ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziram...vol II.

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 7/4/2021, 15:34

epikur37 wrote:Jedni bi rušili crkve, drugi ratovali sa srbima, treći misle da ih čipiraju..

božesačuvaj
...i Blažena Divico Marijo, eto... ne može čovik nego da se zapita, jesam li i ja iz istoga gnjizda? :D
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by AssadNaPodmornici 7/4/2021, 15:37

meni će se roditelji cijepiti, nisu htjeli astra zenikom, navodo će sada drugim, u njihvom slučaju i astra zenika je bolje nego čekati koronu.. ako može neko drugo još bolje.

naravno ja se ne planiram cijepiti, osim ako baš budem prisiljen.. tipa nebudem mogao kao skiper(planiram dva mjeseca odraditi) imati goste, ili putovati vanka.. (sada sam išao vanka nigdje na granici nikakvih problema svi mahali rukom )

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20664
2018-06-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 7/4/2021, 15:54

Ja ću ići na brod samo ako vlasnik ima najljepnicu da se cijepio. 
Potvrdnicu o cijepljenju također imam. Nikakvog problema više nemam s epidemijom.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Noor 7/4/2021, 15:56

epikur37 wrote:
Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Srića, Rudan, Đikić, Štagljar: 'Brojke su zbunjujuće

kužiš sada o čemu se radi.. koliko drugi nemaju veze i koliko jebene sreće imamo u ovoj maloj državi jer imamo Bakića/Lauca zbog njih nismo završili kako ero, đikić, rudan su htjeli da budemo kao Slovenija, Slovačka, Njemačka, Irska..
Ja nisam zbunjen, već sam već jučer rekao da treba sačekati današnji dan i vidjeti šta jučerašnji broj novozaraženih znači.
Razbacivanje brojevima po želji krda može donijeti velik broj lajkova ali ne oslikavati realno stanje. Baratati s jučerašnjim
brojem novozaraženih kao dokazom bilo čega je isto kao kockati s kockom na kojoj se nalazi samo jedan broj. Totalni nesmisao.
Za pravljenje prosjeka ti u matematici treba barem tri broja, to će ti reći svatko tko iole o ovoj materiji ima pojma.
A ti ajd sad na misu kod Bakića, a možeš i kod Hodže po zapis, isto ti je... :^0
Laucu i Bakiću treba dati najviša državna odlikovanja jer su izdržali pritisak i kampanju te najviše doprinjeli da se ne zaključamo te na taj način spasili dosta života.
pazi ljudi kao rade karikature od njih, jer falili vrhunac za par dana ili za par stotina zaraženih.. dok ostali navijaju da bude mrtvih i zaraženih, da se nikada ne vratimo u normalu itd.. to je oleg maštruko odlično opisao taj fašistički/udbaški mentalitet kod ljudi.. moram naći njegov citat i još jednom ga zalijepiti... neka se održi pad još par dana, i to je to - kraj
ma boli me kurac oće li pasti ili neće.
ja sam stalno bio u điru i nisam se zarazio.
znam za neke ljude koji su umrli, a to je sve visoko na niti i mogli su umrit da Vrebac sleti na njih.
Ekipa je angažirala dvoranu za cijepljenje. tako da mali broj zaraženih ne odgovara.
Uskoro bi mogli očekivati i nagrade, svako stoti cijepljeni dobije električni romobil.
pa slažem se, mene isto od prvog dana nije ova pandemija spriječila u ničemu. od prvog dana sam znao koliki su rizici, pa su me napadali na forumu. a sada doslovno svi forumaši (izuzev ere) žive slobodno , a što je na neki način i dobro. virus je prošao kroz većinu nas i pada. imunitet krda djeluje, reinfekcije su slabe i na razini statističke greške(za sada neka tako i ostane) i kako rekoh tko ima viška kapitala neka ulaže u turizam.. epi će prodisati..
koji imunitet krda djeluje? gdje? kako? oni koji su preboljeli reinficiraju se...
pa virus probija i cijepljene s 1 dozom...


jel tebi prošlo?

stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
U petak sam bila jos pozitivna, najgori simptomi su se povukli, imam jos jake vrtoglavice i glavobolju, produzena mi.izolacija do nedjelje
Inace, saturaciju sam imala 73% i temp 38, kratak i plitak dah  al to je sada iz mene.
Danas 93%

Drago mi je da ti je mami bolje.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 7/4/2021, 16:00

Noor wrote:
epikur37 wrote:
Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Srića, Rudan, Đikić, Štagljar: 'Brojke su zbunjujuće

kužiš sada o čemu se radi.. koliko drugi nemaju veze i koliko jebene sreće imamo u ovoj maloj državi jer imamo Bakića/Lauca zbog njih nismo završili kako ero, đikić, rudan su htjeli da budemo kao Slovenija, Slovačka, Njemačka, Irska..
Ja nisam zbunjen, već sam već jučer rekao da treba sačekati današnji dan i vidjeti šta jučerašnji broj novozaraženih znači.
Razbacivanje brojevima po želji krda može donijeti velik broj lajkova ali ne oslikavati realno stanje. Baratati s jučerašnjim
brojem novozaraženih kao dokazom bilo čega je isto kao kockati s kockom na kojoj se nalazi samo jedan broj. Totalni nesmisao.
Za pravljenje prosjeka ti u matematici treba barem tri broja, to će ti reći svatko tko iole o ovoj materiji ima pojma.
A ti ajd sad na misu kod Bakića, a možeš i kod Hodže po zapis, isto ti je... :^0
Laucu i Bakiću treba dati najviša državna odlikovanja jer su izdržali pritisak i kampanju te najviše doprinjeli da se ne zaključamo te na taj način spasili dosta života.
pazi ljudi kao rade karikature od njih, jer falili vrhunac za par dana ili za par stotina zaraženih.. dok ostali navijaju da bude mrtvih i zaraženih, da se nikada ne vratimo u normalu itd.. to je oleg maštruko odlično opisao taj fašistički/udbaški mentalitet kod ljudi.. moram naći njegov citat i još jednom ga zalijepiti... neka se održi pad još par dana, i to je to - kraj
ma boli me kurac oće li pasti ili neće.
ja sam stalno bio u điru i nisam se zarazio.
znam za neke ljude koji su umrli, a to je sve visoko na niti i mogli su umrit da Vrebac sleti na njih.
Ekipa je angažirala dvoranu za cijepljenje. tako da mali broj zaraženih ne odgovara.
Uskoro bi mogli očekivati i nagrade, svako stoti cijepljeni dobije električni romobil.
pa slažem se, mene isto od prvog dana nije ova pandemija spriječila u ničemu. od prvog dana sam znao koliki su rizici, pa su me napadali na forumu. a sada doslovno svi forumaši (izuzev ere) žive slobodno , a što je na neki način i dobro. virus je prošao kroz većinu nas i pada. imunitet krda djeluje, reinfekcije su slabe i na razini statističke greške(za sada neka tako i ostane) i kako rekoh tko ima viška kapitala neka ulaže u turizam.. epi će prodisati..
koji imunitet krda djeluje? gdje? kako? oni koji su preboljeli reinficiraju se...
pa virus probija i cijepljene s 1 dozom...


jel tebi prošlo?

stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
U petak sam bila jos pozitivna, najgori simptomi su se povukli, imam jos jake vrtoglavice i glavobolju, produzena mi.izolacija do nedjelje
Inace, saturaciju sam imala 73% i temp 38, kratak i plitak dah  al to je sada iz mene.
Danas 93%

Drago mi je da ti je mami bolje.

Hvala, drago mi je čuti da je i tebi bolje. No po satu raciji vidim da je i tebi bilo zahebao.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 7/4/2021, 16:02

7 d incidenca je naglo pala od 43% na 30 a evo sad i na -1%.
Ovaj tjedan će se sve razjasniti. Nezahvalno je išta unaprijed prognozirati. 
Da remiziram...vol II.  6
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Noor 7/4/2021, 16:04

epikur37 wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:
Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Srića, Rudan, Đikić, Štagljar: 'Brojke su zbunjujuće

kužiš sada o čemu se radi.. koliko drugi nemaju veze i koliko jebene sreće imamo u ovoj maloj državi jer imamo Bakića/Lauca zbog njih nismo završili kako ero, đikić, rudan su htjeli da budemo kao Slovenija, Slovačka, Njemačka, Irska..
Ja nisam zbunjen, već sam već jučer rekao da treba sačekati današnji dan i vidjeti šta jučerašnji broj novozaraženih znači.
Razbacivanje brojevima po želji krda može donijeti velik broj lajkova ali ne oslikavati realno stanje. Baratati s jučerašnjim
brojem novozaraženih kao dokazom bilo čega je isto kao kockati s kockom na kojoj se nalazi samo jedan broj. Totalni nesmisao.
Za pravljenje prosjeka ti u matematici treba barem tri broja, to će ti reći svatko tko iole o ovoj materiji ima pojma.
A ti ajd sad na misu kod Bakića, a možeš i kod Hodže po zapis, isto ti je... :^0
Laucu i Bakiću treba dati najviša državna odlikovanja jer su izdržali pritisak i kampanju te najviše doprinjeli da se ne zaključamo te na taj način spasili dosta života.
pazi ljudi kao rade karikature od njih, jer falili vrhunac za par dana ili za par stotina zaraženih.. dok ostali navijaju da bude mrtvih i zaraženih, da se nikada ne vratimo u normalu itd.. to je oleg maštruko odlično opisao taj fašistički/udbaški mentalitet kod ljudi.. moram naći njegov citat i još jednom ga zalijepiti... neka se održi pad još par dana, i to je to - kraj
ma boli me kurac oće li pasti ili neće.
ja sam stalno bio u điru i nisam se zarazio.
znam za neke ljude koji su umrli, a to je sve visoko na niti i mogli su umrit da Vrebac sleti na njih.
Ekipa je angažirala dvoranu za cijepljenje. tako da mali broj zaraženih ne odgovara.
Uskoro bi mogli očekivati i nagrade, svako stoti cijepljeni dobije električni romobil.
pa slažem se, mene isto od prvog dana nije ova pandemija spriječila u ničemu. od prvog dana sam znao koliki su rizici, pa su me napadali na forumu. a sada doslovno svi forumaši (izuzev ere) žive slobodno , a što je na neki način i dobro. virus je prošao kroz većinu nas i pada. imunitet krda djeluje, reinfekcije su slabe i na razini statističke greške(za sada neka tako i ostane) i kako rekoh tko ima viška kapitala neka ulaže u turizam.. epi će prodisati..
koji imunitet krda djeluje? gdje? kako? oni koji su preboljeli reinficiraju se...
pa virus probija i cijepljene s 1 dozom...


jel tebi prošlo?

stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
U petak sam bila jos pozitivna, najgori simptomi su se povukli, imam jos jake vrtoglavice i glavobolju, produzena mi.izolacija do nedjelje
Inace, saturaciju sam imala 73% i temp 38, kratak i plitak dah  al to je sada iz mene.
Danas 93%

Drago mi je da ti je mami bolje.

Hvala, drago mi je čuti da je i tebi bolje. No po satu raciji vidim da je i tebi bilo zahebao.
I mene je zbog toga panika lovila...da, ispocetka nije nilo nista strasno, al me onda 3-4 dana sastavilo

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 7/4/2021, 16:06

Ma nije nikako jednostavno... susjed 42 godine sportas... em kisik i sve. Morali čovjeku sedative davati... mislio da je gotov.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Noor likes this post

Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Noor 7/4/2021, 16:16

epikur37 wrote:Ma nije nikako jednostavno... susjed 42 godine sportas... em kisik i sve. Morali čovjeku sedative davati... mislio da je gotov.
Svak' tko podcjenjuje.....IDIOT!

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 7/4/2021, 16:20

Noor wrote:
epikur37 wrote:
Noor wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Srića, Rudan, Đikić, Štagljar: 'Brojke su zbunjujuće

kužiš sada o čemu se radi.. koliko drugi nemaju veze i koliko jebene sreće imamo u ovoj maloj državi jer imamo Bakića/Lauca zbog njih nismo završili kako ero, đikić, rudan su htjeli da budemo kao Slovenija, Slovačka, Njemačka, Irska..
Ja nisam zbunjen, već sam već jučer rekao da treba sačekati današnji dan i vidjeti šta jučerašnji broj novozaraženih znači.
Razbacivanje brojevima po želji krda može donijeti velik broj lajkova ali ne oslikavati realno stanje. Baratati s jučerašnjim
brojem novozaraženih kao dokazom bilo čega je isto kao kockati s kockom na kojoj se nalazi samo jedan broj. Totalni nesmisao.
Za pravljenje prosjeka ti u matematici treba barem tri broja, to će ti reći svatko tko iole o ovoj materiji ima pojma.
A ti ajd sad na misu kod Bakića, a možeš i kod Hodže po zapis, isto ti je... :^0
Laucu i Bakiću treba dati najviša državna odlikovanja jer su izdržali pritisak i kampanju te najviše doprinjeli da se ne zaključamo te na taj način spasili dosta života.
pazi ljudi kao rade karikature od njih, jer falili vrhunac za par dana ili za par stotina zaraženih.. dok ostali navijaju da bude mrtvih i zaraženih, da se nikada ne vratimo u normalu itd.. to je oleg maštruko odlično opisao taj fašistički/udbaški mentalitet kod ljudi.. moram naći njegov citat i još jednom ga zalijepiti... neka se održi pad još par dana, i to je to - kraj
ma boli me kurac oće li pasti ili neće.
ja sam stalno bio u điru i nisam se zarazio.
znam za neke ljude koji su umrli, a to je sve visoko na niti i mogli su umrit da Vrebac sleti na njih.
Ekipa je angažirala dvoranu za cijepljenje. tako da mali broj zaraženih ne odgovara.
Uskoro bi mogli očekivati i nagrade, svako stoti cijepljeni dobije električni romobil.
pa slažem se, mene isto od prvog dana nije ova pandemija spriječila u ničemu. od prvog dana sam znao koliki su rizici, pa su me napadali na forumu. a sada doslovno svi forumaši (izuzev ere) žive slobodno , a što je na neki način i dobro. virus je prošao kroz većinu nas i pada. imunitet krda djeluje, reinfekcije su slabe i na razini statističke greške(za sada neka tako i ostane) i kako rekoh tko ima viška kapitala neka ulaže u turizam.. epi će prodisati..
koji imunitet krda djeluje? gdje? kako? oni koji su preboljeli reinficiraju se...
pa virus probija i cijepljene s 1 dozom...


jel tebi prošlo?

stara mi je jedva glavu izvukla, već 10 dana u bolnici ali je prošla kritična točka.
U petak sam bila jos pozitivna, najgori simptomi su se povukli, imam jos jake vrtoglavice i glavobolju, produzena mi.izolacija do nedjelje
Inace, saturaciju sam imala 73% i temp 38, kratak i plitak dah  al to je sada iz mene.
Danas 93%

Drago mi je da ti je mami bolje.
Štaaa, i ti..ma ne? Saturacija 73%? Znači i pluća zahvatilo?Grrr...
Bogu zahvali, preživjela si, samo to ti mogu reći. Sad ti slijedi  postupna rehabilitacija.
Samo isklopi stres...bit će sve ok, mlada si.
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 7/4/2021, 16:24

Evo i faktor reprodukcije virusa je također pa na Rt=~1.00.
Doduše s povjerenjem između o70 i 1.22, što je velik raspon mogućnosti, ali ipak.
Da remiziram...vol II.  2
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 7/4/2021, 16:27

epikur37 wrote:
Sovak wrote:Krepati od COVID-a ili cerebralne tromboze?

To je pitanje.

Rezimiram.

Kriza je globalna i jedini način da ju zaustavimo a u nekim slučajevima i svoju glavu sačuvamo je cijepljenje.


Gledaj: Cijepila se politička elita, znanstvenici, liječnici opće medicine. 


Frizerka veli da nju neće nitko čipirati.
____________________

Halo Tuzlak, kakvo čipiranje? 

Podvaljuješ mi to kak i "pravašiju"?

Ne bu išlo.

Redovito se cijepim protiv gripe.

Ne radi se o pitanju cijepiti se ili ne, nego s čim ova usrana gamad forsira cjepljenje?

Susjeda mi je doktorica.

Veli čitava njezina ekipa nadala se Sputnik V cjepivu i na kraju kak je to politika zaštopala uzeli su Pfizer. 

Ali kak? 

AZ niti po cijenu otkaza nisu htjeli. Bilo je prijetnji odozgora da moraju ili otkazi, a oni zaprijetili zajedničkom tužbom ... padale i teške riječi na "sastancima uvjeravanja", u međuvremenu došlo je Pfizerovo cjepivo kak alternativa i stvar se smirila.

Već sam rekel da me je zval moj doktor i ponudil mesto na popisu za AZ pa sam ga pital je l bi on svoju familiju cijepil s tim - rekel je ne bi.

Pa kaj me zoveš onda?

Gle ... a kaj ak za par godina ili desetljeća izbije skandal kak s talidomidnom djecom?

Ti vjeruješ 100% EMA-i koja je spremrežena lobijima koje zanima samo lova?

Zakaj ne daju druga cjepiva za masovno cjepljenje? Pa biramo.

Pa ak sam u tom izboru u punoj vreći pički zgrabil kurac ... sam sam si kriv.

Ma jebem im mater na oltaru njihove vjerodostojnosti da im jebem ... e.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 7/4/2021, 16:33

Eroo wrote:
Sovak wrote:Krepati od COVID-a ili cerebralne tromboze?

To je pitanje.

Rezimiram.
Zaključaj se u klet i nikoga ne puštaj unutra. To ti je jedino ispravno rješenje.
Ja sam se cijepio(i žena također) i čekam  drugu dozu  kao ozeba sunce.
Tako postoji velika šansa da ću, barem s moje strane, čuvati mlađe od ovoga zla.
Da, cijepio bih se s bilo kojim cjepivom, koje bi mi bilo ponuđeno.

Prvo su govorili cijepimo mlajše da zaštitimo stare, sad ti veliš  cijepimo stare da zaštitimo mlajše?

Daj onda ovak, cijepite se vi svi i zaštitite mene? 

Štima?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by mutava baštarda 7/4/2021, 16:41

Čelnik Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Andrija Štampar Zvonimir Šostar gostovao je u programu RTL-a te tom prilikom otkrio koliko je dosad ljudi cijepljeno i koliko ih se odazvalo pozivu na početku projekta 'masovnog cijepljenja'.

- Mi smo pozvali 500 sugrađana, odazvalo se 90, 150 je odbilo, ostali se nisu javili. Nismo nikako zadovoljni. Samo je 18%. Vrijeme, snježna mećava je prvi razlog, drugi faktor su kontradiktorne informacije - ljudi su prestrašeni, razne zemlje imaju razne informacije. Nisu sigurni ljudi u ovo cjepivo. Treće, građani nisu ni vidjeli mailove, kazao je Šostar.

U Zagrebu je, inače, prema podacima Državnog hidrometeorološkog zavoda, palo 1-2 centimentra snijega

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 7/4/2021, 16:47

mutava baštarda wrote:Čelnik Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Andrija Štampar Zvonimir Šostar gostovao je u programu RTL-a te tom prilikom otkrio koliko je dosad ljudi cijepljeno i koliko ih se odazvalo pozivu na početku projekta 'masovnog cijepljenja'.

- Mi smo pozvali 500 sugrađana, odazvalo se 90, 150 je odbilo, ostali se nisu javili. Nismo nikako zadovoljni. Samo je 18%. Vrijeme, snježna mećava je prvi razlog, drugi faktor su kontradiktorne informacije - ljudi su prestrašeni, razne zemlje imaju razne informacije. Nisu sigurni ljudi u ovo cjepivo. Treće, građani nisu ni vidjeli mailove, kazao je Šostar.

U Zagrebu je, inače, prema podacima Državnog hidrometeorološkog zavoda, palo 1-2 centimentra snijega

I da mu čovjek ne bi onda jebal m**** ... ehm.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 7/4/2021, 16:48

Sovak wrote:
mutava baštarda wrote:Čelnik Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Andrija Štampar Zvonimir Šostar gostovao je u programu RTL-a te tom prilikom otkrio koliko je dosad ljudi cijepljeno i koliko ih se odazvalo pozivu na početku projekta 'masovnog cijepljenja'.

- Mi smo pozvali 500 sugrađana, odazvalo se 90, 150 je odbilo, ostali se nisu javili. Nismo nikako zadovoljni. Samo je 18%. Vrijeme, snježna mećava je prvi razlog, drugi faktor su kontradiktorne informacije - ljudi su prestrašeni, razne zemlje imaju razne informacije. Nisu sigurni ljudi u ovo cjepivo. Treće, građani nisu ni vidjeli mailove, kazao je Šostar.

U Zagrebu je, inače, prema podacima Državnog hidrometeorološkog zavoda, palo 1-2 centimentra snijega

I da mu čovjek ne bi onda jebal m**** ... ehm.


To su podaci od jučer, ali držite fige možda po cijepljenju pružimo otpor veći od Bugara i Srba :)
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 7/4/2021, 16:50

Sovak wrote:
Eroo wrote:
Sovak wrote:Krepati od COVID-a ili cerebralne tromboze?

To je pitanje.

Rezimiram.
Zaključaj se u klet i nikoga ne puštaj unutra. To ti je jedino ispravno rješenje.
Ja sam se cijepio(i žena također) i čekam  drugu dozu  kao ozeba sunce.
Tako postoji velika šansa da ću, barem s moje strane, čuvati mlađe od ovoga zla.
Da, cijepio bih se s bilo kojim cjepivom, koje bi mi bilo ponuđeno.

Prvo su govorili cijepimo mlajše da zaštitimo stare, sad ti veliš  cijepimo stare da zaštitimo mlajše?

Daj onda ovak, cijepite se vi svi i zaštitite mene? 

Štima?
Ne baš skoz.
Kak ne razmeš, nema cjepiva za sve, to je sad situacija.
Vatru gasimo tako da joj ograničimo širenje, ovisno koliko imamo vode.
Ja ne mogu zaštiti svoje od drugih, ali mogu od sebe.
Slobodno će me posjećivati, ako ja nisam prenositelj zaraze,
a ni oni mene neće moći zaraziti, sa sigurnošću 94.1% (Moderna).
Ono priko toga je u Božjim rukama.
Štima?
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by epikur37 7/4/2021, 17:04

Sovak wrote:
epikur37 wrote:
Sovak wrote:Krepati od COVID-a ili cerebralne tromboze?

To je pitanje.

Rezimiram.

Kriza je globalna i jedini način da ju zaustavimo a u nekim slučajevima i svoju glavu sačuvamo je cijepljenje.


Gledaj: Cijepila se politička elita, znanstvenici, liječnici opće medicine. 


Frizerka veli da nju neće nitko čipirati.
____________________

Halo Tuzlak, kakvo čipiranje? 

Podvaljuješ mi to kak i "pravašiju"?

Ne bu išlo.

Redovito se cijepim protiv gripe.

Ne radi se o pitanju cijepiti se ili ne, nego s čim ova usrana gamad forsira cjepljenje?

Susjeda mi je doktorica.

Veli čitava njezina ekipa nadala se Sputnik V cjepivu i na kraju kak je to politika zaštopala uzeli su Pfizer. 

Ali kak? 

AZ niti po cijenu otkaza nisu htjeli. Bilo je prijetnji odozgora da moraju ili otkazi, a oni zaprijetili zajedničkom tužbom ... padale i teške riječi na "sastancima uvjeravanja", u međuvremenu došlo je Pfizerovo cjepivo kak alternativa i stvar se smirila.

Već sam rekel da me je zval moj doktor i ponudil mesto na popisu za AZ pa sam ga pital je l bi on svoju familiju cijepil s tim - rekel je ne bi.

Pa kaj me zoveš onda?

Gle ... a kaj ak za par godina ili desetljeća izbije skandal kak s talidomidnom djecom?

Ti vjeruješ 100% EMA-i koja je spremrežena lobijima koje zanima samo lova?

Zakaj ne daju druga cjepiva za masovno cjepljenje? Pa biramo.

Pa ak sam u tom izboru u punoj vreći pički zgrabil kurac ... sam sam si kriv.

Ma jebem im mater na oltaru njihove vjerodostojnosti da im jebem ... e.


To o talidomidu sam još na faksu učio.

Gledaj ništa ti nije 100%

ali u ovom svemu cijepljenje je najvjerojatnije najbolji odgovor. Osobno i kolektivno.

I lijepo da je po slobodnom izboru, pa neka svatko za sebe odluči.
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Eroo 7/4/2021, 17:36

Israel danas:
Novozaraženih +20/1M, umrlih 0.4/1M
Da remiziram...vol II.  2
Eroo
Eroo

Posts : 73709
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Guest 7/4/2021, 17:40

EMA: Krvni ugrušci moguća su nuspojava cjepiva AstraZeneca, ali vrlo rijetka

PRAC je potvrdio da koristi koje donosi cjepivo AstraZeneca nadmašuju potencijalni rizik od stvaranja neželjenih nuspojava

07. TRAVNJA 2021. U 12:55

Odbor za sigurnost Europske agencije za lijekove (EMA) zaključio je danas da stvaranje krvnih ugrušaka u kombinaciji s niskim krvnim trombocitima može u vrlo rijetkim slučajevima imati veze s cjepivom Astra Zenece i treba biti naznačeno kao moguća, premda vrlo rijetka nuspojava tog cjepiva protiv Covida-19.

Šanse da se to pojavi su vrlo niske, ali svejedno trebate biti svjesni simptoma kako biste dobili promptnu zdravstvenu skrb koja će vam pomoći u oporavku i spriječiti komplikacije”, kaže se u priopćenju EMA-e u dijelu u kojem se govori o tome što opća javnost treba znati.

https://www.vecernji.hr/vijesti/ema-danas-u-16-sati-objavljuje-finalni-zakljucak-o-sigurnosti-cjepiva-astrazeneca-1482476
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziram...vol II.  Empty Re: Da remiziram...vol II.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum