ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najjače političke stranke u velikom dvoboju programa

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Najjače političke stranke u velikom dvoboju programa  - Page 2 Empty Re: Najjače političke stranke u velikom dvoboju programa

Post by vili40 8/9/2016, 13:47

veber wrote:draga ti živiš, znam osobno dosta političara koji su trenutno u vladi ili koji su bili u prošloj vladi.
tako da znam što se dešava.
nedavno s jednim ministrom i njegovim zamjenikom i našom djecom bili na kolačima.

pokraj mene živi jedan ravnatelj bitne institucije i zamjenik ministra, kućni smo prijatelji.

ti živiš u paralelnom svijetu.
lijepo bogami,znači upao si među parazite i ništarije,nadam se samo da će im mostovci i živi zid i ovoga puta dizati tlak i spuštati ih na zemlju.Bar to ako ništa drugo jer za to sranje u koje su nas uvalili,zaslužili su puno veće zdravstvene probleme.

vili40

Posts : 10769
2015-08-02


Back to top Go down

Najjače političke stranke u velikom dvoboju programa  - Page 2 Empty Re: Najjače političke stranke u velikom dvoboju programa

Post by veber 8/9/2016, 13:52

vili40 wrote:lijepo bogami,znači upao si među parazite i ništarije,nadam se samo da će im mostovci i živi zid i ovoga puta dizati tlak i spuštati ih na zemlju.Bar to ako ništa drugo jer za to sranje u koje su nas uvalili,zaslužili su puno veće zdravstvene probleme.
znamo se odavno.
i svima jebem političku mater.

nikada nisam koristio ta poznanstva za neki osobni probitak.
održavamo prijateljstvo i to je to.

u biti najmanje pričamo o politici.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum