ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 5/7/2022, 12:16

Ruska invazija na Ukrajinu 2
Ruska invazija na Ukrajinu 2

Odvajanje od sise!
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2022, 12:21




još jedno skladište opreme gori u Donjecku. 
Rusima već pada moral od UKR bombardiranja koje jača.
Čitam jednu analizu da UKR artiljerija već na recimo Herson frontu ispalila više granata nego što je dobila od Rusa. 

E da tamo su Ukrainci pokrenuli još jednu od 10 ofenziva, navodno maznuli par sela i sve su bliže gradu..  čekamo dalje.. 
vjerujem da jednom kada UKR vojska uđe u grad, da će grad past brže od Knina.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 5/7/2022, 13:02

Doneck nema mira...

Ruska invazija na Ukrajinu 2
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by catabbath 5/7/2022, 14:11

Ovako se amerikanci sprdaju s Ukrainom


_________________
Ruska invazija na Ukrajinu Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12372
2015-08-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 5/7/2022, 14:23

Ringo10 wrote:Ukrima izgleda palo na pamet da mobiliziraju zene

Možda su im ovo odradile i žene, s Ukrima se nikad ne zna...

Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 5/7/2022, 14:45

RUSKI zastupnici su napravili prvi korak prema odobrenju dvaju zakona koji će vladi omogućiti da obaveže tvrtke na opskrbu vojske robom, a njihove zaposlenike na prekovremeni rad kako bi podržali rusku invaziju Ukrajine. 


Prema jednom prijedlogu zakona - koji je u prvom čitanju odobrila Državna duma, donji dom parlamenta - određuje se da bi država mogla nametnuti "posebne gospodarske mjere" za vrijeme vojnih operacija te zahtijevati da tvrtke opskrbljuju vojsku robom i uslugama na zahtjev ruske vlade.
U objašnjenju prijedloga zakona navodi se da vojska treba nove materijale i popravak oružja kako bi nastavila kampanju u Ukrajini.
"Potreba da se promptno ispune ti zahtjevi, pogotovo s obzirom na sankcije protiv Rusije i ruskih pravnih osoba, zahtijeva od nas da privremeno usredotočimo svoj fokus na određene sektore gospodarstva (...) i organiziramo opskrbu resursima putem nabave u državne obrambene svrhe", navodi se u objašnjenju.

Drugi prijedlog zakona, također prihvaćen u prvom čitanju, izmijenio bi zakon o radu kako bi se vladi dalo pravo reguliranja radnog vremena i određivanja slobodnih dana u određenim tvrtkama.
To bi značilo da bi vlada mogla prisiliti zaposlenike tvrtki koje opskrbljuju vojsku robom da rade noću, vikendom i praznicima, i bez godišnjeg odmora.



josip broz likes this post
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 5/7/2022, 14:53

Očito ostaju bez resursa za ratovanje.. Rusija ih troši ovdje puno brže nego što ih može proizvesti... Dnevno desetke tisuća granata ispale, izgube na desetke komada teške tehnike, sigurno ne proizvedu toliko po danu niti približno...

Jedino je sranje što ih zapad sankcijama zapravo ojača jer asevi još više zarađuju sve jedno..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 5/7/2022, 15:01

AssadNaPodmornici wrote:Očito ostaju bez resursa za ratovanje.. Rusija ih troši ovdje puno brže nego što ih može proizvesti... Dnevno desetke tisuća granata ispale, izgube na desetke komada teške tehnike, sigurno ne proizvedu toliko po danu niti približno...

Jedino je sranje što ih zapad sankcijama zapravo ojača jer asevi još više zarađuju sve jedno..
Baš i ne jer oni svoju naftu a ona im je pola proračuna prodaju u pol cijene Kini i Indiji.

Ne bi oni toliko kmečali oko ukidanja sankcija da im cvatu ruže.

Doduše Germani koji su podržali Komšića a ne nas par dana prije ovog napada a ekonomiju su bazirali na jeftinim ruskim energentima jedu govna.

Al šta ćemo mi sad o tome jel. To je SPAM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 5/7/2022, 15:03

biljezim jos jednog komsica
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Koba 5/7/2022, 15:16

https://t.me/c/1518153462/5564

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu D9797710
Koba
Koba

Male
Posts : 2240
2022-02-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 5/7/2022, 15:17

Ljude zbunjuje to zašto se rublja digla.

Digla se zato šta je novac isto ponuda i potražnja a plin trebaš svaki dan cijelu godinu i onda raste potražnja za rubljom i ja sam odma pohvalio Elviru ( guvernerka ruske banke ) i na taj način nije došlo do sloma Rusije a šta je Amerika priželjkivala a meni Rusija treba radi protuteže radi Komšića.

Onda sam ja radio na sankcijama za naftu i Orban neće i ponudio mu da će on dobit al onda da Srbija ne može i normalno da je prista ( ne smije se slati drugima nafta preko cijevovoda nego samo za svoje potrebe ).

Putin ne kuka bez veze jer on daje u po cijene Kini i Indiji a pola proračuna mu je nafta dakle bila je ta nafta i 40 dolara nedavno pa su plivali iznad površine al im je zarada bila mala.

Oni plivaju iznad površine plus plačanje u rubljama pri ćemu ih se ne može slomit kao valutu tj na taj način al su mu prihodi tj punjenje proračuna znatno pali.

To manje punjenje proračuna ima veze s onim šta sam rekao da ću mu smanjit proračun za vojsku da mi manje gađa civile jer to ne volim.

Uostalom upravo to i gledamo ( uništavanje skladišta s granatama ).

Ujedno ako Ukri naprave napad na Kerson il tako šta Putin odma zatvara pipu Njemačkoj kako bi bacio EU na koljena ( oni su protiv mene tj podržavaju Komšića i oni su moj pravi cilj napada ).


Last edited by RayMabus on 5/7/2022, 15:21; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 5/7/2022, 15:19

Dogodine i u Belgorodu. cheers

Ruska invazija na Ukrajinu 2
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 5/7/2022, 15:47

RayMabus wrote:Ljude zbunjuje to zašto se rublja digla.

Digla se zato šta je novac isto ponuda i potražnja a plin trebaš svaki dan cijelu godinu i onda raste potražnja za rubljom i ja sam odma pohvalio Elviru ( guvernerka ruske banke ) i na taj način nije došlo do sloma Rusije a šta je Amerika priželjkivala a meni Rusija treba radi protuteže radi Komšića.

Onda sam ja radio na sankcijama za naftu i Orban neće i ponudio mu da će on dobit al onda da Srbija ne može i normalno da je prista ( ne smije se slati drugima nafta preko cijevovoda nego samo za svoje potrebe ).

Putin ne kuka bez veze jer on daje u po cijene Kini i Indiji a pola proračuna mu je nafta dakle bila je ta nafta i 40 dolara nedavno pa su plivali iznad površine al im je zarada bila mala.

Oni plivaju iznad površine plus plačanje u rubljama pri ćemu ih se ne može slomit kao valutu tj na taj način al su mu prihodi tj punjenje proračuna znatno pali.

To manje punjenje proračuna ima veze s onim šta sam rekao da ću mu smanjit proračun za vojsku da mi manje gađa civile jer to ne volim.

Uostalom upravo to i gledamo ( uništavanje skladišta s granatama ).

Ujedno ako Ukri naprave napad na Kerson il tako šta Putin odma zatvara pipu Njemačkoj kako bi bacio EU na koljena ( oni su protiv mene tj podržavaju Komšića i oni su moj pravi cilj napada ).
Mislim da im nakon ovoga više nikad neće pasti na pamet ono šta su taj dan na tom sastanku uradili :

23.2.2022. u 9:10


Za odgađanje izbora u slučaju nepostojanja dogovora o izbornom zakonu jasno i glasno su bile samo Hrvatska i Mađarska. 


Među državama koje su diskutirale u smjeru da je, bez obzira na pregovore neophodno održati izbore bili su Italija, Austrija, Belgija, Nizozemska, Njemačka i Švedska. Druge zemlje se tijekom rasprave u ponedjeljak uopće nisu izjašnjavale o ovoj temi.


--


General se samo ustao sa stola i rekao : gospodo draga kad vam ništa ne znači žalba članice EU koja jedina ima i to najdužu granicu s BiH nego ćete vi podržavati islamski vilajet meni poviše glave a onda ok.


NEKA IGRE POČMU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 5/7/2022, 15:50

Ruska vojna baza u Kadiivki.
Od linije fronta (iza Popasne) udaljena 50 km. Ako tome zbog sigurnosti dodamo 25 km,
to znači da je gađana s udaljenosti minimalno 75 km. Dakle, M142 HIMARS. 

Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 5/7/2022, 17:34

debotoijusto wrote:[size=42]RUSKI zastupnici su napravili prvi korak prema odobrenju dvaju zakona koji će vladi omogućiti da obaveže tvrtke na opskrbu vojske robom, a njihove zaposlenike na prekovremeni rad kako bi podržali rusku invaziju Ukrajine. [/size]


[size=42]Prema jednom prijedlogu zakona - koji je u prvom čitanju odobrila Državna duma, donji dom parlamenta - određuje se da bi država mogla nametnuti "posebne gospodarske mjere" za vrijeme vojnih operacija te zahtijevati da tvrtke opskrbljuju vojsku robom i uslugama na zahtjev ruske vlade.[/size]
[size=42]U objašnjenju prijedloga zakona navodi se da vojska treba nove materijale i popravak oružja kako bi nastavila kampanju u Ukrajini.[/size]
[size=42]"Potreba da se promptno ispune ti zahtjevi, pogotovo s obzirom na sankcije protiv Rusije i ruskih pravnih osoba, zahtijeva od nas da privremeno usredotočimo svoj fokus na određene sektore gospodarstva (...) i organiziramo opskrbu resursima putem nabave u državne obrambene svrhe", navodi se u objašnjenju.[/size]

[size=42]Drugi prijedlog zakona, također prihvaćen u prvom čitanju, izmijenio bi zakon o radu kako bi se vladi dalo pravo reguliranja radnog vremena i određivanja slobodnih dana u određenim tvrtkama.[/size]
[size=42]To bi značilo da bi vlada mogla prisiliti zaposlenike tvrtki koje opskrbljuju vojsku robom da rade noću, vikendom i praznicima, i bez godišnjeg odmora.[/size]



[size=42]josip broz likes this post[/size]
sovhozi i kovhozi se vraćaju na mala vrata. Petoljetke su već zagarantirane, staljin plješće iz pakla cheers

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 5/7/2022, 17:38

Eroo wrote:Ruska vojna baza u Kadiivki.
Od linije fronta (iza Popasne) udaljena 50 km. Ako tome zbog sigurnosti dodamo 25 km,
to znači da je gađana s udaljenosti minimalno 75 km. Dakle, M142 HIMARS. 

lijepo, lijepo. Što više ruske stoke i tehnike gori to je lijepši svijet.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19637
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 5/7/2022, 17:47

https://twitter.com/TpyxaNews/status/1544344530756915200?cxt=HHwWgMCq6ePKzu4qAAAA

There are reports of heavy explosions in the temporarily occupied Berdyansk, probably in the seaport area. There is no official information yet.


Ukrajinski partizani na djelu....



I u Melitoplju djeluju vrlo efikasno...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by red wolf 5/7/2022, 17:49

https://twitter.com/IAPonomarenko/status/1544311723703865344?cxt=HHwWgMC4nZTVv-4qAAAA

Ukraine’s military has retaken a town 18 kilometers away from my Volnovakha


Ukrajinci oslobodili grad Solodke prema nekim informacijama...U Donjecku...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 5/7/2022, 18:00

:aw

Ruska invazija na Ukrajinu 2
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 5/7/2022, 18:08

Nije mi jasno šta se događa u Donecku. (Video je ruski, Doneck)
Izmjena granatiranja?

Ruska invazija na Ukrajinu 2
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum