ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by Guest 6/9/2016, 21:17

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Vedrana-rudan-1473179145-985741
VEDRANA RUDAN SVE ŠOKIRALA: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!
Vedrana Rudan, hrvatska književnica i kolumnistkinja, obznanila je da će učestvovati na parlamentarnim izborima u Hrvatskoj i da se uključuje u predizbornu trku sa strankom SMS (Sasvim mala stranka). Nedavno je objavila i predizborni spot i neke nasmejala a neke i razbesnela.

Vedrana sigurno svojim tekstom o viđenju hrvatske svakodnevice, a  koji prenosimo u celosti nikoga ne ostavlja ravnodušnim.
"Ja sam na listi najbolje političke stranke SMS iliti Sasvim mala stranka. Natječemo se u prvoj izbornoj jedinici, tamo gdje su ona dvojica a možda i onaj treći. Naš program: svim potencijalnim rodiljama četiri ćemo godine besplatno dijeliti kondome i pilule. Imat će pravo na besplatan abortus u klinici po izboru. Starcima ćemo osigurati eutanaziju u Nizozemskoj ili Švicarskoj.
Prije nego im uvale iglu u žilu svirat će im Lijepa Naša. Mladima ćemo dijeliti marihuanu. Oni mladi koji budu glasali za nas dobit će u apoteci bijelo ili žuto uz predočenje članske iskaznice SMS-a. Zašto ne smijete glasati za onoga iz Sinja? Zato jer je lažljivac. Stalno naglašava svoje purgersko porijeklo kao da mu je pradjed jahao na konju na Trgu bana Jelačića. A pradjed mu je trčao alku. Zašto se time ne hvali? Što Sinju fali? Snob lažljivi. Jeste li ikad od mene čuli da sam rođena u Opatiji? Tko je od hrvatskih političara rođen u gradu u kome se vilicom i nožem jede od stoljeća sedmog? Tko? Nitko.
Svi na listi u prvoj izbornoj su, osim mene, seljačine neviđene. I još se onaj Sinjanin hvali da mu je netko tatin bio ustaša. Meni su SVI u familiji po materi bili ustaše, a tata mi je bio u partizanima, a pokojni brat mi je bio Srbin i četnik. Pa sad ti vidi. I još vam nešto moram reći o onom iz Sinja. Moj je muž u razmaku od tri dana od njega dobio dva pisma. Poslao mu je i svoju sličicu. On se smiješi nekim ljudima, svi ti ljudi u ustima imaju umjetna zubala. Koju on poruku šalje? Mome mužu neće trebati zubi ako on pobijedi? Bit će na kruhu u vodi? Takav piar je super za moju stranku ali uvreda za moga muža. Ali to nije sve.










HRVATSKA18:30, 06.09.2016
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by kaya 6/9/2016, 21:33

Bas sam se pitala kako to da je ona cetnik, a vis i brat joj je bio cetnik.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by catabbath 6/9/2016, 21:35

Kombinacija ustaša i četnika, samo još da prijeđe na islam i Haso će orgazmirati od bratstva i jednistva  Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! 1f602

_________________
Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by kaya 6/9/2016, 21:39

dawson wrote:Kombinacija ustaša i četnika, samo još da prijeđe na islam i Haso će orgazmirati od bratstva i jednistva  Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! 1f602
Zamisli samo tu familiju, mama ustasa, tata partizan a ona i brat cetnici. 
Pa jebote, to nema ni u Alan Fordu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by marcellus 6/9/2016, 21:47

baba je luda i sjebana

_________________
Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by abraham 6/9/2016, 21:51

Baba zivi od hrvatsko-srpske gluposti. Inace neinventivna, dosadna i predvidljiva do bola. Nije cak ni srednja zalost.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by abraham 6/9/2016, 21:53

Niti je pametna , nit je neka picka, ukratko jebeni mediokritet koji zivi na hrvatsko-srpskoj gluposti. Jeftini pamfleti i ustashice u kasici. Tko je tu glup u cijelom cirkusu?

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by provocator 6/9/2016, 22:23

Vedrana jebe i ne vadi!

_________________
Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by Serbinho-3 6/9/2016, 22:33

Ne odgovara ona njima, tj. ovima sto su imali i imaju pozicije, preko kojih se lepi kajmak za prste, dok ova nije materijalna, nista ne gubi i ajd' udri.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by crvenkasti 6/9/2016, 22:42

kaja_333 wrote:Bas sam se pitala kako to da je ona cetnik, a vis i brat joj je bio cetnik.

Meni su i otac i mater četnici, a vidi mene, Hrvat!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by provocator 6/9/2016, 22:48

Vedrana je možda luda... Ali za razliku od većine koji je ovdje napadaju nije glupa. Naime, luda baba ima jednu neoprostivu manu... Vidi dalje od nosa.

_________________
Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by marcellus 6/9/2016, 22:49

provocator wrote:Vedrana je možda luda... Ali za razliku od većine koji je ovdje napadaju nije glupa. Naime, luda baba ima jednu neoprostivu manu... Vidi dalje od nosa.

ona je i luda i glupa.

_________________
Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by marcellus 6/9/2016, 22:49

a živi od umijeća psovanja i prostačenja. Što je nekima duhovito.

_________________
Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by provocator 6/9/2016, 22:55

marcellus wrote:
provocator wrote:Vedrana je možda luda... Ali za razliku od većine koji je ovdje napadaju nije glupa. Naime, luda baba ima jednu neoprostivu manu... Vidi dalje od nosa.

ona je i luda i glupa.
A jadan ti!
kakakv si ti curčev intelektualac, kakav si to vrhunski novinar, kakav si ti to erudit... Kaj ti nemreš dalje i bolje nego ad hominem? I ne samo ti.
Pa luda baba je za tebe genijalka. Ona vas sve uspije najebati i nadrkati da joj jebete mater ludu, glupu, pijanu... Ali niste je u stanju pobiti argumentima.
Baba je možda luda ali za vas mediokritete je PREJAKA!
Radi malo, piše malo ali razara vas.

_________________
Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by provocator 6/9/2016, 22:58

Recimo kada Vedrana napiše: Nikad mi neće biti jasno zašto su Hrvatice i Hrvati bolesno pristojni. Nema govna što ga oni neće progutati bez riječi prosvjeda. Dapače, cijela nacija svršava dok joj ga gadovi bez gela turaju u guzicu.

Što je tu po tebi marcelluse netočno?

_________________
Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by provocator 6/9/2016, 23:07

Ili zamisli lude babe kad napiše: Tko bi mogao nabrojiti sve hadezeovske zločine? Lažljivci, manipulatori, lopovi, plagijatori, besramnici, preljubnici… Uzalud. Njima ništa nije sveto a njihovim biračima su oni sveci ma koliko njihovi zločini bili zastrašujući.

Ili...Šutimo, šutimo, šutimo, šutimo. Popizdimo samo onda kad netko o nama napiše tekst pa onda taj netko ili, ne daj bože, ta neka u tekstu spomene “kurac”, “pička”, “jebanje”… U Lijepoj Našoj riječi su grijeh a zločini prema narodu elementarna nepogoda.


Ili...HTV neće ni riječ objaviti kako će u Splitu biti organizirana izložba našeg oružja pod pokroviteljstvom američke vlade i NATO pakta i kako ćemo na taj način objaviti svijetu kako namjeravamo ubijati ljude na lokaciji koju NATO odabere.


Ili...Nitko se ne uzbuđuje ni zbog bahatog Milanovića koji čekićem po glavi mlati jastoge i sve to zalijeva šampanjcem. Njegova žena roditeljima predebele hrvatske djece preporučuje da se hrane skupim, crnim kruhom koji se može rezati “na tanke kriške” pa će dulje trajati.

_________________
Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by crvenkasti 6/9/2016, 23:14

Ma daj, pa ovo laže:

Nas Hrvate moglo bi se usporediti sa kurvetinom koja ne zna reći ne ma kako joj mušterija bila smrdljiva. Ali to nije sve. Mi ne da ćemo svakome tko naleti raširiti hrvatske noge mi ćemo mu našu uslugu još i platiti. Ne treba ići daleko u prošlost. Pušili smo Hitleru, Musoliniju, Titu i Komunističkoj partiji, danas smo labrnju razvalili papi i Katoličkoj partiji. O gutanju američke sperme da se ne govori. Davimo se od užitka.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by provocator 6/9/2016, 23:16

Luda baba!!!

_________________
Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by crvenkasti 6/9/2016, 23:17

crvenkasti wrote:Ma daj, pa ovo laže:

Nas Hrvate moglo bi se usporediti sa kurvetinom koja ne zna reći ne ma kako joj mušterija bila smrdljiva. Ali to nije sve. Mi ne da ćemo svakome tko naleti raširiti hrvatske noge mi ćemo mu našu uslugu još i platiti. Ne treba ići daleko u prošlost. Pušili smo Hitleru, Musoliniju, Titu i Komunističkoj partiji, danas smo labrnju razvalili papi i Katoličkoj partiji. O gutanju američke sperme da se ne govori. Davimo se od užitka.

Pročitao sam još jednom.
Kad se malo smiriš i prođe te bijes, vidiš, jebote, pa to je istina!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28809
2014-04-17


Back to top Go down

Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše! Empty Re: Glasajte za mene, meni su svi u familiji po materi bili ustaše!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum