ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo zašto Jergovića treba zatuć lopatom

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Evo zašto Jergovića treba zatuć lopatom - Page 6 Empty Re: Evo zašto Jergovića treba zatuć lopatom

Post by Guest 22/7/2016, 02:24

marcellus wrote:
kaja_333 wrote:Ubaci i ustase jebote..
a jergulja je ubacio katolike
To je skoro isto

Guest
Guest


Back to top Go down

Evo zašto Jergovića treba zatuć lopatom - Page 6 Empty Re: Evo zašto Jergovića treba zatuć lopatom

Post by Guest 22/7/2016, 02:33

MaximusDecimusMiridije wrote:
vuksadinare wrote:...a b.t.w jergovicu je bradurina zastitni znak kao i ovima... Evo zašto Jergovića treba zatuć lopatom - Page 6 1f602

Ima ti to smisla. Ja nosim dugu kosu i bradu vec godinama. Odkad sam tako zapusten i zadlakavio vise nitko za kilograme ne pita. Win.
Aj ti dođi lijepo u slavoniju i nećeš imati tih problema. Mi ovdje kažemo jebeš čovjeka kojega ne možeš prepoznati po obrazima kada ga gledaš s leđa :h5
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Evo zašto Jergovića treba zatuć lopatom - Page 6 Empty Re: Evo zašto Jergovića treba zatuć lopatom

Post by prckov 22/7/2016, 13:13

jokerman wrote:zadnje vijesti- terorist iz Nice je napad planirao mjesecima prije i imao je podosku jos 5 suucensika, medu njima i bracni par iz Albanije


https://www.theguardian.com/world/2016/jul/21/nice-attacker-plotted-for-months-and-had-accomplices-prosecutor



eto ga na,, sta cemo sad smislit
ali pa...on je unosio biciklo u lift
dvaput
i brat mu kaže nije matere mi....jede ćvarke

ne znam, ja mislio on zemaljsko roblje
prckov
prckov

Posts : 34137
2014-04-19


Back to top Go down

Evo zašto Jergovića treba zatuć lopatom - Page 6 Empty Re: Evo zašto Jergovića treba zatuć lopatom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum