ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/6/2016, 09:13

što meni ovaj zeleni čaj popravlja raspoloženje... ne znam jesam li umislila :roll
  :hearts

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 09:18

a neka cokoladica? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 20/6/2016, 09:23

zezaš meeeeeeee
:lonely:

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 09:24

Mamine sinove se nažalost mora preodgojit.....


Moj se postepeno promijenio kada je vidio da mu žena nije mrtva klada navečer jer joj je on pomogao.....i rekla sam mu....ne možeš očekivati da radim,dodjem s posla,kuham,perem,čistim i još revna za one stvari budem.....jednostavno ne mogu.....nije glup,zbrojio je 2+2....

Moraš ga preodgojit lady.....


Ja ne dam nikad ako nisam i ja raspoložena...niti on želi....pa to onda nije sex....


Jebote al lije!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 09:24

:x 

moram malo... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 20/6/2016, 09:36

Zagy wrote:.....


Ja ne dam nikad ako nisam i ja raspoložena...niti on želi....pa to onda nije sex....


Jebote al lije!

Ja to ne mogu ni zamislit. Sta onda,on radi a ti razmidljas hoće li vise?! :^O
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 09:37

Valjda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 20/6/2016, 11:42

modra wrote:što meni ovaj zeleni čaj popravlja raspoloženje... ne znam jesam li umislila :roll
  :hearts


Da nije kanabis zeleni caj ^^
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 20/6/2016, 11:45

Zagonetna je na svetoj misiji preodgajanja ^^ (jedno 5x si tu rijec spomenula) 

I sto onda ako preodgojeni deckic nije ista osoba u koju si se zaljubila?  Ili sad ne vjerujemo u iskrenu iskonsku ljubav^^?

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 11:51

shenell wrote:
Zagy wrote:.....


Ja ne dam nikad ako nisam i ja raspoložena...niti on želi....pa to onda nije sex....


Jebote al lije!

Ja to ne mogu ni zamislit. Sta onda,on radi a ti razmidljas hoće li vise?! :^O
Pa zaintrigira i tebe
Seksas se zestoko iako je jedno oko zatvoreno

Samo ti se nije dalo jer si umorna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 11:52

Jel dijamant nije više dijamant kad ga lijepo išlajfaš?


Šta tebi toliko smeta u tome?


Jel trbe tvoja majkica razmazila a stan ti tipičan studentski?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 11:53

I matematika ti je jača strana
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 11:56

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 11:59

:^0

Ova Zagy kad uzvrati, opali pošteno :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 12:00

Veber je imao dvije sluškinje king:^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 20/6/2016, 12:05

Lady_D wrote:
shenell wrote:
Zagy wrote:.....


Ja ne dam nikad ako nisam i ja raspoložena...niti on želi....pa to onda nije sex....


Jebote al lije!

Ja to ne mogu ni zamislit. Sta onda,on radi a ti razmidljas hoće li vise?! :^O
Pa zaintrigira i tebe
Seksas se zestoko iako je jedno oko zatvoreno

Samo ti se nije dalo jer si umorna

Aha kuzim..kad pocnete onda se i tebi da?
Ma ne,meni kad se ne da-ne da mi se.

A to moze nabrojat na prste jedne ruke :^O
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 12:05

Stvarno ne vidim zašto bi mene sve u stanu čekalo ako ja radim 30 a on 38,5 sati....

I nisam ja nikoga preodgojila nego se on sam promijenio....možda najviše kada je uzeo mjesec dana porodiljnog i ostao sa djecom kući a ja radila....tek onda je vidio šta se sve kući radi i da je zapravo bolje prošao onaj koji ide raditi ....

Imamo mi te prijatelje,njegov najbolji prijatelj...macho koji prstom neće da mrdne...ona je na izmaku snaga a njega boli kurac...gdje je tu onda ljubav?!

Ako zbilja volis nekoga i vidiš da ne stigne nesto,pomoći ćeš mu....ja to tako vidim....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 12:09

Ne vraćam ja nista samo branim svoje stajalište.....sa druge strane kužim da je nekima teško izaći iz komfort zone..... :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 12:11

nikada u zivotu ne bih dopustio zeni da se izrabljuje i da provodi sve vreme u kuhinji, da ne izlazi i sl. 
ne bih nikada zeleo da mi zena sa 30 izgleda kao da ima 65
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 20/6/2016, 12:12

Moj kaze da bi mi dize spomenik zbog toga sto sve stignem uz njih dvoje.

Mi funkcioniramo na nacin da kad je on kući(zavisi koja je smjena) ja spremim i skuham a djeca su s njim i on sprema nered koji oni naprave. A u općenitom smislu ako kazem da mi pomogne i usisa hoće. Smeće nosi on,to mi je npr ljigavo. Kao i usisavanje malih nosića :^O
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 20/6/2016, 12:15

Naravno,svatko ima sistem...nema univerzalnog.....


Taj muzev prijatelj je bio izjavio da sam ja razmažena...na sta mu je njegova žena uzvratila da on neće da se rastavi jer neće više nikad naći žrtvu kao ona...samo svakoj žrtvi jednom dopizdi....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 7 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum