ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojvoda jebem ti mater

Go down

Vojvoda jebem ti mater Empty Vojvoda jebem ti mater

Post by Guest 20/7/2016, 23:03

Zašto? Zato jer je svinja, a svinje treba ne omamljivat nego ih čavlat. takva stoka ne zaslužuje živjet jer je preretardiran i hitler bi ga prvi likvidirao s lica zemlje blitz postupkom, ali ne, to nije pošteno jer on zaslužuje sporu i bolnu smrt.
Prvo mu treba stavit kokoške koje će mu kljucat jaja da mu jaja izgledaju ko cjedilo za rižu i da kad konačno odapne da se njegova jaja mogu koristit za nešto korisno tj. kao cjedilo jer on je koristan jedino kad je mrtav.
Hranit će crve što mu je osnovna svrha i smisao u životu, a jaja će poslužiti kao cjedilo za beskućnike.
Treba mu odrat kožu i naravno da bude živ i ne dozvolit da padne u nesvijest. Na par mjesta ga malo posoliti tako da ne može spavat od bolova, a ako slučajno ipak uspije zaspat onda se koji čik ugasi na njemu.
Naravno da čovjek bez kože bi dobio infekciju pa umro, a to je i cilj skidanja kože. Nek se inficira i uz klicanje zadovoljsva mog, a njegovi krikovi ima da se čuju i na ahiretu.
Prije nego što krepa treba mu dat nadu i dat mu malo morfija da se osjeća bolje i reć mu da ćemo ga izlječiti i taman kad se ponada onda mu zabit zadnji čavao u sred čela tako da svinja umre zadovoljna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vojvoda jebem ti mater Empty Re: Vojvoda jebem ti mater

Post by kic 20/7/2016, 23:52

mi se ovdje samo streljamo, smanji alkohol majmune..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Vojvoda jebem ti mater Empty Re: Vojvoda jebem ti mater

Post by bafalo 21/7/2016, 00:29

znači jebeš svinje. šta nastane od majmuna i svinje? navijač barcelone?

_________________
Vojvoda jebem ti mater Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Vojvoda jebem ti mater Empty Re: Vojvoda jebem ti mater

Post by darth_vader 21/7/2016, 12:52

Najeo se fermentiranog voća...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vojvoda jebem ti mater Empty Re: Vojvoda jebem ti mater

Post by FRANK 21/7/2016, 13:37

majmune iskreno si me  srce pogodio ni sam nebih nesto ljepse mogao napisat BOG TE BLAGOSLOVIO DRAGI MOJ ISTRANINE

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Vojvoda jebem ti mater Empty Re: Vojvoda jebem ti mater

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum