ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Empty Re: UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj

Post by Guest 21/9/2016, 00:17

RayMabus wrote:
crvenkasti wrote:Hrvati i Srbi su peirodni neprijatelji, a Hrvati i muslimani se na silu.

Kradezeovci su gori od Srba.

Srbi su narod ko i svaki drugi , četnici su isti kuraz ko i ustaše tako da ja razlikujem pojmove Srbin i četnik.
Most je još gori od nas jer surađuje sa nama i sluša što mi kažemo kužiš retardu?

Guest
Guest


Back to top Go down

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Empty Re: UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj

Post by Guest 21/9/2016, 00:19

Serbinho-3 wrote:
tre911 wrote:
Serbinho-3 wrote:RS proglasi nezavisnost, Putin postavi rakete, baze, prizna RS kao nezavisnu drzavu i sta ce ovi iz EU, lupiti sankcije ili napasti???

Trcanje Zapada grlom u jagode, tipa Kosovo i slicno, moze se vratiti kao bumerang.

Jedina sansa im je mozda Tramp, ali oni kazu za njega da je neotesana budaletina.
A jebote koje ti droge konzumiraš??? Ti misliš da će ijedna ruska raketa doći u natovo dvorište??? de zapitaj se jel imaš šanse da na vrijeme prekineš sa tom drogom što si trpaš u heroin da ostaneš koliko toliko normalan.

Ajde ne baljezgaj.

Dodik ne radi nista za sta nema Rusku podrsku.

Moze sutra postaviti bazu Rusku, raketne sisteme, SU-35, pridruziti se toj Evropsko Kaspijskoj Uniji ili kako vec da se zove sa Belorusijom, Kazahstanom, Rusima i slicno.

Njega Evropa ionako ne zanima, jer mu pakuju Muju i Hasu a usput i familiju istih sa Bliskog Istoka.

Rakete u NATO dvoriste je tebi palo na pamet, droga takodje, vidim da se u istu razumes.

Ne znam sta se kuva, ali gura referendum.

Kada budete vratili Kosovo, vratice vam se RS, bi glasio recimo Putinov odgovor sutra.
Ma kuda ćeš jadan nebio, gdje baš ti da pišeš ovakve budalaštine? Pa srbija je okružena natovim članicama i nema da pisne  a kamoli da sprovodi neku rusku politiku u natovom dvorištu. Okani se sisanja vesla i počni razmišljati svojom glavom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Empty Re: UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj

Post by RayMabus 21/9/2016, 00:29

tre911 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Eto ....Pupovac je zalog da necedu Srbi i Hrvati ratovat ....bar iduce četri godine jer brez njega PLenky i kradeze nemože vladat brez MOSTa koji bi potjerao uhljebe.

Mislim bolje da ne ratuju al ovome kretenu Treu moram pošto prica o nekom ratovanju protiv rs a glasova je za kradeze ....moram mu reč : UMUKNI KRETENČINO JEDNA NA IDUČE ČETRI GODINE.

e ondanakon četiri godine dolazi sdp  ide presijecanje koridora i zabijanje zastave islamske države u banja luku da tre i hasanče budu mirni :)
Nebitno. Ovo će mi sad iduce četri godine bit najveca sodistifikacija da mogu jebavat kradezeovcima majku kretensku i da im Vučić preko Pupovca bez kojega PLenky nemože vladat kroji sudbinu.
Kome ti to možeš jebvati majku idiote kada si obična pederčina?
Bisesksualan sam. Mogu ti hebat malter al necu jer si kreten.....to se samo tako kaže kradezeov tupane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Empty Re: UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj

Post by RayMabus 21/9/2016, 00:33

SRBIJA DOMINIŠE --kradeze i uhljebi 61 + Beljak i lopovi 5 + Pupovac i Vučić 3 + manjine Romi rulls 5 + Bandić i ercegovacka mafija 2 + Glavaš i Glasnović 2 = 78

Pupovac i Vučić 3





IMA BRE DA PLENKY JEDE VUČIĆU IZ RUKE ZA ONA TRI SRPSKA MANDATA ...PUPOVAC I COMPANY

BRE KRADEZE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Empty Re: UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj

Post by Guest 21/9/2016, 00:35

RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Eto ....Pupovac je zalog da necedu Srbi i Hrvati ratovat ....bar iduce četri godine jer brez njega PLenky i kradeze nemože vladat brez MOSTa koji bi potjerao uhljebe.

Mislim bolje da ne ratuju al ovome kretenu Treu moram pošto prica o nekom ratovanju protiv rs a glasova je za kradeze ....moram mu reč : UMUKNI KRETENČINO JEDNA NA IDUČE ČETRI GODINE.

e ondanakon četiri godine dolazi sdp  ide presijecanje koridora i zabijanje zastave islamske države u banja luku da tre i hasanče budu mirni :)
Nebitno. Ovo će mi sad iduce četri godine bit najveca sodistifikacija da mogu jebavat kradezeovcima majku kretensku i da im Vučić preko Pupovca bez kojega PLenky nemože vladat kroji sudbinu.
Kome ti to možeš jebvati majku idiote kada si obična pederčina?
Bisesksualan sam. Mogu ti hebat malter al necu jer si kreten.....to se samo tako kaže kradezeov tupane.
Ma ti si kretenčina glupava, kakve veze ima to šta ja glasujem za HDZ ili za nekoga drugoga sa ovom temom idiote nedojebani tulavi? No kad već sereš do jučer si navijao da most ide u koaliciju sa HDZom a sada su uletile one ljige iz HSSa i sad most ne može ucjenjivati pa si ljut do bola. Ako si ljut idi jebi mater političarima mene se okanio za dulji rok imbecilčino dok ti se kockice ne poslože u tulavoj glavurdi. Jel jasno imbecilu ili da ti to neko pokuša još i nacrtati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Empty Re: UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj

Post by RayMabus 21/9/2016, 00:36

tre911 wrote:
RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:

e ondanakon četiri godine dolazi sdp  ide presijecanje koridora i zabijanje zastave islamske države u banja luku da tre i hasanče budu mirni :)
Nebitno. Ovo će mi sad iduce četri godine bit najveca sodistifikacija da mogu jebavat kradezeovcima majku kretensku i da im Vučić preko Pupovca bez kojega PLenky nemože vladat kroji sudbinu.
Kome ti to možeš jebvati majku idiote kada si obična pederčina?
Bisesksualan sam. Mogu ti hebat malter al necu jer si kreten.....to se samo tako kaže kradezeov tupane.
Ma ti si kretenčina glupava, kakve veze ima to šta ja glasujem za HDZ ili za nekoga drugoga sa ovom temom idiote nedojebani tulavi? No kad već sereš do jučer si navijao da most ide u koaliciju sa HDZom a sada su uletile one ljige iz HSSa i sad most ne može ucjenjivati pa si ljut do bola. Ako si ljut idi jebi mater političarima mene se okanio za dulji rok imbecilčino dok ti se kockice ne poslože u tulavoj glavurdi. Jel jasno imbecilu ili da ti to neko pokuša još i nacrtati?
SRBIJA DOMINIŠE --kradeze i uhljebi 61 + Beljak i lopovi 5 + Pupovac i Vučić 3 + manjine Romi rulls 5 + Bandić i ercegovacka mafija 2 + Glavaš i Glasnović 2 = 78

Pupovac i Vučić 3





IMA BRE DA PLENKY JEDE VUČIĆU IZ RUKE ZA ONA TRI SRPSKA MANDATA ...PUPOVAC I COMPANY

BRE KRADEZE


UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Salata2_2
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Empty Re: UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj

Post by Guest 21/9/2016, 00:39

RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:
Nebitno. Ovo će mi sad iduce četri godine bit najveca sodistifikacija da mogu jebavat kradezeovcima majku kretensku i da im Vučić preko Pupovca bez kojega PLenky nemože vladat kroji sudbinu.
Kome ti to možeš jebvati majku idiote kada si obična pederčina?
Bisesksualan sam. Mogu ti hebat malter al necu jer si kreten.....to se samo tako kaže kradezeov tupane.
Ma ti si kretenčina glupava, kakve veze ima to šta ja glasujem za HDZ ili za nekoga drugoga sa ovom temom idiote nedojebani tulavi? No kad već sereš do jučer si navijao da most ide u koaliciju sa HDZom a sada su uletile one ljige iz HSSa i sad most ne može ucjenjivati pa si ljut do bola. Ako si ljut idi jebi mater političarima mene se okanio za dulji rok imbecilčino dok ti se kockice ne poslože u tulavoj glavurdi. Jel jasno imbecilu ili da ti to neko pokuša još i nacrtati?
SRBIJA DOMINIŠE --kradeze i uhljebi 61 + Beljak i lopovi 5 + Pupovac i Vučić 3 + manjine Romi rulls 5 + Bandić i ercegovacka mafija 2 + Glavaš i Glasnović 2 = 78

Pupovac i Vučić 3





IMA BRE DA PLENKY JEDE VUČIĆU IZ RUKE ZA ONA TRI SRPSKA MANDATA ...PUPOVAC I COMPANY

BRE KRADEZE


UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Salata2_2
Pa pojedoi taj sendvič više, MOST i HDZ idu u koaliciju pa ćeš morati ne samo taj sendvič progutati nego i govna što si tu izasrao. A sad marš u kuću i tamo čekaj daljnji razvoj događaja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Empty Re: UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj

Post by RayMabus 21/9/2016, 00:53

Mislim da MOST i ovaj HDZ ne idu u koaliciju.

Ono šta je dovelo ovu državu u raspad ne može biti dio riješenja problema.

Nema koalicije.

Neka ti Vučić bude šef.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Empty Re: UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj

Post by udba 21/9/2016, 22:45

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Clinton-Vucic-und-Durakovic-in-New-York


Thank you for coming, it's been very nice to have you here, and i'm glad that you settled your relations with Bosniacks, however i'd like to ask you one more thing before you go;   why the fuck are you growing a goddamned pussy under you nose?!

_________________
UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Empty Re: UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj

Post by Guest 21/9/2016, 22:49

udba wrote:UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Clinton-Vucic-und-Durakovic-in-New-York


Thank you for coming, it's been very nice to have you here, and i'm glad that you settled your relations with Bosniacks, however i'd like to ask you one more thing before you go;   why the fuck are you growing a goddamned pussy under you nose?!
luđak jedan :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj - Page 13 Empty Re: UZBUNA u Srbiji!Vučić prekida posjetu SAD-e zbog Seferovih prijetnji ratom Republici Srpskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum