ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Page 1 of 26 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next

Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by vili40 28/9/2016, 13:26

Sukob zbog psa: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Liječnik Saša Gulić nogom je odgurnuo psa koji je krenuo na njegova sina (2). Vlasnik psa zbog toga mu je slomio nos. Ispred zgrade u Kornatskoj ulici bilo je krvi, pa su je vatrogasci došli oprati


 Ležao sam bez svijesti u lokvi krvi. Nakon što sam otvorio oči, udario me još i nogom u glavu. Moj prestravljeni dvogodišnjak gledao je u mene bez riječi, rekao je Saša Gulić (33) iz Zagreba.

U nedjelju je oko 10.45 sati sa sinom izašao ispred svoje zgrade u Kornatskoj ulici na Sigečici. Namjeravao je pričekati suprugu i kćer kako bi svi otišli u šetnju u park Maksimir. U dvorištu ispred zgrade prema njegovom je sinu krenuo pas koji je bio bez brnjice i povodca.
- Bio je ogroman i njuška mu je bila taman u razini glave mojeg djeteta. Izgledao mi je kao da će ga napasti. Nisam mogao čekati da se to dogodi.Bio je udaljen samo nekoliko centimetara od mojeg sina i instinktivno sam ga odgurnuo nogom - rekao je zagrebački gastroenterolog Gulić.
Vlasnik psa, koji prema Gulićevoj procjeni ima između 25 i 30 godina, udario ga je šakom u glavu i onesvijestio ga. Čim je došao k sebi, pobjesnjeli vlasnik ovčara počeo ga je verbalno napadati i još ga je jednom udario nogom.
- Bio sam toliko ošamućen da sam jedva mogao razabrati što mi je govorio. Sjećam se da me pitao odakle mi pravo da udaram njegova psa. Urlao je neko vrijeme i potom otišao. Supruga se tad spustila s malom kćeri ispred zgrade i potpuno se izbezumila. Djeca su plakala - rekao je Gulić kad smo ga posjetili u bolnici.
Pozvao je policiju, koja je odmah privela vlasnika psa, koji živi u istom kvartu kao Gulić, iako se ne poznaju od prije. Liječnik je završio na operaciji nosa u bolnici Sv. Duh, u kojoj inače radi. Utvrdili su da ima i potres mozga. Još će razmisliti, kaže, hoće li tužiti vlasnika psa. Policija ga je privela na razgovor.
- I sam imam psa i obožavam ga. Nikad nisam povisio ton na njega, nikad se nisam ni s kim ni potukao. Nisam htio ozlijediti tog psa, samo sam se uplašio za svoje dijete. Prihvatio bih da mi je vlasnik bilo što rekao, ali da me ovako pretuče, to mi je nevjerojatno - priznao je liječnik.
Pred njegovu su zgradu morali doći i vatrogasci da bi oprali krv s betona.  

http://www.24sata.hr/news/sukob-zbog-psa-pretukao-ga-dok-je-spasavao-svojeg-sina-492603
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by vili40 28/9/2016, 13:33

inače,nije važno kako i od kuda,ali kolko znam štemer je liječniku totalno smrskao nosnu kost
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by Winter is coming 28/9/2016, 13:35

koja budala,kaze da ce jos razmisliti dali ce tuziti vlasnika psa,nego sta nego tuziti a psa likvidirati

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by vili40 28/9/2016, 13:38

Winter is coming wrote:koja budala,kaze da ce jos razmisliti dali ce tuziti vlasnika psa,nego sta nego tuziti a psa likvidirati
nije pas ništa kriv nego taj manijak kojih je po gradu sve više.I naravno "institucije" koje ne poduzimaju ništa.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by Winter is coming 28/9/2016, 13:40

pa nisam ni rekao da je kriv pas ali kod nas se svaki pas koji bi napao celjade ubio,sad neznam kako to ide otkad je uvedena demokracija,mozda pas ima pravo na fer sudjenje,ko zna mozda jednog dana pas bude predsjednik amerike,nebi se iznenadio

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by Guest 28/9/2016, 13:41

Winter is coming wrote:koja budala,kaze da ce jos razmisliti dali ce tuziti vlasnika psa,nego sta nego tuziti a psa likvidirati
ne laprdaj...što je pas skrivio?
nek tuži vlasnika zbog napada i to je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by max123 28/9/2016, 13:41

triba vlasnika dobroooo natamburat a cuku dat odgovornim ljudima..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by provocator 28/9/2016, 13:43

Zasigurno je liječnik bio Hrvat i sad je pretužno da neki drugi Hrvat više voli svog psa, tko zna koje pasmine, nego svog brata Hrvata.
Hrvat Hrvatu razbio njušku... Prestrašno!

_________________
Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by Guest 28/9/2016, 13:44

Winter is coming wrote:pa nisam ni rekao da je kriv pas ali kod nas se svaki pas koji bi napao celjade ubio,sad neznam kako to ide otkad je uvedena demokracija,mozda pas ima pravo na fer sudjenje,ko zna mozda jednog dana pas bude predsjednik amerike,nebi se iznenadio
rekao si psa likvidirati....pitam te zašto? jel pas napao koga?
doktor i sam kaže da je pas djetetu prišao, a ne i napao...
poznato je da se psi i djeca dobro razumiju, vjerojatno se pas želio poigrati, pomirisati...poliznuti, jer na taj način pokazuju svoju dobru ćud i želju za igrom....
da je želio napasti, tata bi to i te kako dobro primjetio i naveo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by Winter is coming 28/9/2016, 13:45

provocator wrote:Zasigurno je liječnik bio Hrvat i sad je pretužno da neki drugi Hrvat više voli svog psa, tko zna koje pasmine, nego svog brata Hrvata.
Hrvat Hrvatu razbio njušku... Prestrašno!
i to zbog psa

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by vili40 28/9/2016, 13:46

takav pas nema što raditi po gradu bez brnjice i kontrole vlasnika.amen
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by Kermit 28/9/2016, 13:50

vili40 wrote:inače,nije važno kako i od kuda,ali kolko znam štemer je liječniku totalno smrskao nosnu kost
njuškicu heheheh ja uopće ne dajem djecu da se približavaju psu, a ne da pas ide na djete, jednostavno 50% vlasnika kerova imaju određeni poremećaj ili ponašanju, ličnosti ili nešto gore
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by Kermit 28/9/2016, 13:51

Noor wrote:
Winter is coming wrote:koja budala,kaze da ce jos razmisliti dali ce tuziti vlasnika psa,nego sta nego tuziti a psa likvidirati
ne laprdaj...što je pas skrivio?
nek tuži vlasnika zbog napada i to je to.
Pusti srbi i kerovi, zato im država izgleda ko jebeni Bombaj za vrijeme monsuna
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by vili40 28/9/2016, 13:52

asilovski wrote:
vili40 wrote:inače,nije važno kako i od kuda,ali kolko znam štemer je liječniku totalno smrskao nosnu kost
njuškicu heheheh ja uopće ne dajem djecu da se približavaju psu, a ne da pas ide na djete, jednostavno 50% vlasnika kerova imaju određeni poremećaj ili ponašanju, ličnosti ili nešto gore
točno,možda je taj postotak u gradu i veći
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by Guest 28/9/2016, 13:52

vili40 wrote:takav pas nema što raditi po gradu bez brnjice i kontrole vlasnika.amen
nema što raditi bez lajne...to da, ali brnjicu mora imati samo ako spada u skupinu opasnih pasa, a to su, neovisno o pasmini:

– pas koji je ničim izazvan napao čovjeka i nanio mu tjelesne ozljede
– pas koji je ničim izazvan napao drugog psa i nanio mu teške tjelesne ozljede,
– pas koji je uzgajan i /ili dresiran za borbe pasa ili zatečen u organiziranoj borbi s drugim psom,
– pas pasmine terijera tipa bull i njihovi križanci (stafordski bull terijer, američki stafordski terijer, bull terijer i mini bull terijer)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by Winter is coming 28/9/2016, 13:54

vili40 wrote:takav pas nema što raditi po gradu bez brnjice i kontrole vlasnika.amen
pa imas ljude sto vole pse vise od ljudi i ko ce to sad njima objasniti razliku izmedju psa i covjeka,njima je to valjda isto,trebaju imati ista prava  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by vili40 28/9/2016, 13:55

Noor wrote:
vili40 wrote:takav pas nema što raditi po gradu bez brnjice i kontrole vlasnika.amen
nema što raditi bez lajne...to da, ali brnjicu mora imati samo ako spada u skupinu opasnih pasa, a to su, neovisno o pasmini:

– pas koji je ničim izazvan napao čovjeka i nanio mu tjelesne ozljede
– pas koji je ničim izazvan napao drugog psa i nanio mu teške tjelesne ozljede,
– pas koji je uzgajan i /ili dresiran za borbe pasa ili zatečen u organiziranoj borbi s drugim psom,
– pas pasmine terijera tipa bull i njihovi križanci (stafordski bull terijer, američki stafordski terijer, bull terijer i mini bull terijer)
kolko se godišnje samo u Zagrebu dogodi napada psa na djecu?I tko je za to kriv?
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by Guest 28/9/2016, 13:55

asilovski wrote:
Noor wrote:
Winter is coming wrote:koja budala,kaze da ce jos razmisliti dali ce tuziti vlasnika psa,nego sta nego tuziti a psa likvidirati
ne laprdaj...što je pas skrivio?
nek tuži vlasnika zbog napada i to je to.
Pusti srbi i kerovi, zato im država izgleda ko jebeni Bombaj za vrijeme monsuna
:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by Kermit 28/9/2016, 13:57

vili40 wrote:
asilovski wrote:
vili40 wrote:inače,nije važno kako i od kuda,ali kolko znam štemer je liječniku totalno smrskao nosnu kost
njuškicu heheheh ja uopće ne dajem djecu da se približavaju psu, a ne da pas ide na djete, jednostavno 50% vlasnika kerova imaju određeni poremećaj ili ponašanju, ličnosti ili nešto gore
točno,možda je taj postotak u gradu i veći
moguće, jako puno baba i idiota je uzelo pse sa kojima se ponaša kao da su im seksualni partneri, mrtvi očevi, djeca, nesretne ljubavi, 50% pasa neartikulirano laje i ne može se šetati uopće bez povoca, a ne slušaju apsolutno ništa. Mog kera je isti pinč tri puta napao i svaki put sam spriječio kontru, četvrti sam šutio i onda je bilo cike vike i probušeno uho i vlasnica koja je histerizirala nasred livade...najčešći je uzrok tomu prosto držanje pasa u krilu ili u naručju to je prvi okidač razmaženosti koje dalje ide na čistu agresivnost
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by max123 28/9/2016, 13:59

Winter is coming wrote:
vili40 wrote:takav pas nema što raditi po gradu bez brnjice i kontrole vlasnika.amen
pa imas ljude sto vole pse vise od ljudi i ko ce to sad njima objasniti razliku izmedju psa i covjeka,njima je to valjda isto,trebaju imati ista prava  cat
budimo realni,cukovi su daleko bolji ljudi..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina Empty Re: Pretukao ga dok je spašavao svojeg sina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 26 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum