ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Mon 29 Aug - 19:47

Opcenito ...ljudsko propadanje jest zapocelo sa "razvojem psihologije i raznih oblika inteligencije" ,kao i drugih besmislenih drustvenih znanosti

Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 29 Aug - 19:55

Ziil Los Dii ! wrote:
kic wrote:

ti si poseban primjer, ali čak i ti si mogao biti x put bolji, u tome je stvar..

Ha ... nisi citao ocito pizorno pricu o dylanu i marini...what if ... postoji li garancija uspjeha kao nesto opipljivo i definirano? 

Tehnokracija jest divna, zivimo lagodno, sve nam je dostupno, no istodobno gubimo kreativnost,inovativnost i snove 
Tehnoloski razvoj je doveo do kontradiktorne situacije,  u zadnjih pa skoro 100 godina nismo imali znacajno znanstveno otkrice unatoc sto imamo orudje kakvo nasi preci nisu imali (ova sva sranja koja su dobila nobela se baziraju na starim spoznajama i teorijama).ispada da smo zapustili svoje prirodno orudje,svoj um i prepustili se 
laksem 

da pa, what if i pričam, mislim da bi ti bio bolji definitivno, kao klinac bih gutao zemljovide, i onda bi mi sakrivali zemljopis da napišem zadaću iz nekog drugog glupog predmeta, čitav školski dan je sjeckanje i guranje čovjeka u piramidalnu hijerarhiji, čak i dijeljenje u razrede po godinama je određeno nasilno sjeckanje, ja sam u 4. razredu čitao sestrine knjige iz 6 pa bi ona meni sakrivala moje knjige ali dobro, hoću reći, imaš onu knjigu od Gatta - dumbing us down, pismenost u doba postanka SAD-a je bila oko 90%, knjige su se prodavale u 100.000 primjeraka onda e, a nije bilo nikakvih obveznih škola, something went wrong samo velim..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 29 Aug - 19:58

Ziil Los Dii ! wrote:Opcenito ...ljudsko propadanje jest zapocelo sa "razvojem psihologije i raznih oblika inteligencije" ,kao i drugih besmislenih drustvenih znanosti

hehe, tu se slažem sa Spenglerom, psihologija je površna i odmiče čovjeka od bitnoga..

vidio sam šta rade djeci ovdje kod moje rodice, dijete nema vremena za sebe, za vlastita otkrića i avanture, druženje s okolonim, susjede i ne zna, obiteljsko zajedničko jelo je nepoznanica, važno je da je dijete u školi 15h s milijun aktivnosti koje i ne voli..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 29 Aug - 20:03

mislim, psihologija je oke disciplina, ali ispitivanje samog sebe, iskušavanje, izazovi, to je ono što treba čovjeka zanimati, ali danas se sve svelo na to: ja sam pametniji, i izmanipulirat ću te s ovom pop-psycho manualom..

tako je moj prijatelj oženio psihologinju, i sad prodaje plejku i više ne možemo pes-a nit ičeg, klap-klap
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Mon 29 Aug - 20:20

kic wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:
kic wrote:

ti si poseban primjer, ali čak i ti si mogao biti x put bolji, u tome je stvar..

Ha ... nisi citao ocito pizorno pricu o dylanu i marini...what if ... postoji li g
da pa, what if i pričam, mislim da bi ti bio bolji definitivno, kao klinac bih gutao zemljovide, i onda bi mi sakrivali zemljopis da napišem zadaću iz nekog drugog glupog predmeta, čitav školski dan je sjeckanje i guranje čovjeka u piramidalnu hijerarhiji, čak i dijeljenje u razrede po godinama je određeno nasilno sjeckanje, ja sam u 4. razredu čitao sestrine knjige iz 6 pa bi ona meni sakrivala moje knjige ali dobro, hoću reći, imaš onu knjigu od Gatta - dumbing us down, pismenost u doba postanka SAD-a je bila oko 90%, knjige su se prodavale u 100.000 primjeraka onda e, a nije bilo nikakvih obveznih škola, something went wrong samo velim..

Stvar je dostupnosti koja izaziva kontraefekt ,gubi se car izleta u nepoznato
Ne mozes reci da bi ja bio bolji , kada ni sam to ne znam 
Samo sto moj razvoj nije zavrsen , mnogi su davno zavrsili svoje "putovanje"
Najveci dio populacije odustane od daljneg skolovanja u onom trenutku kada sam odabrao nesto stvarno izazovno (za svoje kriterije) (kafultet)
Nakon toga , kada jos jedan dio odustane ili zavrsi visoku skolu , sam nastavio , moj razvoj je daleko od kraja , recimo da sam na razini negdje izmedju imperfect i semi-perfect cella ^^  daleko od finalne forme


Last edited by Ziil Los Dii ! on Mon 29 Aug - 20:25; edited 1 time in total

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Mon 29 Aug - 20:22

kic wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Opcenito ...ljudsko propadanje jest zapocelo sa "razvojem psihologije i raznih oblika inteligencije" ,kao i drugih besmislenih drustvenih znanosti

hehe, tu se slažem sa Spenglerom, psihologija je površna i odmiče čovjeka od bitnoga..

Dakle ima jos pametnih ljudi ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Mon 29 Aug - 20:25

kic wrote:
tako je moj prijatelj oženio psihologinju, i sad prodaje plejku i više ne možemo pes-a nit ičeg, klap-klap

Lost is his soul ^^ 


Najgori su oni koji tvrde da su psiholozi otprilike kao psihijatri ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 29 Aug - 20:32

kako smo prije vadili mast miki-piki za to :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 29 Aug - 20:35

Osoba koja dozvoli da joj se zabrani nesto sto voli,je beskicmenjak....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 29 Aug - 20:37

Joj kic pretjerujes
Mici je u pravu

Ne mogu vjerovat da ovo govorim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 29 Aug - 20:50

nije nego je dijete lol

stavio sam literaturu na, sve lijepo piše kod Gatta kad se pojavilo obvezno školstvo i važnije zašto: radi prevencije budućih revolucije..

pruska tradicija jebem vas u guzicu.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Mon 29 Aug - 20:53

Moxy wrote:Osoba koja dozvoli da joj se zabrani nesto sto voli,je beskicmenjak....

Govorimo o djeci, ne o odraslim ljudima 
Zelis da ti se limaci suprotstave ?
I don't want to go to school 
I need no education
I don't want to be like you
Everyday is celebration ^^ ( credits good old D12 ^^)

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 29 Aug - 20:57

Gdje ti ta rodica zivi? U dojčlandu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 29 Aug - 20:57

kritika je preosobno shvaćena, pa ću samo reći, da je neprirodno i neodgovorno da se više razmišlja o kupovini auta, nego što moje dijete uči i kako provodi svoj dan..

ali ja neću reći da su roditelji beskičmenjaci, već vas je država ispurila i toliko odvojila od obrazovanja vaše djece da ne možete ni napraviti taj misaoni eksperiment, da se upletete u obrazovanje svog djeteta..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 29 Aug - 20:58

Bolje da je 15h nak knjigom nego na socijanim mrezama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Mon 29 Aug - 21:18

kic wrote:kritika je preosobno shvaćena, pa ću samo reći, da je neprirodno i neodgovorno da se više razmišlja o kupovini auta, nego što moje dijete uči i kako provodi svoj dan..

ali ja neću reći da su roditelji beskičmenjaci, već vas je država ispurila i toliko odvojila od obrazovanja vaše djece da ne možete ni napraviti taj misaoni eksperiment, da se upletete u obrazovanje svog djeteta..

Uopće se ne slažem s tobom

mene su starci prestali kontrolirati još u drugome osnovne kada su vidjeli da svoje obaveze ispunjavam i da sa strane radim ono što volim, učim ono što još dodatno želim

osim toga, nijedan roditelj nije objektivan prema svojem djetetu niti njegovom znanju, još manje je objektivan u prenošenju znanja djetetu koje je već odavno postalo corrupted zabludama i idealima koje dijete ne treba i ne smije biti obojeno

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 29 Aug - 21:21

Mislim na frenda koji je ozenio psihologinju


Moji limači imaju vrijeme obaveza i vrijeme zabave...zlatna sredina....




Treba sutra ustati rano....laku noć
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 29 Aug - 21:38

Ziil Los Dii ! wrote:
kic wrote:kritika je preosobno shvaćena, pa ću samo reći, da je neprirodno i neodgovorno da se više razmišlja o kupovini auta, nego što moje dijete uči i kako provodi svoj dan..

ali ja neću reći da su roditelji beskičmenjaci, već vas je država ispurila i toliko odvojila od obrazovanja vaše djece da ne možete ni napraviti taj misaoni eksperiment, da se upletete u obrazovanje svog djeteta..

Uopće se ne slažem s tobom

mene su starci prestali kontrolirati još u drugome osnovne kada su vidjeli da svoje obaveze ispunjavam i da sa strane radim ono što volim, učim ono što još dodatno želim

osim toga, nijedan roditelj nije objektivan prema svojem djetetu niti njegovom znanju, još manje je objektivan u prenošenju znanja djetetu koje je već odavno postalo corrupted zabludama i idealima koje dijete ne treba i ne smije biti obojeno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Mon 29 Aug - 21:40

Ziil Los Dii ! wrote:
kic wrote:kritika je preosobno shvaćena, pa ću samo reći, da je neprirodno i neodgovorno da se više razmišlja o kupovini auta, nego što moje dijete uči i kako provodi svoj dan..

ali ja neću reći da su roditelji beskičmenjaci, već vas je država ispurila i toliko odvojila od obrazovanja vaše djece da ne možete ni napraviti taj misaoni eksperiment, da se upletete u obrazovanje svog djeteta..

Uopće se ne slažem s tobom

mene su starci prestali kontrolirati još u drugome osnovne kada su vidjeli da svoje obaveze ispunjavam i da sa strane radim ono što volim, učim ono što još dodatno želim

osim toga, nijedan roditelj nije objektivan prema svojem djetetu niti njegovom znanju, još manje je objektivan u prenošenju znanja djetetu koje je već odavno postalo corrupted zabludama i idealima koje dijete ne treba i ne smije biti obojeno

problem je što je civilizacija prešla u višu brzinu i brže se mijenja, pa i vrijednosti se mijenjaju, za 10-15g današnje vrijednosti uopće neće biti relevantne tadašnjem podmlatku, kao što nama nije bitan Hladni rat, AIDS, Nuklearno oružje, odnos prema Partizanima.. isl..

ispunjavao si obveze, ostalo nije zanimalo tvoje roditelje, ispalo je dobro, ali to je više random račun-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 29 Aug - 22:03

Moxy wrote:Osoba koja dozvoli da joj se zabrani nesto sto voli,je beskicmenjak....


ja vodim rat sa svojom ribom da ide na dijetu i da pocne da vodi racuna o sebi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Mon 29 Aug - 22:06

kic wrote:

problem je što je civilizacija prešla u višu brzinu i brže se mijenja, pa i vrijednosti se mijenjaju, za 10-15g današnje vrijednosti uopće neće biti relevantne tadašnjem podmlatku, kao što nama nije bitan Hladni rat, AIDS, Nuklearno oružje, odnos prema Partizanima.. isl..

ispunjavao si obveze, ostalo nije zanimalo tvoje roditelje, ispalo je dobro, ali to je više random račun-

Opet krivo , vrijednosti se ne mijenjaju ,  samo ih mi ne ucimo 

A sto ih je trebalo zanimati?

Naravno da nije random, pametni ne vjeruju u slucajnost

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 8 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum