Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down

Jedno razmišljanje Empty Jedno razmišljanje

Post by jastreb 20/6/2016, 14:26

Da li je moguće da su se i sami igrači na sebi svojstven način uključili u ovu borbu.

Jer je nevjerovatno da nakon onakve igre u 1.poluvremenu ,naglo stanemo i omogućimo Česima da izjednače.

Pogotovu mi je sumnjivo Vidino igranje rukom.

Tema naravno da nema linka,jer sam ja prvi kojem je ovako nešto palo na pamet.

Post by udba 20/6/2016, 14:32

jastreb wrote:Malo sam analizirao utakmicu Hrvatska-Češka i podsjetila me na neke namještaljke iz 80-tih u bivšoj Yu ligi.

Prvo, di je link? Ovo nije privatni blog za nestrukturalno nabacivanje osobnih dojmova nego ozbiljan tematski forum koji podliježe internim pravilima.
I zato neću sudjelovati na ovoj temi.

Zajebavam se, 'oću.

Ovako stoje stvari,
balkanski mentalitet nije u stanju očuvati rezultat. Sjeti se kad smo 1976 ili koje ono vodili švabe 2:0 i popušili 2:4, pa protiv Turaka nedavno kad je trebalo izdržati one zadnje dvije tri minute.

Balkanski mentalitet bi nakon 2:0 odmah prekinio utakmicu i daj janjca i vino odmah na fosne i na teren.

Zato im je dobro došlo ovo s bengalkama jer bi ionako dobili ona dva komada od Čeha.

Post by provocator 20/6/2016, 14:40

Sjetimo se kako je Vida namigivao igračima Lyona kada su ovi napunili mrežu Dinama jer im je to trebalo za dalji prolaz. Ha... Sve je moguće.

Post by udba 20/6/2016, 14:47

Kod Švaba nema, to se igra do zadnje minute. I nema te tragedije koja more izbaciti igrača iz koncentracije. Švajnštajgeru jave u po utakmice da mu je umrla punica, a on zabije škaricama gol i otpleše marimbu oko korner zastavice.
udba
udba

2015-11-10

Post by provocator 20/6/2016, 14:50

udba wrote:
Pa sve OK... Švabo se drži one: Najprije posao, a onda veselje. A sad da li je plesao marmbu oko zastavice zbog gola ili zato kaj mu je umrla punica moremo samo nagađati.

Post by Guest 20/6/2016, 15:08

udba wrote:Priča se da je i Boban dao francuzima 98, jebi ga dok su se oni grlili na Šukerov gol, vrancuzi su zabili u međuvremenu dva komada. Nema gore nego kad dinaridi zabiju na početku utakmice gol, već se u mislima vide kako razbijaju čaše u hotelu i trpaju po 50 eura pevaljki u sise.

Pitanje je bil se veselio da je tada znao kak se strmopizdila s njegovim novim mercedesom u provaliju.