ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Progovorila još jedna žrtva komunizma

Go down

Progovorila još jedna žrtva komunizma Empty Progovorila još jedna žrtva komunizma

Post by udba 3/8/2016, 09:15

Linić ponovno napao Milanovića: On je lažov. Bavio se čudnim poslovima i zloupotrebljavao policiju

"Moja supruga je praćena, ja sam praćen, i to s presretačima smo izvan autoputova zaustavljani. Moji prijatelji, telefonski razgovori su prisluškivani, djeca moje supruge su dobivala lažne fakture, maltretirani su, optuživani za pranje novca... Sve su to elementi koji su pokazivali da Milanović radi prljave poslove i nezakonito upotrebljava službe sigurnosti", rekao je Linić u razgovoru za N1 nakon što je očitovanje Ravnateljstva policije potvrdilo da se protiv njega provodila obrada Policijskog nacionalnog ureda za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminala


"Rekao bih da mu je motiv bio daleko gori od toga da me makne iz politike.


Milanović će pokušati reći da to nije ništa, ali on je lažov. Lagao je narod da su to bile anonimne prijave, a nije istina. Policija je sama to pisala, osobno je potpisao nalog za istragu FBI-a i Interpola, bez znanja državnog odvjetnika.


"Ja se ne vraćam. Milanović i ja smo ratovali, iako me nije iznenadio. Ali niz starijih članova su me iznenadili što su stali na stranu čovjeka koji se bavio čudnim poslovima i zloupotrebljavao policiju, a nisu vjerovali meni. Kome da se vratim kad SDP više ne liči na SDP?", zaključio je u razgovoru za N1.



Progovorila još jedna žrtva komunizma 6ab1d4f9581fc01527436a8fa6ee5754



udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Progovorila još jedna žrtva komunizma Empty Re: Progovorila još jedna žrtva komunizma

Post by Guest 3/8/2016, 09:15

Slinić...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Progovorila još jedna žrtva komunizma Empty Re: Progovorila još jedna žrtva komunizma

Post by udba 3/8/2016, 09:20


Moja supruga je praćena, ja sam praćen, i to s presretačima smo izvan autoputova zaustavljani. Moji prijatelji, telefonski razgovori su prisluškivani, djeca moje supruge su dobivala lažne fakture, maltretirani su, optuživani za pranje novca... Sve su to elementi koji su pokazivali da


Milanović radi prljave poslove i nezakonito upotrebljava službe sigurnosti", rekao je Linić

i onda kad predsjednica KGK smijeni Lozančića ili tako nekog milicajca koji progoni bivše SDP-ovce po privatnom nalogu Milanovića onda ispada da se kurva s Mamićem, a ona koristi to malo svojih ovlasti da spasi prvu žrtvu fiskalizacije, bivšeg heroja i doajena SDP-a.

Dobro je rekla KGK da milicija i služba sigurnosti skače na privatni poziv s Milanovićevog privatnog I-Phonea.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Progovorila još jedna žrtva komunizma Empty Re: Progovorila još jedna žrtva komunizma

Post by dijagram 3/8/2016, 09:20

Dva smrada.
Osudilo im istaknute antife na dozivotnu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Progovorila još jedna žrtva komunizma Empty Re: Progovorila još jedna žrtva komunizma

Post by udba 3/8/2016, 09:22

Trebo mu je Milanović smjestit uzimanje računa koji nisu fiskalizirani i osam kuna viška u blagajni.

ono:
evo ti vrući krumpir
gdje su ti ZKI i JIR

u zatvor ćeš sada ti
gdje su ti JIR i ZKI?

_________________
Progovorila još jedna žrtva komunizma Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Progovorila još jedna žrtva komunizma Empty Re: Progovorila još jedna žrtva komunizma

Post by udba 3/8/2016, 09:26

djeca moje supruge su dobivala lažne fakture

Čuj, djeca moje supruge. Pošteno, dok nemaš DNK analizu sigurno je samo to da su njena, tek kad imaš crno na bijelo da su lnb*1 možeš reć da su tvoja.
Premda po meni je bitno ko ih ima na poreznoj kartici kao odbitak. Čini se da MedoLinić ne odbija klince na plaći.

_________________
Progovorila još jedna žrtva komunizma Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Progovorila još jedna žrtva komunizma Empty Re: Progovorila još jedna žrtva komunizma

Post by dijagram 3/8/2016, 09:28

udba wrote:
djeca moje supruge su dobivala lažne fakture

Čuj, djeca moje supruge. Pošteno, dok nemaš DNK analizu sigurno je samo to da su njena, tek kad imaš crno na bijelo da su lnb*1 možeš reć da su tvoja.
Premda po meni je bitno ko ih ima na poreznoj kartici kao odbitak. Čini se da MedoLinić ne odbija klince na plaći.
Dobro, mozda iz nekog raniojeg braka,veze.
Iako zvuci cudno i zapara usi:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Progovorila još jedna žrtva komunizma Empty Re: Progovorila još jedna žrtva komunizma

Post by udba 3/8/2016, 09:29

dijagram wrote:
udba wrote:
djeca moje supruge su dobivala lažne fakture

Čuj, djeca moje supruge. Pošteno, dok nemaš DNK analizu sigurno je samo to da su njena, tek kad imaš crno na bijelo da su lnb*1 možeš reć da su tvoja.
Premda po meni je bitno ko ih ima na poreznoj kartici kao odbitak. Čini se da MedoLinić ne odbija klince na plaći.
Dobro, mozda iz nekog raniojeg braka,veze.
Iako zvuci cudno i zapara usi:)
Šta ga onda boli kurac šta tuđu djecu prisluškuje. Sad ne bi Milanović nikog smio prisluškivat, a da njega prvo ne pita, ha? Pa kud bi došo, ne bi ni prag prošo.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Progovorila još jedna žrtva komunizma Empty Re: Progovorila još jedna žrtva komunizma

Post by udba 3/8/2016, 09:31


Milanović će pokušati reći da to nije ništa, ali on je lažov. Lagao je narod da su to bile anonimne prijave, a nije istina. Policija je sama to pisala, osobno je potpisao nalog za istragu FBI-a i Interpola, bez znanja državnog odvjetnika.
imponira činjenica kako Milanović drma i efbiajem i Interpolom. Milanović nazove i Horatio zajedno s Gibsom uzima povećalo i traži otiske.

_________________
Progovorila još jedna žrtva komunizma Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Progovorila još jedna žrtva komunizma Empty Re: Progovorila još jedna žrtva komunizma

Post by udba 3/8/2016, 10:01

Sudeći po novoj ekonomskoj politici Plenkovića, mogao bi Linić završiti u HDZ-u.

_________________
Progovorila još jedna žrtva komunizma Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Progovorila još jedna žrtva komunizma Empty Re: Progovorila još jedna žrtva komunizma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum