ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan

Go down

 Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan Empty Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan

Post by RayMabus 26/7/2016, 18:16

Jedna od časnih sestara progovorila je o hororu koji se dogodio u francuskoj crkvi tijekom mise.

Ispričala je kako su svećenika napadači prisilili da klekne, prije nego su mu prerezali grkljan.

"Natjerali su ga da padne na koljena. Htio se obraniti, a onda se dogodila tragedija. Snimali su se, oko oltara su izvodili nešto poput propovijedi, ali na arapskom. Bio je to horor", ispričala je časna sestra za televiziju BFM.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/casna-opisala-isisov-napad-natjerali-su-svecenika-da-klekne-a-onda-mu-prerezali-grkljan/908856.aspx

Zaklali ga ko prase u crkvi u Evropi i nitko ništa.


A čekajmo onda da nas sve ovako prikolju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

 Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan Empty Re: Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan

Post by jastreb 26/7/2016, 18:20

Prokleta EU i prokleti liberali i prokleti kapitalizam!

I prokleti mač u koricama!

I prokleto okretanje  drugog obraza!
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan Empty Re: Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan

Post by RayMabus 26/7/2016, 18:21

Ne znam koja je razlika između njega koji propovijeda miroljubiwost i u nikog se ne dira i mene koji sjedim u kuči ispred kompa i isto se u nikoga ne diram ?

Možda da dam ovima svoju adresu i kažem im kad sam doma da i mene dođu i prikolju kao prase ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

 Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan Empty Re: Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan

Post by RayMabus 26/7/2016, 18:25

jastreb wrote:

I prokleto okretanje  drugog obraza!
Ja sam scieontolog i toga u nas nema.

OPSTANI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175432
2014-04-11


Back to top Go down

 Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan Empty Re: Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan

Post by darla 26/7/2016, 18:26

Ti si od sad malo na odmoru.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

 Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan Empty Re: Časna opisala ISIS-ov napad: Natjerali su svećenika da klekne, a onda mu prerezali grkljan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum