ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brkić ostaje bez diplome

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Brkić ostaje bez diplome

Post by debotoijusto Fri 8 Jul - 17:17

VISOKA policija škola u petak je donijela odluku o diplomi zamjenika predsjednika HDZ-a Milijana Brkića koja neće biti službeno objavljena prije nego što bude dostavljena Brkiću, a neslužbeno se doznaje da je odluka identična već ranije donesenoj koju je zbog proceduralne pogreške ukinuo Upravni sud.

"Stručno vijeće Visoke policijske škole sazvala je za danas, 8. srpnja sjednicu vezano za postupak oduzimanja stručnog naziva na kojem je predstavljeno izvješće Povjerenstva sa zaključkom o postojanju ili nepostojanju nepravilnosti i prijedlogom odluke. Konačna Odluka Stručnog vijeća dostaviti će se strankama u postupku i sukladno Pravilniku biti će objavljena u Narodnim novinama", odgovorilo je Ravnateljstvo policije.

Neslužbeno se doznaje da je odluka ista kao i prethodna, kojom je poništen Brkićev diplomski rad. Tu je odluku u srpnju prošle godine zbog proceduralne pogreške poništio Upravni sud. Sutkinja Tamara Bogdanović tada je pojasnila da je odluka ukinuta jer ju je u ime Visoke policijske škole donio dekan, a ne stručno vijeće koje je to trebalo učiniti po poslovniku.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/stigla-nova-odluka-nesluzbeno-se-doznaje--brkic-ostaje-bez-diplome/905100.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by debotoijusto Fri 8 Jul - 17:18

ide to polako...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by Guest Fri 8 Jul - 17:52

Ups...ne znam zasto, doslo mi ga istinski zao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by debotoijusto Fri 8 Jul - 17:56

meni ne
to gadna bahata balkanska cunka
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by darla Fri 8 Jul - 18:09

Brkic je antipatican definitivno, nego hoce li ostati bez posla oni pred kojima je branio taj diplomski, nije si sam ga ocjenio i sam pred sobom ga obranio.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by RayMabus Fri 8 Jul - 18:12

Hbme se. I onako nemam fakultet a ovakvi i ovi šta ovima daju diplome najviše štete rade onima koji cetri il pet il više godina stvarno ucili i ulagali u to da diplomiraju tj završe fakultet.

Ne znam jel netko kuži al ono ovo je kriminalno dijelo.......ono malo iz rešetka i tako te price jelte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175484
2014-04-11


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by Guest Fri 8 Jul - 18:23

darla wrote:Brkic je antipatican definitivno, nego hoce li ostati bez posla oni pred kojima je branio taj diplomski, nije si sam ga ocjenio i sam pred sobom ga obranio.
Mislis da oni provjeravaju jel slici na ciji rad i jel c/p ili nije...ma bas
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by RayMabus Fri 8 Jul - 18:25

Noor wrote:
darla wrote:Brkic je antipatican definitivno, nego hoce li ostati bez posla oni pred kojima je branio taj diplomski, nije si sam ga ocjenio i sam pred sobom ga obranio.
Mislis da oni provjeravaju jel slici na ciji rad i jel c/p ili nije...ma bas
A šta onda rade ?

Koja je njihova svrha ?

???!!!???!!!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175484
2014-04-11


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by RayMabus Fri 8 Jul - 18:28

Sutkinja Tamara Bogdanović tada je pojasnila da je odluka ukinuta jer ju je u ime Visoke policijske škole donio dekan, a ne stručno vijeće koje je to trebalo učiniti po poslovniku.

---

U suštini nema strucno vijeće s time ništa nego dekan koji je to napravio mimo ovlasti dakle i njega u prdekanu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175484
2014-04-11


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by Guest Fri 8 Jul - 18:29

RayMabus wrote:
Noor wrote:
darla wrote:Brkic je antipatican definitivno, nego hoce li ostati bez posla oni pred kojima je branio taj diplomski, nije si sam ga ocjenio i sam pred sobom ga obranio.
Mislis da oni provjeravaju jel slici na ciji rad i jel c/p ili nije...ma bas
A šta onda rade ?

Koja je njihova svrha ?

???!!!???!!!
to sigurno nije...njihov zadatak je da te slusaju dok prezentiras svoj rad, postavljaju tematska pitanja i sloze se oko ocjene...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by RayMabus Fri 8 Jul - 18:30

To jest njihov rad i posao no ovdje toga nije bilo nego ocitpo hdz dekan i hdz Brkić aj ti meni to potpiši i ono .....ide i dekan u prdekanu jer je prekršio zakon.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175484
2014-04-11


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by Kermit Fri 8 Jul - 18:34

Nema u Centralno balkanskoj prćiji Hrvatskoj nakon političkog neuspjeha slijedi velika optužnica, pritvori i 10 godišnji postupak
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by Guest Fri 8 Jul - 18:35

RayMabus wrote:To jest njihov rad i posao no ovdje toga nije bilo nego ocitpo hdz dekan i hdz Brkić aj ti meni to potpiši i ono .....ide i dekan u prdekanu jer je prekršio zakon.
Sta je njihov posao!?! Da vade slicne radove iz arhive i listaju list po list nije li plagiran ili kopiran!?
Pa kad bi to stigli...sta ti je
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by Kermit Fri 8 Jul - 18:37

Noor wrote:
RayMabus wrote:To jest njihov rad i posao no ovdje toga nije bilo nego ocitpo hdz dekan i hdz Brkić aj ti meni to potpiši i ono .....ide i dekan u prdekanu jer je prekršio zakon.
Sta je njihov posao!?! Da vade slicne radove iz arhive i listaju list po list nije li plagiran ili kopiran!?
Pa kad bi to stigli...sta ti je
Kakve diplome??? pa 70% diploma u ovoj državi ne vrijedi papira na kojem su štampane, eo i nakon svih afera u osječkim tkz. fakultetima prodaju se ispiti i sve se vratilo kao i prije, znači Brkić nekom smeta i to je to
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by RayMabus Fri 8 Jul - 18:38

Prema ranijem nalazu revizije veći dio Brkićeva diplomskog rada pod naslovom "Organizacijske razine MUP-a RH" iz 2011. prepisan je iz rada policijskog načelnika Stanka Tomića iz 2009. Odluka Visoke policijske škole o poništenju diplomskog rada objavljena je u Narodnim novinama 27.

Vezano za nalaz povjerenstva Visoke policijske škole Brkić je naglasio kako je diplomirao na osnovu materijala koje je dobio od mentora, a na temelju kojih je i pripremio diplomski rad i obranio ga.
Osim Brkićeve diplome prošlog je ožujka poništeno još deset diploma Visoke policijske škole.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175484
2014-04-11


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by sitting_bull Fri 8 Jul - 18:50

kupit će vaso u bosni novu diplomu...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by darla Fri 8 Jul - 18:59

Noor wrote:
Mislis da oni provjeravaju jel slici na ciji rad i jel c/p ili nije...ma bas

Cuj ako ne provjeravaju njihov problem, jel, ali u akademskoj zajednici bi to trebalo biti nes sasvim normalno.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by darla Fri 8 Jul - 19:00

Noor wrote:
Sta je njihov posao!?! Da vade slicne radove iz arhive i listaju list po list nije li plagiran ili kopiran!?
Pa kad bi to stigli...sta ti je

Onda kad daju temu, ukucaju u bazu i vide slicne radove, nes ti duzine posla.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by darla Fri 8 Jul - 19:01

asilovski wrote:Nema u Centralno balkanskoj prćiji Hrvatskoj nakon političkog neuspjeha slijedi velika optužnica, pritvori i 10 godišnji postupak

Ae, a inace, bi bilo niko-nikome.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by Guest Fri 8 Jul - 19:02

darla wrote:
Noor wrote:
Sta je njihov posao!?! Da vade slicne radove iz arhive i listaju list po list nije li plagiran ili kopiran!?
Pa kad bi to stigli...sta ti je

Onda kad daju temu, ukucaju u bazu i vide slicne radove, nes ti duzine posla.
Ako ih imaju u bazi. No..nisam sigurna da su im takva istrazivanja u opisu radnog mjesta. Osim toga...ima puno radova koji nisu u elektronickom obliku...sto s njima!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brkić ostaje bez diplome Empty Re: Brkić ostaje bez diplome

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum