ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Kermit 20/9/2016, 14:22

http://nypost.com/2016/09/17/almost-half-of-america-could-become-the-new-permanent-underclass/?utm_campaign=SocialFlow&utm_source=NYPFacebook&utm_medium=SocialFlow&sr_share=facebook
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by vili40 20/9/2016, 14:52

pod hitno uvesti vize,ako treba i žica da ne preplave Hrvatsku.Još su nam samo oni falili.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Kermit 20/9/2016, 14:53

Nije stvar u tome već u lažiranju podataka i to drastično, jer po Obami ima 5%
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by kic 20/9/2016, 14:54

dat ćemo im green card i mogu brati smilje kod nas..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 14:55

znao sam da je u USA veća nezaposlenost nego u RH i Grčkoj zajedno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by mutava baštarda 20/9/2016, 15:14

asilovski wrote:Nije stvar u tome već u lažiranju podataka i to drastično, jer po Obami ima 5%
Kada bi imao oporbu uvalili bi mu impičment kao diani rousef.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 15:45

Nije ni cudo da se rokaju po ulicama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by max123 20/9/2016, 15:50

kapitalizam je zakazao.pogotovo onaj neoliberalni.nema druge,ako zelimo nahranit 7milijardi ljudi morat ce se vracat u kolhoze i radnicku upravu ili nesto trece izmislit.horde gladnih iz afrike i azije stoje prid vratima..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 15:55

asilovski wrote:Nije stvar u tome već u lažiranju podataka i to drastično, jer po Obami ima 5%
Po Eri,svi Ameri,plivaju u lovi i dobro zive.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 16:00

ma ne radi nitko. I oni koji rade ne rade. Propala zemlja...nidje ih nema vise.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 16:01

Medo bi trebao malo detaljnije to podastrijeti posto zivi tamo,ali eto niš...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 16:02

Maxo,jel si pogledao malo videje od Stalkera?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 16:05

bogomdani wrote:Maxo,jel si pogledao malo videje od Stalkera?

Jesam. Vec mi je netko slao klipove od toga. Probati cu definitivno....samo da uhvatim dan-dva za redom da sam frei od-do. Mrzi me pocinjati nesto...pa mi se svidi, pa da nemam kada...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 16:08

e da...ja poinstalirao podosta toga i samo stoji..danas sam slobodan pa opet nista..
Savjetujem ti pocetak sa nekim modovima..Sama original igra je bagovita prilicno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 16:10

Je znam. Isao sam na forume pa pise o tome. Vidit cu jel ima ista na Nexusu za skinuti ono kao primarno za to. Vjerojatno ima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 16:13

imas na moddb.org..zajedno sa igrom ide mod,od Stalker Calll of Prypjat idi na doradjeni kod,a od Chernobila,na Misery Mod..dobar je,mada tezi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 16:14

Pa ima i smisla da je teze. Cu vidit. Kod takvih igrica se masu toga svodi na to dali uspiju stvoriti atmosferu napetosti u samoj igrici. Recimo u Metro su uspjeli to. Iako igrica nije preteska...nije ti svejedno nekad s obzirom da se sve odvija u mraku...te su opcenito zvucni efekti i glazba ludilo. Prica je zeru apsurdna nekad...ali generalno mi je igrica otkrice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 16:17

MaximusDecimusMiridije wrote:Pa ima i smisla da je teze. Cu vidit. Kod takvih igrica se masu toga svodi na to dali uspiju stvoriti atmosferu napetosti u samoj igrici. Recimo u Metro su uspjeli to. Iako igrica nije preteska...nije ti svejedno nekad s obzirom da se sve odvija u mraku...te su opcenito zvucni efekti i glazba ludilo. Prica je zeru apsurdna nekad...ali generalno mi je igrica otkrice.
Atmosfera je itekako dobra,iako na otvorenom,smjena dana i noci je vrsna,mos po noci bauljati,ali ne bih preporucio... affraid affraid affraid ..

bauljam jednom izmedju trske i vidim neki pomak podalje,ja za bateriju i kad skuzih sto je,uzgrabih geweru,ali mi bladsaker vec strgao glavu..ono u par sekundi..jezovito... jocolor
Kazem,od Stalkera mi dosad nis nije bolje,bas radi atmosfere
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 16:20

Nisam inace bas za pucacine. Pa cak ni s pricom. Ono vecinom mi bude dosadno. Volio sam prije battlefield i Cod...ono prije 10 godina. Dok to nije preslo vec sve u totalni apsurd. Danas vise rijetko da i igram takve stvari. Volim Total War serijal strategije....i od Bioware'a igrice...imaju vrhunsku pricu. Ali rekoh tako sam slucajno i Metro nasao pa me odusevilo. Pogledat cu i ovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Guest 20/9/2016, 16:23

Svakako probaj igrati..jedno je kad gledas,a posve drugo kad se uzivis...a to ce se definitivno dogoditi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno Empty Re: SAD: preko 40% amerikanaca je nezaposleno

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum