ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glas Koncila se reklamira u osnovnoj školi: "Moramo raskinuti sa jugokomunističkim ostacima"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Glas Koncila se reklamira u osnovnoj školi: "Moramo raskinuti sa jugokomunističkim ostacima" - Page 2 Empty Re: Glas Koncila se reklamira u osnovnoj školi: "Moramo raskinuti sa jugokomunističkim ostacima"

Post by prckov 24/8/2016, 07:40

Sora wrote:Bila sam na moru
Ima me dosta .
jesi suncala guzu hug

prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Glas Koncila se reklamira u osnovnoj školi: "Moramo raskinuti sa jugokomunističkim ostacima" - Page 2 Empty Re: Glas Koncila se reklamira u osnovnoj školi: "Moramo raskinuti sa jugokomunističkim ostacima"

Post by Regoč 24/8/2016, 08:07

Sora wrote:
Regoč wrote:Trebalo je biti Jure i Boban, ali je Asila intervenirao da se makne Hercegovac, a bilo je glupo da se škola zove samo Jure pa rekoše kojeg Juru imamo da ne klešemo iz početka.

Ti se preseravas totalitarno
Zaliboze trbe citati
Ovo malo ljudi na forumu ces odvratiti od njega
Ako odvratim tebe i Gnječa, moja misija na forumu je ispunjena. Nakon toga tipkam zbog osobnoga ćefa i Margaretina dekoltea.

_________________
Glas Koncila se reklamira u osnovnoj školi: "Moramo raskinuti sa jugokomunističkim ostacima" - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum