ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da remiziramo...

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Da remiziramo... Empty Da remiziramo...

Post by vili40 22/10/2020, 08:43

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:U zagrebu 705 zarazenih

https://www.telegram.hr/zivot/u-zagrebu-705-novozarazenih/
slijede nove žalopojke i boguivragudosadile PREPORUKE,blamiranje se nastavlja.Kako sam i rekao,tek kad će ljude trpat u šatore bez medicinskog osoblja i lijekova doći će im iz guzice u glavu samo će biti malo prekasno.
"Maksimalno se trebamo uozbiljiti i držati svih mjera. Nosite maske, držite distancu i higijenu. Ako se ne budemo držali mjera, situacija će biti još gora", rekao je Šostar. :tu beer :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10628
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by vili40 22/10/2020, 08:49

U Sisačko-moslavačkoj danas 57 novih slučajeva, jučer su imali 8
vili40
vili40

Male
Posts : 10628
2015-08-02


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 22/10/2020, 08:52

i oni oborise rekord mislim stozer...prije pola godine od 90%-tne podrske dans skoro do takve nepodrske...zasto?..pa nije tezak odgovor..šef ih je upleo u svoje kolo...zarad vlastite koristi i promocije..ne zalim ih..nisu ostali neovisni...sami skocili sami se ubili
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 22/10/2020, 08:52

to treba yodama govoriti... :))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Šandor Winnetou 22/10/2020, 09:50

aben wrote:
vuksadinare wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:..no nisam tu mislio samo na koronu..
pa ča si se ti unda žali na jugosloveniju, unda nan je bilo gvozdeno
imali smo gvozdenog i u hrvatskoj devedesetih..mozda je bio malo labaviji ne do kraja ali je bar djelomicno bio 'gvozden'...pa i dans kotira kao najpopularniji politicar ikad od neovisnosti
je, čvrsta ruka, vidi sun kako je mrak poi one iz ferala
i mesića i manolića kad su pokušali smjeniti vlast

_________________
Da remiziramo... Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 22/10/2020, 10:03

Ima nešto utješno valjda u tome kad ima čovjek osjećaj po pitanju toga što bi ga moglo ubiti. Djelomično isto apsurd uzevši u obzir što sam sve u životu radio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 22/10/2020, 10:04

tre wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:..no nisam tu mislio samo na koronu..
pa ča si se ti unda žali na jugosloveniju, unda nan je bilo gvozdeno
imali smo gvozdenog i u hrvatskoj devedesetih..mozda je bio malo labaviji ne do kraja ali je bar djelomicno bio 'gvozden'...pa i dans kotira kao najpopularniji politicar ikad od neovisnosti
je, čvrsta ruka, vidi sun kako je mrak poi one iz ferala
i mesića i manolića kad su pokušali smjeniti vlast

Iskreno me zanima.

Jel misliš u onom trenutku da je iti jedan od njihovih motiva bio eventualno opravdan?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Šandor Winnetou 22/10/2020, 10:07

MaximusDecimusMiridije wrote:
tre wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:..no nisam tu mislio samo na koronu..
pa ča si se ti unda žali na jugosloveniju, unda nan je bilo gvozdeno
imali smo gvozdenog i u hrvatskoj devedesetih..mozda je bio malo labaviji ne do kraja ali je bar djelomicno bio 'gvozden'...pa i dans kotira kao najpopularniji politicar ikad od neovisnosti
je, čvrsta ruka, vidi sun kako je mrak poi one iz ferala
i mesića i manolića kad su pokušali smjeniti vlast

Iskreno me zanima.

Jel misliš u onom trenutku da je iti jedan od njihovih motiva bio eventualno opravdan?
mislim da ne a pogotovo kad se s odmakom vremena vidi u kojem su smjeru išli.

_________________
Da remiziramo... Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 22/10/2020, 10:09

tre wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
tre wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:..no nisam tu mislio samo na koronu..
pa ča si se ti unda žali na jugosloveniju, unda nan je bilo gvozdeno
imali smo gvozdenog i u hrvatskoj devedesetih..mozda je bio malo labaviji ne do kraja ali je bar djelomicno bio 'gvozden'...pa i dans kotira kao najpopularniji politicar ikad od neovisnosti
je, čvrsta ruka, vidi sun kako je mrak poi one iz ferala
i mesića i manolića kad su pokušali smjeniti vlast

Iskreno me zanima.

Jel misliš u onom trenutku da je iti jedan od njihovih motiva bio eventualno opravdan?
mislim da ne a pogotovo kad se s odmakom vremena vidi u kojem su smjeru išli.

Pošteno. 

Kolko se sjećam jako je puno ljudi tada bilo nadrkano na Franju. Opet s odmakom ispada neopravdano, mada ljudima ne možeš zamjeriti trenutačni bijes valjda. Pogotovo ovi što su se iz Slavonije vraćali tada.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Noor 22/10/2020, 10:16

vili40 wrote:
Noor wrote:
vili40 wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:..no nisam tu mislio samo na koronu..
pa ča si se ti unda žali na jugosloveniju, unda nan je bilo gvozdeno
po čemu?
nitko se nije usudio ni pomisliti bacit kantu govana ispred Banskih dvora, a kamo li izvadit kalaš i ubijati
pa zašto bi to netko radio?
uvijek je bilo nezadovoljnika, pa i tada

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 22/10/2020, 10:43


1.563 nova slučaja u protekla 24 sata, u bolnicama ukupno 661 osoba


U protekla 24 sata zabilježena su 1.563 nova slučaja pa je broj trenutno oboljelih (aktivnih slučajeva) u Hrvatskoj danas 7.380. Među njima je 661 pacijent na bolničkom liječenju, od toga su na respiratoru 46 pacijenta. U protekla 24 sata testirano je 6.874 osoba.
22.10.2020. 10:00

Umrlih: 13
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 22/10/2020, 10:44

Raste brutala broj ljudi na respiratorima. Nadam se da će se izvući većina. Mater neodgovornu svim kretenima kojima je sve ovo prehladica...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 22/10/2020, 10:48

MaximusDecimusMiridije wrote:Raste brutala broj ljudi na respiratorima. Nadam se da će se izvući većina. Mater neodgovornu svim kretenima kojima je sve ovo prehladica...
Rasti će do onih 10% od hospitaliziranih. U sličnom omjeru će rasti i broj dnevno umrlih.
Kako ćaća?
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 22/10/2020, 10:50

MaximusDecimusMiridije wrote:Raste brutala broj ljudi na respiratorima. Nadam se da će se izvući većina. Mater neodgovornu svim kretenima kojima je sve ovo prehladica...
čim im jebeš mater, moguće bi ih i upucao, gdje nestade pluralizam i sloboda na drugačije mišljenje... ;)... usput ja ne psujem mater, a kom ju opsujem računa se ko da je upucan...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by michaellcmacha 22/10/2020, 10:51

Eroo wrote:

1.563 nova slučaja u protekla 24 sata, u bolnicama ukupno 661 osoba




U protekla 24 sata zabilježena su 1.563 nova slučaja pa je broj trenutno oboljelih (aktivnih slučajeva) u Hrvatskoj danas 7.380. Među njima je 661 pacijent na bolničkom liječenju, od toga su na respiratoru 46 pacijenta. U protekla 24 sata testirano je 6.874 osoba.
22.10.2020. 10:00

Umrlih: 13
jes vidio... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21318
2015-08-08


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 22/10/2020, 10:51

Ne znam šta bih ti rekao. U toplicama je još. Ruka je totala...ono čak i uz vježbe. Noge isto jako loše uz vježbe. Tješi nas žena da je to proces ali i otvoreno je rekla da je najteži im pacijent trenutno šta imaju. Ima nekih malih pomaka...može se sam uspraviti na krevetu i to, i ta ruka koja funkcionira je snage dobio dosta. Dobili smo kolica za njega koja kao se pokreću samo jednom rukom itd...

Nadam se svemu i svačemu, ali kad racionalni dio uma preuzme kontrolu i poklopi me sve u kojem je to stanju...ne znam majkemi. Barem lijekove uzima sad. Trudi se barem, nije potonuo i to. Prijateljima nekima je priznao da je sam si za ovo kriv itd...u glavi ja ne mogu vjerovati koliko udar taj promjeni čovjeka. U nekim stvarima je puno okrutniji, previše oko nekih totalnih pizdarija se veže i slično. Ovaj prijatelj koji je nedavno prebolio koronu on ga će sada češće posjećivati i obavljati sve što treba dok ovo traje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by RayMabus 22/10/2020, 11:00

No

https://www.klix.ba/vijesti/regija/u-sloveniji-rekordna-1-663-nova-slucaja-zaraze-koronavirusom/201022041

Uglavnom kuga se raširila i nezaustavljivo širi i dalje. Zima će biti ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Guest 22/10/2020, 11:04

Najgori dio tu je što se ovo možebitno oko staroga moglo spriječiti. Dakle kad je imao tu emboliju (12 mj lani). Jedva glavu živo izvukao i dobio lijekove razne, detektirali mu suženje žila u nozi. I dobio je lijekove te za razgradnju krvi. I kad je imao moždani sad ovaj mislim kurac sad...u 8-om jel. Kad smo čistili sve i to stara pronađe dakle kutiju neotvorenu tih tableta koje razrijeđuju krv gdje je 60 tableta a 2 dnevno se uzimaju...i kasnije priznao prijatelju svom jednom da je sam nekako protumačio da će to više po potrebi uzimati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Eroo 22/10/2020, 11:09

MaximusDecimusMiridije wrote:Ne znam šta bih ti rekao. U toplicama je još. Ruka je totala...ono čak i uz vježbe. Noge isto jako loše uz vježbe. Tješi nas žena da je to proces ali i otvoreno je rekla da je najteži im pacijent trenutno šta imaju. Ima nekih malih pomaka...može se sam uspraviti na krevetu i to, i ta ruka koja funkcionira je snage dobio dosta. Dobili smo kolica za njega koja kao se pokreću samo jednom rukom itd...

Nadam se svemu i svačemu, ali kad racionalni dio uma preuzme kontrolu i poklopi me sve u kojem je to stanju...ne znam majkemi. Barem lijekove uzima sad. Trudi se barem, nije potonuo i to. Prijateljima nekima je priznao da je sam si za ovo kriv itd...u glavi ja ne mogu vjerovati koliko udar taj promjeni čovjeka. U nekim stvarima je puno okrutniji, previše oko nekih totalnih pizdarija se veže i slično. Ovaj prijatelj koji je nedavno prebolio koronu on ga će sada češće posjećivati i obavljati sve što treba dok ovo traje.
Pozitivni optimizam je u ovakvim stvarima ključan, znam to iz osobnog iskustva.
Sve onda nekako lakše podnosiš...veseliš se i najmanjeg pomaka.
Promjene osobnosti su prateće i to trebaš prihvatiti kao normalno.
Moja gospođa, doduše iz drugih razloga, ima također probleme u pokretljivosti.
Evo je već drugi put danas ode u kupovinu...gura kolica ispred sebe i dobro je...a nekad nije mogla ni na WC sama.
Strplivo i korak po korak do "novog normalnog".
Eroo
Eroo

Posts : 73705
2016-07-22


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by vuksadinare 22/10/2020, 11:10

Eroo wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ne znam šta bih ti rekao. U toplicama je još. Ruka je totala...ono čak i uz vježbe. Noge isto jako loše uz vježbe. Tješi nas žena da je to proces ali i otvoreno je rekla da je najteži im pacijent trenutno šta imaju. Ima nekih malih pomaka...može se sam uspraviti na krevetu i to, i ta ruka koja funkcionira je snage dobio dosta. Dobili smo kolica za njega koja kao se pokreću samo jednom rukom itd...

Nadam se svemu i svačemu, ali kad racionalni dio uma preuzme kontrolu i poklopi me sve u kojem je to stanju...ne znam majkemi. Barem lijekove uzima sad. Trudi se barem, nije potonuo i to. Prijateljima nekima je priznao da je sam si za ovo kriv itd...u glavi ja ne mogu vjerovati koliko udar taj promjeni čovjeka. U nekim stvarima je puno okrutniji, previše oko nekih totalnih pizdarija se veže i slično. Ovaj prijatelj koji je nedavno prebolio koronu on ga će sada češće posjećivati i obavljati sve što treba dok ovo traje.
Pozitivni optimizam je u ovakvim stvarima ključan, znam to iz osobnog iskustva.
Sve onda nekako lakše podnosiš...veseliš se i najmanjeg pomaka.
Promjene osobnosti su prateće i to trebaš prihvatiti kao normalno.
Moja gospođa, doduše iz drugih razloga, ima također probleme u pokretljivosti.
Evo je već drugi put od u kupovinu...gura kolica ispred sebe i dobro je...a nije mogla ni na WC sama.
Strplivo iž korak po korak do "novog normalnog".
...ti bar imas osigurane lijekove...mi imamo ako nista lišajeve u šumi bar protiv temeperature :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Da remiziramo... Empty Re: Da remiziramo...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum