ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 22 Nov - 8:00

silim se na pijenje limuna s toplom vodom ujutro.. to mene tak pukne s vremena na vrijeme, točnije ovaj put me mama uputila na to.. al ne mogu reć da guštam scratch :D

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 22 Nov - 9:56

ne moš vjerovat, mjehur opet ludi.. kako to tako - instant No No
jutros je stvarno ledeno bilo, 0.. i šta, ledena ja, ledeno sjedalo u autu, ledeno sve, i jbg

užas! još malo pa će mi otkazat :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 22 Nov - 10:14

Meni ove kapsule brusnice izgleda da pomažu... otkako ih pijem svaki dan zadnjih cca mjesec dana, situacija pod kontrolom, mjehur se ne inati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 22 Nov - 10:17

I meni isto...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 22 Nov - 10:39

modra moram kupiti patike!!  :aw



:cacc
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 22 Nov - 11:09

nečujemnečujemnečujem :D


čekaj, koje to točno kapsule brusnice pijete?
strah me pomislit šta će bit kad stvarno dođe neka zima :DD

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 22 Nov - 11:10

ej, čekaj malo, ja sam prije  pola god ili više uzela neke solgar kapsule, kao ekstrakt brusnice.. ne znam ni ja.. khm, to je to? :))

ako valjaju još
ja ih uzela jer sam čula da je brusnica dobra za zube :D tad sam bila u nekom šoku zbog istih

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 22 Nov - 11:15

Solgarove bi trebale biti super. :)


Ja sam do sad pila Natural Wealth brusnica forte i od Biofarma


Edit: e da, i Encianove pastile koje su mi bile odlične, ali užasno farbaju jezik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 22 Nov - 13:04

kako mrzim afte!!!  :cry
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 22 Nov - 15:10

Ajme također. :|
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 22 Nov - 16:17

Vegvísir wrote:Solgarove bi trebale biti super. :)


Ja sam do sad pila Natural Wealth brusnica forte i od Biofarma


Edit: e da, i Encianove pastile koje su mi bile odlične, ali užasno farbaju jezik.

haha, dobro sam se sjetila
moram provjerit rok trajanja :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 22 Nov - 16:39

isuse, kako su kod nas dogovori teški uvijek, nije za ljude!
to nema šanse da se dogovaramo kad smo nas 4, ni 3.. da se potrefi kad smo jednoglasno za

evo, trebale nas 3 van danas, dosjetila se prekjučer ova treća ženska.. i sad, ova jedna koja inače 'nikad ne može' na kraju, danas nas je otkantala bez riječi, odnosno samo je rekla da ne možeee danas..  i nakon naših upita - na fejsu smo napravile ono da se sve 3 dopisujemo - ona ne govori zašto..ja poslije kroz šalu  da se njoj ne da s nama i da nas ne voli.. ali ništa ona... samo je još jednom  ponovila da ne može i da ćemo idući vikend. 
 
a mene isto zadnjih par puta s kavama otkantava.. onda drugi dan kaže šta je bilo, neki glupi razlozi :D ja sve podredim i namjestim da bi se našla s njom, a ona jedva da objasni zašto ne može.. ah da, a nekad prođe da se i ne javi

isto  sam skužila da drugima to radi, jer je rekla kako je nekog odbila rekavši mu nešto sedamdeseto, a ustvari se našla s nama taj put
znam da me/nas voli,  da smo joj drage, barem ja, jer se dugo s njom znam.. al uuužas mi je takvo ponašanje, uuužas.. samo svoje dupe gledat, i ne da joj se i gotovo, nema objašnjenja zašto nas je u biti prevarila
kako računat na takvu osobu u životu?


no, ono što mene jede i nevjerojatno frustrira, jest laž iliti neiskrenost!? zašto, zašto, zašto... o, zašto jedan odrastao čovjek ne može reć ono jednostavno: NE DA MI SE ?
samo mi reci da ti se ne da i nema uopće problema, ali kojekakva izvlačenja svaki drugi put, bljuc pljuc mljuc
i ne volim kad je netko baš uvijek za akcije, ono prvi je za nešto, pa poslije onda redovito odbija jer eto, nešto je iskrsnulo.. uvijek nešto važnijee... zašto malo ne razmisliš prije potvrde, možda ti se za tih sedam dana tamo baš i neće ić, i zašto onda ne reći jednostavno zasad mi se ide, ali tko živ tko mrtav za sedam dana, i prema tome neću ništa govorit i obećavat... ???


ali znate šta, idemo ja i ova jedna van, opustit se malo, i baš se veselim tome i ne zanima me nitko i ništa.. sretna sam što ću se upoznat malo bolje s njom jer je ok i vidi se da smo kliknule i to mi kul baš afro

danas sam se naživcirala jer sam to i očekivala što je najgore!


koji ću parfem? king
lolly 
 mogu i gola, al parfem :^0


Last edited by modra on Sat 22 Nov - 16:53; edited 2 times in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 22 Nov - 16:50

kriste, ovo ko da je pisao ovaj mali s avatara, hihih

ali zamislite samo da vam se to događa skoro svaki put.. mislim, smiješno već...
a i ne nalazimo se često, uopće, naprotiv 
a glupi, glupi razlozi, prozirni totalno

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 22 Nov - 18:00

modra previše se brineš  :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sat 22 Nov - 18:07

ma ne valja ni kad kaže ne da mi se, ja sam taj tip :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 22 Nov - 18:39



Modra, neki su ljudi jednostavno takvi. To sigurno nije usmjereno osobno prema vama, al nije ni korektno ponašanje.

danas je chill dan
dolaze mi prijatelji večeras
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 22 Nov - 21:10

grozna navika/osobnost.. sve u svemu!

al kuha se u meni :D
šutim jer ne želim bit baba (već sam dovoljno to), al jednom će mi prekipit
  :tw

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by phreaky Sun 23 Nov - 13:35

Danas idem starcima od dečka na 'druženje'... Brrrh

_________________
:}
phreaky
phreaky

Female
Posts : 138
2014-04-19

Age : 30
Lokacija: : Iza 7 mora...

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 23 Nov - 15:00

aha..."drustvene obaveze"... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 23 Nov - 16:51

Bila u prirodi, oprala robu i kuću, ispekla zeljanicu i sad nam dolaze prijatelji... :jodl
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 23 Nov - 17:11

ti kao prava bosanka medi, btw sretan ročkaš-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 2 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum