ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doris Pack:'Visokorangiranim političarima Srbije nije mjesto u EU ako im je umu podizanje spomenika Slobodanu Miloševiću'

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Doris Pack:'Visokorangiranim političarima Srbije nije mjesto u EU ako im je umu podizanje spomenika Slobodanu Miloševiću' - Page 4 Empty Re: Doris Pack:'Visokorangiranim političarima Srbije nije mjesto u EU ako im je umu podizanje spomenika Slobodanu Miloševiću'

Post by kaya 18/8/2016, 17:42

Serbinho-3 wrote:
Ja sam ti malo Americki fazon, ne smaram i ne gusim nikoga oko sebe, ne trazim od nikoga nista, ali hocu svoj mir i da ne slusam gluposti kada neko krene da otvara usta.

Ta ti je jedina pametna.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Doris Pack:'Visokorangiranim političarima Srbije nije mjesto u EU ako im je umu podizanje spomenika Slobodanu Miloševiću' - Page 4 Empty Re: Doris Pack:'Visokorangiranim političarima Srbije nije mjesto u EU ako im je umu podizanje spomenika Slobodanu Miloševiću'

Post by dijagram 18/8/2016, 17:45

Serbinho-3 wrote:Folirant, ja ti kazem bez laganja.
Usput da sam lagao, vec bih ovde pravio od sebe ebaca i kako sam ja ovo, ja ono.
Ja drzim do sebe, ne startujem ja zenske nikad, volim sebe, bacam velike pare na sebe i bas me zabole ona stvar da ja idem i trcim oko nekoga.
Kod mene nekoliko hiljada eura u odeci na sebi, snime one to, ne izgledam ni lose, ali nikad ti ja necu se lomiti oko bilo koga a kad vidim slepce po teretani ovde, trce, odbijaju ih redom, onda vidis kako su muskarci slepci, koji eto, nemaju ni standarde, principe, vec od jedne do druge.
Te tvoje Hrvatice po BGD ja i ne gledam, tako da nemas zime, jer najlakse je uci u pricu sa nekom a najteze izaci, koji ce mi.
Uzivam ja super i bez njih.
par hiljada eura odjece na sebi?
kakav snob
e moj serbinjo i jos se time pohvalis:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Doris Pack:'Visokorangiranim političarima Srbije nije mjesto u EU ako im je umu podizanje spomenika Slobodanu Miloševiću' - Page 4 Empty Re: Doris Pack:'Visokorangiranim političarima Srbije nije mjesto u EU ako im je umu podizanje spomenika Slobodanu Miloševiću'

Post by BB-8 18/8/2016, 18:01

Meatke wrote:
marcellus wrote:pizzon na extra dozi sendviča
 
prima tekući sendvič na infuziju B-)

liquid lunch... :W

_________________
Doris Pack:'Visokorangiranim političarima Srbije nije mjesto u EU ako im je umu podizanje spomenika Slobodanu Miloševiću' - Page 4 Attach13 Doris Pack:'Visokorangiranim političarima Srbije nije mjesto u EU ako im je umu podizanje spomenika Slobodanu Miloševiću' - Page 4 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Doris Pack:'Visokorangiranim političarima Srbije nije mjesto u EU ako im je umu podizanje spomenika Slobodanu Miloševiću' - Page 4 Empty Re: Doris Pack:'Visokorangiranim političarima Srbije nije mjesto u EU ako im je umu podizanje spomenika Slobodanu Miloševiću'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum