ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 22/8/2016, 22:54

udba wrote:
RayMabus wrote:Ovo je vjerovatno bilo nešto oce mito al naletili na krivoga i ....

mediji smatraju da je reč o muškarcu iz Svetog Antona kraj Kopra, koji je u dva navrata učestvovao u pljački Pošte.

aha, traže mito od čovjeka koji je krvavo zaradio svoj novac pljačkom pošte. Razumijem taj gnjev. Nema baš u pošti u današnje vrijeme puno gotovine, režije se plaćaju u FINI, Konzumu, e-banking, ali sila ne pita. U mom selu je jedan opljačkao knjižnicu i uzeo 28 kuna koje su platili ovi što kasne s povratom knjiga. Sila ne pita.
Poanta bi bila da su vjerojatno tražili mito jer zašto bi tamo uopce i pucao i ono naletili su na krivoga.

Ovakve kad pitaš mito oni te izrokaju......pa ti pitaj tj odhebaji ga da bi mu na taj nacin porucio da želiš pare.

RayMabus

Posts : 177610
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by udba 22/8/2016, 22:59

RayMabus wrote:
udba wrote:
RayMabus wrote:Ovo je vjerovatno bilo nešto oce mito al naletili na krivoga i ....

mediji smatraju da je reč o muškarcu iz Svetog Antona kraj Kopra, koji je u dva navrata učestvovao u pljački Pošte.

aha, traže mito od čovjeka koji je krvavo zaradio svoj novac pljačkom pošte. Razumijem taj gnjev. Nema baš u pošti u današnje vrijeme puno gotovine, režije se plaćaju u FINI, Konzumu, e-banking, ali sila ne pita. U mom selu je jedan opljačkao knjižnicu i uzeo 28 kuna koje su platili ovi što kasne s povratom knjiga. Sila ne pita.
Poanta bi bila da su vjerojatno tražili mito jer zašto bi tamo uopce i pucao i ono naletili su na krivoga.

Ovakve kad pitaš mito oni te izrokaju......pa ti pitaj tj odhebaji ga da bi mu na taj nacin porucio da želiš pare.

Taj gospodin koji se mača latio i od mača poginuo je trebao znati da to to što on oružanim pljačkama pošti priskrbljuje sebi neoporezivi prihod ga ne oslobađa obaveze davanja mita preopterećenim zdravstvenim djelatnicima. Digao je ruku na državu, ali imperija je još brže uzvratila udarac.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 22/8/2016, 23:01

MIslim da me on sam ne zanima nego samo kao primjer kako to sa tim mitom može završit kad naletiš na nekoga tko ne da da ga se hebe u zdrav mozak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177610
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by udba 22/8/2016, 23:04

RayMabus wrote:MIslim da me on sam ne zanima nego samo kao primjer kako to sa tim mitom može završit kad naletiš na nekoga tko ne da da ga se hebe u zdrav mozak.
Razumijem, ali to je bila ishitrena odluka. Budući da je dotični ubio očnog liječnika, dade se zaključiti kako je imao problema s vidom ili očima. No, škrtareći za vlastito zdravlje i uzevši pravdu u svoje ruke dobio je od redarstvenih organa nekoliko smrtomnosnih prostrijelnih rana čime si je bitno pogoršao zdravstveno stanje. Složit čemo se da je smrt ipak malo teže zdravstveno stanje od konjuktivitisa ili dioptrije 2,0 plus.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 22/8/2016, 23:06

Cuj reci tima koje je izroka da je to bila ishitrena odluka ......lijepo ti kažem da ne pametuješ jel te može koštat života.

Lijepo se netko pravi pametan i meni nitko ništa ne može i ono daj mito ovo ono i u biti nekakvo ugaživanje na neciji opstanak il na njega samoga i pajdo otiša po pištolj i sve ih tamo izroka .....eto ti pa se sad pravi pametan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177610
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by udba 22/8/2016, 23:09

Sumnjam da se je radilo u pokušaju iznuđivanja mita. Upuco je očnog doktora da vidi jesu li dobre naočale koje mu je ovaj dao, provjeravao može li pogodit metu na 15 metara.

U članku se navodi kako motivi nisu jasni. Osim toga, sve da se je i radilo o tome što ti predmnijevaš sumnjam da će ovaj nemio događaj iskornijeniti traženje mita. Jedino će doktor provući pacijenta prvo kroz onaj okvir sa senzorima za metal ko na aerodromu.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 22/8/2016, 23:14

To ti je dragi moj filozofija : ja sam Bog , meni nitko ništa ne može i onda tako ti doktori odlucuju o necijem životu i smrti i igraju se Boga i traže mito i to tako funkcionira sve dok ne nalete na nekoga tko ne trpi da ga netko podhebava u zdrav mozak i onda taj lijepo toga i te nabije u postole.

Ko meni jedna umišljena ženska na poslu i nazove me dirtektor i oce objašnjenje  a mene to ne zanima i on inzistira na tome i onda mu ja kažem .....i ima bit tj je uletija odma sutradan u kancelariju šefu i bisan ka pas .......izgleda da ce ova letit.

To nije moj cilj bio nit me to zanima al ovaj je probija kad je cuja razlog a cak ga ja nisam ni zva niti me zanimalo to da se on uplice ....ona ga zvala jer eto ona je uvijek u pravu , ona je žensko , tko njoj šta može , ona je Bog.

A ona ce po svemu sudeci jer je ovaj glavni direktor probija na mozak kad je inzistira da ja kažem šta je bilo pa je onda i dobija odgovor .....LETIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177610
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 22/8/2016, 23:18

udba wrote:Sumnjam da se je radilo u pokušaju iznuđivanja mita. Upuco je očnog doktora da vidi jesu li dobre naočale koje mu je ovaj dao, provjeravao može li pogodit metu na 15 metara.

U članku se navodi kako motivi nisu jasni. Osim toga, sve da se je i radilo o tome što ti predmnijevaš sumnjam da će ovaj nemio događaj iskornijeniti traženje mita. Jedino će doktor provući pacijenta prvo kroz onaj okvir sa senzorima za metal ko na aerodromu.
Ne znam šta da ti kažem ......tko to ulazi u bolnicu i iz cistog mira roka baš doktore ?

Možda bi i pomislio da je motiv nekakva ljubav tj zacopa se u neku medicisnku sestru ili sisatu doktoricu al ovaj je roka sve dakle ne baca mi baš na to nego samo na ovo prvo.

Jebi jebi u mozak al ne znam dokle ceš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177610
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 22/8/2016, 23:21

RayMabus wrote:To ti je dragi moj filozofija : ja sam Bog , meni nitko ništa ne može i onda tako ti doktori odlucuju o necijem životu i smrti i igraju se Boga i traže mito i to tako funkcionira sve dok ne nalete na nekoga tko ne trpi da ga netko podhebava u zdrav mozak i onda taj lijepo toga i te nabije u postole.

Ko meni jedna umišljena ženska na poslu i nazove me dirtektor i oce objašnjenje  a mene to ne zanima i on inzistira na tome i onda mu ja kažem .....i ima bit tj je uletija odma sutradan u kancelariju šefu i bisan ka pas .......izgleda da ce ova letit.

To nije moj cilj bio nit me to zanima al ovaj je probija kad je cuja razlog a cak ga ja nisam ni zva niti me zanimalo to da se on uplice ....ona ga zvala jer eto ona je uvijek u pravu , ona je žensko , tko njoj šta može , ona je Bog.

A ona ce po svemu sudeci jer je ovaj glavni direktor probija na mozak kad je inzistira da ja kažem šta je bilo pa je onda i dobija odgovor .....LETIT.
Tako da bi mogli pustit i neki glazbeni spot od LETECEG ODREDA.

lol!


RayMabus
RayMabus

Posts : 177610
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by kaya 22/8/2016, 23:22

dva brata wrote:
flumen wrote:i velis - naopako mjerit dobar zivot po ispijanju kavica u kaficu...e pa jebote tulavog - sto on sad moze u Sveckoj ako i ima 5 puta vecu placu nego doma? more si jojca umakat u smrznutu vodu...vozim se ja po pokretnim stepenicama robne kuce i dve zenske ispred mene: "ajde da skoknemo na kavu" - "ne mogu, radim, samo sam malo skoknula u robnu kucu da kupim za doma nesto, drugi put"
ajd ti skokni u sveckoj ili njemackoj da malo nesto kupis za doma - za vrijeme radnog vremena. Ma nitko to ne moze platit sto vi imate u Hrvatskoj.

haha jesi i ti manit u pičku materinu.

tko to u jebenoj hrvatskoj skače za vrijeme radnog vremena i kupuje i ide po kavama? tko to? pa jebeni HDZovi i SDPovi uhljebi po državnim kancelarijama, gradovima, općinama, agencijama.

Pa ja. A nisam ništa od nabrojanoga. I po nekoliko puta dnevno. :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by udba 22/8/2016, 23:22

Ne bih brzao sa zaključcima. Radilo se o očnom liječniku, teško da se radilo o pomoći o kojoj mu je ovisio život. "Doktore, slabo vidim, jučer sam umjesto pošte uletio u knjižnicu i uzeo sam 28 kuna" ili "Doktore, ne vidim dobro, umjesto u poštu sam uletio u općinu i morao ispuniti formulare za pljačku i na to moraš naljepiti biljega 200 kuna, oni su opljačkali mene".

Recimo da Neven Ciganović naoružan uleti proktologu i zatraži da mu smanje promjer šupka pa da mu prdež ne zvuči ko rzanje konja nego zuji ko pčelica Maja, to bi već imalo smisla.

Ali nebitno, razumijem poantu, ne traži mito od naoružanog pljačkaša pošti pogotovo ako je Slovenac.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by frakcija 22/8/2016, 23:24

isto vide drukčije tumače
to đavo u farbu prste umače

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 160px-Rorschach_blot_10
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 22/8/2016, 23:25

Radi se o urologu koji se tu slucajno ( ? ) zatekao plus još tri osobe teško ranjene i bore se za život ( nije receno jesu li i oni doktori ) al lik je upa u opcu bolnicu ....a tu odjel vamo tamo je samo pitanje ulaza , kata i gdje se lik zatekao.

Ne beri brigu ....netko mu se zamirio a taj netko je doktor ili više njih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177610
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by udba 22/8/2016, 23:30

Urolog je slučajno pogođen, stvarno su te naočale bile zakurac, ali mislim da je oružana vatra pretjeran izraz nezadovoljstva. Opet ni to ne znamo, možda je baš gađao urologa ako mu gad nije htio pomoći. Nitko tko nije probo ne zna koje su to muke kad pljačkaš poštu, a uhvati te bubrežni kamenac u po pljačke.

_________________
Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 22/8/2016, 23:33

Hbga on ili više njih su doktori tu se vrti lova , odlucuju o necijem životu i smrti , lijepo naucili na mito i korupciju i sve to fino i krasno funkcionira dok ne naletiš na ........MINU.




Znaš ....u životu treba biti : pokoran.

Jel pokoran tocna rijec za to al ono suprotno od bahat ....u životu treba biti nebahat .....i ne mislit da ti nitko ništa ne može jer i onaj šepavi jadnik koji kad ga pogledaš vidiš da je toliko jadan da ti ...ne može ništa jer je jad , star , onemocao .....al zapitaj se dobro može li i takvi ispaliti metak iz cijevi iz pištolja ?

Da , odgovor je da.

Tako da .....NE KURČI SE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177610
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by frakcija 22/8/2016, 23:36

vas dvojica vodite gotovo identične razgovore kakve su vodili moji roditelji. jeste lii vipovezani karmičkom vezom?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by udba 22/8/2016, 23:37

Ne znam, po tome bi zemljišno-knjižni odjeli i carina gorili ko Sirija, pa tamo službenici imaju na vratima naljepljene cjenike za podmićivanje.

Podmićivanje se može iskorijeniti samo podmićivanjem nadležnih organa da zatvore ove koje traže mito. Pop iznad popa.

_________________
Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by udba 22/8/2016, 23:38

frakcija wrote:vas dvojica vodite gotovo identične razgovore kakve su vodili moji roditelji. jeste lii vipovezani karmičkom vezom?
Biće da si usvojena od istaknutih undercover časnika intergalaktičke flote.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by frakcija 22/8/2016, 23:40

udba wrote:
frakcija wrote:vas dvojica vodite gotovo identične razgovore kakve su vodili moji roditelji. jeste lii vipovezani karmičkom vezom?
Biće da si usvojena od istaknutih undercover časnika intergalaktičke flote.
uvijek sam se ko dijete beljila zidovima vjerujuć da me zemljani motre u mom terariju. tako da oni znaju da ja znam.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by kic 22/8/2016, 23:40

udba wrote:
frakcija wrote:vas dvojica vodite gotovo identične razgovore kakve su vodili moji roditelji. jeste lii vipovezani karmičkom vezom?
Biće da si usvojena od istaknutih undercover časnika intergalaktičke flote.

gdje se gasiš :^^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48025
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by RayMabus 22/8/2016, 23:40

udba wrote:Ne znam, po tome bi zemljišno-knjižni odjeli i carina gorili ko Sirija, pa tamo službenici imaju na vratima naljepljene cjenike za podmićivanje.

Podmićivanje se može iskorijeniti samo podmićivanjem nadležnih organa da zatvore ove koje traže mito. Pop iznad popa.
A gdje kaže da i nece ?!?!?!

Vidi ovoga :

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Split-7


Drama u Splitu: Naljutio se na liječnike pa Molotovljevim koktelima zapalio zgradu HZZO-a!

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Split-5
RayMabus
RayMabus

Posts : 177610
2014-04-11


Back to top Go down

Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku - Page 5 Empty Re: Liječnik iz Dalmacije koji je otišao u Švedsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum