rade kuce od modernih materijala itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ruska peta kolona u americi - Page 5 Empty Re: ruska peta kolona u americi

Post by Winter is coming Fri 7 Oct - 18:26

sjebalo ih "globalno zagrijavanje"  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

ruska peta kolona u americi - Page 5 Empty Re: ruska peta kolona u americi

Post by Guest Fri 7 Oct - 18:30

Fora je to na odreden nacin. Recimo po Hr a i opcenito bilo gdje po bivsoj Jugi. Odlazak na selo je mene redovito deprimirao. Ono jebote bas depresija cista...od kuca,nacina zivota i svega ostaloga. Drukcije je kad se rodis u tome sigurno ali ono....u kurcu izgleda. E sad....obalna sela su mi drugi par rukava, ali vjerojatno jer ih promatram pomalo kroz ruzicaste naocale. Ono...stare kamene kuce,borovi okolo,brda,sume...ljepse je kako god okrenes. Nema toliko blata i ravnice, ljudi su ono hm...svestraniji na odreden nacin. Ali recimo negdje vani da vidi covjek ovakve stvari negdje bas u pizdi materinoj....prvo sto mi padne na pamet je da to ima jebene turisticke potencijale :)) . A to i nije daleko od istine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ruska peta kolona u americi - Page 5 Empty Re: ruska peta kolona u americi

Post by Winter is coming Fri 7 Oct - 21:33

meni je npr odlazak u veike gradove bio jako stresan,selo je nekako mirnija atmosfera,cist zrak,dobra klopa,dobri ljudi

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

ruska peta kolona u americi - Page 5 Empty Re: ruska peta kolona u americi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum