ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by IL Risorto 27/7/2016, 20:44

jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:
Mogu li te zamoliti za jednu malu uslugu?
Pa ajde.
Poznaješ li kakvo bilje od omraze?
Pričekaj,pogledat ću u moje knjige.Možda i znam pod nekim drugim imenom.
Ma da skratim. Postoji li način kako bi mađijom mogao osvojiti jednu osobu.
evo ga,nisam znao da si se počeo baviti vještičarstvom,no mislio sam da ti treba za napakostit nekomu a ne za ljubavne čini.
Postoje rituali,samo ne bih ti znao reći koliko su uspješni,mada koliko mi je poznato,moraš konstantno obnavljati takve stvari,svako mjesec,dva,tri,ne znam sigurno,a za takvo što vračara će te oguliti do kože.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by IL Risorto 27/7/2016, 20:51

Jesi li siguran da ta biljka nema još kakvo ime ? scratch study
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by jastreb 27/7/2016, 20:52

Iknar je gay wrote: 
evo ga,nisam znao da si se počeo baviti vještičarstvom,no mislio sam da ti treba za napakostit nekomu a ne za ljubavne čini.
Postoje rituali,samo ne bih ti znao reći koliko su uspješni,mada koliko mi je poznato,moraš konstantno obnavljati takve stvari,svako mjesec,dva,tri,ne znam sigurno,a za takvo što vračara će te oguliti do kože.
Ne bavim se vještičarstvom.

Ne želim napakostiti nikome,ali bi bilo dobro da ta osoba omrazi njega(bar za kratko).

Ne treba mi konstantno obnavljati proces. Kakav mjesec? Par dana bilo bi dostatno.

Dakle,da li bi tvoje moći,odnosno tvoje metode mogle ostvariti takvo što?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by jastreb 27/7/2016, 20:52

Iknar je gay wrote:Jesi li siguran da ta biljka nema još kakvo ime ? scratch study
U epici se to zove bilje od omraze.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by IL Risorto 27/7/2016, 20:55

Ja se ne bavim time,no pitat ću osobu iz tog sektora,kad je vidim i ako ne zaboravim.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by IL Risorto 27/7/2016, 20:57

jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:Jesi li siguran da ta biljka nema još kakvo ime ? scratch study
U epici se to zove bilje od omraze.
hm,to može biti i skup različitog bilja,koje služi za istu svrhu,recimo mržnju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by jastreb 27/7/2016, 20:59

jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:Jesi li siguran da ta biljka nema još kakvo ime ? scratch study
U epici se to zove bilje od omraze.
U pjesmi "Bog nikom dužan ne ostaje" mlada Pavlovica je od svoje jetrvice tražila "bilje od omraze" kako bi omrazila svog muža Pavla sa njegovom sestricom Jelicom,koju je brat Pavle jako volio "i svaku joj milost donosio",no žena Pavlovog brata Radula,rekla joj je da nema i ne poznaje to bilje,ali i da ga ima ne bi joj kazala.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by IL Risorto 27/7/2016, 21:02

jastreb wrote:
jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:Jesi li siguran da ta biljka nema još kakvo ime ? scratch study
U epici se to zove bilje od omraze.
U pjesmi "Bog nikom dužan ne ostaje" mlada Pavlovica je od svoje jetrvice tražila "bilje od omraze" kako bi omrazila svog muža Pavla sa njegovom sestricom Jelicom,koju je brat Pavle jako volio "i svaku joj milost donosio",no žena Pavlovog brata Radula,rekla joj je da nema i ne poznaje to bilje,ali i da ga ima ne bi joj kazala.
pa da,to onda može biti samo velebilje, bunika ili tatula,jer onaj tko zna,može iskoristiti i manipulirati te halucogene da bi ,,omađijali'' odnosno promjenili stanje svijesti kod saamog sebe ili kod druge osobe.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by jastreb 27/7/2016, 21:05

Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:
jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:Jesi li siguran da ta biljka nema još kakvo ime ? scratch study
U epici se to zove bilje od omraze.
U pjesmi "Bog nikom dužan ne ostaje" mlada Pavlovica je od svoje jetrvice tražila "bilje od omraze" kako bi omrazila svog muža Pavla sa njegovom sestricom Jelicom,koju je brat Pavle jako volio "i svaku joj milost donosio",no žena Pavlovog brata Radula,rekla joj je da nema i ne poznaje to bilje,ali i da ga ima ne bi joj kazala.
pa da,to onda može biti samo velebilje, bunika ili tatula,jer onaj tko zna,može iskoristiti i manipulirati te halucogene da bi ,,omađijali'' odnosno promjenili stanje svijesti kod saamog sebe ili kod druge osobe.
Ma i ti si mi nekakav mag!? scratch

Neki dan si tvrdio da bi od mene mogao načiniti prvotimca Reala,a ovdje ne možeš učinjeti da osvojim srce i tijelo obične slavonske pomoćne radnice u jednoj kuhinji. :donquijote:
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by IL Risorto 27/7/2016, 21:08

jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:
jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:Jesi li siguran da ta biljka nema još kakvo ime ? scratch study
U epici se to zove bilje od omraze.
U pjesmi "Bog nikom dužan ne ostaje" mlada Pavlovica je od svoje jetrvice tražila "bilje od omraze" kako bi omrazila svog muža Pavla sa njegovom sestricom Jelicom,koju je brat Pavle jako volio "i svaku joj milost donosio",no žena Pavlovog brata Radula,rekla joj je da nema i ne poznaje to bilje,ali i da ga ima ne bi joj kazala.
pa da,to onda može biti samo velebilje, bunika ili tatula,jer onaj tko zna,može iskoristiti i manipulirati te halucogene da bi ,,omađijali'' odnosno promjenili stanje svijesti kod saamog sebe ili kod druge osobe.
Ma i ti si mi nekakav mag!? scratch

Neki dan si tvrdio da bi od mene mogao načiniti prvotimca Reala,a ovdje ne možeš učinjeti da osvojim srce i tijelo obične slavonske pomoćne radnice u jednoj kuhinji. :donquijote:
To ti je bar lako,pronađi demona voljnog i raspoloženog da ti pomogne.Ti daš nešto njemu za uzvrat,on tebi sredi slavonku i svi sretni i zadovoljni.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by L'âme 27/7/2016, 22:48

Leviathan2 wrote:
Iknar je gay wrote:
maggie13 wrote:
Iknar je gay wrote:
maggie13 wrote:
Optimist i idealist..ne mozes protiv prirode,reptilu..:)
Znam,imaš čistu i neukaljanu dušu,zato mi i jesi draga.
I ti meNi..osjecamo se,k'o i svi slicni ;)
Da,vibriramo pozitivnu energiju. sunny
vibratorima lol!
Srami se 8-)
Evo,vratila se..biLa saM doBra;)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by RayMabus 27/7/2016, 22:57

Nemačka: Pljuvali žene i decu na bazenu, pretili da će ih "iskoreniti" uz uzvike "Alahu ekber"
Srna | 27. 07. 2016 - 20:58h

Grupa mladih muslimana upala je na nudistički bazen u nemačkom gradu Geldern, u pokrajini Severna Rajna-Vestfalija, uzvikujući "Alahu ekber" i preteći da će da "iskorene" Nemice zbog nemorala, piše "Dejli mejl".

http://www.blic.rs/vesti/svet/nemacka-pljuvali-zene-i-decu-na-bazenu-pretili-da-ce-ih-iskoreniti-uz-uzvike-alahu/73hwts4
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by RayMabus 27/7/2016, 23:01

Češka pojačava kontrolu granica sa Nemačkom da joj ne upadnu odbijene izbeglice

Češka će u okviru novih mera zaštite od terorizma pojačati kontrole na granicama sa Austrijom i Nemačkom da spreči nelegalni ulazak izbeglica i imigranata kojima te dve susedne zemlje nisu odobrile azil, saopštio je danas nakon sastanka vlade češki ministar unutrašnjih poslova Milan Hovanec.

http://www.blic.rs/vesti/svet/ceska-pojacava-kontrolu-granica-sa-nemackom-da-joj-ne-upadnu-odbijene-izbeglice/lxdb5vh

Odheb je lansiran.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by RayMabus 28/7/2016, 00:36

Traži se pomoć vojske u slučaju terorističkih napada
Na zajedničkoj konferenciji za medije koja je održana ovog utorka, Seehofer i bavarski ministar unutarnjih poslova Joachim Herrmann objavili su kako će zatražiti da se njemačka vojska taktički rasporedi u zemlji kako bi se moglo odgovoriti u slučaju novih napada.
Usto, rekli su kako bi trebalo biti lakše deportirati tražitelje azila, pa čak i nazad u ratne zone - osobito ako su počinili zločine. Herrmann je dodao kako nijedan tražitelj azila ne bi smio doći u Njemačku bez da mu se utvrdi identitet.
"Dogodilo se ono na što smo cijelo vrijeme upozoravali", rekla je Frauke Petry, šefica desničarske populističke stranke AfD.
Politički analitičari upozoravaju kako bi AfD mogao zabilježiti značaj rezultat na predstojećim izborima te kako bi uspjeh te stranke na izborima prije parlamentarnih izbora mogao biti velika prijetnja Angeli Merkel. Podsjetimo, Njemačka na parlamentarne izbore izlazi sljedeće godine.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/njemacka-rastrgana-teroristickim-napadima-je-li-ovo-politicka-smrt-angele-merkel/909116.aspx

Jedno je sigurno : Kad opet Turci nebudu htjeli ili mogli držat one miljone izbjeglica iz unutrašnjosti AZije pa kad to krene ovamo ; to će sve zapet u dvije države : BiH I Hrvatska.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by darla 28/7/2016, 00:39

Opet spamas?
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by RayMabus 28/7/2016, 00:46

darla wrote:Opet spamas?
Vidi ja tebe ne razumin. Prvo spam je ovo :

https://hr.wikipedia.org/wiki/Spam

A drugo nemogu ti odgovorit na nešto šta je krivo postavljeno kao pitanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by darla 28/7/2016, 00:52

Pises na svim temam jedno te isto samo malo izokrenuto, a svodi se na liberale, bla, bla, sto ti je vec trenutna opsesija. To prvo, drugo opet redas svoje postove, jedan za drugim, ukratko spamas teme.

Daj se vise saberi brate.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by RayMabus 28/7/2016, 00:58

A šta bi mi tribala bit trenutna opsesija ? Penzioneri u Srbu , ustaše i partizani , ww2 , Dačić , Wučić i Nikolić i njihowe izjawe ......češem se tamo gdje me swrbi a ne swrbe me događaji iz ww2 il od prije 25 godina.

Bawim se Nostradamusom , Glaktičkom federačijom i ostalim pa onda meni je pogled usmjeren prema naprijed.

A ne nazad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by darla 28/7/2016, 01:02

Trebao bi prestati redati svoje postove jedno za drugim i o cemu god se radi na temi pisati jedno te isto, sto god da ti je trenutno u toj ludoj glavi, jebala te Glakticka federacija vise.

darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by RayMabus 28/7/2016, 01:05

GF je zakon. Neće doči ovdje sve do treće četvrtine ovog stoljeca kad će morat intervenirat.

Zovu vas : dječji vrtić.

NIje šala , ozbiljno : dječji wrtić ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by darla 28/7/2016, 01:08

Cuj do trece cetvrtine ovog stoljeca, kog briga kao da cu biti ziva tada :^0
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel! - Page 7 Empty Re: AfD: Je li vam Njemačka sad dovoljno raznobojna, gospođo Merkel!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum