ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 19:05

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Ffc6fc0c7f797ea1c602561e4f4d7010

Prije godinu dana ukupan trošak postavljanja kamera bio je pet milijuna kuna.

Dvadeset tri kamere postavljene na hrvatskim prometnicama fotografiraju svakog tko vozi preko ograničenja i po danu i po noći. Na području karlovačke policije prije dva mjeseca postavljeno je osam kamera. Slijedili su primjer iz Osijeka, Zagreba i Rijeke gdje je prošlo ljeto postavljeno ukupno 15.

"Mi smo zadovoljni što oni imaju svoj preventivni učinak. U Zagrebu na Aleji Bolonje gdje su dva uređaja možete vidjeti kako se poštuje ograničenje brzine i kako ljudi paze da ne voze brzo i nema više divljanja", rekao je Miron Huljak iz MUP-a.

Prije godinu dana ukupan trošak postavljanja kamera bio je pet milijuna kuna. Od tada na području osječko-baranjske policije ispisano je gotovo 8.000 kazni, primorsko-goranske gotovo 30 tisuća, a u Zagrebu 45 tisuća. Kako je minimalna kazna 1000 kuna, država je tako zaradila barem 83 milijuna kuna samo na tim lokacijama.

"Takvi uređaji nažalost, ili na sreću, donose jako puno novca i onda ti novci mogu služiti za nabavku novih takvih uređaja", dodao je Huljak za RTL.

Pa smo tako doznali da bi uskoro i prebrzi Varaždinci mogli osjetiti učinkovitost ovih uređaja.

http://www.poslovni.hr/hrvatska/policija-na-nadzornim-kamerama-zaradila-83-milijuna-kuna-a-postavljat-ce-ih-jos-316957

:donquijote:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 19:08

eto..okameriti cijelu RH i lupati kazne.,,.privreda buja.. cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 19:10

mene uvijek GPS na navigaciji upozori kad vozim preko dozvoljene brzine pa nikad nisam dobio kaznu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by debotoijusto 8/26/2016, 19:11

kamere su danasnjem svijetu nuzno zlo , ne vesele me nadzorne a ove prometne ispunile ocekivanja ili proracun , ovisi kako tko gleda
primjetih veci oprez u voznji zadnje vrijeme kod drugih vozaca
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 19:16

izdivljati se na off road cestama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Leviathan2 8/26/2016, 19:20

debotoijusto wrote:kamere su danasnjem svijetu nuzno zlo , ne vesele me nadzorne a ove prometne ispunile ocekivanja ili proracun , ovisi kako tko gleda
primjetih veci oprez u voznji zadnje vrijeme kod drugih vozaca
ti i svi koji mislite tako ste nuzno zlo,
ovo je samo sofisticiranija pljacka drumskih razbojnika
ko su oni da me kaznjavaju,
jebene siledzije  koji ce doci u coporu i silom te uvjerit da se moras povinovat

i nista ljudi ne gine u manjem broju, nego samo voze sporije da vide di su kamere  a kamere ne pokrivaju sve prometnice,
a bezvjesni likovi kao ti i tebi slicni to opravdavate da su oni u pravu svim sto cine,

jos malo pa ce vam kamere postavit u spavacu sobu i wc, sumnjam da ce te se i onda bunit jer ce  to biti pod izlikom da se preventivno sprijeci obiteljsko nasilje, i ako ides jebat zenu to ces morat radit pazljivo da oni koji gledaju ne pomisle da si nasilan i ne kazne te
pljuv

_________________
Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by debotoijusto 8/26/2016, 19:26

Leviathan2 wrote:
debotoijusto wrote:kamere su danasnjem svijetu nuzno zlo , ne vesele me nadzorne a ove prometne ispunile ocekivanja ili proracun , ovisi kako tko gleda
primjetih veci oprez u voznji zadnje vrijeme kod drugih vozaca
ti i svi koji mislite tako ste nuzno zlo,
ovo je samo sofisticiranija pljacka drumskih razbojnika
ko su oni da me kaznjavaju,
jebene siledzije  koji ce doci u coporu i silom te uvjerit da se moras povinovat

i nista ljudi ne gine u manjem broju, nego samo voze sporije da vide di su kamere  a kamere ne pokrivaju sve prometnice,
a bezvjesni likovi kao ti i tebi slicni to opravdavate da su oni u pravu svim sto cine,

jos malo pa ce vam kamere postavit u spavacu sobu i wc, sumnjam da ce te se i onda bunit jer ce  to biti pod izlikom da se preventivno sprijeci obiteljsko nasilje, i ako ides jebat zenu to ces morat radit pazljivo da oni koji gledaju ne pomisle da si nasilan i ne kazne te
pljuv

jos jedan komentar korisnika volana/pedala spojenih na komp  B-)
nakon 128 apela 324 akcije i 37 TV uradaka katolicka djamahirija usporila i prati znakove tek kad dobije po djepu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 19:44

treba razbijati kamere.. osnovat ću fond sa kojim ću financirati razbijanje kamera :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Leviathan2 8/26/2016, 20:04

dva brata wrote:treba razbijati kamere.. osnovat ću fond sa kojim ću financirati razbijanje kamera :D
lol
trebalo bi organizirati urbanu gerilu,
jebote policajci se ponasaju u prometu gore od najgorih divljaka i svjesno krse prometne propise ,
znas sto kazu pri tom,
sto mogu bogovi ne mogu volovi,
to sam na svoje ushi cuo a svjedocio sam krsenju prometnih propisa od strane policajaca i iniformi a bogami i u civilu,
i onda ti isti koji svoje zakone ne postuju nas imaju pravo orobiti, ma moj kurac, vec sedam godina nisamplatio ni jedan prometni prekrsaj i necu im ni platit
prvo pravilo ne potpisuj nista a eventualno sudjenje otpilaj
jednom su mi kaznu htjeli uzeti sa place pa kad sam zaprijetio sudom pravde odustali,  vecina njihovih sranja je app, ako projde projde, u biti vataju ljude na blef i strah od policije,
jebo im ja mamaru svima

_________________
Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 20:10

deda gulenist wrote:mene uvijek GPS na navigaciji upozori kad vozim preko dozvoljene brzine pa nikad nisam dobio kaznu

znači, poštuješ ograničenja bila ona i 40?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 20:12

dva brata wrote:treba razbijati kamere.. osnovat ću fond sa kojim ću financirati razbijanje kamera :D

e, e...baš to
samo oni će postavit kamere koje snimaju kamere scratch

ja sam se danas upoznala s dvojcem u presretaču....i od sad sam mirna. rekli su da me više neće snimat ni pod razno.
i odali mi tajne uređaja za mjerenje brizine.... cheers


Last edited by Noor on 8/26/2016, 20:15; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Leviathan2 8/26/2016, 20:14

Noor wrote:
dva brata wrote:treba razbijati kamere.. osnovat ću fond sa kojim ću financirati razbijanje kamera :D

e, e...baš to
samo oni će postavit kamere koje snimaju kamere scratch
pa razbijes i te koje snimaju kamere al prije toga neki ku..c na glavu za svaki slucaj

_________________
Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 20:16

Leviathan2 wrote:
Noor wrote:
dva brata wrote:treba razbijati kamere.. osnovat ću fond sa kojim ću financirati razbijanje kamera :D

e, e...baš to
samo oni će postavit kamere koje snimaju kamere scratch
pa razbijes i te koje snimaju kamere al prije toga neki ku..c na glavu za svaki slucaj

:tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Leviathan2 8/26/2016, 20:20

Noor wrote:
Leviathan2 wrote:
Noor wrote:
dva brata wrote:treba razbijati kamere.. osnovat ću fond sa kojim ću financirati razbijanje kamera :D

e, e...baš to
samo oni će postavit kamere koje snimaju kamere scratch
pa razbijes i te koje snimaju kamere al prije toga neki ku..c na glavu za svaki slucaj

:tu :tu
96 sa bio u grazu, tamo klinci razbijali kamere naveliko, sprejali ih i slicno, policija pokusavala da ih ulovi al kuratz, nista,
cak sam se i ja zabavljao s njima,

_________________
Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 21:21

JEBEM IM JA MAMU FASISTICKU 83 MILIJUNA PUTA!

Trebale im te pare za citostatike, odvalili mi kaznu za prebrzu voznju, nepostivanje prometnih pravila...a kako da covjek vozi u Zagrebu? Nitko ziv ne vozi po pravilima, pa takvi bi bili najopasniji. Najjaca su mi prestrojavanja ujutro kad je guzva :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 21:22

dok građani ne preuzmu stvar u svoje ruke država će guzit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 21:27

Nadzorne kamere su znak neslobodnog drustva, primjerene su diktaturama.

Veliki Brat gleda dal je netko pocinio unovciv prekrsaj. Luku Ritza ubllo, ali kamere ni za lijek.

Ako me murjak ulovi da vozim tako da ugrozavam sudionike u prometu (a ja vozim od svoje 12 po bijelim cestama), onda okej majstore, u pravu si, pisi kaznu.

Samo sto ja ni sa 90 km/h u gradu nisam prijetnja, sve i da hocu toliko voziti, a neki od 40 km/h jesu. Ali daj ti to reguliraj zakonom...

Najlakse je puniti proracun kaznama, jebe se njima za zrtve u prometu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 21:38

''Dobra vecer'' (bljesne mi sa onim sranjem u oci, onda sam vec napola spreman da mu pregrizem vratne zile)

''Dobra vecer''

''Vozacku i prometnu'' (sto si fin, evo ti)

''Gdje ste bili?'' (sto te boli kurac, guzio sam ti mamu)

''U gradu''

''Aha, jeste konzumirali sta?''

''Ne. Ja zapravo uopce ne pijem''.

''Ne pijete, ali svejedno pravite prekrsaje. Da li znate zasto ste zaustavljeni?'' (Sta je ovo, ispit? Ne znam drkadzijo.)

''Pretpostavljam da sam vozio prebrzo''

''Aha. A koliko prebrzo?'' (Visinski je bio mila majka naspram tebe...)

''20 km/h.''

''Pa niste u pravu, vozili ste vi malo vise od toga. Vozili ste 40 km/h iznad ogranicenja. To vam je...'' (a jesi sretan, sav tako bitan u uniformi, i pailici stop sa kojom trazis G-tocku kod kolege, spojen na sirenu, jebem i mater murjacku).

''Mozete kaznu platiti odmah...'' (aha, mos mislit, tebi da pare u ruke dam).

''Neka hvala, platiti cu kasnije.''

''Ah...dobrooo. Evo vam prekrsajni nalog...Pazite kako vozite ubuduce. Laku noc''

''Pozdrav'' (Jebem ti mater u usta, kao i pola sela odakle si izgmizao i citava skola u kojoj su te lomili za sendvic svaki dan, nemas ni 1,80 m, bijednice).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by debotoijusto 8/26/2016, 21:50

male su kazne 
dakle , vece kazne , hanzekovic da vodi naplatu dugova i zatvor za ponavljace
sve to na zasebnom sudu ubrzanog postupka , hodnik desno od nogometnih huligana
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30616
2014-04-12


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Guest 8/26/2016, 21:52

debotoijusto wrote:male su kazne 
dakle , vece kazne , hanzekovic da vodi naplatu dugova i zatvor za ponavljace
sve to na zasebnom sudu ubrzanog postupka , hodnik desno od nogometnih huligana

Vozis li ti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još Empty Re: Policija na nadzornim kamerama zaradila 83 milijuna kuna, a postavljat će ih još

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum