ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/11/2016, 16:04

jasambrend wrote:Ok nema se novaca, sve pet...ali čemu opet voditi klub kao tranzitni kolodvor za igrače? Koliko vidim iz Hajduka, a posebno zadnjih godina, odlaze kvalitetni igrači doslovce s ispisnicom, a da praktički u klubu nisu ni pravu šansu dobili... Čemu takvo lutanje po pitanju sastava momčadi i čemu uopće gomilanje igrača istog ili sličnog profila, a problem je pronaći iole kvalitetnog beka/stopera... zašto se nikad nije dogodilo da je prije priprema isprofiliran kostur momčadi, nego se svake godine cirkusira sa nedefiniranim roosterom igrača do zadnjeg trenutka pa se pola prvenstva potroši na uigravanje momčadi... previše se diletantski pristupa stvaranju momčadi i nema neke sustavnosti, već samo improvizacije...ne znam zašto se Šoltu ili prije njega Tudora nije pustilo da rade svoj posao i omogućilo im se dolazak profila igrača kakve su tražili, nego se vječito neka topla voda izmišlja...puno je tu nedorečenosti i previše kontradiktornosti da bi klub postao uspješan, ali najviše zamjeram nedostatak sustava...sve je prepušteno stihiji...i od tuda i sad problemi sa Zoljom, bivšim igračima, trenerima...
Brend najbolje piše...
(Y)

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/11/2016, 16:06

jasambrend wrote:Sad svi za Rijeku navijamo...neka i mali klubovi osjete kako je to osvojiti naslov...treba raditi na popularizaciji nogometa i u drugim gradovima... :cat1
Nikad za Rijeku!
Necu bit licemjer i pogazit svoj stav ka i Armada npr. ...
Jer mrzin beskičmenjake koji su se prodali mrskom rivalu...
Mrzin ih i želin da nikad ne osvoji ligu...
Jebeni Quislinzi...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 20/11/2016, 17:17

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Sad svi za Rijeku navijamo...neka i mali klubovi osjete kako je to osvojiti naslov...treba raditi na popularizaciji nogometa i u drugim gradovima... :cat1
Nikad za Rijeku!
Necu bit licemjer i pogazit svoj stav ka i Armada npr. ...
Jer mrzin beskičmenjake koji su se prodali mrskom rivalu...
Mrzin ih i želin da nikad ne osvoji ligu...
Jebeni Quislinzi...
;)
Ne vjerujem ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/11/2016, 18:03

Dobro, ne mrzin ih...
Al ih ne volim...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 20/11/2016, 18:12

fridrih_niche wrote:Dobro, ne mrzin ih...
Al ih ne volim...
;)
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/11/2016, 00:24

fridrih_niche wrote:
Ok, njegov menadžer je neprofesionalno izletija s ciframa van...
To mi je ionako nebitno u ovom slučaju...
Daj coviku ugovor koji imaju i drugi u najvišem rangu!
I točka...
A ne tu cici mici ovo ono pa mu uvalit sicu...
Zaslužija je...
;)
To je drugo, ja sam reka kakav ugovor bi mu da, ti si se složija. Znači visina primanja su u ovisnosti o broju utakmica. Jebiga, Ohandza je klasa više za HNL i za Hajduk, kad je zdrav i spreman.. Nažalost, za sada je više bio ozljeđen i oporavljenik...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/11/2016, 12:17

Oliver: "Očito jesmo! Uobičajeno je na svijetu da su navijači i klub jedno uz drugo, a nadam se da će ovo Hajduku biti dodatni vjetar u leđa. Teško je reći kad će Hajduk biti prvi, trend je da tko ima više novca taj je bolji, to mi ide na živce."
Gibonni: "Hajduk nikad nije imao politiku iza sebe, bez velikog biznisa i kao takav bi uvijek briljirao. Ja pamtim priče iz svog djetinjstva. Moj ujak je igrao za sir. Danas mi strašno smeta da je Hajduk odskočna daska, igračima je Hajduk samo prolazna stanica do nekog boljeg kluba. Ja dušom i tijelom pripadam onim vremenima kad je naš klub bio prva i posljednja stanica u karijeri."

Hajduk Split - Page 50 2016-11-21-11-50-320-

:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 21/11/2016, 12:35

jasambrend wrote:Ok nema se novaca, sve pet...ali čemu opet voditi klub kao tranzitni kolodvor za igrače? Koliko vidim iz Hajduka, a posebno zadnjih godina, odlaze kvalitetni igrači doslovce s ispisnicom, a da praktički u klubu nisu ni pravu šansu dobili... Čemu takvo lutanje po pitanju sastava momčadi i čemu uopće gomilanje igrača istog ili sličnog profila, a problem je pronaći iole kvalitetnog beka/stopera... zašto se nikad nije dogodilo da je prije priprema isprofiliran kostur momčadi, nego se svake godine cirkusira sa nedefiniranim roosterom igrača do zadnjeg trenutka pa se pola prvenstva potroši na uigravanje momčadi... previše se diletantski pristupa stvaranju momčadi i nema neke sustavnosti, već samo improvizacije...ne znam zašto se Šoltu ili prije njega Tudora nije pustilo da rade svoj posao i omogućilo im se dolazak profila igrača kakve su tražili, nego se vječito neka topla voda izmišlja...puno je tu nedorečenosti i previše kontradiktornosti da bi klub postao uspješan, ali najviše zamjeram nedostatak sustava...sve je prepušteno stihiji...i od tuda i sad problemi sa Zoljom, bivšim igračima, trenerima...
došlo ti iz dupeta u glavu.

kad sam vam isto ovo pisao prošlih godina prije početka sezone dok vas je drmala euforija stjerali ste me u krasni kao neobjektivnog i zluradog purgera.

ono što je najgore, u trenutku kad je burić bio na najboljem putu da afirmira splitsku dicu, dobio je nogu u guzicu od ekipe koja tek što je ušla u klub, ili je bila na ulaznim vratima. improvizacije koje vaša uprava izvodi su iritantne i za one koji ne navijaju za hajduk, ali izgleda kako je vama i to dobro jer neće za ovo odgovarati kos ili uprava, nego će odletjeti pušnik i onda sve ispočetka.

koji ste vi mazohisti...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/11/2016, 12:41

Hahaha...

Samo licemjer može sad zaziva Burića i bivšu Upravu kad je svašta srao protiv nje, njih kad su tu bili. cheers
Naravno da su tribali pustiti Brbića da završi mandat, a kad su već došle smjene tribali su ostaviti Burića koji je već napravija pripremu za sljedeču sezonu. No eto, svatko će na kraju odgovarati za svoj rad i svoje poteze. Za odgovornost smo se borili i izborili!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 21/11/2016, 12:54

amper1950 wrote:Hahaha...

Samo licemjer može sad zaziva Burića i bivšu Upravu kad je svašta srao protiv nje, njih kad su tu bili. :cheers:
Naravno da su tribali pustiti Brbića da završi mandat, a kad su već došle smjene tribali su ostaviti Burića koji je već napravija pripremu za sljedeču sezonu. No eto, svatko će na kraju odgovarati za svoj rad i svoje poteze. Za odgovornost smo se borili i izborili!
budala.
ne zazivam ja burića, nego govorim o promašenosti i vrludanju u vođenju klupske politike. jebe se meni, možete vi i brbića postaviti za trenera. 
burića ste doveli da afirmira bile tiće i on je to počeo raditi jer je kod njega igrala većina talenata koje hajduk ima, odnosno koji su ostali nakon što su vučević i brbić svojim neznanjem osakatili igrački kadar.

što će klub imati od toga što će netko biti proglašen odgovornim i eventualno biti najuren iz kluba kad ste u manje od godinu dana doveli strance upitne kvalitete nauštrb domaće dice?
gdje je tu perspektiva kluba? koliko dugo će ti stranci ostati i hoće li poboljšati kvalitetu hajduka?
otkako je otišao sušić i jeff koji je nečemu sličio se pretvara u prosječnog drvosječu...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 21/11/2016, 16:32

U dva navrata istican je transparent s natpisom „Zbog borbe za čist nogomet izvanredne sjednice, zbog prodanih branitelja političke igrice” a istaknut je i transparent  na kojem je slika Ivana Pernara sa šajkačom i natpisom “Juda”  :D

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 50 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 50 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 50 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 21/11/2016, 17:39

muckodjubre wrote:U dva navrata istican je transparent s natpisom „Zbog borbe za čist nogomet izvanredne sjednice, zbog prodanih branitelja političke igrice” a istaknut je i transparent  na kojem je slika Ivana Pernara sa šajkačom i natpisom “Juda”  :D
Ljudine!

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=14028
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 50 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum