ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Page 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by RayMabus 23/7/2016, 03:32

Wehabizam je nešto najljepše šta se moglo dogodit Ewropi i prawim Ewropljanima u sadašnjem trenutku.

Nek nam žiwi wehabizam. Cuvajmo ga kao zjenicu svoga oka jer bolji alat za cilj trenutno ni nemamo.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by Guest 23/7/2016, 03:35

dva brata wrote:
ali da će šiti kidati glave nekome samo zato jer je kršćanin, ne ide baš, dapače..
a kršćana danas manje nego prije Iranske revolucije kad je zemlja otišla u radikalizam, slično i sa Turskom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by abraham 23/7/2016, 05:48

Sad sam vidio, nije slovak, ni svabo. Tstststtststst Nista, mozda bude iduci put. Miljenko opet na aparatima. Terselicka samo lagano ovlazila. Srnavka misl da zrtve i nisu bile "nevine" i naivne.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by abraham 23/7/2016, 05:51

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/320656/danijel-bradaric-bio-je-300-metara-od-krvoprolica-ulice-su-se-odmah-ispraznile-tada-je-prosao-taj-lik



KAda pomislis da ne moze nize, demantiraju te. Slika, tekst, kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by abraham 23/7/2016, 05:56

Nista , imam par stotina narukvica(reciklirana guma)sa natpisom Nicht schisen. Kazu da pomaze. Inace organski razgradljiva i od kaucuka kojeg su kupile nevine djevojke po sumama i gorama prijateljske nam juzne jamerike.




DA priznam, ukrao sam foru. Svedi se sami sprdaju sa "svedskim narukvicama" "protiv" silovanja.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by abraham 23/7/2016, 06:07

Al'bom Yurazz M'udafuka(hahahahahahahah) je ime napadaca. Jebi ga da je slovak ili svabo, vec bi mu cijelo obiteljsko stablo bilo objavljeno, te djed bio cuvar u Dachau, te bio ministrant te ovo te ono. Ovako se covjek mora sam snalaziti i pogadjati ime. Opet, malo zajebancije ne skodi.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by Kermit 23/7/2016, 06:46

dva brata wrote:konferencija policije, valjda će reći ime i prezime napadača.. ako je Hans onda je naci napad, ako je muhamed.. onda je ISIL , eto
Biti će solomnsko rješenje Iranac sa bipolarnim poremećajem i sam, ostali napadači misu se dogodili, svjedoci ce oromijeniti iskaze hehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by Guest 23/7/2016, 10:25

prckov wrote:
deda born again wrote:
prckov wrote:
deda born again wrote:Jergović ima materijala da napiše kvalitetan tekst kako se radi o njemačkom ekstremnom desničaru sa dvojnim njemačko-iranskim državljanstvom koji je mrzio strance
saće on, čim spuca ćevape a sevdah zasvira
mladić, nije mu još ni brada izrasla, sanjar, naivan, spotaknuo se i pao, ne treba uzimati za zlo jer mu je prvi put
bio je u bezizlaznoj situaciji, na dnu a i biciklo...lift
samo ga marks razumije
i provo
nemoj čupavog jergu zaboravljati, može se bradonja uvrijediti još i napisati tekst o australskim netolerantnim ustašama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by n_razbojnik 23/7/2016, 10:39

abraham wrote:http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/320656/danijel-bradaric-bio-je-300-metara-od-krvoprolica-ulice-su-se-odmah-ispraznile-tada-je-prosao-taj-lik



KAda pomislis da ne moze nize, demantiraju te. Slika, tekst, kila mozga.....

Hhahahaha

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by n_razbojnik 23/7/2016, 10:43

tekst i slika još stoje u Slobodnoj...sve su opcije otvorene, abrahame onaj Slovak je još u igri, pusti priče

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by Kermit 23/7/2016, 10:48

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 IMG-20160722-WA0000

Marcelo sa Reichskriegsflagge stjegom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by n_razbojnik 23/7/2016, 10:57

asilovski wrote:Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 IMG-20160722-WA0000

Marcelo sa Reichskriegsflagge stjegom

Templari burazeru

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by crvenkasti 23/7/2016, 11:21

Europljani će se morati priviknuti na sve češće i smrtonosnije terorističke napade.

Takvo stanje na bliskom istoku traje već desetljećima i ljudi lijepo žive.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by Winter is coming 23/7/2016, 13:38


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by Kermit 23/7/2016, 14:18

evogac:

Brevik glavni inspirator


hahaha


http://www.index.hr/vijesti/clanak/bild-objavio-fotografiju-ovo-je-lice-napadaca-iz-munchena/908239.aspx

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Ubojicabild
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by Kermit 23/7/2016, 14:20

Rudolf Rudi Janiček · 
Zagreb, Croatia

Ovo je napravio nijemac a ne izbjeglica.


Nijemac??? možda njemački državljanin isto kao što sam ja hrvatski a nisam Hrvat fala Allahu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by Kermit 23/7/2016, 14:22

Brevik kriv za sve jer je imao jednu knjigu o mas. ubojstvima hahaha šta bi meni tek prišili po knjigama
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by Kermit 23/7/2016, 14:28

kakav loš damage control, osim toga gdje su drugi napadači, zašto je blokiran promet, podzemna, trmavaji, vlakovi, pucnjava u drugim dijelovima grada heheheh izgleda da se tu kuva nešto pun gore
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by melkior 23/7/2016, 14:33

asilovski wrote:kakav loš damage control, osim toga gdje su drugi napadači, zašto je blokiran promet, podzemna, trmavaji, vlakovi, pucnjava u drugim dijelovima grada heheheh izgleda da se tu kuva nešto pun gore
Hoće opet curit informacije naknadno kao nakon novogodišnje noći u Koelnu? Ajmo malo blamiranja policije, ne bi im bilo prvi put :x
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by marcellus 23/7/2016, 14:56

Leviathan2 wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:#blacklivesmatter‏[/size]





[ltr]@Iifeisstrange[/ltr]






#blacklivesmatter je proslijedio/a tweet korisnika/ceRAMZPAUL
here's absolutely no info about the shooter(s), their intentions, nationalities etc. keep your racism to urself

i šta onda da im radiš mater jebali retardiranu
fino, kazes im da popuse, i ako imas priliku zakucas takove sakom

eo raport od jucer i danas, jucer na muriji tocno u 12:30  pocinje razgovor, dosao sam 5 minuta prije i osim urednog dobar dan svaka komunikacija je bila osujecena sa moje strane, pocetak razgovora, herr leviathan,  ovdje smo da odgovorite na nasa pitanja u vezi jucerasnjeg incidenta,
 hop, velii leviatan, bremza prijatelju, ovje sam da dam izjavu o jucerasnjem incidentu i nista vise, pitanja mozete zadrzati za sebe jer me ne zanimaju,
likson inako blagozbunjena faca par sekundi a onda se pribrao i krenuo sa pokusajem policijskog autoriteta, vi ima da odgovorite  o cemu vas pitamo i da ne izvrdavate,
oj (onako sa zavlacenjem, pravo seljacko planisnki) ti si covjek isto kao i ja i nemas nikakav autoritet i nikakovo pravo da se ponasas s visoka i naredjivacki, ja sam dosao da dam izjavu , da se ne natezem sa vama i  to rijesim cisto iz razloga da me ne gnjavite u buducim danima
likson, (gerhard),  da i zato treba da mi odgovorite na pitanja,
oj, nema pitanja, mozes zapisati izjavu ja cu diktirati polako i to je to,
ulazi drugi murjak i unosi mi se i prima me za ruku te pritiskom prema dole pokusava me natjerati da sjednem
opomenem ga da cu mu ruku slomit ako je ne skloni sa mene
tip mice ruku al pocinje prijetnjom da ce me ucorkirati i da ce bacit kljuc te da ziher necu vidjet svjetlo dana bar 10 godina,
ja ko iz topa, nakon 10 godina cu izaci i eksterminirati cu tvoju cijelu familiju tebi na oci i onda cu roknut tebe zadnjeg, evo sad te izazivam, vise vas je pa me mozete savladat, al istog momenta smatrat cu da si prihvatio moj izazov iliti ponudu te kao covjek od rijeci smatrat cu se obaveznim da taj ugovor ispostujem do kraja
prvi tip zamoljava drugog da izadje dok drugi hvata zrak i ne vjeruje svojim ushima, 
odvraca prvom, ovaj lik je lud i on je opasnost za ostavit na slobodi al izlazi

prvi lik se obraca uljudjeno da izdiktiram izjavu koja se sastojala iz 3 recenice,  i zove  nadredjenog koji  treba da mu kaze da da li je ta izjava dovoljna, lik dolazi , pozdravlja procita izjavu, gleda mene gleda izjavu, gleda mene, i pita to je sve,
reko to je sve, jos nesto
ne ne, ok, policija ce obustaviti daljnji postupak osim ako tunezanin ne podigne privatnu tuzbu protiv vas ali to vise nije nas problem
 onda me uredno pozvao na kavu i malo da se raspita o rvackoj, on bi radije na balaton na pecanje a zena hoce na more, reko mozes oboje spojit, al ja ne zelim pecat u moru,  samo slatka voda,
tocno to i mislim, i velim mu za pakostane, naprijed more iza jezero i jos pun kurac madjara, osjecat ce se ko na balatonu :D, u baru jos bolji show, najdemo jednog murjaka koji me pozna od prije 20 godina skupa sa netjakom, onijem pandurom koji se okomio na mene,  ovaj odmah poceo kak sam mu prijetio i da sam lud, veli mu strikan da je sretan da nije prihvatio ponudu
uglavnom mladic se opustio ,
danas u firmi svi radoznali sto sam rijesio sa murjom ,  dosao se tunezin izvinut, glavni sef mi prijeti otkazom ako jos jednom to napravim, reko shefe necu, zao mi paprikasa,  drugi put cu mu zabit saku u chelo :D, otisao je odmahujuci rukom i kunuci nesto

javi se u hrvatskoj imaš cjelovečernje plaćanje pive od moje strane i ćevape, može i paprikaš

_________________
Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sutra će Jergović pisati o Münchenu - Page 17 Empty Re: Sutra će Jergović pisati o Münchenu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum