ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glava kućanstva

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 26/6/2015, 07:04

Naravno da imaš deficit nečega u braku (ili bar tako smatraš) ako se koristiš vrijeđanjem da bi to dobio kad već žena samoinicijtivno to ne napravi ili ti misliš da to treba, odnosno mora.

Kojim se metodama još služiš da iskamčiš nešto u tvom interesu?

Trinity

Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Guest 26/6/2015, 07:11

Ja zavidim kad mi nešto treba....a on zavodi uvijek jer je muško...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 26/6/2015, 07:14

Jbga, a aben vrijeđa... :D  šta on tu ima koga zavodit', i to svoju ženu?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Guest 26/6/2015, 07:25

Kako ne! Svaki dan...! Inace imamo problem...nisam robot da se samo prešaltam na sexy/mazi...:p


Mozda mu je žena malo mazohist.....ili je ovisna o njemu pa mora šutiti.....:W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 26/6/2015, 07:30

naravski da iman deficita općenito, bokte, govorin da neman deficit pažnje.


Najbolja metoda protiv ljudi kpjima je stalo do tebe je pasivna agresija.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 26/6/2015, 07:41

Mazohist je da, dobro si rekla Zagy...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Guest 26/6/2015, 07:44

Protiv je kriva rijec...moje mišljenje je da je život uludo potraćen ako uvijek ideš protiv nekoga,dokazivat se nekome,...živi za sebe i budi sretan pa će i ljudi oko tebe biti sretni...svatko sebi okolinu bira...ja se klonim ogorčenih i negativno zatrovanih...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 26/6/2015, 09:25

nije kriva rieč, ako se koriste manipulativbe metode, a koriste se, onda je protiv. 

je, ako uviek ideš protiv, život će te ispljunuti, al zašto reći uviek. glava kućanstava je jezičac prevage najmanje socijalne jedinice, gdje će svojon odlukon nužno ići protiv. al to nije uviek; to je rietko. naime, ljudi ulaze u asociacie po sličnosti, pa će odluka protiv biti utoliko manje ukoliko su sličnosti veće.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 27/6/2015, 09:03

aben wrote:naravski da iman deficita općenito, bokte, govorin da neman deficit pažnje.

Tako se hvalio još jedan forumaš, ah da, Patriot...(već sam rekla da ste slični ) :) 

Kad si govorio o tome da se služiš manipulacijom (suptilnim vrijeđanjem) da bi postigao nešto u svom (ne zajedničkom) interesu, naravno da je to deficit pažnje (koja se može, kako si i sam rekao iskazati/iskomunicirati na razne načine).

Najbolja metoda protiv ljudi kpjima je stalo do tebe je pasivna agresija.

Ti si opasan i perfidan manipulator, a to možeš biti jer  je žrtva slabija od tebe (namjerno takva izabrana).
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 27/6/2015, 09:15

aben wrote:nije kriva rieč, ako se koriste manipulativbe metode, a koriste se, onda je protiv. 

je, ako uviek ideš protiv, život će te ispljunuti, al zašto reći uviek. glava kućanstava je jezičac prevage najmanje socijalne jedinice, gdje će svojon odlukon nužno ići protiv. al to nije uviek; to je rietko. naime, ljudi ulaze u asociacie po sličnosti, pa će odluka protiv biti utoliko manje ukoliko su sličnosti veće.
okej, okej, shvatili smo...toj metodi pribjegavaš baš kad je , po tvome, nužno...inače cvatu ruže... :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 28/6/2015, 00:59

Trinity wrote:
aben wrote:naravski da iman deficita općenito, bokte, govorin da neman deficit pažnje.

Tako se hvalio još jedan forumaš, ah da, Patriot...(već sam rekla da ste slični ) :) 

Kad si govorio o tome da se služiš manipulacijom (suptilnim vrijeđanjem) da bi postigao nešto u svom (ne zajedničkom) interesu, naravno da je to deficit pažnje (koja se može, kako si i sam rekao iskazati/iskomunicirati na razne načine).

Najbolja metoda protiv ljudi kpjima je stalo do tebe je pasivna agresija.

Ti si opasan i perfidan manipulator, a to možeš biti jer  je žrtva slabija od tebe (namjerno takva izabrana).
ti ka da se napiješ najljuće sibirske rakijetine prije nego dođeš na forum:)


odakle ti je da je to hvaljenje? ako ti to smatraš nečin hvaljenja vriednim, zar ne znaš da to ne mora biti tako i drugima? ja se trudin pisati šta generalnije izražene stavove upravo jer smatran pojedinačne slučajeve irelevantnima, a ti da se hvalin ( smaili koi se lupne po čelu i klizne dlanom po licu prema dolje, sve u jednom pokretu).

kad se služin manipulacijon (sic!) u nik;jen slučaju to nije deficit pažnje, to je potpuna, stopostotna pažnja. deficit pažnju se odvija prilikom tjelesnog ili psihičkog odsustva, nenazočnošću i neprisutnošću.


pa hvala, i ja volin zamišljati da je tako, al realno, nije. posjedujen opake vještine rezoniranja bez emocija, ka dr house, al ništa zaista opasno i perfidno ka mentalist ili slični.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by zanstr 28/6/2015, 13:11

Glava kućanstva je so 1950s :D

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 28/6/2015, 13:42

da, pogleda san divorce rate u americi, potkraj pedesetih krivulja  skyrocketed, da bi se krajen sedandesetih trend obrnua.

glava kućanstva se vraća u modu; manje rastava znači da ljudi mogu trpit više sranja od dominantnijeg člana.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by zanstr 28/6/2015, 13:56

aben wrote:da, pogleda san divorce rate u americi, potkraj pedesetih krivulja  skyrocketed, da bi se krajen sedandesetih trend obrnua.

glava kućanstva se vraća u modu; manje rastava znači da ljudi mogu trpit više sranja od dominantnijeg člana.
Zvuči mi kao neki hipsterski trend

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 28/6/2015, 17:10

aben wrote:ti ka da se napiješ najljuće sibirske rakijetine prije nego dođeš na forum:)

Nikad se u životu nisam napila, ali volim pomirisati slavonsku šljivovicu, i od toga zalelujam. :)


odakle ti je da je to hvaljenje? ako ti to smatraš nečin hvaljenja vriednim, zar ne znaš da to ne mora biti tako i drugima? ja se trudin pisati šta generalnije izražene stavove upravo jer smatran pojedinačne slučajeve irelevantnima, a ti da se hvalin ( smaili koi se lupne po čelu i klizne dlanom po licu prema dolje, sve u jednom pokretu).

Samo se ti lupi, bar ti inzistiraš da se stvari nazovu pravim imenom, sad ti ne paše, e...

kad se služin manipulacijon (sic!) u nik;jen slučaju to nije deficit pažnje, to je potpuna, stopostotna pažnja. deficit pažnju se odvija prilikom tjelesnog ili psihičkog odsustva, nenazočnošću i neprisutnošću.

Ovako, imaš ženu kojoj je stalo do tebe i čija ti pažnja ne fali, a ti se služiš suptilnim vrijeđanjem kao metodom manipulacije jer znaš za tu njenu slabost. I još kažeš da je to stopostotna pažnja s tvoje strane.
Manipulacija = pažnja ?!
Evo tebi facepalm, manipulatoru. :facepalm :facepalm :facepalm

pa hvala, i ja volin zamišljati da je tako, al realno, nije. posjedujen opake vještine rezoniranja bez emocija, ka dr house, al ništa zaista opasno i perfidno ka mentalist ili slični.

Treniraš na ženi, prema van si fin. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 28/6/2015, 17:15

aben wrote:da, pogleda san divorce rate u americi, potkraj pedesetih krivulja  skyrocketed, da bi se krajen sedandesetih trend obrnua.

glava kućanstva se vraća u modu; manje rastava znači da ljudi mogu trpit više sranja od dominantnijeg člana.
he he...koje zaključivanje...

A da možda "dominantniji" (čitaj pokvareniji)  član nije shvatio da slijedi rastava ako radi sranja, pa se doveo u red?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 28/6/2015, 21:33

zanstr wrote:
aben wrote:da, pogleda san divorce rate u americi, potkraj pedesetih krivulja  skyrocketed, da bi se krajen sedandesetih trend obrnua.

glava kućanstva se vraća u modu; manje rastava znači da ljudi mogu trpit više sranja od dominantnijeg člana.
Zvuči mi kao neki hipsterski trend
kažu da su hipsteri  gotovi, sad su yuccies hipsteri:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by zanstr 28/6/2015, 21:48

aben wrote:
zanstr wrote:
aben wrote:da, pogleda san divorce rate u americi, potkraj pedesetih krivulja  skyrocketed, da bi se krajen sedandesetih trend obrnua.

glava kućanstva se vraća u modu; manje rastava znači da ljudi mogu trpit više sranja od dominantnijeg člana.
Zvuči mi kao neki hipsterski trend
kažu da su hipsteri  gotovi, sad su yuccies hipsteri:)
Ko su pak sad ti?

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 29/6/2015, 01:18

Trinity wrote:
aben wrote:ti ka da se napiješ najljuće sibirske rakijetine prije nego dođeš na forum:)

Nikad se u životu nisam napila, ali volim pomirisati slavonsku šljivovicu, i od toga zalelujam. :)


odakle ti je da je to hvaljenje? ako ti to smatraš nečin hvaljenja vriednim, zar ne znaš da to ne mora biti tako i drugima? ja se trudin pisati šta generalnije izražene stavove upravo jer smatran pojedinačne slučajeve irelevantnima, a ti da se hvalin ( smaili koi se lupne po čelu i klizne dlanom po licu prema dolje, sve u jednom pokretu).

Samo se ti lupi, bar ti inzistiraš da se stvari nazovu pravim imenom, sad ti ne paše, e...

kad se služin manipulacijon (sic!) u nik;jen slučaju to nije deficit pažnje, to je potpuna, stopostotna pažnja. deficit pažnju se odvija prilikom tjelesnog ili psihičkog odsustva, nenazočnošću i neprisutnošću.

Ovako, imaš ženu kojoj je stalo do tebe i čija ti pažnja ne fali, a ti se služiš suptilnim vrijeđanjem kao metodom manipulacije jer znaš za tu njenu slabost. I još kažeš da je to stopostotna pažnja s tvoje strane.
Manipulacija = pažnja ?!
Evo tebi facepalm, manipulatoru. :facepalm :facepalm :facepalm

pa hvala, i ja volin zamišljati da je tako, al realno, nije. posjedujen opake vještine rezoniranja bez emocija, ka dr house, al ništa zaista opasno i perfidno ka mentalist ili slični.

Treniraš na ženi, prema van si fin. :)

ok, al ka da, razumiš.

nije da meni ne paše, nego ne paše. ovo je ka da me pitaš koliko je sati, ja kažen tri, a ti meni, šta se hvališ šta znaš kolko je sati, ka da pišeš pod sibirakon rakijetinon:)

opet rakija, konstruiraš ka scenarist sante barbare;
teško je smisleno replicirat na konfabulacije, al probat ću. manipulacija nije jednako pažnja, ali pažnja je nužan uviet manipulacije. ako nema pažnje nema ni manipulacije. ako ima pažnje ne znači da ima manipulacije. ti ka da pod pažnja podrazumjevaš sano poželjnu, romantičnu ili bilokakvu drugu pažnju, a to je krivo.

treniran na svima, a fin...da, uživo prema vani, prema nepoznatima za koje me zapravo nie briga.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by aben 29/6/2015, 01:21

zanstr wrote:
aben wrote:
zanstr wrote:
aben wrote:da, pogleda san divorce rate u americi, potkraj pedesetih krivulja  skyrocketed, da bi se krajen sedandesetih trend obrnua.

glava kućanstva se vraća u modu; manje rastava znači da ljudi mogu trpit više sranja od dominantnijeg člana.
Zvuči mi kao neki hipsterski trend
kažu da su hipsteri  gotovi, sad su yuccies hipsteri:)
Ko su pak sad ti?

Young Urban Creatives, 
boli ih briga, kapitalizam im omogućio da se izraze

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Trinity 29/6/2015, 22:31

aben wrote:teško je smisleno replicirat na konfabulacije, al probat ću. manipulacija nije jednako pažnja, ali pažnja je nužan uviet manipulacije. ako nema pažnje nema ni manipulacije. ako ima pažnje ne znači da ima manipulacije. ti ka da pod pažnja podrazumjevaš sano poželjnu, romantičnu ili bilokakvu drugu pažnju, a to je krivo.

Što ga lupaš. Pokušavaš opravdati nešto što nije u redu i što je nepošteno.

Jesi rekao da se prema ženi koristiš suptilne uvrede kao manipulativnu metodu? Jesi.
Zašto uopće imaš potrebu manipulirati njome? Jer je to u tvom interesu, i to si rekao.

Vidi što kažu za uvrede:

Jedna od uobičajenih tehnika manipulacije je lična uvreda. Kroz vređanje ili ponižavanje druge osobe, nastojimo da je navedemo da uradi ono što mislimo da treba. U partnerskim odnosima često nailazimo na ponižavanje i vređanje kao jedan od načina da drugoj strani stavimo do znanja određenu stvar. Janet Wolfe, specijalistikinja za partnerske odnose, navodi da je ponižavanje i vređanje čest način kome pribegavamo da bismo od partnera dobili ono što želimo.


Mene zanima tko još osim tebe smatra da je uvreda iskazivanje pažnje i tko želi da mu se pažnja iskazuje na takav način.

Ali, naravno, ti najbolje znaš što je dobro za tvoju ženu, pa ako treba i na takav način ćeš joj ukazati na neke stvari, sve za njeno dobro. To je stav nepoštovanja i ignoriranja (općenito prema ženama) pa nije nikakvo čudo što je kod stani-pani situacija njena reakcija "Ne znam, ti to riješi". Bože sačuvaj da je muškarača
jer onda ti siroček ne bi morao sam donositi  važne odluke.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Glava kućanstva - Page 4 Empty Re: Glava kućanstva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum