ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU - Page 2 Empty Re: Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU

Post by Ero 7/4/2016, 16:01

provocator wrote:
Ero wrote:
v_vlado wrote:Najgori smo u svemu.....kriv je tito jer je dopustio da se juga raspadne i nesposobni narodi imaju svoje države.....
A Jugi su bili super sposobni narodi, ili što?
Jebala vas Juga više... :D
Pa i ti si se obrazovao i uspio u Jugi... A gdje drugdje? Što nisi otišao U Ameriku nego si ostao u Jugoslaviji?
Ja sam se obrazovao sam...a kome ja to pričam.
Inače, mi smo itako bili separe, nismo se baš pustili vozat Dizdarevićima, Đuri Pucaru i sličnim inteletualcima. :D

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU - Page 2 Empty Re: Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU

Post by marcellus 7/4/2016, 16:08

epikur37 wrote:to je zato što nema lustracije :D

točno

_________________
Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU - Page 2 Empty Re: Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU

Post by Guest 7/4/2016, 16:50

smanjit porez na plaće i povećat državni deficit, pa da vidiš rasta

kreditna ekspanzija = rast
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU - Page 2 Empty Re: Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU

Post by jastreb 7/4/2016, 17:08

marcellus wrote:
epikur37 wrote:to je zato što nema lustracije :D

točno
Lustracija je u ovoj sasranoj državi nemoguća i neostvariva.

U svakom građaninu čuči jedan mali ustaša(ili četnik) i jedan mali udbaš i ti to iskorijeniti ne možeš.

Najveći domoljubi i ustašoidi bili su udbaši,a iz najvećih jugoslavena i komunjara vreba nekakav ustaša ili četnik.

Eto,ja u tebi,koliko god se prikazivao hrvatskim domoljubom,vidim i potencijalnog partizanskog komesara i vijećnika AVNOJ-a.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU - Page 2 Empty Re: Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU

Post by jastreb 7/4/2016, 17:09

Eno ti Mamića. Po potrebi je teški ustaša,a po potrebi i jugoslavenčina i srbofil.

A takvi je u ovoj tzv državi najmanje 90%.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU - Page 2 Empty Re: Hrvatska uskoro najzaostalija i najsiromašnija zemlja EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum