ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 Empty Re: Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina

Post by dzango 1/9/2016, 13:03

Eva wrote:
Stanojko wrote:
dzango wrote:
Stanojko wrote:Dakle, jedini gadniji od poljaka su ona balticka stoka (litvanci, estonci...)
Eva kaže da ima jednu koleginicu Poljakikinju. Dugonoga plavuša sa rupicama na obrazima kada se smeje. Nije ništa rekla za sise.
Hahahaaha...tacno. Mi inace prvo gledamo jel ima rupice na obrazima. lol!

A onda boju očiju, pa pamet.  Sise su negdje na mjestu broj 6.
8.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 Empty Re: Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina

Post by Guest 1/9/2016, 13:03

kic wrote:
klerko wrote:
Eva wrote:
kic wrote:baš mi neš dođe da se u Wien preselim :^^

Pa ona i je za tebe više nego za ovu forumsku starudiju! Tu ste si negdje, generacija ili +/- 2-3 godine.
Osim što je visoka...
baš to volim

ne pomažeš brate! :^^

Veliš, voliš sve kaj vole i ovi stari Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 1f60b
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 Empty Re: Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina

Post by dzango 1/9/2016, 13:10

Eva wrote:
kic wrote:
klerko wrote:
Eva wrote:
kic wrote:baš mi neš dođe da se u Wien preselim :^^

Pa ona i je za tebe više nego za ovu forumsku starudiju! Tu ste si negdje, generacija ili +/- 2-3 godine.
Osim što je visoka...
baš to volim

ne pomažeš brate! :^^

Veliš, voliš sve kaj vole i ovi stari Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 1f60b
Rupice na obrazima?

_________________
Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 Empty Re: Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina

Post by prckov 1/9/2016, 13:12

udba wrote:
dzango wrote:
prckov wrote:
dzango wrote:
prckov wrote:

ovaj forum je malen za nas dvojicu, previse si alfa pa te moram upucat
Ajde biću beta. Samo namoj da ga vadiš.
necu, ti (ga) povuci prvi huljo
Kasno pališ amigo. Već te puko po čelu. Ja sam onaj zao:

Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 Wallach_0_0_468X10000
Dosta, ja sam i analfa i beta, glavni analfabeta ovde, tišina i razlaz!
odlazim na drugi topik, ocito je da je hombre alfa :offt

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 Empty Re: Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina

Post by kic 1/9/2016, 13:12

pa, nema svatko te rupice, može bit jako simpa!
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 Empty Re: Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina

Post by RayMabus 1/9/2016, 13:25

Ja sam vam lijepo rekao : ne cijenete te dok ih ne zgaziš.


On je shrvan jer je nakon 16 godina suđenja u Hrvatskoj za ubojstvo sina smatrao da je slučaj konačno završen. Sada se agonija nastavila, a njemu su se ponovno vratila sjećanja na pakao koji je prošao od kobne noći 8. rujna 1996. u Kaštel Lukšiću. Njegov sin, tada 25-godišnji britanski vojnik Simon Lee Terence Jeans, kao pripadnik IFOR-a u Sarajevu došao je u Split da bi s kolegama sudjelovao u humanitarnoj utrci kojom bi se prikupila sredstva za štićenike vrličkog Zavoda za djecu sa smetnjama u razvoju. Nakon što je plemenita manifestacija zavšila. Jeans je zajedno s kolegama Grantom Davidom Hazardom, Geoffreyjem Stewartom Morelandom, Laurenceom Matthewom Tebbutom, Markom Patrickom Clincheom i Scottom Whalleyem odlučio ostati i malo se zabaviti. Pronašli su disco bar Mali raj u Kaštel Lukšiću.
Zabava pa sukob
Šestorica britanskih vojnika prilično su se opustila. Naručivali su rundu za rundom pića. Lokalnim, jedva punoljetnim momcima zabava na britanski način nije se svidjela. Ante Biuk i Denis Duvnjak posvađali su se s Hazardom, a sukob se preselio u lokalnu mračnu ulicu. Britanci su napadnuti kamenjem, mramornim pločama, drvenim letvama i metalnim šipkama. U kasnijim sudskim procesima utvrđeno je da Simon Jeans u tučnjavi nije sudjelovao. Stajao je sa strane s rukama u džepovima i ponavljao: “No problem”. U jednom trenutku s leđa mu je prišao mladić i kamenom ga udario u glavu. Jeans je pao na zemlju. Brzo su ga uhvatili Goran Aleksić i Elvis Ražnjević i odvukli do obližnjeg zidića.
Krv iz ušiju
Dok su ga vukli, Jeans je krvario iz ušiju, treptao je i pokušavao nešto reći. Pronađen je nakon što se sukob smirio. Brzo je prebačen u splitsku bolnicu. Na inzistiranje njegova oca, vojnik Jeans u teškom je stanju avionom prebačen u vojnu bolnicu Frimley Park u Surreyju u Velikoj Britaniji. Preminuo je nakon devet dana, 17. rujna 1996., zbog ugruška u mozgu.

http://www.kastela.org/novosti/aktualnosti/19462-britanskog-vojnika-ubijenog-kod-splita-pokopali-bez-mozga-i-srca
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 Empty Re: Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina

Post by RayMabus 1/9/2016, 14:00

Kako ja vidim stvari dobro je da su a ubili jer :

- lomljenje odnosa Poljaci i Englezi

- dobar dio Poljaka u Poljskoj ce sad drukcije gledat na Britaniju

- okrenit ce se više direktnom savezništvu sa Amerikom a manje preko Londonistana

- Poljaci kao slavenska grupacija ce manje emigrirat na otok a više na kontinent
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 Empty Re: Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina

Post by RayMabus 1/9/2016, 14:08

Ja nemam dobro mišljenje o toj Britaniji i kako god okreneš imam dodatni razlog da ih uništim ....to je američka produžnica i poluga moci u EUropi .....a u Americi postoji area 51 gdje su negativni vanzemaljci....devastacijom Britanije pada i američka moc ....dakle i moc te ekipe unutar aree 51.

Ništa osobno al Britaniju treba razvalit tako da nema povratka kad otrkiju šta im se sprema i da samo rasulo nastane jer ništa drugo ni ne može.

Tjeranje Poljaka iz Londonistana je plus jer ce postat više Londonistan a manje bijeli evropski grad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina - Page 7 Empty Re: Engleska je ustala! Ubijen imigrant jer je trkeljao na nekom svom jeziku, a ne na jeziku domaćina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum