ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE

Go down

MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE  Empty MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE

Post by FRANK 11/7/2016, 19:57

[size=47]Ronaldo[/size]Veoma mi je žao šta Izrael radi Palestini, a čitav svjet to gleda i niko ništa ne čini povodom toga. Može ih biti sram, želim da pomognem palestinskoj djeci i njihovim roditeljima i ovo nije ni prvi ni posljednji put da uplaćujem novac. Ta djeca nisu kriva ni za šta i nisu zaslužila da im se to dešava”, izjavio je Ronaldo za portugalsku televiziju “PPG” i dodao:


“Da mogu poginuo bi samo da pomognem toj djeci, to mora da prestane”, piše “Balkanizam.com”.



A VI LICEMJERNA GOVNA NITKO NEZNA NI SPOMENUTI DA SE I BRAT RONALDO PRIPREMA UCI U MEDJU LJUDE KOJI SVIJETU PRIPREMAJU POVRATAK ONOG PREDIVNOG VREMENA KOJEJE VLADALO OD 1933 DO 1945...
o brigado ronaldo drago mi je da si vidio sta su ta cionisticka zidovska sotonisticka govna majku im jebem........ SIEG HEIL BRATE I U IME NAJVECEGA
[size=47]: “Toliko mi je žao ih bio spreman poginuti samo daidovska  im pomognem!”[/size]

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE  Empty Re: MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE

Post by FRANK 11/7/2016, 20:03

kako se ispisa po zidoviji u obranu nedunog palestinskog naroda...vidi se katolicki odgoj i kucno ucenje o tom zlu zvanom zidovija

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE  Empty Re: MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE

Post by bafalo 11/7/2016, 20:21

glavno da nas židovi tlače već 70 godina svojim lažima i napuhivanjem ''holokausta'' gdje par milijuna židova izdaje autobiografije kako su ih ubili dok njihova zločinačka tvorevina uz blagoslov amerike ne staje sa strahotama. 
to da uopće nemaju prava bit tamo gdje jesu već su im i zemlju ukrali ne treba ni počinjat
bravo kristiano

_________________
MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE  Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE  Empty Re: MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE

Post by FRANK 11/7/2016, 20:27

upravo tako bafalo..... slusamo lazi o nekakvom holokaustu usranoj anni frank i svima.... i taj dan holokausta pa to je ruganje sa zdravim razumom .. ti nisi ni svjestan koje ja svadje imam sa ovom svojom bolesnicom koja cvrsto vjeruje da se holokaust dogodio... reka san joj ja da viruje u sta god hoce ali mi dicu zidovski bolesnim lazima nece trovati...dobro si rekao svake godine milijuni tih lazljivih ludjaka izdaje autobiografiju o "stradanju" u 3 konc logora...pa jebem ti mater smece jedno kako to da si prezivio ca 3 konc logora...... ZNATE KAKO IH JE PREZIVIO TAKO DA NIJE NITI BIO U NJIMA JER NISU NI POSTOJALI.... i konacno se nasao netko sa malo pameti i ponosa da kaze dosta tim zidovskim lazima i bljuvotinama..............SVAKA CAST RONADLO

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE  Empty Re: MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE

Post by kic 11/7/2016, 20:39

svaka čast ronaldu, ali nikom nije stalo do kebapa..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE  Empty Re: MOJ DRAGI NACISTICKI BRAT........ SIEG HEIL KIKE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum