ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Guest Tue 5 Jul - 13:15

otac, brat, veliki vjernik, slucajno ercegovac.
naravno 1ffrlnj, pedigre cist.
(di si ero? ne komentiras zemu lopinu)
Brojite krvna zrnca, a? 

Zasto ti to smeta? Ti to non stop radis.

Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by provocator Tue 5 Jul - 13:20

Ero wrote:
provocator wrote:Meni zanimljivo kako sad čak i marcellus sere po radnici i brani smrada i smeće zvanog Bosiljko Stanić. Iako je čak i marcellusovo dnevno.hr pisalo o mobigu koji taj isti Bosiljko vrši nad radnicama a bilo je čak i smrtnih slučajeva. jebiga Bosiljko je Hrvat a radnice nisu Hrvatice... A čak i da jesu one su ipak nesposobno smeće... Đubrad koju valja zgaziti.
Kakav Hrvat, Hercegovac je...eto pitaj dotepence iznad, hebali te oni. :D
Pa čuj.. Bosiljko baš i nije zagorsko ime, a prezime Stanić još manje. :D

Obzirom da je i marcellusovo dnevno pisalo o Staniću kao šverceru para preko granice čisto sumnjam da nema ercegovačke krvi. Dnevno.hr ne laže

_________________
Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Ero Tue 5 Jul - 13:21

MaximusDecimusMiridije wrote:
otac, brat, veliki vjernik, slucajno ercegovac.
naravno 1ffrlnj, pedigre cist.
(di si ero? ne komentiras zemu lopinu)
Brojite krvna zrnca, a? 

Zasto ti to smeta? Ti to non stop radis.
Gdje ima povoda ima i načina...
Uvijek gazite na iste grablje, jbote...Srušili kuću generalu Rojsu, a ostalih 499.999 ni spomenut.
Sad opet našli nekakvog Hercegovca, a 499.999 drugih kriminalaca i lopova kao da i nema.
Marcellus vas je nazvao jednim imenom, kojeg ne želim ponovit ovdje, a sve su prilike da je bio u pravu.


Last edited by Ero on Tue 5 Jul - 13:24; edited 1 time in total

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Ero Tue 5 Jul - 13:24

provocator wrote:
Ero wrote:
provocator wrote:Meni zanimljivo kako sad čak i marcellus sere po radnici i brani smrada i smeće zvanog Bosiljko Stanić. Iako je čak i marcellusovo dnevno.hr pisalo o mobigu koji taj isti Bosiljko vrši nad radnicama a bilo je čak i smrtnih slučajeva. jebiga Bosiljko je Hrvat a radnice nisu Hrvatice... A čak i da jesu one su ipak nesposobno smeće... Đubrad koju valja zgaziti.
Kakav Hrvat, Hercegovac je...eto pitaj dotepence iznad, hebali te oni. :D
Pa čuj.. Bosiljko baš i nije zagorsko ime, a prezime Stanić još manje. :D

Obzirom da je i marcellusovo dnevno pisalo o Staniću kao šverceru para preko granice čisto sumnjam da nema ercegovačke krvi. Dnevno.hr ne laže
Ti sumnjaš da je, a ja za tebe znam da si izdajnički qratz od ovce. Neka tebe, ništa ja ne kažem...
Budi i dalje kalimero, traži svoja prava i tako,nalijepi si petokraku na dupe, maši Titinon slikon... .i sanjaj o Jugi. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by provocator Tue 5 Jul - 13:26

Erica! Daj si reda... Ljubi te Kolinda.

_________________
Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Ero Tue 5 Jul - 13:27

provocator wrote:Erica! Daj si reda... Ljubi te Kolinda.
Dotepenci te vodaju ko cigo mečku po vašaru.
Nisi to primijetio?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by provocator Tue 5 Jul - 13:32

Primjetio sam da mi redovito puše kurac i da drkaju na Kolindu Grabar Kitarović.
Usput viču kako su za dom spremni i kako je sve pod kontrolom.

_________________
Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Guest Tue 5 Jul - 13:39

provocator wrote:Primjetio sam da mi redovito puše kurac i da drkaju na Kolindu Grabar Kitarović.
Usput viču kako su za dom spremni i kako je sve pod kontrolom.

šuti i uživaj lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Guest Tue 5 Jul - 13:42

jasambrend wrote:Pa tko normalan uopće ima iluzije o nekoj poštenoj i uređenoj državi...ljudi, varajte, kradite, lažite, muljajte i radite sve ono od čega osobno možete prosperirati i imati benefit...neko opće dobro je iluzija za budale i skroz mentalno ograničene ljude...ako to do sada niste skužili, a onda...jebi ga...nema tu puno pomoći, možemo se svi skupa nervirati do beskraja...ili utopiti u sustav ovakav, kakav je. Da je ovo zemlja, poštenih, vrijednih, pametnih i karakternih ljudi onda bi se možda nešto moglo promijeniti, ali budući da empirijski 100% dokazivo ovdje to nije slučaj, a onda nema druge nego igrati prljavo koliko god se može...građanski neposluh i ignoriranje institucija je jedna sasvim legitimna i na žalost jedina opcija za ovo sve...samo previše jebenih ovaca koje su usplahirene i na samu pomisao konfrontacije sa državom...Hrvati su promašen slučaj od naroda i zato...ma ne da mi se više ni slušati cviljenje...

dobro jutro, sabotiraj državu gdje god možeš, gle ovo .. lik dobio neku nagradu, 7000kuna, ovi mu isplatili nagradu, sjela porezna, HZZ ga izbrisao sa evidencije, izgubio naknadu sa biroa itd :D time ti se bave institucije ove države



OKRENI SE: Život u prekarijatu
MATEJ PERKOV·MONDAY, JULY 4, 2016
Nives Celzijus mi je veliki idol jer znam kako je to dok ti netko oduzme zasluženu nagradu, ali nažalost i puno više od toga - kako je to dok ti netko napravi izravnu štetu dodjeljivanjem nagrade. Ako danas nekom kažeš da si freelancer novinar, ili pisac, svi te gledaju s predrasudom „Gladi jaja i ne radi ništa“ ili „Nesposoban je naći stalni posao pa je freelancer.“ Pa kako je nama freelancerima i umjetnicima danas, pogledajmo! Učlanivši se u udrugu novinara i pisaca u turizmu FIJET, kandidirao sam se za putopisnu nagradu „Marko polo 2015“ i osvojio je u ljutoj konkurenciji. Mojoj sreći nije bilo kraja ne samo zbog titule, već i novčanog dijela nagrade - 7 000 kuna! Meni je to svemir, u usporedbi s time koliko inače koštaju moji projekti (Alpe 2013. i Alpe 2014. 4500 kuna, Maroko 5000 kuna...). Tim više što sam nezaposlen i nemam stalne prihode. Pa ajmo dalje: Na račun mi je jednog dana sjelo 3400 kn s objašnjenjem da je to to, ostatak nagrade pojeli su porezi.


Nakon desetak dana stiže pismo od HZZ da sam izbrisan iz evidencije burze jer sam primio DOHODAK (????!!!!) u iznosu od 3400 kn, te mi ukidaju naknadu koja je trebala iznositi oko sedam tisuća kuna (za ožujak,travanj, svibanj i lipanj). Naravno, gubim pravo upisa na biro od dva mjeseca i sva prava nezaposlene osobe, uključujući javni prijevoz. Iz FIJET-a objašnjavaju kako mi je nagrada isplaćena kao plaća, dakle od tog iznosa od 7000 kuna platio sam socijalno, zdravstveno, mirovinskom, dodatak na zaštitu na radu (???!!!!!!) i tako dalje. Kreće obilaženje Porezne uprave, HZZ, pisanja žalbi i slično. Unatoč objašnjenju da je riječ o nagradi, fotografijama, argumentiranim dokazima udruge FIJET, oni po nekom debilnom pravilu svaki uplaćeni iznos veći od 1800 kuna tretiraju kao dohodak. Ne da se konjima objasniti da je dohodak dohodak,a nagrada nagrada. Jer kako taj iznos može biti bilo kakav dohodak ako s nikim nemam potpisan ugovor o djelu?! Također, ako sam nezaposlen, to znači da ne smijem osvojiti prva tri mjesta ako trčim neki maraton s novčanom nagradom? Moram promašiti penal ako igram na kvartovskom malonogometnom turniru da ne bi zbog 1800 kn bio izbačen s burze? Ako mi film osvoji neku nagradu, moram moliti boga da je manja od 1800 kuna? I tako sam, eto, postao prvi pisac na svijetu koji je dobio književnu nagradu i iste sekunde završio u financijskom minusu. Ono što je posebno bolno jest činjenica što je vodstvo udruge FIJET u početku gotovo ignoriralo slučaj, rekli su da „to sigurno nije zbog te nagrade“, da ja „sigurno nisam izgubio prava nezaposlene osobe jer su njihovi pravnici njima tako rekli“. Naravno, pogriješili su što su novac isplatili kao plaću, a ne kao nagradu, sukladno Zakonu (na iznos od 7000 kun obračunava se PDV i prirez Grada Zagreba). Na kraju ostaje gorak okus u ustima, rekli su da im je „žao zbog svega ali oni moraju postupiti sukladno Zakonu i nagrada mora biti isplaćena preko banke kao plaća bez obzira na to što mi se izravno čini nepravda i šteta“.

Na godišnjoj skupštini udruge FIJET izložio sam svoj slučaj pred svima, rekao da sam razočaran cijelim skandalom, te da istupam iz udruge i potražujem natrag svojih 400 kuna članarine. Nikad mi više neće pasti na um da se u ovom Apsurdistanu prijavim za neku nagradu, a udrugu FIJET obilazim u širokom luku. Živio prekarijat, živjelo gaženje mladih perspektivnih ljudi u Hrvatskoj!




a sa druge strane imaš ovoga Bossu, pitaj boga koliko je kralj i zamračio para, sjebao života, otrovao ljudi, prekršio je par desetaka ili par stotina zakona, ali on je HDZovac i I1b i nitko mu nesmije ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Ero Tue 5 Jul - 13:43

provocator wrote:Primjetio sam da mi redovito puše kurac i da drkaju na Kolindu Grabar Kitarović.
Usput viču kako su za dom spremni i kako je sve pod kontrolom.
Dotepenci? I ti to trpiš? Možda ti je petokraka mala ili ne mašeš s Titinom slikom dovoljno jako...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Ero Tue 5 Jul - 13:44

Noor wrote:
provocator wrote:Primjetio sam da mi redovito puše kurac i da drkaju na Kolindu Grabar Kitarović.
Usput viču kako su za dom spremni i kako je sve pod kontrolom.

šuti i uživaj lol!
Zatekni mu lanac, vidiš da je postao opasan po okolinu... :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Guest Tue 5 Jul - 13:45

Ero wrote:
Noor wrote:
provocator wrote:Primjetio sam da mi redovito puše kurac i da drkaju na Kolindu Grabar Kitarović.
Usput viču kako su za dom spremni i kako je sve pod kontrolom.

šuti i uživaj lol!
Zatekni mu lanac, vidiš da je postao opasan po okolinu... :D

aj mu ti :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by provocator Tue 5 Jul - 13:46

U godišnji odmor su obračunavani praznici i vikendi, a rješenja o korištenju godišnjeg odmora nikada nisu napisana. Koliko koja djelatnica ima godišnjeg i koliko je iskorišteno godišnjeg odlučuje poslovođa u trgovini jer nema dovoljno djelatnika da popune radno vrijeme.

Prema riječima uglednog i poštenog vinkovačkog poduzetnika gosp. Bosiljka Stanić politika firme je da poslovođa u trgovini ubaci u blagajnu , pomoćnim trgovcima , 50-100 kuna kao bi se provjerilo poštenje pomoćnih trgovaca. Poslovođa u trgovini ima pravo i obvezu pomoći pomoćnim trgovcima , kad je gužva , pa uđe u njihovu blagajnu i na njihovu šifru naplaćuje robu kupcima.

Plaća jeste 2 200 kuna , ali koliko će djelatnici od te plaće donijeti kući ovisi o poštenom poslovođi i uglednom i poštenom vinkovačkom poduzetniku Bosiljku Stanić jer oni mogu odlučiti da je ovaj mjesec bio minus u blagajni...

Ivo Grgić , predsjednik HVIDR-e Županja
Moja je kći radila u Bosinoj trgovini... Zbog svih nepravilnosti u radu i neplaćanja prekovremenih sati, ne plaćanja rada nedjeljom i sl. pokrenuta je i tužba na Općinskom sudu u Županji.

Yebeš branitelja... Smeće usrano i nesnalažljivo bi sad mrcvario jadnog poduzetnika, mater mu yebem braniteljsku.

_________________
Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Ero Tue 5 Jul - 13:53

Šta bi s registrom branitelja? Koliko lažnih  je Milanović pronašao? 
Osim njega i Matića, tko još? :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by kaya Tue 5 Jul - 13:58

pa dobro, dao joj je poslovno uvjetovan otkaz, može primati naknadu s burze, on ne može nikoga zaposliti na to mjesto izvjesno vrijeme i pravo na otpremninu. mogao je i skrivljen otkaz dati pa ne bi imala ništa od toga.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by provocator Tue 5 Jul - 13:58

Abjadni ero... On bi sad malo o registru branitelja. :D

_________________
Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Ero Tue 5 Jul - 13:58

Na odlasku je Milanović daraovao Pupovcu  državnu imovinu (ko da mu je ćaćina)
u vrijednosti 26 milijuna kuna. Šta radi Provjereno, zašto ovo ne provjeri?
Nije se Pupovac tek tako postavio na stranu Milanovića. 
Provo, izdajico, nastavi niz dalje... :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by provocator Tue 5 Jul - 13:59

kaja_333 wrote:pa dobro, dao joj je poslovno uvjetovan otkaz, može primati naknadu s burze, on ne može nikoga zaposliti na to mjesto izvjesno vrijeme i pravo na otpremninu. mogao je i skrivljen otkaz dati pa ne bi imala ništa od toga.
Ma super... Genijalno! Žena svršava od sreće a ti buš umrla od gluposti samo se ne zna kad ćeš... a možda već i jesi samo to ne znaš.

_________________
Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Ero Tue 5 Jul - 14:00

provocator wrote:Abjadni ero... On bi sad malo o registru branitelja. :D
A ti bi to preskočio ako ikakako može. Orjunaški petokolonaš i izdajica. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by catabbath Tue 5 Jul - 14:00

provocator wrote:Abjadni ero... On bi sad malo o registru branitelja. :D

Normano, kad nemože obraniti rođu smrada s kamenjara ajmo promjeniti temu lol!

_________________
Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by kaya Tue 5 Jul - 14:01

provocator wrote:
kaja_333 wrote:pa dobro, dao joj je poslovno uvjetovan otkaz, može primati naknadu s burze, on ne može nikoga zaposliti na to mjesto izvjesno vrijeme i pravo na otpremninu. mogao je i skrivljen otkaz dati pa ne bi imala ništa od toga.
Ma super... Genijalno! Žena svršava od sreće a ti buš umrla od gluposti samo se ne zna kad ćeš... a možda već i jesi samo to ne znaš.
pa dobro je i prošla, otkaz je valjda znala da će svakako dobiti.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz - Page 2 Empty Re: Nakon ispovijedi o mobingu na poslu, za emisiju Provjereno, dobila otkaz

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum