ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by RayMabus Tue 9 Aug - 13:57

"Osim odgovora međunarodnih humanitarnih organizacija, predloženo je konkretno učešće ministarstava odbrane jednog broja zemalja u dostavljanju humanitarne pomoći u Alep", rečeno je novinarima u Ministarstvu odbrane, prenosi danas agencija TASS.

"Ministarstvo je zahvalno Srbiji i Kini, koje su prve podržale rusko-sirijsku inicijativu za realizaciju humanitarne operacije. Računamo na dalje praktične korake ministarstava odbrane tih zemalja u podršci ruskih napora za obezbeđenje humanitarne pomoći stanovništvu Alepa", navodi se u saopštenju koje je dostavljeno TASS-u.

Ministar odbrane Ruske Federacije Sergej Šojgu najavio je humanitarnu operaciju za Alep krajem juna i poručio da je potrebno organizovati dostavljanje, prije svega, lijekova i ostalih najneophodnijih potrepština.

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/rusija-racuna-na-pomoc-srpske-i-kineske-vojske-u-alepu/160809059
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by RayMabus Tue 9 Aug - 14:04

Dva miliona ljudi u ovom gradu živi u strahu da će biti opkoljeni, a 275.000 stanovnika već je blokirano u istočnom delu grada, navodi se u saopštenju.
U izveštajima se navodi da je najmanje 130 civila poginulo od kraja jula i da su oštećene bolnice, klinike i gradska vodovodna i strujna mreža.
"Minimalni zahtev UN je potpuni prekid vatre ili humanitarne pauze od 48 časova svake nedelje kako bismo stigli do miliona ugroženih ljudi širom Alepa i dostavili im hranu i medicinske zalihe, koje su na opasno niskom nivou", navode zvaničnici UN.

http://www.blic.rs/vesti/svet/dva-miliona-ljudi-ugrozeno-u-alepu/l3t2r5e
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by Winter is coming Tue 9 Aug - 14:06

civilima treba pomoci na licu mjesta i smjesta poceti rekonstrukciju gradova i naselja,ali prvo treba dovrsiti eliminaciju terorista

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by Guest Tue 9 Aug - 16:25

a šta će jadna srpska vojska u alepu, 300 onih napaljenih nusrinih komandosa će ih satrati ko bebu zvečku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by Guest Tue 9 Aug - 16:26

ah vidim bosanski mediji.. zar i ti moj dragi longi nakon ere i epija spamaš forum bosanskim temama?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by Riplex Tue 9 Aug - 17:04

dva brata wrote:a šta će jadna srpska vojska u alepu, 300 onih napaljenih nusrinih komandosa će ih satrati ko bebu zvečku
Ne znam baš, susjed mi je ratovo protiv kanibala u Bosni, kaže da su se natjecali ko će više ljiljana skupit. Istrče na livadu i deru se allah akbar, a oni samo metak po metak. Metra nisu izgubli od njih.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by Guest Tue 9 Aug - 17:07

Riplex wrote:
dva brata wrote:a šta će jadna srpska vojska u alepu, 300 onih napaljenih nusrinih komandosa će ih satrati ko bebu zvečku
Ne znam baš, susjed mi je ratovo protiv kanibala u Bosni, kaže da su se natjecali ko će više ljiljana skupit. Istrče na livadu i deru se allah akbar, a oni samo metak po metak. Metra nisu izgubli od njih.

ovi nusrini komandosi su druga priča.. odlična obuka, fanatičnost, ali obuka na razini. ruska avijacija malti po njima krstarećim raketama, starteškim bombarderima, helikopterima, sirijska ariljerija šiba haubicama i Grad sustavima, padaju balističke rakete po njima, ali ekipa ne posustaje, zauzimaju perimetar, dobro obučeni, bbez straha, fanatični...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by jastreb Tue 9 Aug - 17:11

Srbi protiv islamista? 

Ideja nije loša,samo kad popiju neće praviti nikakve razlike.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by michaellcmacha Tue 9 Aug - 18:31

Riplex wrote:
dva brata wrote:a šta će jadna srpska vojska u alepu, 300 onih napaljenih nusrinih komandosa će ih satrati ko bebu zvečku
Ne znam baš, susjed mi je ratovo protiv kanibala u Bosni, kaže da su se natjecali ko će više ljiljana skupit. Istrče na livadu i deru se allah akbar, a oni samo metak po metak. Metra nisu izgubli od njih.
susjed ti se očito malo zajebavo....mnogih dana, a i danas je jedna od obljetnica teškog stradavanja hrvata u srazu sa muslimanima  .... meni pak nije susjed pričao, i mogu ti reći da iako su oni lošije prolazili skupno gledano, bilo je mnogo pojedinačnih situacija gdje su hrvatima velike štete napravili....uglavnom tih 14 dana mi je ostalo u ružnom... da ne kažem gadnom..... sjećanju.... očito ti je susjed zaboravio pripomenuti da je bilo i situacija gdje su znali noću zaći među nas pa tu i tamo pokojeg priklati, moj susjed pas uz to i frend i još k tomu suborac je popio metak u čelo kroz puškarnicu od lika koji je uspio doć do pod naš blok... tak da ti nije to baš tak jednostavno bilo...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by Riplex Tue 9 Aug - 18:55

michaellcmacha wrote:
Riplex wrote:
dva brata wrote:a šta će jadna srpska vojska u alepu, 300 onih napaljenih nusrinih komandosa će ih satrati ko bebu zvečku
Ne znam baš, susjed mi je ratovo protiv kanibala u Bosni, kaže da su se natjecali ko će više ljiljana skupit. Istrče na livadu i deru se allah akbar, a oni samo metak po metak. Metra nisu izgubli od njih.
susjed ti se očito malo zajebavo....mnogih dana, a i danas je jedna od obljetnica teškog stradavanja hrvata u srazu sa muslimanima  .... meni pak nije susjed pričao, i mogu ti reći da iako su oni lošije prolazili skupno gledano, bilo je mnogo pojedinačnih situacija gdje su hrvatima velike štete napravili....uglavnom tih 14 dana mi je ostalo u ružnom... da ne kažem gadnom..... sjećanju.... očito ti je susjed zaboravio pripomenuti da je bilo i situacija gdje su znali noću zaći među nas pa tu i tamo pokojeg priklati, moj susjed pas uz to i frend i još k tomu suborac je popio metak u čelo kroz puškarnicu od lika koji je uspio doć do pod naš blok... tak da ti nije to baš tak jednostavno bilo...
Znam da nije, zato sam tu sceno opiso ko odg yomdi, da će ih razbucat.
On je Bugojanac i za rokanje oko Vakufa, kaže da su s domaćim mundžosima imali gadne fajtove, a ovi sa strane su dolazili na njih ko indijanci

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by RayMabus Tue 9 Aug - 19:00

Ja sam drvojseća šume bosanske .....

RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by RayMabus Tue 9 Aug - 19:06

Kako je krenilo prije ce shranje izbit vamo negdje nego li u BiH :

http://www.index.hr/vijesti/clanak/neredi-na-kosovu-uoci-glasovanja-o-granici-s-crnom-gorom-lete-kamenje-suzavac-i-granate/911711.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176268
2014-04-11


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by Clone Stormtrooper Tue 9 Aug - 19:45

zar su Rusi ostali sami na ratistu u Alepu , sta bi od hezbolaha i SAA? a gdje su prijatelji iz Sjeverne Koreje, Rusi sigurno mogu i na njih racunati
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by Guest Tue 9 Aug - 19:46

PA i hezbolah je dobio po picki od ISIS-a..ISIS nije bas nes sto i arapski Khozoepi..jaki su,ali i smrtni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by michaellcmacha Tue 9 Aug - 20:22

ček malo ko tu koga jebe, kakve su to nebulozne spike o opasnosti da se 2 milijuna, da naglasimo 2 MILIJUNA ljudi nađu u okruženju, opsadi kurcu domalcu.... koga čega jel ima tko u bar malo predodžbu koliki je prostor zadan za boravak 2 milijuna ljudi i kolika je vojna operativa i u koliko prstenova potrebna u brojčanom i tehničkom pogledu da bi stavila u neporozno okruženje taj i toliki prostor.

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by AlfaOmega Tue 9 Aug - 21:57

bogomdani wrote:PA i hezbolah je dobio po picki od ISIS-a..ISIS nije bas nes sto i arapski Khozoepi..jaki su,ali i smrtni
I kaj bi kad si se probudio?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10276
2015-09-11


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by AlfaOmega Tue 9 Aug - 21:58

A jel bude Šešelj lično, iliti ga osobno predvodio juriš na Aleppo?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10276
2015-09-11


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by melkior Tue 9 Aug - 22:02

Da sam, na Putinovom mjestu bacio bih taktičku nuklearku na Aleppo. Ova pobuna, pa opsada se razvlači već nekoliko godina. Pa Turci dovlače oružje, pa Saudijci financiraju, a Rusi ne mogu iz zraka skršit konvoje. Ozbiljno, pola Bliskog istoka treba preorat atomskim bombama  :|
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by michaellcmacha Tue 9 Aug - 22:11

a što sa nevinima i nedužnima...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by Winter is coming Tue 9 Aug - 22:50

kakva nuklearka kakvi bakrachi...u gradu su uspostavljena 3 koridora za evakuaciju civila ali im teroristi ne dozvoljavaju ...hoce ih iskoristiti u propagandne svrhe i kao zivi stiti a ima i posebno jedan koridor za teroriste koji zele poloziti oruzje

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu Empty Re: Rusija računa na pomoć srpske i kineske vojske u Alepu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum