ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by RayMabus 5/10/2016, 22:59

Ništa neče ostat. Ja ču morat okrenit flotu jer se neču imat kome javit.

Vi gledate to kroz arapsku invaziju a ja kroz kvocijent inteligencije i ako se spustim među Meksikance oni će me počet obožavat kao božanstvo iako im ja kažem da ne al nije stvar u meni nego u njihovoj razini razvijenosti svijesti.

Treba mi kontkt s društvom koje je razvijeno i koje neče kleknuti i početi mi se klanjati ili društvo koje je ratoborno i to .......a toga neče biti za pola stolječa jer če bijela kuga takva društva izbrisati s lica Zemlje.

RayMabus

Posts : 176924
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by melkior 5/10/2016, 22:59

RayMabus wrote:Nažalost neče ostat ništa. Jedino če sirotinja upitne inteligencije prepravit ove napredne države i društva.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by melkior 5/10/2016, 23:04

RayMabus wrote:Ništa neče ostat. Ja ču morat okrenit flotu jer se neču imat kome javit.

Vi gledate to kroz arapsku invaziju a ja kroz kvocijent inteligencije i ako se spustim među Meksikance oni će me počet obožavat kao božanstvo iako im ja kažem da ne al nije stvar u meni nego u njihovoj razini razvijenosti svijesti.

Treba mi kontkt s društvom koje je razvijeno i koje neče kleknuti i početi mi se klanjati ili društvo koje je ratoborno i to .......a toga neče biti za pola stolječa jer če bijela kuga takva društva izbrisati s lica Zemlje.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by RayMabus 5/10/2016, 23:07

Vidite šta vam je emanicpacija i zašto se to na duhovno razvijenim planetama kažnjava izgonom iz društva ......sve je divno krasno i sad eto ako tako nastaviš dakle mir i to nestaješ i prisiljen si objavit rat nekome samo da u društvu uvedeš ratno stanje koje je samo izlika za ukidanje tih prava koje je emanicpacija proizvela.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176924
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by melkior 5/10/2016, 23:12

melkior wrote:
RayMabus wrote:Ništa neče ostat. Ja ču morat okrenit flotu jer se neču imat kome javit.

Vi gledate to kroz arapsku invaziju a ja kroz kvocijent inteligencije i ako se spustim među Meksikance oni će me počet obožavat kao božanstvo iako im ja kažem da ne al nije stvar u meni nego u njihovoj razini razvijenosti svijesti.

Treba mi kontkt s društvom koje je razvijeno i koje neče kleknuti i početi mi se klanjati ili društvo koje je ratoborno i to .......a toga neče biti za pola stolječa jer če bijela kuga takva društva izbrisati s lica Zemlje.



Europa je otišla k vragu kad su dozvolili uništavanje gotike. Čak se ne radi o tome da su uništili neku tamo katoličku crkvu, već gotičku crkvu. Na stranu sve, bili vjernici ili ne, ali ovo je prvorazredni kulturni skandal, pravi kulturocid. Za što se više uhvatiti? To više nije moj Zapad, moj kontinent  No
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by RayMabus 5/10/2016, 23:18

Europa ce se vrlo brzo morat suočiti s činjenicom da ce morat proradit na vlastitom natalitetu inace ....problem je šta su pronatalitetne politike skupe i nedaju rezultate odma te šta ove žene nemoš prislit tek tako na rađaje......i onda postoji samo jedno riješenje u tom slucaju : nekome dovoljno jakome tko je stvarna prijetnja objavit :


Rat je organizirani sukob naoružanih ljudi, kao produženje politike država, nacija, klasa sredstvima oružanog nasilja u cilju ostvarivanja određene političke, gospodarske i druge dobiti. Rat je društvena pojava uvjetovana i povezana s pojavom i razvitkom klasnog društva čiji su osnovni zakoni ujedno i opći zakoni razvitka rata. Osnovni sadržaj rata čini oružana borba, ali se rat ne svodi samo na nju, on je širi, složeniji jer uključuje i druge oblike borbe (političke, gospodarske itd.) koje imaju veliko značenje za pripremu i vođenje rata.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Rat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176924
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by RayMabus 5/10/2016, 23:28

Nitko u ovoj Europi a pri tom mislim na fizička lica , vlade , bilo koga tko je nešto kao odlučivanje i to nemože preokrenit demografsku piramidu jer pronatalitetne politike osim šta su skupe nedaju ni onaj pravi željeni rezultat i nitko nemože doć reč nekome rađaj više ili pravi više djece .....bar ne u stanju mira .......u ratnom stanju bi to bilo moguce mjenjajuci zakone po hitnoj proceduri.

Europa mora objaviti nekome jakome rat i to nije pitanje ocu neču , ja bi ja nebi.

Neobjavi i nestaješ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176924
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by melkior 5/10/2016, 23:31

melkior wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Ništa neče ostat. Ja ču morat okrenit flotu jer se neču imat kome javit.

Vi gledate to kroz arapsku invaziju a ja kroz kvocijent inteligencije i ako se spustim među Meksikance oni će me počet obožavat kao božanstvo iako im ja kažem da ne al nije stvar u meni nego u njihovoj razini razvijenosti svijesti.

Treba mi kontkt s društvom koje je razvijeno i koje neče kleknuti i početi mi se klanjati ili društvo koje je ratoborno i to .......a toga neče biti za pola stolječa jer če bijela kuga takva društva izbrisati s lica Zemlje.



Europa je otišla k vragu kad su dozvolili uništavanje gotike. Čak se ne radi o tome da su uništili neku tamo katoličku crkvu, već gotičku crkvu. Na stranu sve, bili vjernici ili ne, ali ovo je prvorazredni kulturni skandal, pravi kulturocid. Za što se više uhvatiti? To više nije moj Zapad, moj kontinent  No
Demokracija, globalizacija i masovna kultura su uništili jednostavnu eleganciju i plemenitost duha, veličinu Europe u kojoj knjiga i mač idu ruku pod ruku jer predstavljaju visoke kriterije postojanja koji su se zagubili i prepustili svoje mjesto  banalnosti i ispraznosti



Stoga će se Europa morati pročistiti u vatri.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by Guest 5/10/2016, 23:33

RayMabus wrote:Nitko u ovoj Europi a pri tom mislim na fizička lica , vlade , bilo koga tko je nešto kao odlučivanje i to nemože preokrenit demografsku piramidu jer pronatalitetne politike osim šta su skupe nedaju ni onaj pravi željeni rezultat i nitko nemože doć reč nekome rađaj više ili pravi više djece .....bar ne u stanju mira .......u ratnom stanju bi to bilo moguce mjenjajuci zakone po hitnoj proceduri.

Europa mora objaviti nekome jakome rat i to nije pitanje ocu neču , ja bi ja nebi.

Neobjavi i nestaješ.

longi, kaće riknit tipkovnica? jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by RayMabus 5/10/2016, 23:37

melkior wrote:Demokracija, globalizacija i masovna kultura su uništili jednostavnu eleganciju i plemenitost duha, veličinu Europe u kojoj knjiga i mač idu ruku pod ruku jer predstavljaju visoke kriterije postojanja koji su se zagubili i prepustili svoje mjesto  banalnosti i ispraznosti



Stoga će se Europa morati pročistiti u vatri.
A ono .....nije mi baš logično da se Švabija naseljawa swime i svačim idučih 20 godina a mora jer su cici krep i da to onda bude uspiješno tj preživi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176924
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by melkior 5/10/2016, 23:44

RayMabus wrote:
melkior wrote:Demokracija, globalizacija i masovna kultura su uništili jednostavnu eleganciju i plemenitost duha, veličinu Europe u kojoj knjiga i mač idu ruku pod ruku jer predstavljaju visoke kriterije postojanja koji su se zagubili i prepustili svoje mjesto  banalnosti i ispraznosti



Stoga će se Europa morati pročistiti u vatri.
A ono .....nije mi baš logično da se Švabija naseljawa swime i svačim idučih 20 godina a mora jer su cici krep i da to onda bude uspiješno tj preživi.
Tragedija ovog vremena je što smo previše htjeli od života. Htijući previše od života, izgubili smo život sam.

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by RayMabus 5/10/2016, 23:53

Tragedija će nastat kad ovi u Briselu shvate da je svima u Europi krahirao natalitet i da če morat uvozit samo Azijate , Afrikance i južno Amerikance.

Još veca tragedija ce nastat kad shvate da Rusija i drugi nisu popušili tu foru i ostali su etnički čisti i počme fight i ovi krenu a ovi dotepenci svi uteknu i padne Brisel.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176924
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by RayMabus 6/10/2016, 00:01

Moš zamislit kako če stranci branit Njemačku da ih Rusi napadnu.

Krene Rus prema Berlinu a pola Berlina pobjegne k svojim matičnim državama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176924
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by melkior 6/10/2016, 00:03

asilovski wrote:http://www.radiosarajevo.ba/kolumne/zlatko-dizdarevic/crvena-linija/240289
Inače, simptomatično je da jedini suvisao komentar na aktuelna geopolitička kretanja u svijetu možeš dobiti u BiH. Trebalo bi doista razjuriti pola tih profesora na Politologiji u Zagrebu jer nitko nema muda ili pameti napisati ikakav korektan komentar ili reagiranje u medijima. Kratko i jasno, tzv. intelektualna elita je izdala samu bit svog poziva. Očito se radi o dubljem sistemskom poremećaju koji nije simptomatičan samo u RH već se kao karcinom proširio na većinu zapadnih društava. Kao da više nema neovisnih intelektualaca koji će reći popu pop a bobu bob.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by RayMabus 6/10/2016, 00:06

Nemam pojma šta je to intelektulac a i ne zanima me samo znam da ako itko ikad pokuša prodor u Europu i ond probije ove države na rubovima EU koje su etnički čiste pa bi se jako branile ili pak iste puste tu vojsku preko svog teririja i ista izađe na granice Njemačke ili Francuske ........da nečeš uspit reč ptičica i cijeli centar Europe če pasti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176924
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by RayMabus 6/10/2016, 00:10

RayMabus wrote:Nemam pojma šta je to intelektulac a i ne zanima me samo znam da ako itko ikad pokuša prodor u Europu i ond probije ove države na rubovima EU koje su etnički čiste pa bi se jako branile ili pak iste puste tu vojsku preko svog teririja i ista izađe na granice Njemačke ili Francuske ........da nečeš uspit reč ptičica i cijeli centar Europe če pasti.
Ovo je baš fascinantna činjenica ....ono dovoljno ti je da izbiješ na granice s Njemačkom i tu napraviš bitku i to probiješ i put ti je otvoren jer stanovništvo iza tog područja je multikulti i počela bi masovna bežanija i panika i vojska od te mase koja paničari i bježi nebi uopče sastavila kvalitetnu obranu teritorija.

Ono danas baneš pred Berlin i otprilike sutra u podne si izašao u Marseilu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176924
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by RayMabus 6/10/2016, 00:19

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Nemam pojma šta je to intelektulac a i ne zanima me samo znam da ako itko ikad pokuša prodor u Europu i ond probije ove države na rubovima EU koje su etnički čiste pa bi se jako branile ili pak iste puste tu vojsku preko svog teririja i ista izađe na granice Njemačke ili Francuske ........da nečeš uspit reč ptičica i cijeli centar Europe če pasti.
Ovo je baš fascinantna činjenica ....ono dovoljno ti je da izbiješ na granice s Njemačkom i tu napraviš bitku i to probiješ i put ti je otvoren jer stanovništvo iza tog područja je multikulti i počela bi masovna bežanija i panika i vojska od te mase koja paničari i bježi nebi uopče sastavila kvalitetnu obranu teritorija.

Ono danas baneš pred Berlin i otprilike sutra u podne si izašao u Marseilu.
Ajme koji peh. Stvarno šteta. Jedna bitka i crvena armija izbija na La Manš , granicu španjolska francuska i Marseile.

Dovoljno.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176924
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by RayMabus 6/10/2016, 00:22

Zar uopče itko sumnja da bi današnji Parižani branili Pariz da nekakvi tenkovi izbiju na njegove granice .....onih 10 miljona nazovi parižana bi trčalo prema šta dalje od tamo i pregazilo u tom stampedu ostatak Francuske ....ovaj šta dolazi s tenkovima nebi imao šta ni radit nego samo vozit preko toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176924
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by melkior 6/10/2016, 00:25

RayMabus wrote:Nemam pojma šta je to intelektulac a i ne zanima me samo znam da ako itko ikad pokuša prodor u Europu i ond probije ove države na rubovima EU koje su etnički čiste pa bi se jako branile ili pak iste puste tu vojsku preko svog teririja i ista izađe na granice Njemačke ili Francuske ........da nečeš uspit reč ptičica i cijeli centar Europe če pasti.
Ozbiljno, ako dođe do ruske invazije u Europu, bilo bi neinteligentno od Mađara, Čeha ili Poljaka da se idu nešto kurčit. Potpiši s Rusima mir, pusti ih preko svog teritorija dalje na Zapad i to je to. Ne znam kako to oni misle da će NATO braniti Europu od ruske invazije. Rusi su za tjedan dana na Atlantiku. Dok se NATO rekuperira, Europa će već biti pod ruskom čizmom. Druga stvar što Rusima uopće nije u interesu vojno osvajati Europu. Što ćeš s pola milijarde okupiranih? Eventualno smjeniti dosadašnje proameričke vlade, razoružati i preuzeti nadzor nad njemačkom industrijom i bankama i proglasiti mir pod povoljnim uvjetima. Blitzkrieg, brzo osvajanje Europe, i još brže povlačenje.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by melkior 6/10/2016, 00:28

RayMabus wrote:Tragedija će nastat kad ovi u Briselu shvate da je svima u Europi krahirao natalitet i da če morat uvozit samo Azijate , Afrikance i južno Amerikance.

Još veca tragedija ce nastat kad shvate da Rusija i drugi nisu popušili tu foru i ostali su etnički čisti i počme fight i ovi krenu a ovi dotepenci svi uteknu i padne Brisel.
Bilo bi fora da pobjegnu eurobirokrati u Ameriku na rezervne pozicije, a Ameri ih streljaju zbog dezertiranja pirat
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by RayMabus 6/10/2016, 00:29

melkior wrote:
RayMabus wrote:Nemam pojma šta je to intelektulac a i ne zanima me samo znam da ako itko ikad pokuša prodor u Europu i ond probije ove države na rubovima EU koje su etnički čiste pa bi se jako branile ili pak iste puste tu vojsku preko svog teririja i ista izađe na granice Njemačke ili Francuske ........da nečeš uspit reč ptičica i cijeli centar Europe če pasti.
Ozbiljno, ako dođe do ruske invazije u Europu, bilo bi neinteligentno od Mađara, Čeha ili Poljaka da se idu nešto kurčit. Potpiši s Rusima mir, pusti ih preko svog teritorija dalje na Zapad i to je to. Ne znam kako to oni misle da će NATO braniti Europu od ruske invazije. Rusi su za tjedan dana na Atlantiku. Dok se NATO rekuperira, Europa će već biti pod ruskom čizmom. Druga stvar što Rusima uopće nije u interesu vojno osvajati Europu. Što ćeš s pola milijarde okupiranih? Eventualno smjeniti dosadašnje proameričke vlade, razoružati i preuzeti nadzor nad njemačkom industrijom i bankama i proglasiti mir pod povoljnim uvjetima. Blitzkrieg, brzo osvajanje Europe, i još brže povlačenje.
A ono ...Njemačka , Franuska i to tamo je obranu zamislilo po šemi da im nitko nikad neče doć na granice .......al ako im dođe ovi odma padaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176924
2014-04-11


Back to top Go down

Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis - Page 5 Empty Re: Zlatko Dizdarević: SAD-e vuče cijelu planetu u ambis

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum