ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije - Page 2 Empty Re: Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije

Post by Serbinho-3 Thu 18 Aug - 0:49

Secam se, otisao jedno vreme da treniram malo sa KK Radnicki sa Crvenog Krsta u Beogradu.
Trener moj iz maticnog kluba IMT me zafrkavao, koji su klubovi jos ostali gde nisam isao.
Meni je to bilo dobro iskustvo.
Kasnije kada se makljaju izmedju sebe, ja sa svima OK.
Tada je znao i trener da popizdi, kako se svi makljaju dok se ja smeskam sa ovima iz drugih ekipa.
Vracam se na pocetak price, pa tako u KK Radnicki snimim likove sa 208cm, zatim drugi sa 214 cm.
Los rad sa njima, nezainteresovanost, ta dvojica nisu uradila nista a takvih koliko hoces.
Srbija nema kordinatora da ide okolo, snima, tu dvojicu ako ne prolaze u basketu, stavis na odbojku pred mrezu sa 214 da plasi tamo i blokira ili u fudbal da ga gadjas kao Zigica u glavu, jedna od 10 ulazi.
Losa organizacija.
Ovde u Italiji nemas visoke ljude, oni bi to iskoristili sto kod nas bacaju a danas igraci u NBA idu po 25 miliona bolji, godisnje.

Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25


Back to top Go down

Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije - Page 2 Empty Re: Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije

Post by provocator Thu 18 Aug - 12:02

Ljudi, najte biti smiješni. Pa ja sam nedavno tu otvorio temu na kojoj su me popljuvali sto na sat. Koga živo boli curac za zlatnu medalju u gađanju glinenih golubova? De mi netko neka reče tko je na prošloj olimpijadi u tom sportu bio treći? Najte srati! I sad jedrenje... Ono mo smo svi ludi za jedrenjem i ništa drugo ne pratimo, pa čak i u redovima pred pučkom kuhinjom, ljudi prate jedrenje. Koga boli kurac za jedrenje? Za karate, za zračnu pušku, dizanje utega... Mojne me karat!


De mi neka netko kaže, bez guglanja, tko je prošle godine osvojio mali kristalni globus u skijanju, u slalomu, u ženskoj konkurenciji? Znate moj kurac.

E... A da je Janica onda bi mi mislili da čitav svijet to zna. Pa što vi sad ne znate?

_________________
Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije - Page 2 Empty Re: Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije

Post by Clone Stormtrooper Thu 18 Aug - 18:02

u odnosu na sportiste nasljednica ,balkanskih drzavica Jugoslavija jeste bila sportska sila ali globalno ... aj ' ne serite ... isto kao sto je yugo florida bio najbolji automobil na svijetu
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije - Page 2 Empty Re: Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije

Post by jastreb Thu 18 Aug - 18:11

Clone Stormtrooper wrote:u odnosu na sportiste nasljednica ,balkanskih drzavica Jugoslavija jeste bila sportska sila ali globalno ... aj ' ne serite ... isto kao sto je yugo florida bio najbolji automobil na svijetu
Jugoslavija JE uistinu bila svjetska sportska sila.

Kako u ekipnim sportovima (nogomet,košarka,vaterpolo,rukomet,odbojka...),tako i u pojedinačnim (veslanje,atletika,gimnastika,skijanje,skijaški skokovi,šah, stolni tenis,streljaštvo...)

I tu nikakve dileme nema.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije - Page 2 Empty Re: Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije

Post by Guest Thu 18 Aug - 18:19

Serbinho-3 wrote:Secam se, otisao jedno vreme da treniram malo sa KK Radnicki sa Crvenog Krsta u Beogradu.
Trener moj iz maticnog kluba IMT me zafrkavao, koji su klubovi jos ostali gde nisam isao.
Meni je to bilo dobro iskustvo.
Kasnije kada se makljaju izmedju sebe, ja sa svima OK.
Tada je znao i trener da popizdi, kako se svi makljaju dok se ja smeskam sa ovima iz drugih ekipa.
Vracam se na pocetak price, pa tako u KK Radnicki snimim likove sa 208cm, zatim drugi sa 214 cm.
Los rad sa njima, nezainteresovanost, ta dvojica nisu uradila nista a takvih koliko hoces.
Srbija nema kordinatora da ide okolo, snima, tu dvojicu ako ne prolaze u basketu, stavis na odbojku pred mrezu sa 214 da plasi tamo i blokira ili u fudbal da ga gadjas kao Zigica u glavu, jedna od 10 ulazi.
Losa organizacija.
Ovde u Italiji nemas visoke ljude, oni bi to iskoristili sto kod nas bacaju a danas igraci u NBA idu po 25 miliona bolji, godisnje.

Vidis, to, manjak fundamenata, posebno kod centara mene naljuti. Kad mi kazu da visoki se ne mogu kretati, samo im pustim Olayuwona, ili da ne mogu sutirati, Sabonisa.

Nema opravdanja, ili radis ili ne radis na sebi. Nije to ni do trenera, klinci danas odradjuju treninge, ne pitaju za savjete, a i ti centri su svi nesto plasljivi, iskompleksirani.

Jos su izmislili lazne cetvorke, a to realno par igraca na svijetu igra kako treba, pa onda izvlace momka od 212 iz reketa da ''proigrava''. Nit zna hodati, a kad kadetu uvalis takav zadatak more losih navika. Onda ne zna ni zagradjivati u reketu, pratiti i blokirati, napraviti kvalitetan blok, centarsku tehniku, itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije - Page 2 Empty Re: Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije

Post by Guest Thu 18 Aug - 18:22

jastreb wrote:
Clone Stormtrooper wrote:u odnosu na sportiste nasljednica ,balkanskih drzavica Jugoslavija jeste bila sportska sila ali globalno ... aj ' ne serite ... isto kao sto je yugo florida bio najbolji automobil na svijetu
Jugoslavija JE uistinu bila svjetska sportska sila.

Kako u ekipnim sportovima (nogomet,košarka,vaterpolo,rukomet,odbojka...),tako i u pojedinačnim (veslanje,atletika,gimnastika,skijanje,skijaški skokovi,šah, stolni tenis,streljaštvo...)

I tu nikakve dileme nema.

Jastreb, vidi listu osvajaca medalja na svakoj Olimpijadi gdje je Jugoslavija bila.

Jugoslavija je imala razdoblja gdje je bila najbolja u momcadskim sportovima (tipicno vaterpolo i kosarka). Ostalo je bila zestoka i krvava borba za plasmane i medalje, a reprezentativni nogomet je bio gola katastrofa.

Umjereno uspjesna europska zemlja.

Nemojmo odmah u duplu mitomaniju iz lijepe sadasnjosti u jos ljepsu proslost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije - Page 2 Empty Re: Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije

Post by jastreb Thu 18 Aug - 18:36

kolerik wrote:
jastreb wrote:
Clone Stormtrooper wrote:u odnosu na sportiste nasljednica ,balkanskih drzavica Jugoslavija jeste bila sportska sila ali globalno ... aj ' ne serite ... isto kao sto je yugo florida bio najbolji automobil na svijetu
Jugoslavija JE uistinu bila svjetska sportska sila.

Kako u ekipnim sportovima (nogomet,košarka,vaterpolo,rukomet,odbojka...),tako i u pojedinačnim (veslanje,atletika,gimnastika,skijanje,skijaški skokovi,šah, stolni tenis,streljaštvo...)

I tu nikakve dileme nema.

Jastreb, vidi listu osvajaca medalja na svakoj Olimpijadi gdje je Jugoslavija bila.

Jugoslavija je imala razdoblja gdje je bila najbolja u momcadskim sportovima (tipicno vaterpolo i kosarka). Ostalo je bila zestoka i krvava borba za plasmane i medalje, a reprezentativni nogomet je bio gola katastrofa.

Umjereno uspjesna europska zemlja.

Nemojmo odmah u duplu mitomaniju iz lijepe sadasnjosti u jos ljepsu proslost.
Jugoslavija je baš u nogometu osvajala medalje. Olimpijske.

U rukometu,košarci i vaterpolu bili su u samom svjetskom vrhu i na olimpijadama i na PS i na EP.

Nije to nikakva mitomanija,već gola činjenica.

Neki kojima smeta sve što je jugoslavensko odmah bi htjeli poništiti i sve ono veliko i lijepo što smo svi mi Jugoslaveni postigli,pa čak i u sportu.

(Matija Ljubek,Mate Parlov, Dražen Petrović i ekipa,Miran Tepeš,Đurđa Bjedov, Anton Josipović.....mogao bih ih nabrajati do sutra)
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije - Page 2 Empty Re: Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije

Post by jastreb Thu 18 Aug - 19:35

kolerik wrote:
jastreb wrote: 
 a reprezentativni nogomet je bio gola katastrofa.
 
Nogomet je imao uspone i padove,ali je pred sam raspad bio u svjetskom vrhu.

I ono treće mjesto u Francuskoj,ono je trijumf jugoslavenskog nogometa,a ne hrvatskoh,iako su dečki nastupali pod hrvatskom zastavom.

Svi su oni znanje i iskustvo stekli u ligi bivše Juge,a mnogi i u raznim selekcijama jugoslavenske reprezentacije.

I čim je ta zadnja "jugoslavenska" ekipa sišla sa scene,hrvatski nogomet je osrednja žalost. Niti na jednom SP nismo uspjeli ući u drugi krug.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije - Page 2 Empty Re: Index priznao.jugoslavija kao olimpijska sila je-mit,Hrvatska je daleko najjača od zemalja raspale Jugoslavije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum