ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

poskoci po Dubrovniku

Go down

poskoci po Dubrovniku Empty poskoci po Dubrovniku

Post by mutava baštarda Wed 13 Jul - 9:41

.....


[size=62]NADLEŽNI NE PODUZIMAJU NIŠTA: U centru Dubrovnika nalazi se leglo poskoka!19:43 12.07.2016 - A.P.[/size]


[size=62]"Tu su vam zmije svakakve, crne, zelene... Obavijestili smo sve komunalne službe, pa čak i vatrogasce, ali nitko još ništa nije poduzeo", rekla je stanarka.[/size]


[size=62]Leglo poskoka smjestilo se u turstičkom centru Dubrovnika, u Pločama. Kako javljaDubrovački vjesnik leglo se nalazi u napuštenoj kući na adresi Obodska 7.[/size]


[size=62]“Kuća ima ulaz iz Cavtatske ulice, ali ne preporučam ulaziti radi zmija. Prošle godine u istoj ulici bilo je leglo štakora, ove godine nema ni jednog, ali počeli su izlaziti poskoci”, navodi se u apelu koji je stigao na adresu Dubrovačkog vjesnika.[/size]


[size=62]Jedna od stanarki ove ulice potvrdila je ove navode.[/size]


[size=62]“Tu su vam zmije svakakve, crne, zelene… Obavijestili smo sve komunalne službe, pa čak i vatrogasce, ali nitko još ništa nije poduzeo”, rekla je stanarka.[/size]


[size=62]Obodska ulica nalazi se u turističkom centru Dubrovnika. S obzirom da nitko ne poduzima ništa, susjedi su se navodno organizirali kako bi nabavili mungosa....[/size]
[size=62]http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/nadlezni-ne-poduzimaju-nista-u-centru-dubrovnika-nalazi-se-leglo-poskoka-937813
[/size]
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by udba Wed 13 Jul - 9:42

Što reče Lončar, tim zmijama otrovnicama, ako su otrovne, treba dat zdravu 'ranu pa će crknit same od sebe. Il zaprašit Kanaderima.

_________________
poskoci po Dubrovniku Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by darla Wed 13 Jul - 9:46

Kuca ima ulaz iz Cavtatske, ali se nalazi u Obodskoj, ajde neka :D . S obzirom da Cavtatska ima ukupno 20 metara, naradi se taj mungos.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by mutava baštarda Wed 13 Jul - 9:51

Ploče jesu elitni dio grada, ali za turiste nisu problem jer su oni dolje bliže moru i staroj jezgri. Domaće tko šiša... bio sam nedavno dolje, vidi se da se ulaže u vatromete i ono staro kamenje koje je ostalo bez stalnih stanovnika. Pokušao sam napraviti šetnju od Gruža prema Sustipanu uz obalu, katastrofa. Nema šetnice, ugodnije je plivati u odjeći nečistom rijekom dubrovačkom nego šetati tim dijelom obale. Dvorci su uz put lijepo obnovljeni, osobito onaj zadnji kada se ide prema Dubrovniku,Kabogin...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by mutava baštarda Wed 13 Jul - 9:54

Sonikkin wrote:Kuca ima ulaz iz Cavtatske, ali se nalazi u Obodskoj, ajde neka :D . S obzirom da Cavtatska ima ukupno 20 metara, naradi se taj mungos.
Stat će im mungos u 20 m cijelih par minuta....
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by mutava baštarda Wed 13 Jul - 9:55

Mogu nabavit mačketine... izlovaju štakore i poskoke... za to i služe, a ne za veranje po stanu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by darla Wed 13 Jul - 9:59

Na plocama stanuje Suica, a i necakinja joj Putica, tako da poskoci ce tesko prezivjeti sirenje gabarita van Cavtatske. A i ona je 10 metara ispod ulaza u uspinjacu tak da, ako ih ima, nece ih biti dugo. Setati od Gruza do Sustjepana, e svasta :D .
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by darla Wed 13 Jul - 10:02

mutava baštarda wrote:Mogu nabavit mačketine... izlovaju štakore i poskoke... za to i služe, a ne za veranje po stanu...

Svakako jednostavnije od mungosa. Po vrucini velikoj poskoci idu na vodu, zato su eventualno dosli u tako naseljeno podrucje, inace tesko.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by frakcija Wed 13 Jul - 10:07

Sonikkin wrote:
mutava baštarda wrote:Mogu nabavit mačketine... izlovaju štakore i poskoke... za to i služe, a ne za veranje po stanu...

Svakako jednostavnije od mungosa. Po vrucini velikoj poskoci idu na vodu, zato su eventualno dosli u tako naseljeno podrucje, inace tesko.
haha, meni su super tuste bahate dubrovačke mačke.. krupne ko risovi, hladnokrvni vladari zidina..kerovi ih se plaše..ništa te ne love..bacaju im se kraljevski bokuni.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by mutava baštarda Wed 13 Jul - 10:07

Sonikkin wrote:Setati od Gruza do Sustjepana, e svasta :D .
Htio sam malo pogledat dvorce, u autom samo proletim. Onu drugu stranu od Stare Mokošice ko Komolca sam prošao, lijepa šetnja uz more.... osim toga nisam bio sam, bilo ih je sa kruzera što su falili smjer prema starom gradu i nekih što su promašili stanicu na kantafigu ( smokava malo, a nikoga nisam čuo da pjeva )

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by mutava baštarda Wed 13 Jul - 10:09

frakcija wrote:
Sonikkin wrote:
mutava baštarda wrote:Mogu nabavit mačketine... izlovaju štakore i poskoke... za to i služe, a ne za veranje po stanu...

Svakako jednostavnije od mungosa. Po vrucini velikoj poskoci idu na vodu, zato su eventualno dosli u tako naseljeno podrucje, inace tesko.
haha, meni su super tuste bahate dubrovačke mačke.. krupne ko risovi, hladnokrvni vladari zidina..kerovi ih se plaše..ništa te ne love..bacaju im se kraljevski bokuni.
Moja baba bi znala reć Sita mačka miše lovi
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by darla Wed 13 Jul - 10:14

frakcija wrote:
haha, meni su super tuste bahate dubrovačke mačke.. krupne ko risovi, hladnokrvni vladari zidina..kerovi ih se plaše..ništa te ne love..bacaju im se kraljevski bokuni.

Macke dominiraju Dubrovnikom, dubrovcani nisu nesto od kucaka previse. Te love iz objesti, ne sto su gladne, da se zna tko je gazda. Inace su mi fora kako su snalazljive, ima jedna u Starom Gradu, po pricama lokalaca ima preko 20 godina, imaju slike sa njom iz devedesetih. Turisti se masovno slikavaju.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by frakcija Wed 13 Jul - 10:15

Sonikkin wrote:
frakcija wrote:
haha, meni su super tuste bahate dubrovačke mačke.. krupne ko risovi, hladnokrvni vladari zidina..kerovi ih se plaše..ništa te ne love..bacaju im se kraljevski bokuni.

Macke dominiraju Dubrovnikom, dubrovcani nisu nesto od kucaka previse. Te love iz objesti, ne sto su gladne, da se zna tko je gazda. Inace su mi fora kako su snalazljive, ima jedna u Starom Gradu, po pricama lokalaca ima preko 20 godina, imaju slike sa njom iz devedesetih. Turisti se masovno slikavaju.
a kako te odmjeri, da ti se krv sledi..a leži nepomična ko sfinga..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by darla Wed 13 Jul - 10:18

mutava baštarda wrote:
Htio sam malo pogledat dvorce, u autom samo proletim. Onu drugu stranu od Stare Mokošice ko Komolca sam prošao, lijepa šetnja uz more.... osim toga nisam bio sam, bilo ih je sa kruzera što su falili smjer prema starom gradu i nekih što su promašili stanicu na kantafigu ( smokava malo, a nikoga nisam čuo da pjeva )

Onaj dio od Stare Mokosice do Komolca ima vise zemlje ispod magistrale pa setnica jos ide, sa kontra strane di bi stavio setnicu? Jedino uz magistralu.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by udba Wed 13 Jul - 10:20

Kod moje strine se nakotilo miševa, a perzijske mačke koje ima su lijevoliberalne, kad vide miša naprave grimasu gađenja i okrenu glavu na drugu stranu. Konačno našo neki dan jednu prugastu lutalicu avlijanušu i donio joj u dvorište, stari moj, sedam miševa u jednom danu poklala i poslagala ih pred vrata po veličini. Preostali su pobjegli u drugo selo i tamo obilježavaju taj dan ko genocid.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by darla Wed 13 Jul - 10:23

frakcija wrote:
a kako te odmjeri, da ti se krv sledi..a leži nepomična ko sfinga..

Je i daje instrukcije mladjim narastajima. Kako nezainteresirano se skupe oko peskarije, nema da one mole da im se baci nesto, nego se samo poredaju i lagano masu repinom, a razdragani turisti domaci i strani, otkidaju od usta.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by darla Wed 13 Jul - 10:27

udba wrote:Kod moje strine se nakotilo miševa, a perzijske mačke koje ima su lijevoliberalne, kad vide miša naprave grimasu gađenja i okrenu glavu na drugu stranu. Konačno našo neki dan jednu prugastu lutalicu avlijanušu i donio joj u dvorište, stari moj, sedam miševa u jednom danu poklala i poslagala ih pred vrata po veličini. Preostali su pobjegli u drugo selo i tamo obilježavaju taj dan ko genocid.

Svaka kuca koja drzi do sebe ima jednu genocidnu i jednu lijevoliberalnu macku, prva tamani sve sto pokazuje ikakve znakove zivota od muhe do patagane, a druga skuplja zavidne poglede.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by udba Wed 13 Jul - 10:29

Neke su se naučile živjet uz restorane, glume maze oko stolova, a van restorana ako pokušaš pomazit dobiš kandžu pet milimetara u kožu. Još uvijek su bolje nego pitome koze koje maznu ribu turistu sa stola. Balkanski biljožder i meso ždere zbog pohlepe.

_________________
poskoci po Dubrovniku Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

poskoci po Dubrovniku Empty Re: poskoci po Dubrovniku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum