ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poljski parlament usvojio zakon kojim se zabranjuju svi oblici pobačaja!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Poljski parlament usvojio zakon kojim se zabranjuju svi oblici pobačaja! - Page 3 Empty Re: Poljski parlament usvojio zakon kojim se zabranjuju svi oblici pobačaja!

Post by n_razbojnik 9/25/2016, 10:56

dawson wrote:
dva brata wrote:debilna odluka..

dakle dođi neki alah snakbarovac, siluje i onda ova poljakinja nesmi podbaciti..

ili ode na pregled i ustanovi se da plod ima teško oštećenje da će se roditi kao zombi, i ova nesmi podbaciti?

glupost.



Papa Franjo i svi pravi kršćani se  ne slažu s tobom i zombiji su dica božja.

Moralno ispravno je smao ako trudnoća ugrožava život majke, nikada majka nema pravo lišiti dijete života...bi'će zombi, adezeovac, glupo k'o kurac ili nuklearni fizičar na prirodi i genetici je , sve ostalo su new age preseravanja "moja pizda moja odluka"

Inače se zanimljivo kako se ljudi odjednom slažu sa eugenikom, ono kako im paše, više ni vrag nije tako crn

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-15


Back to top Go down

Poljski parlament usvojio zakon kojim se zabranjuju svi oblici pobačaja! - Page 3 Empty Re: Poljski parlament usvojio zakon kojim se zabranjuju svi oblici pobačaja!

Post by n_razbojnik 9/25/2016, 10:58

Ja sam da ga se rokne do 18-te. Zamisli ono zdravo, prosječno inteligentno, lipo na mater, plod ljubavi...a ono mali Adolf ... ili Sanader... tada više nije problem samo matere već cijelog društva

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum