ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by vuksadinare 11/7/2016, 08:24

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/peta-zrtva-selfija-na-plitvicama-sefovi-parka-donijeli-drasticnu-mjeru-zabranjuju-japanke/4515539/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by vuksadinare 11/7/2016, 08:27

vuksadinare wrote:http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/peta-zrtva-selfija-na-plitvicama-sefovi-parka-donijeli-drasticnu-mjeru-zabranjuju-japanke/4515539/
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/peta-zrtva-selfieja-na-plitvicama-sefovi-parka-donijeli-drasticnu-mjeru-zabranjuju-japanke/4515539/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by vuksadinare 11/7/2016, 08:28

..nevjerojatno kako su neki ljudi glupi..ici se penjati po stijenama ili ici u prirodu,planine u japankama i neoprikladnoj odjeci...jos ako su stijene vlazne eto zla
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest 11/7/2016, 09:08

"PETA ŽRTVA SELFIEJA NA PLITVICAMA"...

Ogromna većina turista ponese sa sobom sve što im treba - osim mozga...To je takva specifična civilna grupacija, pa se nije za čudit...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by catabbath 11/7/2016, 09:09

Negdje sam bio pročitao da su japanke po ljeti uzrok naj većeg broja ozlijeda nogu.

_________________
Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12404
2015-08-22


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest 11/7/2016, 10:16

Ipak prvo mjesto drže Česi s luftićima na putu k Italiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by vuksadinare 11/7/2016, 10:20

Eva wrote:Ipak prvo mjesto drže Česi s luftićima na putu k Italiji.
je da..oni su zakon..ono 'ceh nasred brackog kanala na lufticu'..razlog..zaspao je..ili ono ceh upao u ponor na biokovu..krenuo u japankama i kupacim na biokovo..ludnica... Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest 11/7/2016, 10:22

Ma ludi avanturisti. Ono u japankama, kratkim hlačicama i majicama na bretelice bez vode, hrane i svjetiljki oni se zapute na Velebit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by provocator 11/7/2016, 10:27

Eva wrote:Ipak prvo mjesto drže Česi s luftićima na putu k Italiji.
Ljudi misle kako su češki turisti koji pogibaju na hrvatskoj obali u turističkoj sezoni, u natprosječnim brojkama čak i za Češku u to doba godine, samo nesretni ljudi koji žive u zabludi da se mogu popeti na Velebit u japankama ili preplivati od Splita do Brača. Ali to je predrasuda koju mi godinama pokušavamo promijeniti. Riječ je o tome da Česi dolaze u Hrvatsku umrijeti od ljepote.

Prema češkoj tradiciji, ljudi koji su odslužili svoje društvu osjete da im je došlo vrijeme odaberu počivalište. Zbog ljepote naše obale mnoštvo Čeha odlučuje se upravo na prekrasni Jadran.

_________________
Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by vuksadinare 11/7/2016, 10:27

Eva wrote:Ma ludi avanturisti. Ono u japankama, kratkim hlačicama i majicama na bretelice bez vode, hrane i svjetiljki oni se zapute na Velebit.
stos je u tome da oni dolaze iz ravnice pa hajd nikad nisu vidjeli planine pa ih ubi znatizelja..ali ceska je gotovo brdska zemlja...tu i ubrajam slovake koji isto  znaju ginut ko muhe..a kod njih tatre planinski masiv...jos kuzim za more...ali onak ici u planine..to mi nije jasno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by jastreb 11/7/2016, 10:31

Gluposti. Pa i nindže nose japanke i u njima skaču po stijenama,šljunku,jalovini,pa čak i po drveću.

I nikad se nisu ni okliznuli,a kamo li pali,ili prebili nogu.

Mislim da su tu u pitanju nekakvi sukobi interesa među trgovcima. Možda su i Janjevci u igri.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest 11/7/2016, 10:32

provocator wrote:
Eva wrote:Ipak prvo mjesto drže Česi s luftićima na putu k Italiji.
Ljudi misle kako su češki turisti koji pogibaju na hrvatskoj obali u turističkoj sezoni, u natprosječnim brojkama čak i za Češku u to doba godine, samo nesretni ljudi koji žive u zabludi da se mogu popeti na Velebit u japankama ili preplivati od Splita do Brača. Ali to je predrasuda koju mi godinama pokušavamo promijeniti. Riječ je o tome da Česi dolaze u Hrvatsku umrijeti od ljepote.

Prema češkoj tradiciji, ljudi koji su odslužili svoje društvu osjete da im je došlo vrijeme odaberu počivalište. Zbog ljepote naše obale mnoštvo Čeha odlučuje se upravo na prekrasni Jadran.

Moguće, HR je na smrtovnicama broj 1. Ono, rođen; u Plzenu, umro; u Pisku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by vuksadinare 11/7/2016, 10:36

....ja po ljeti kad idem na dinaru,kamesnicu,visoku...obvezno obucem gojzerice..hlace ili trenirku...stitnike za laktove i koljena...samo imam kratku majicu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by vuksadinare 11/7/2016, 10:37

vuksadinare wrote:....ja po ljeti kad idem na dinaru,kamesnicu,visoku...obvezno obucem gojzerice..hlace ili trenirku...stitnike za laktove i koljena...samo imam kratku majicu
..a u ruksaku jaknu...dvije litre vode...i konzerviranu hranu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by vuksadinare 11/7/2016, 10:40

...i a'k se minimum ne znas orjentirati u prirodi bolje i ne pokusavati ici planinariti na opasne planine...ili negdje gdje blizu nema naseljenih mjesta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by jastreb 11/7/2016, 10:44

vuksadinare wrote:....ja po ljeti kad idem na dinaru,kamesnicu,visoku...obvezno obucem gojzerice..hlace ili trenirku.. 
Ja stavim ličku kapu sa crnim kićenkama,košulju bijelu od domaćeg platna,suknene crne gaće,tkanu kanicu sa urnamentom bukovačkim, aljčić, bijele vunene čarape i gumene opanke.

I demižonku Babića ili žutine. Plus bukara.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest 11/7/2016, 10:52

A gusle? Kak ćeš osvojit djevu, ak na koju naletiš u nevolji?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by jastreb 11/7/2016, 10:53

Eva wrote:A gusle? Kak ćeš osvojit djevu, ak na koju naletiš u nevolji?
Naći ću Bezbradicu. Branka Kalanja. On je u ovo doba obično kod ovaca. Ženi pokazuje kako da zadoji jagnje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Guest 11/7/2016, 10:54

Bila sam ti ovaj vikend prek puta, dan i pol.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Regoč 11/7/2016, 10:54

Ja stavim ustašku kapu pa se u kabrioletu vozam po Biskupiji i okolnim selima, a s radija trešti "zapalit ću Krajinu do Knina".
Zabrana japankih loš je potez jer će se smanjenjem broja smrtnih slučajevah manje pisati o Hrvatskoj, a time ćemo gubiti na besplatnoj reklami.

_________________
Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke Empty Re: Šefovi NP Plitvička jezera zabranili nositi japanke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum