ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Guest 20/8/2016, 17:21

dva brata wrote:našao sam hrpu postova kako kserka vrijeđaju glede izjave "assad i podmornica".. od yehudija do asile..

glavno da asila lažljivi advokat i onaj bosanac govore da sam ja to izjavio, iako znaju da je to izjavio kserk(nema ga ovdje , navodno je na forum.hr ali tamo ne zalazim) .
sutra ću udriti par screenshotova hhh lol!
eto na..!!! rusis cojeku autoritet.. lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by jastreb 20/8/2016, 17:23

Ne znam,ali na vom forumu nas je jako malo.

Trebalo bi ovaj forum priključiti na neki medij,pa da se više ljudi javlja.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Guest 20/8/2016, 17:24

jastreb wrote:Ne znam,ali na vom forumu nas je jako malo.

Trebalo bi ovaj forum priključiti na neki medij,pa da se više ljudi javlja.
Ja sam u pocetku savjetovao Kica da to napravi,no ne moze se jer Forum nije privatan,dakle samo-svoj,nego pripada forumoušnu,ili kako se vec zove..trebao je jos u pocetku da otvori direktno svoju domenu,ovako ne moze se linkati uz neki medij,osim kaciti popapove..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Winter is coming 20/8/2016, 17:25

na onom starom forumu si na kultnima ima vise forumasa nego na ViP-u a ovdje 99% korisnika dzigere na ViP-u

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by IL Risorto 20/8/2016, 17:26

Mnogo tema i postova nedostaje na onom forumu.Ubio sam se tražeć jednu temu od prije par godina,gdje sam prorokovao kako će Hillary Clinton i Kolinda postati predsjednice jer ih gura isti lobij.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Guest 20/8/2016, 17:36

bogomdani wrote:
jastreb wrote:Ne znam,ali na vom forumu nas je jako malo.

Trebalo bi ovaj forum priključiti na neki medij,pa da se više ljudi javlja.
Ja sam u pocetku savjetovao Kica da to napravi,no ne moze se jer Forum nije privatan,dakle samo-svoj,nego pripada forumoušnu,ili kako se vec zove..trebao je jos u pocetku da otvori direktno svoju domenu,ovako ne moze se linkati uz neki medij,osim kaciti popapove..

Najam servera košta treba imati početni kapital u novcu i ljudima novinari marketing i tako to više manje. Možeš na ovom forumu otvoriti web portal ima ta opcija ali opet treba logistika ekipa ljudi koja će to refreshat svaki dan.

Ali ima još nešto ako si na free hosting service

Bear in mind that if you are hosting your forum on a free hosting service,they can delete your forum anytime. Or, if the free hosting service closes down, then your forum site is gone. Back it up at all times.

If you are hosting your forum on a free hosting service, you do not own your site.

So it is best to host your own forum on your own custom domain. Then you own your forum then and nobody can take it away from you.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Guest 20/8/2016, 17:40

ebi gaaaaa..tako to ide Esko..tko ne radi na vrijeme...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Guest 20/8/2016, 17:41

ja sam i rekao da ako treba bekapiramo i prebacimo sadrzaj na vlastitu domenu,cak sam i ponudio neku lovu,ali Mladci danas misle da su popili svu pamet svijeta,pa su napravili,kako vec jesu...nit posla,nit perspektive dugotrajnije za ovaj Forum
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Winter is coming 20/8/2016, 17:50

prognoziram da bi do 2018 onaj stari forum mogao proraditi  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Guest 20/8/2016, 17:52

lagano se vec i forumasenja zasicujem..jednostavno visse niti diskutiram,niti otvaram teme,samo se zaebajem,postaje mi monotono..a i fali kvalitetnih likova,za raspravu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Winter is coming 20/8/2016, 17:56

da,ako nadjes neki dobar forum javi mi  geek

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Yehudi 20/8/2016, 19:20

Regoč wrote:Ma, kao da ćemo se vraćati tamo. Nema povratka na staro!


    A  baš,  nebi  da  će  netko  opet  tamo  ići  na  ono  sranje  drunken
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by jastreb 20/8/2016, 19:40

Yehudi wrote:
Regoč wrote:Ma, kao da ćemo se vraćati tamo. Nema povratka na staro!


    A  baš,  nebi  da  će  netko  opet  tamo  ići  na  ono  sranje  drunken
Ti si Jehudi,među prvima,dok je ono čudo još funkcioniralo,prešao ovamo i bio jedan od rijetkih koji su ovdje pisali.

ja sam dolazio vamo samo u trenucima kad bi tamo štekalo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Guest 20/8/2016, 19:41

meni ne radi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Regoč 20/8/2016, 20:32

Meni tamo mejl ostao, koristim ga za lažne profile s kojih psujem Gnječa i Dželatku.

_________________
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Guest 21/8/2016, 10:50

Finska : pobijediti košmar zvan multikulturalnost

Forumi » Vijesti i politika » Vijesti » Finska : pobijediti košmar zvan multikulturalnost

Moje opcije

Prijava | Registracija

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 5star-rating ocijenilo 0 korisnika
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Icon_post_showOvaj post ima 2 odgovor(a) | 0 Sljedbenici


longisland
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Anonymous
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Rank0
Registriran(a): 05.07.2012.
Poruke : 72.663
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 User_IsOffline














Odgovori
[url][/url]
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Icon_post_showFinska : pobijediti košmar zvan multikulturalnost Poslano: 07-28-2015 21:07

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 5star-rating ocijenilo 0 korisnika

Zastupnik stranke Pravi Finci Olli Immonen napisao je u petak na Facebooku da sanja o "snažnoj i hrabroj naciji koja će pobijediti košmar zvan multikulturalnost".
Te riječi odmah su izazvale val nezadovoljstva širom zemlje. Prosvjed koji je okupio više od 10.000 osoba prošao je bez incidenata, kaže policija. Više visokih političkih dužnosnika dalo je potporu tom prosvjedu. "Finska je uvijek bila internacionalna zemlja a osobe stranog podrijetla obogatile su naš kulturni i ekonomski život na vrlo značajan način", riječi su premijera Juhe Sipile na mrežnoj stranici vlade. Pod pritiskom da se ogradi od Immonena, koji je već izazvao skandal u lipnju pozirajući s neonacisitima, predsjednik Pravih Finaca Timo Soini, ujedno i šef diplomacije Finske, rekao je da ostavlja zastupničkom klubu da se izjasni o njegovoj sudbini nakon ljetne stanke. "To sve nije dobro za reputaciju stranke", rekao je
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ksenofobna-izjava-immonena-iz-stranke-pravi-finci-izazvala-masovni-prosvjed-u-helsinkiju/833276.aspx










baronvonfelix2
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 4TVDNNZP2I5C
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Rank0
Registriran(a): 18.06.2015.
Poruke : 383
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 User_IsOffline














Odgovori
[url][/url]
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Icon_post_showOdgovor na Re: Finska : pobijediti košmar zvan multikulturalnost 07-29-2015 12:27

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 5star-rating ocijenilo 0 korisnika

smrt multikultiju, crnjama i arapima









gnjilivoj
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 4TSXSSYGNQKG
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Rank0
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 GenderMale
Registriran(a): 26.05.2014.
Poruke : 5.910
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 User_IsOffline














Odgovori
[url][/url]
Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Icon_post_showOdgovor na Re: Finska : pobijediti košmar zvan multikulturalnost 07-29-2015 13:08

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 5star-rating ocijenilo 0 korisnika

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Icon-quote baronvonfelix2:
smrt multikultiju, crnjama i arapima
Ti samo o smrti, pravi hitlerovac...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Guest 21/8/2016, 13:43

Usne Stjepana Gnječa wrote:
kolerik wrote:Rekao sam gnjecu da sam pisao samo pod ovim nickom na net.hr i ovdi.

Dakle, niti pises kako treba niti citas sa razumijevanjem. Prodji svoje diskove.

Šta da? To si napisao? Ma ti nas zajebavaš u zdrav mozak morončino tulava gle što si napisao:

"Nista od toga.

Ne na ovom forumu, niti na net.hr.

Ako te na nekoga podsjecam, pa dobro. Ima dosta foruma i forumasa"

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t11237p440-hrvatica-u-njemackoj-i-ja-zelim-dio-tog-kolaca#505677

Dakle 'vako majstore  :coffee

1. malo sam piskarao na nekim forumima, a vise citao druge, kao na net.hr-u;
2. registrirao sam se kao ''kolerik'' na net.hr-u pred mozda par godina i ostavio tamo cca 500-ako upisa, provjeri;
3. kad je doticni forum otkazao poslusnost, prebacio sam se na ovaj.

Niti na ovom niti na onom forumu nisam pisao pod drugim nickom.

Eto, ako ti nesto nije jos jasno, ti se slobodno javi.

A to da te zajebavam u zdrav mozak ocito nije istina. 
Mislim, zajebavao bi te ja rado, ali ti mozga nemas, a posebo ne zdravog. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by kic 21/8/2016, 13:47

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Forum-10
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by kic 21/8/2016, 13:48

ove velike sise nikad ne upoznah :D :"
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by L'âme 21/8/2016, 13:49

Haha,crvenkasti izabrao kriz, vidim ;@

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by dijagram 21/8/2016, 13:54

maggie13 wrote:Haha,crvenkasti izabrao kriz, vidim ;@
al nije se usudio napisati pokojnik ce biti pokopan na pravoslavnom groblju u Donjem Lapcu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio. - Page 2 Empty Re: Net.hr se VRATIO! JA sam ga oživio.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum