ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by Kermit 27/9/2016, 07:47

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
klerko wrote:baš razmišljah o tome da li hercegovina tako žarko želi pod okrilje hrvatske....
nisam siguran... prije ne nego da....
ma zele...samo pitanje je da li ih ovi u hr zele...
Oni slijede Buzin i Briselske uspravnice koje su skladu sa ciljevima arapskih saveznika, znači rat za 10 godina i samoubilački napadi po Mostaru
da bar slijede..samo se bojim da ovi u hr nikog ne slijede..vec izmisljaju i kemijaju neku svoju politiku van realnih događaja
Slijede kako ne, slijede da su odjebali bilo kakav interes osim bakirovog, pogotovo će to sada biti jer je kao dodik sa putinom iako Ruse boli kurac za srbe, pa će ameri još više biti za Bakiristan, a kuća Suad duboko rovari dovlači arape, pare, ezane i tekbrije

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by Eroo 27/9/2016, 07:48

vuksadinare wrote:
klerko wrote:baš razmišljah o tome da li hercegovina tako žarko želi pod okrilje hrvatske....
nisam siguran... prije ne nego da....
ma zele...samo pitanje je da li ih ovi u hr zele...
Ne žele, usprkos Sorinom trudu.
Eroo
Eroo

Posts : 74995
2016-07-22


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by vuksadinare 27/9/2016, 07:49

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
klerko wrote:baš razmišljah o tome da li hercegovina tako žarko želi pod okrilje hrvatske....
nisam siguran... prije ne nego da....
ma zele...samo pitanje je da li ih ovi u hr zele...
Oni slijede Buzin i Briselske uspravnice koje su skladu sa ciljevima arapskih saveznika, znači rat za 10 godina i samoubilački napadi po Mostaru
da bar slijede..samo se bojim da ovi u hr nikog ne slijede..vec izmisljaju i kemijaju neku svoju politiku van realnih događaja
Slijede kako ne, slijede da su odjebali bilo kakav interes osim bakirovog, pogotovo će to sada biti jer je kao dodik sa putinom iako Ruse boli kurac za srbe, pa će ameri još više biti za Bakiristan, a kuća Suad duboko rovari dovlači arape, pare, ezane i tekbrije
..oces da ti ja kazem kakvu politiku vode u hrvatskoj'...'brigo moja prijeđi na drugoga'....macekovska politika...koja traje vec 100 godina..osim par godina kad je tuđman bio predsjednik..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by Kermit 27/9/2016, 07:51

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
ma zele...samo pitanje je da li ih ovi u hr zele...
Oni slijede Buzin i Briselske uspravnice koje su skladu sa ciljevima arapskih saveznika, znači rat za 10 godina i samoubilački napadi po Mostaru
da bar slijede..samo se bojim da ovi u hr nikog ne slijede..vec izmisljaju i kemijaju neku svoju politiku van realnih događaja
Slijede kako ne, slijede da su odjebali bilo kakav interes osim bakirovog, pogotovo će to sada biti jer je kao dodik sa putinom iako Ruse boli kurac za srbe, pa će ameri još više biti za Bakiristan, a kuća Suad duboko rovari dovlači arape, pare, ezane i tekbrije
..oces da ti ja kazem kakvu politiku vode u hrvatskoj'...'brigo moja prijeđi na drugoga'....macekovska politika...koja traje vec 100 godina..osim par godina kad je tuđman bio predsjednik..
ovo sada je kritično, Bošnjaci su de facto postali anadolija i nusra fronta, sa srbima neće ići, pa je jedini logični zaključak da će Bakir kidisati na Hrvate kao najslabiju kariku, pa slušaj samo SDA ko da smo u Alepu neki Jaihs al shram maltene će zabraniti instrumente i DVD-ove
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by RayMabus 27/9/2016, 08:06

Protiv koga sad ratujemo ?

:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by Eroo 27/9/2016, 08:08

RayMabus wrote:Protiv koga sad ratujemo ?

:^0 lol!

Unutrašnjeg neprijatelja. Uglavnom. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74995
2016-07-22


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by jastreb 27/9/2016, 09:03

Pa da je na vlasti ostao Milanović bilo bi,mislim,više šanse za hrvatski entitet.

HDZ se odavno odrekao Hrvata u BIH. Ovdje naravno mislim na hrvatski HDZ. HDZ BIH je druga priča.

Zato sada iz Zagreba dolaze emisari kako bi HDZ BIH i Hrvate u BIH općenito,razjedinili.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by vuksadinare 27/9/2016, 09:12

jastreb wrote:Pa da je na vlasti ostao Milanović bilo bi,mislim,više šanse za hrvatski entitet.

HDZ se odavno odrekao Hrvata u BIH. Ovdje naravno mislim na hrvatski HDZ. HDZ BIH je druga priča.

Zato sada iz Zagreba dolaze emisari kako bi HDZ BIH i Hrvate u BIH općenito,razjedinili.
ono mislis jandrokovic i ekipa?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by vuksadinare 27/9/2016, 09:13

hdz se odrekao hrvata jer se zele sto vise oprat zbog herceg bosne 90-tih...po principu..'bje'z te od nas jebo vas ionako ste nas usosili'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by Guest 27/9/2016, 09:14

aben wrote:
pizzon wrote:ne postoji kraj  " povijesti "   
"povijest " nije samo ono sto mi znamo,
sa stanovista univerzuma ne postoji osnovna za kraj postojanja.
ako se zivot ugasi na jednom mestu on vasrksava na nekom drugom,
planeti ili sistemu.
bica koja priznaju samo za sebe, da su osecanja vrednost koja 
nas odvaja, a da pritom nemamo pojima o  svetu zivotinja, 
na kopnu i moru, flori i fauni, znacaju svega toma u sirem smislu,
smatram da je previse pretenciozno pisati o kraju postojanja,
ako je bilo reci o tome. jer povijst, istorija, je pregled dogadjaja,
film koji nem a kraja, a la prica bez kraja
povjesti ni bilo do pisma, 
tako je ne će biti ni posli pisma.
eh, sta znam, kada nije bilo pisma bilo je usmenog predanja,
bilo je prvih crteza po pecinama, pa su ta predanja kasnije
pretocena u pisane reci. ne znam nisa tacno !
msm da je rec  povijest istorije :)) siti aspekt, ne samo
drustvena nauka.


Last edited by pizzon on 27/9/2016, 09:15; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by jastreb 27/9/2016, 09:15

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Pa da je na vlasti ostao Milanović bilo bi,mislim,više šanse za hrvatski entitet.

HDZ se odavno odrekao Hrvata u BIH. Ovdje naravno mislim na hrvatski HDZ. HDZ BIH je druga priča.

Zato sada iz Zagreba dolaze emisari kako bi HDZ BIH i Hrvate u BIH općenito,razjedinili.
ono mislis jandrokovic i ekipa?
Bilo koji HDZ nikada nije bio zainteresiran za jak hrvatski entitet u BIH. Bili su zainteresirani samo za zap.Hercegovinu.

A ovi emisari? Ne,HDZ ni Jandroković nemaju interesa ondje. Glasnović.

Glasnović rovari protiv HDZ-a u BIH i naziva ih komunjarama i Jugoslavenima. Čak je jednog Ninu Raspudića proglasio Jugoslavenom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by jastreb 27/9/2016, 09:16

vuksadinare wrote:hdz se odrekao hrvata jer se zele sto vise oprat zbog herceg bosne 90-tih...po principu..'bje'z te od nas jebo vas ionako ste nas usosili'
Žalosno,ali istinito,više se za treći entitet zalažu Srbi,nego Hrvatska.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by vuksadinare 27/9/2016, 09:18

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:hdz se odrekao hrvata jer se zele sto vise oprat zbog herceg bosne 90-tih...po principu..'bje'z te od nas jebo vas ionako ste nas usosili'
Žalosno,ali istinito,više se za treći entitet zalažu Srbi,nego Hrvatska.
...kad se zele oprati...a blizi se presuda ovim u hag-u...potvrde li se drugostušanjeske presude u hagu hdz to nece ici u prilog i samim time sto dalej od primisli na herceg bosnu..sve je to politika....da su povoljni uslovi za treci vec bi bili u prvim redovima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by Guest 27/9/2016, 09:18

kic wrote:
pizzon wrote:ne postoji kraj  " povijesti "   
"povijest " nije samo ono sto mi znamo,
sa stanovista univerzuma ne postoji osnovna za kraj postojanja.
ako se zivot ugasi na jednom mestu on vasrksava na nekom drugom,
planeti ili sistemu.
bica koja priznaju samo za sebe, da su osecanja vrednost koja 
nas odvaja, a da pritom nemamo pojima o  svetu zivotinja, 
na kopnu i moru, flori i fauni, znacaju svega toma u sirem smislu,
smatram da je previse pretenciozno pisati o kraju postojanja,
ako je bilo reci o tome. jer povijst, istorija, je pregled dogadjaja,
film koji nem a kraja, a la prica bez kraja
govorimo o liberalizmu kao jedinom preostalom sustavu nakon pada komunizma..

ali ne znam jesi ikad zamisljao svijet bez svog postojanja, malo je otrijeznujuce, sve se nastavlja kao da nas nije nikad ni bilo, a dileme danasnjice postaju majusne..

nisam, ja sam posvecen zivotu, nemam potrebu da razmisljam u tom pravcu.
ali, ako je istina, da mi, ziveci svoj zivot, stvramo pozitivnu ili negatinu
karmu buducim generacijama svojim potomcima, onda da, u tom smislu
razmiljam. da svojim postupcima u zivotu ne napravim losu karmu onima
nakon mene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by Guest 27/9/2016, 09:21

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Devojke-ogrnute-zastavama-620x350

ova mi se nesto odvojila, vuckova favoritkinja :))
ove 2 bi yebo, prvu desnu i drugu, a trecu ipak ne bih.
da se ne naljuti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by RayMabus 27/9/2016, 09:27

Srbija če kao odgowor na owo dobit Wojsku Kosowa na swojim graničama ......
RayMabus
RayMabus

Posts : 176336
2014-04-11


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by epikur37 27/9/2016, 09:46

aben wrote:konj na paši?

On je kasnije došao.

Ma pisao je njegov nik kao prvi admin...a tko ga šiša već.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by epikur37 27/9/2016, 09:48

dzmrdz wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
je se sićaš neurotičnog for.a?

ne, je s vip-a?
sociologija i vip, kilometarski postovi, teorija urote i sl:)
nešto ko atila

Ja sam prije vipa vršljao po sov/filozofiji ono mlad pa bih umovao a na fporumu prijatelji sam imao ekipu s erinade, eryngium, aimee, bggirl ...

E a Siljke! Secas li se njega? lol!


onaj čedin, liberal :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by Guest 28/9/2016, 13:43

epikur37 wrote:
dzmrdz wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:

ne, je s vip-a?
sociologija i vip, kilometarski postovi, teorija urote i sl:)
nešto ko atila

Ja sam prije vipa vršljao po sov/filozofiji ono mlad pa bih umovao a na fporumu prijatelji sam imao ekipu s erinade, eryngium, aimee, bggirl ...

E a Siljke! Secas li se njega? lol!


onaj čedin, liberal :)
E taj! Kako je bio tip ljigav..zlo
Taj je prototip NGO produkcije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by provocator 28/9/2016, 13:45

epikur37 wrote:Nije, uspostavom HR HercegBosne podjela BiH bi bila gotova stvar i Srbi bi RS onda još lakše  mogli i konačno odcijepiti i pripojiti Srbiji...

Hrvate u BiH treba nekako nagovoriti da se ujedine s muslimanima i u savezu Sarajeva i Zagreba udare na Drinu, el mudzahid bojna i par hosovih pukovnija bi izašli na povijesni limes i tako osigurali da Srbija ne pređe Drinu a BiH ostane cjelovita.


A što bio to točno spadalo pod HR HercegBosnu? Što s teritorijem kojeg si je prisvojio Dodik?

_________________
je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by Antijunak 28/9/2016, 13:51

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
klerko wrote:baš razmišljah o tome da li hercegovina tako žarko želi pod okrilje hrvatske....
nisam siguran... prije ne nego da....
ma zele...samo pitanje je da li ih ovi u hr zele...
Oni slijede Buzin i Briselske uspravnice koje su skladu sa ciljevima arapskih saveznika, znači rat za 10 godina i samoubilački napadi po Mostaru
da bar slijede..samo se bojim da ovi u hr nikog ne slijede..vec izmisljaju i kemijaju neku svoju politiku van realnih događaja
Slijede kako ne, slijede da su odjebali bilo kakav interes osim bakirovog, pogotovo će to sada biti jer je kao dodik sa putinom iako Ruse boli kurac za srbe, pa će ameri još više biti za Bakiristan, a kuća Suad duboko rovari dovlači arape, pare, ezane i tekbrije

Upravo će Bošnjaci biti ti koji će imati najviše problema s Arapima.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu - Page 6 Empty Re: je li vrijeme za HR Herceg-Bosnu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum