ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

policijska država

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

policijska država  - Page 3 Empty Re: policijska država

Post by mutava baštarda 1/10/2016, 16:11

asilovski wrote:
mutava baštarda wrote:Casus belli napada na Afganistan je bilo to što su talibanerosi bili saveznici alkaidi. Danas su oni saveznik amera u Siriji, a to sve prođe ispod radara.
Pa vidi samo da SAD-e nema ništa protiv Nusre Fronte koja je osnovana od strane bagdadija i al qaide, da ne govorim da i ostale vehabističke skupine kao što je Zinki i dr. unatoč tomu što su teroristi dobijaju izdašnu pomoć od CIA-e i Pentgona ono 16 godina poslije 11/9 SAD-e (ponovno) naoružava iste te koji su se navodno zabili u Tornjeve 
Omjer uloženog i dobivenog.
Uloži sa malo protuoklopnih sredstava i obraz kontra jedne zemlje koja im nije saveznik. Za njih jeftino.

mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

policijska država  - Page 3 Empty Re: policijska država

Post by provocator 1/10/2016, 16:33

I kaj sad tebe druže marcellus jebe?
Pa ti si već nakon šest mjeseci pripadnosti Hrvatske u EU tvrdio kako osjećaš blagodati ulaska naše države u tu zajednicu. Sjećam se ko jučer.

_________________
policijska država  - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

policijska država  - Page 3 Empty Re: policijska država

Post by Guest 1/10/2016, 16:58

Njega cesto love u nekakvim nekonzistentnostima.

Uglavnom, sto se mene tice, jebem ja njima svima mater koliko ih ima, djubrad murjacka/spijunska/cinkaroska. Sto vise podataka imaju o normalnim ljudima koji secu bakice preko prijelaza, to su i gluplji i lijeniji. Jos  i pustaju Sirijce koji tvrde da su rodjeni 1.01.2002. a vidjeli su svojim ocima u live prijenosu Thrilla' in Manilla, i onda bi mi trebali slat otiske, DNK, uzorke krvi, sperme, sline, roznice i po jedan bubreg i plucno krilo kad Plenky slijedeci puta ide da su poljubi sa Junckerom.

Onda se Sirijci potezu ove godine na GP Bajakovo, a slijedece ljeto u nasim mjestima, ali nema veze Veliki Brat ima nase podatke, nema tko da krivo pogleda travnjak.

Jebem li vam mamu fasisticku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

policijska država  - Page 3 Empty Re: policijska država

Post by darth_vader 1/10/2016, 17:13

Lijepo je vidjeti da ima i osviještene mladeži... doduše premalo, al jebi ga...to je do naroda ovakvog nikakvog...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

policijska država  - Page 3 Empty Re: policijska država

Post by marcellus 1/10/2016, 18:50

kolerik wrote:Njega cesto love u nekakvim nekonzistentnostima.

Uglavnom, sto se mene tice, jebem ja njima svima mater koliko ih ima, djubrad murjacka/spijunska/cinkaroska. Sto vise podataka imaju o normalnim ljudima koji secu bakice preko prijelaza, to su i gluplji i lijeniji. Jos  i pustaju Sirijce koji tvrde da su rodjeni 1.01.2002. a vidjeli su svojim ocima u live prijenosu Thrilla' in Manilla, i onda bi mi trebali slat otiske, DNK, uzorke krvi, sperme, sline, roznice i po jedan bubreg i plucno krilo kad Plenky slijedeci puta ide da su poljubi sa Junckerom.

Onda se Sirijci potezu ove godine na GP Bajakovo, a slijedece ljeto u nasim mjestima, ali nema veze Veliki Brat ima nase podatke, nema tko da krivo pogleda travnjak.

Jebem li vam mamu fasisticku.

nema nikakve nekonzistentnosti između zalaganja za ulazak i ostanak Hrvatske u EU i protivljenja tome da EU postane fašistička država

Orban je isto za EU i za to da Mađari ostanu u EU pa im isto jebe mater policijsko fašističku, nema tu nekonzistentnosti, autizam nije rješenje, rješenje je izboriti se za svoj status i prava unutar društva u koje spadaš (eu)

s jebanjem majke murjačkoj i cinkaroškoj đubradi se posve slažem

_________________
policijska država  - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

policijska država  - Page 3 Empty Re: policijska država

Post by Guest 2/10/2016, 09:58

DNA im mogu samo mamama,sestrama,punoljetnim ćerama...i tako svasta nesto,u guzicu ostaviti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

policijska država  - Page 3 Empty Re: policijska država

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum