ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tyson Fury

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Tyson  Fury Empty Tyson Fury

Post by Yehudi 30/9/2016, 22:39

Tyson  Fury Kli%C4%8Dko%20i%20fury

  Svjetski prvak u superteškoj kategoriji Tyson Fury 

http://sportske.jutarnji.hr/fightclub/boks/tyson-fury-je-unisten-svjetski-boksacki-prvak-ostaje-bez-titule-nakon-sto-mu-je-u-urinu-pronaden-kokain/4765769/


-----------------------------------------------------------------------------------------------

   I gledate sada ove smradove koji žele na silu oteti pojas - PRVAKU SVIJETA - koji je napokon prebio onu sisu od  kliča

 PS - Inače je taj smrad  kličko  najpodliji bokač kojega sam pogledao u zadnjih 30 godina

 .......................naslanja se na protivnike, gazi po prednjem stopalu, gura, slini................ma osramotio je taj sport


  I kad ga je konačno tip prebio kao zadnju sisu, onda kompanija navodno pronadje Kokain u krvi PRVAKA SVIJETA .....Furiya


 ma možeš misliti koliko je to istina...........................LAŽ I PODVALA  ----------------jer se invetitorima više isplati onaj smrad kličko


  Jadna majko  ali stvarno...............................totalno je i sport korumpiran.............SRAMOTA
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Yehudi 30/9/2016, 22:40

Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by udba 30/9/2016, 22:43

U zadnjih 10 Kličkovih borbi možda su dvije bile spomena vrijedne. Jel' to namješteno, jel' to nema pravih boraca, jel sve što vrijedi otišlo u kavez ili stvarno nitko ne može s njima izać na kraj, ne znam.

_________________
Tyson  Fury Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Yehudi 30/9/2016, 22:54

Nakon što je Wada obavila testiranje u Lancasteru,


SPN tvrdi  ( WHATTTT )


da je predsjednik Antidopinške agencije Dr. Margaret Goodman uputio pismo borcu


 u kojem se tvrdi  ( WHATTT )


da mu je na A testu u urinu pronađen


tzv. benzoilekgonin, ( whatttt  )


glavni sastojak kokaina! Tyson  Fury 1f602 
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by udba 30/9/2016, 22:56

Pa lik mi je i bio malo sumnjiv i preimpulzivan

_________________
Tyson  Fury Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Yehudi 30/9/2016, 23:08

udba wrote:U zadnjih 10 Kličkovih borbi možda su dvije bile spomena vrijedne. Jel' to namješteno, jel' to nema pravih boraca, jel sve što vrijedi otišlo u kavez ili stvarno nitko ne može s njima izać na kraj, ne znam.

  Čim čujem da si gledao zadnjih  desetak mečeva, vidim  da si upoznat u temu.

 Pa reci sam dali je on jedan od šporkijih boksača ikada.  Ma kamere i ne prkazuju sve momentalno

 ali kada pogledas snimke ( necenzurirane ) onda vidiš kako je šporak igrač
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by udba 30/9/2016, 23:12

Yehudi wrote:
udba wrote:U zadnjih 10 Kličkovih borbi možda su dvije bile spomena vrijedne. Jel' to namješteno, jel' to nema pravih boraca, jel sve što vrijedi otišlo u kavez ili stvarno nitko ne može s njima izać na kraj, ne znam.

  Čim čujem da si gledao zadnjih  desetak mečeva, vidim  da si upoznat u temu.

 Pa reci sam dali je on jedan od šporkijih boksača ikada.  Ma kamere i ne prkazuju sve momentalno

 ali kada pogledas snimke ( necenzurirane ) onda vidiš kako je šporak igrač
Duge ruke su mu omogućavale da se naslanja odozgo na oponenta, ono što mi nije jasno je zašto ga nikad nisu pokušavali sastavit aperkatom. Tyson, onaj stari je lomio dugajlije aperkatima, uđe u proboj i odozdo ga potegne, pola sebe u bradu pola dušmana i onda ga načme.

Ovi su svi pokušavali krošejima i direktima, jalovo.

_________________
Tyson  Fury Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Guest 30/9/2016, 23:15

pa nije ga baš prebio, bio je jebeno dosadan meč, obojica su nakon 15 rundi imali facu kao da su sišli sa manekenske piste

samo taj britanac je tresa glavom ko manijak , sigurno je bio na nečemu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Winter is coming 30/9/2016, 23:17

Klitcko popusio batina ko mali majmun

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by catabbath 30/9/2016, 23:18

Pa da je i bio na koki, nije da od toga rastu mišići. A Kličko je zato izgledao usporen kao da se dobro napušio...

_________________
Tyson  Fury Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12391
2015-08-22


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Guest 30/9/2016, 23:18

očito smo gledali onda različite mečeve
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by udba 30/9/2016, 23:18

dva brata wrote:pa nije ga baš prebio, bio je jebeno dosadan meč, obojica su nakon 15 rundi imali facu kao da su sišli sa manekenske piste

samo taj britanac je tresa glavom ko manijak , sigurno je bio na nečemu
..i zazivao Isusa više nego moj svećenik na misi. S druge strane i George Foreman je doživio prosvjetljenje nakon nekoliko direkta u lampu. Jedino ne znam ko je Zdravka Tomca potego šakom.

_________________
Tyson  Fury Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Guest 30/9/2016, 23:18

dawson wrote:Pa da je i bio na koki, nije da od toga rastu mišići. A Kličko je zato izgledao usporen kao da se dobro napušio...
ma borba je bila dosadna, puno je bolje gledati onaj boks lakše kategorije to se ekipa mlati samo tako
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Guest 30/9/2016, 23:23

Yehudi wrote: ma možeš misliti koliko je to istina...........................LAŽ I PODVALA  ----------------jer se invetitorima više isplati onaj smrad kličko

A nije jebemu mater podvala. Pa mozes zauzdati prezir prema Klicku baziram na politici barem u ovome slucaju. Jer je kod ovog mamlaza bilo vidljivo da gadno nesto je u igri pogotovo kad je krenulo otkazivanje uzvrata...a kad je odbio prvo testiranje bilo je skoro pa jasno...onda odugovlaci jos neko vrijeme....pa kao ajde moze. I puf....kokain. Ko mu jebe mater sam si je kriv.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Guest 30/9/2016, 23:24

Winter is coming wrote:Klitcko popusio batina ko mali majmun

?

Onda mi nismo isto gledali. Ono je bilo negledljivo prakticki. Ovaj ga je izbjegavao prakticki do kraja, a onaj nije imao muda riskirati napad. Presterilno bilo za gledati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Winter is coming 30/9/2016, 23:25

MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:Klitcko popusio batina ko mali majmun

?

Onda mi nismo isto gledali. Ono je bilo negledljivo prakticki. Ovaj ga je izbjegavao prakticki do kraja, a onaj nije imao muda riskirati napad. Presterilno bilo za gledati.
mozda su me oci prevarile  cat inace sam fanatik sa tesku kategoriju

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Yehudi 30/9/2016, 23:29

udba wrote:Pa lik mi je i bio malo sumnjiv i preimpulzivan

 Ne znam po čemu ............ima takav gard, takav stil boksa ( gleda si vjerojatno njegovih zadnjih par borbi....uvik je tako boksa

 sa spuštenim gardom ) 

   Nego su kličku stalno namištali protivnike ( inače, zna se, da prvak ima pravo birati izmedju pet izazivača..................a kličko je uvik

 bira niže od sebe ( a i onda se naslanja, gura itd. )

  E onda je naletio na lika koji ima istu visinu ali sa jako zajebanim gardom i stilom........................pa je popušio
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Winter is coming 30/9/2016, 23:32

tip je ko cassius clay,mice glavom takvom brzinom da ga ne mozes pogoditi ili ako ga pogodis to nece biti diektan udarac nego vise okrznuce a udarci su mu precizni i jaki,klichko nije znao gdje mu je glava a gdje guzica kad ga je ovaj uhvatio u shemu

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Yehudi 30/9/2016, 23:32

MaximusDecimusMiridije wrote:
Winter is coming wrote:Klitcko popusio batina ko mali majmun

?

 a onaj nije imao muda riskirati napad.


 Da, bilo je mučno gledati....................no niti " prvak -kličko- nije ima muda napadati i riskirati

 ( i bolje za njega da nije jer to su teški udarci čovika od 120 Kg..............zasra se kličko, očito je bil )
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by udba 30/9/2016, 23:32

Yehudi wrote:
udba wrote:Pa lik mi je i bio malo sumnjiv i preimpulzivan

 Ne znam po čemu ............ima takav gard, takav stil boksa
Ne po boksu, nego po ponašanju prije i poslije meča. Ko da nije čist, nije to bilo Alijevo trolanje niti usiljena gluma ko kod onih šta su mu pljuvali vodu u lice. S onim zazivanjima Krista mi je lik baš vuko na kombinaciju Red Wolfa i Mamića, a to nemereš bit na Dukatovom jogurtu.

_________________
Tyson  Fury Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Tyson  Fury Empty Re: Tyson Fury

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum