ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by jastreb Sun 14 Aug - 18:36

epikur37 wrote:Kolinda: Potrebno je zaštiti Hrvate kako bi BiH opstala kao država
http://poskok.info/wp/kolinda-potrebno-je-zastiti-hrvate-kako-bi-bih-opstala-kao-drzava/

........................

Tupača po istom......njoj je prioritet opstanak BiH

Mogla je reći potrebno je rasformirati BiH kako bi zaštitila Hrvate...no ona naopako.

Kaj god, obrnuta pila hrvatske politike još malo pa će se suočiti sa svojom konsekvencom. Em neće sačuvati BiH em će ostati i bez Hrvata tamo. A ova nato simentalka će završiti u nekom perifernom uredu s nekih 130 kg kako je krenula.

Ajme koja poetska pravda, zaslužena :)
Ja bih vam dao jedan prijedlog.

Pođite putem Bunjevaca u Srbiji i počnite se deklarirati kao Bosanci. Ne Bošnjaci,nego Bosanci. Dakle:jezik bosanski,nacionalnost bosanska,vjera katolička.

Tek tako ćete prodrmati ove hrvatske spodobe u Zagrebu.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by epikur37 Sun 14 Aug - 18:37

jastreb wrote:
epikur37 wrote:Kolinda: Potrebno je zaštiti Hrvate kako bi BiH opstala kao država
http://poskok.info/wp/kolinda-potrebno-je-zastiti-hrvate-kako-bi-bih-opstala-kao-drzava/

........................

Tupača po istom......njoj je prioritet opstanak BiH

Mogla je reći potrebno je rasformirati BiH kako bi zaštitila Hrvate...no ona naopako.

Kaj god, obrnuta pila hrvatske politike još malo pa će se suočiti sa svojom konsekvencom. Em neće sačuvati BiH em će ostati i bez Hrvata tamo. A ova nato simentalka će završiti u nekom perifernom uredu s nekih 130 kg kako je krenula.

Ajme koja poetska pravda, zaslužena :)
Ja bih vam dao jedan prijedlog.

Pođite putem Bunjevaca u Srbiji i počnite se deklarirati kao Bosanci. Ne Bošnjaci,nego Bosanci. Dakle:jezik bosanski,nacionalnost bosanska,vjera katolička.

Tek tako ćete prodrmati ove hrvatske spodobe u Zagrebu.

Nemere, bosanci su projekt muslimanske unitarističke politike akako miželimo podjelu BiH, to su hercegbosanci :) Na to se jednako ježe i sarajevo i zabreg :D

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by jastreb Sun 14 Aug - 18:39

epikur37 wrote: 

Nemere, bosanci su projekt muslimanske unitarističke  politike akako miželimo podjelu BiH,  to su hercegbosanci :) Na to se jednako ježe i sarajevo i zabreg :D

Opet vi po starom. Herceg-bosanac ne postoji. Osim toga oni iz Hercegovine su prema vama Hrvatima iz Bosne isti kao i oni u ZG. Pa i još gori.

Dakle,ako želite naprijed,morate na isti način otkačiti i Zagreb i Široki Brijeg.

Druge situacije nema-kako bi rekao onaj Serbian hero iz Ličke Jasenice.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by epikur37 Sun 14 Aug - 18:48

Dobro jastrebe, tebi kao jugoslavenskom integralistu mio je i bosanski integralizam kao jedan od zaglavnih kamena.

No tu se razilazimo na posve suprotne strane....mi smo za disoluciju a ti i Kolinda za očuvanje BiH :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by jastreb Sun 14 Aug - 18:51

epikur37 wrote:Dobro jastrebe, tebi kao jugoslavenskom integralistu mio je i bosanski integralizam kao jedan od zaglavnih kamena.

No tu se razilazimo na posve suprotne strane....mi smo za disoluciju a ti i Kolinda za očuvanje BiH :)
Dobro. Možda sam se krivo izrazio,predlažući vam naziv Bosanci.

No,ako već i hoćete biti Herceg-Bosanci,ne bih imao ništa protiv da u tom pokretu uvijek ne prednjače Hercegovci koji su vjerne sluge Zagreba i koji su nauštrb vas iz Bosne uvijek na dobitku.

Pričaš nešto protiv politike Zagreba i Kolinde,a najveći eksponenti Kolindine politike u BIH su upravo hercegovski Hrvati,koji čak više i nisu Hercegovci nego pokušavaju biti Dalmatinci i Purgeri.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by epikur37 Sun 14 Aug - 18:54

jastreb wrote:
epikur37 wrote:Dobro jastrebe, tebi kao jugoslavenskom integralistu mio je i bosanski integralizam kao jedan od zaglavnih kamena.

No tu se razilazimo na posve suprotne strane....mi smo za disoluciju a ti i Kolinda za očuvanje BiH :)
Dobro. Možda sam se krivo izrazio,predlažući vam naziv Bosanci.

No,ako već i hoćete biti Herceg-Bosanci,ne bih imao ništa protiv da u tom pokretu uvijek ne prednjače Hercegovci koji su vjerne sluge Zagreba i koji su nauštrb vas iz Bosne uvijek na dobitku.

Pričaš nešto protiv politike Zagreba i Kolinde,a najveći eksponenti Kolindine politike u BIH su upravo hercegovski Hrvati,koji čak više i nisu Hercegovci nego pokušavaju biti Dalmatinci i Purgeri.

Pa jesu kaj se može, zato će to sve skupa propasti ali nije razlog da ne budemo cinični :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Sora Sun 14 Aug - 18:57

epikur37 wrote:Dobro jastrebe, tebi kao jugoslavenskom integralistu mio je i bosanski integralizam kao jedan od zaglavnih kamena.

No tu se razilazimo na posve suprotne strane....mi smo za disoluciju a ti i Kolinda za očuvanje BiH :)

Cijeli je problem da nisu SVI ZA DISOLUCIJU

Meni se cini da je u najvecem hrvatskom interesu ocuvati bosnu makar pri tome zrtvovali hercegovce
Ionako nisu hrvati pod broj 1
Pod broj 2 bilo su tjekok povijesti kamen smutnje za prave hrvate
Ja bih lijepo nogu u dupe hercegovcima i puno bi RH BILA MIRNIJA

OVAKO SE HRVATI POVODE ZASRPDKOM POLITIKOM RASTURANJA BOSNE IAKO ZNAMO KAKVE SU POSJEDICE SRPSKIH POLITIKA U PRODLM VIJEKU
DAKLE : nogu u dupe hercegovcima, sacuvati bosnu i ne dati diobu
Kapisi ?
Zato kobilinda ima pravo potpuno . Nadam se i podrsku .
A ti moj lipi hrvatino iz bosne , dpjdi ..ima toliko hrvatskih predjela pustih
Pk? :omg

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Eroo Sun 14 Aug - 19:02

Sora wrote:
DAKLE : nogu u dupe hercegovcima, sacuvati bosnu i ne dati diobu
 

Sve u svoje vrime. Kome obojci, kome opanci...OJ-XA... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Sora Sun 14 Aug - 19:04

Sora wrote:
epikur37 wrote:Dobro jastrebe, tebi kao jugoslavenskom integralistu mio je i bosanski integralizam kao jedan od zaglavnih kamena.

No tu se razilazimo na posve suprotne strane....mi smo za disoluciju a ti i Kolinda za očuvanje BiH :)

Cijeli je problem da nisu SVI ZA DISOLUCIJU

Meni se cini da je u najvecem hrvatskom interesu ocuvati bosnu makar pri tome  zrtvovali hercegovce
Ionako nisu hrvati pod broj 1
Pod broj 2 bilo su tjekok povijesti kamen smutnje za prave hrvate
Ja bih lijepo nogu u dupe hercegovcima i puno bi RH BILA  MIRNIJA

OVAKO SE HRVATI POVODE ZASRPDKOM POLITIKOM RASTURANJA BOSNE IAKO ZNAMO KAKVE SU POSJEDICE SRPSKIH POLITIKA U PRODLM VIJEKU
DAKLE : nogu u dupe hercegovcima, sacuvati bosnu i ne dati diobu
Kapisi ?
Zato kobilinda ima pravo potpuno . Nadam se i podrsku .
A ti moj lipi hrvatino iz bosne , dpjdi ..ima toliko hrvatskih predjela pustih
Pk? :omg

Odsada svakog politicara iz hrvatske koji bude taocem Mostara smatrajte izdajnikom i pizdom kojaradi sebi u korist i bori se za glasove dijaspore.
Nista od takve politike nije dobro donjrlo hrvatima , pa cak ni njima.
Bosna mora opstati iz vise razloga a

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Sora Sun 14 Aug - 19:06

Eroo wrote:
Sora wrote:
DAKLE : nogu u dupe hercegovcima, sacuvati bosnu i ne dati diobu
 

Sve u svoje vrime. Kome obojci, kome opanci...OJ-XA... :D
Gle.
Doslo je .
Doslo je vec odavno.
Samo su te tvoje hdzenjare krale dok su mogle .
Vise nema sta .
Pa pamet u glwvu . I ti i tvoji ere . Ono fakat dosta

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Eroo Sun 14 Aug - 19:06

Sora, oš sutra u Međugorje? Dobro bi ti došlo za zdravlje , a ti kako oš... :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Eroo Sun 14 Aug - 19:08

Sora wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote:
DAKLE : nogu u dupe hercegovcima, sacuvati bosnu i ne dati diobu
 

Sve u svoje vrime. Kome obojci, kome opanci...OJ-XA... :D
Gle.
Doslo je .
Doslo je vec odavno.
Neka vala, ko'će...hvala Allahu dželešanuhu. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74923
2016-07-22


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Sora Sun 14 Aug - 19:12

Ma bila sam ja u medugorju .
Razmisljam sutra di cu . Obicno idem u vukovinu ... Tamo je veliko marijansko prostenje .
Ne ljutinse ti na mene, mi obicni ljudi mozemo razgovarati uvijek ako smo normalni .
Ali ta politika od naspravi neprjazelje i budale

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Sora Sun 14 Aug - 19:15

U Medugorju sam papala blagoslvljrnu janjetinu
Gledala one strasne plasticne kipice i suvenire
I zezala se s konobarom. Nismo imali nego marke . DM . VELI SVE MU PASE .
ONDA EKIPA ISLA U CRKVU I NA BRDO A JA PO MJESTU SALABAZALA. PUNO LJEPIH KUCA
ETO. JEL TO u redu ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Sora Sun 14 Aug - 19:18

Progutalo mi .
Necu vis ponavljati.

Uinat :bwi:

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Guest Sun 14 Aug - 19:20

Sul Ere nabavile novi 3D hologramski laserski projektor...cekamo i pojavnost drugih Celestinskih stvorenja... :baloni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Sora Sun 14 Aug - 19:22

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 1f606

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Guest Sun 14 Aug - 19:29

Sora,Sora,ovo j ozbiljna stvar..Cekam u najmanju ruku pojavnost Nor5dijskih bogova koji ce spasiti od Europe sto se spasit da..
treba im samo huckirati malo avije,giffove,ili videja u petlji,i zamjeniti nordijskom bogovskom elitom umjesto krscaneske.. :hail :hail :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Guest Sun 14 Aug - 19:38

niš vise..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Winter is coming Sun 14 Aug - 19:38

eto ga na,dokle cu vas uciti kako se mecu videa,ti meci guzlove a meni prepusti videa  cat
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Guest Sun 14 Aug - 19:49

dobro..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje - Page 3 Empty Re: Pred blagdan Velike gospe Kolinda otišla 3 dana u Međugorje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum