ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumasi za 20 godina

Go down

Forumasi za 20 godina Empty Forumasi za 20 godina

Post by FRANK 30/6/2016, 14:49

Bas se razmisljam di ce ko biti za 20 godina pa ajmo redom.
1.kicinjo ce biti u japanu ozenjen nekom japankom pisat ce haiku i ziviti na hokaidu i meditirati poput samuraja zivot ce zavrsiti obredom sepuku. Tijelo ce mu biti zapaljeno.
2. Tominjo ce biti okruzen unucima pricati im domoljublje i dinamo unucima ce dozlogrditi price o liverpoolu. Umriti ce prirodnom smrcu i biti zakopan pod hrvatskim barjakom.
3. Bafalo ce biti ozenjen Lanicom imati djecu lana ce biti tada malo jacih bokova i ziviti ce od njezinih hitova koji ce poharati svjetske top liste. Bafalo ce umrijeti na izletu u Branau am inn gdje ce po vlastitoj zelji biti i pokopan.
Meggi ce se udati za Caspera i biti prva osoba u hrvatskoj tj heroina moja ce se odlucno suprotstaviti muskoj hegemoniji naime nju ce osloboditi optuzbe za odsjecanje glave svome muzu jer ce to biti okvalificirano kao cin samoobrane. Meggi ce prodavati knjige postat milijarderka a casperu ce na grobu kletve davati samo kamatari.
5. Scorpio ce biti na visokom polozaju u novom reichu. On ce osobno biti gospodar zivota i smrti zapadno od baltika do atlantika. Imat ce 5. Djece a umrijet ce u dubokoj starosti. Pogreb ce mu biti velicanstven i sahranjen ce biti na aleji nacistickih velikana sa SS ZASTAVOM.
6.Operw ce obnasati duznost himmlera drugi covjek reicha koji ce se na vlastiti zahtjev umiroviti i preuzeti predsjednistvo nad juventusom. Pod njim ce juve uvelicati svoju ionako veliku slavu. Pokopan ce pod nacistickim velikim pocastima biti pored DELLE ALPIA.
7.Skripar.. on ce biti veliki guverner BOSNE HRVATSKE BOKE I VOJVODINE poznat ce biti po tome da ce sve srbe i balije humano preseliti umirovljen ce biti po vlastitoj zelji i zavrsit ce kao direktor juventusa. Pokopan ce biti uz iste pocasti kao i Operw.
7.Jasambrend. zavrsit ce kao sef hrvatske tajne sluzbe i poslje kao predshednik hajduka umrijet ce i biti pokopan iza sve vojne pocasti u splitu.
8. Bracala ... postat ce predsjednik partizana kiji ce zavrsit u zatvoru zbog prijetnji ronaldovoj obitelji. Nakon sto odlezi 20 godina zatvora preselit ce se u rosario gdje ce iz potaje ubiti messija pokusaju bijega iz rosarija bit ce ustrijeljen od strane argentinske policije kojom ce zapovjedati ....
9. Da pogodili ste END. koji ce preseliti u argentinu dignuti vojni udar ustrojiti vladu na svim drzavnim istitucijama ce biti messijeve i guardioline slike. Umrijet ce prirodnom smrcu i biti pokopan na groblju u rosariju.
10. Demo .....ce za 20 godina voziti biciklo. Samo malo modernije nego sada. Pricat ce unucina o modrari i mandzukicu. Umrijeti ce i biti pokopan na groblju u raskom polju tuzan a da nije dotaknuo rukom modraru.
11. Sport ce zavrsiti u ludnici biti vezan i do smrti koju ce mu zadat Ampher vikati......NIJE KRIV NIJE KRIV. Tijelo ce mu biti baceno svinjama.
12 Amper. Zavrsit ce sa metkom u glavi za to ce se pobrinuti Brend  nakon sta shvati da je amper komunjara.
VOLVERINE ce ziviti u belgiji nece bit umjesan u nista ubijen ce biti od isilovskih celija..
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by kic 30/6/2016, 20:00

Hokkaido mi je najdraži od japanskih otoka, jako slatko što si to pogodio <3
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by Guest 30/6/2016, 20:09

Pogodio je i za mene, uvijek sam mastao da postanem dionicar Juventusa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by Guest 30/6/2016, 20:10

Kic sta ce biti s forumom za 20 godina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by Guest 30/6/2016, 20:12

Ja i scorpio bi odlicno suradivali, nemilosrdno i bezkompromisno. Boze kakav bi poredak uveli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by kic 30/6/2016, 20:13

operw wrote:Kic sta ce biti s forumom za 20 godina

za 20 godina smo svi mrtvi, po vojvodi, tako da..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by FRANK 30/6/2016, 20:36

I secer na kraju VOJVODA..... ON CE BITI IZABRAN NA NJEGOVO MJESTO vojvoda ce biti stvaralac 4.reicha. o njemu ce se pjesme pisati nakon stvaranja reicha od urala do atlantika od atlantika do indije i od egipta do nigerije  i od rio brava do ognjene zemlje vojvodin reich ce trajati 100000 godina . Nakon istrebljenja gamadi vojvoda ce preuzeti mjesto sefa Schalkea povuci se iz politike i Schalke uzvisiti  na pijedestal besmrtnosti po trofejima. Po slavi je ionako nenadmasan klub svih vremena jer ga sljeduje cast NAJVECEGA. Vojvoda se nikada nece izjednacit sa Neprezaljenim umrijet ce i biti pokopan u berlinu ispred REICHSTAGA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by kic 30/6/2016, 21:39

jedino je siguro, da ćemo svi mrijeti, kad tad..

Forumasi za 20 godina 13516410

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by bafalo 30/6/2016, 22:57

vojvoda prorok natopi svetu zastavu rakijom i čita iz svastike

_________________
Forumasi za 20 godina Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by scorpion 1/7/2016, 00:30

pablo_escobar wrote:5. Scorpio ce biti na visokom polozaju u novom reichu. On ce osobno biti gospodar zivota i smrti zapadno od baltika do atlantika. Imat ce 5. Djece a umrijet ce u dubokoj starosti. Pogreb ce mu biti velicanstven i sahranjen ce biti na aleji nacistickih velikana sa SS ZASTAVOM.
6.Operw ce obnasati duznost himmlera drugi covjek reicha koji ce se na vlastiti zahtjev umiroviti i preuzeti predsjednistvo nad juventusom. Pod njim ce juve uvelicati svoju ionako veliku slavu. Pokopan ce pod nacistickim velikim pocastima biti pored DELLE ALPIA.
Kako ovo zvuči lijepo. Bila bi mi čast surađivat sa operwom u novom svjetskom poretku. Vladao bi red, rad i disciplina. ARBEIT MACHT FREI!!!

_________________
Forumasi za 20 godina 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by scorpion 1/7/2016, 00:32

pablo_escobar wrote:I secer na kraju VOJVODA..... ON CE BITI IZABRAN NA NJEGOVO MJESTO vojvoda ce biti stvaralac 4.reicha. o njemu ce se pjesme pisati nakon stvaranja reicha od urala do atlantika od atlantika do indije i od egipta do nigerije  i od rio brava do ognjene zemlje vojvodin reich ce trajati 100000 godina . Nakon istrebljenja gamadi vojvoda ce preuzeti mjesto sefa Schalkea povuci se iz politike i Schalke uzvisiti  na pijedestal besmrtnosti po trofejima. Po slavi je ionako nenadmasan klub svih vremena jer ga sljeduje cast NAJVECEGA. Vojvoda se nikada nece izjednacit sa Neprezaljenim umrijet ce i biti pokopan u berlinu ispred REICHSTAGA
Jedino ćeš ti biti iznad operwa i mene. Predlažem da zaposliš bracalu kao domara u REICHSTAGU

_________________
Forumasi za 20 godina 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by FRANK 1/7/2016, 14:01

Moze scorpio i svaki dan kad bude cistio svetu kucu morat ce kleknuti pred slikom NAJVECEGA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by darth_vader 1/7/2016, 15:29

Casper ko mužjak od bogomoljke završava.... love Dozu dramatičnosti ove prekrasne epopeje daju kamatari.... koja lirika.... kakva drama... Sheakespeare, ubij se...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by FRANK 1/7/2016, 16:05

Hvala brende ... zaista se vec dugo mislim da postavim neki kazalisni komad sa ovdje prisutnim likovima sa ovo otmjenog foruma. Naime ako se Frljic moze nazivati kazalisnim magom nevidim razloga zasto ja to nebih uradio. Samo neznam tko ce mi biti karakter Richarda 3. Kraljevstvo za konja. ..mozda sport

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Forumasi za 20 godina Empty Re: Forumasi za 20 godina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum