ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu

Go down

Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu Empty Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu

Post by Guest Thu 4 Aug - 3:46

https://www.rt.com/uk/354536-london-stabbing-russell-square/  napad nožem , jedna mrtva , nekoliko ozljeđenih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu Empty Re: Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu

Post by darth_vader Thu 4 Aug - 4:27

Neuzvraćena ljubav opet...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu Empty Re: Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu

Post by Yehudi Thu 4 Aug - 7:01

Izolirani slučaj
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu Empty Re: Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu

Post by Guest Thu 4 Aug - 9:56

Ja znam samo da je grad pun tako dobrih musavica da ti pamet stane..Juce sam jjednu vidio, rekoh sam sebi..ovu neki seik jebe i niko drugi...
Russell sq..bem ti bas prekjuce sam tuda prosao jer sam hteo malo da prosetam i izbegnem konzervisanje u Tube..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu Empty Re: Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu

Post by gargamel0101 Thu 4 Aug - 10:00

Osjećao se izoliran od strane domaćeg stanovništva. Ups, London je odavno postao Londonistan
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu Empty Re: Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu

Post by Guest Thu 4 Aug - 10:00

https://www.theguardian.com/uk-news/2016/aug/04/mass-stabbing-central-london-woman-dead-and-injured

onaj link gore ti ne radi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu Empty Re: Potencijalni Allah Snackbar napad u Londinustanu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum