ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo

Go down

Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo Empty Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo

Post by debotoijusto 21/5/2016, 12:55

Prvi potpredsjednik Vlade Tomislav Karamarko apsolutno je uvjeren će Povjerenstvo za odlučivanje o sukobu interesa odlučiti da on zbog ugovora tvrtke njegove supruge Ane i njegova prijatelja i lobista MOL-a Joze Petrovića nije u sukobu interesa, kao i u to da će Vlada svoj mandat odraditi do kraja, u što je spreman i kladiti se.
Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=293&loc=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2Fnovosti%2Fhrvatska%2Fclanak%2Fid%2F313181%2Fkaramarko-nisam-vezan-za-fotelju-davao-sam-i-ostavku-kad-je-trebalo&referer=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija
 "Povjerenstvo, ja sam uvjeren da će reći istinu, a to je da nije bilo nikakvog sukoba interesa. Mogu li obavljati svoju dužnost? Naravno da mogu, sam sebe sam izuzeo od bilo kakvog odlučivanja oko Ine i MOL-a, ako dođem u poziciju da Vlada bilo što oko toga radi i odlučuje. Do sada nisam bio u toj poziciji. Bilo je nešto neslužbenih razgovora među kolegama, ali i mojih jasno izraženih stavova što mislim o MOL-u, Ini, arbitražama i nacionalnim interesima“, kazao je Karamarko u "Intervjuu tjedna" Media servisa.
Moja supruga će dokazati da se za Petrovićevu tvrtku nije bavila pitanjima energetike
 Njegova supruga, tvrdi, dokumentacijom koju će dati Povjerenstvu dokazat će da se za Petrovićevu tvrtku nije bavila pitanjima energetike, niti pitanjima oko MOL-a, Ine, već PR-om i svime što ide uz taj posao.
 Odbacuje i sumnje oko razgovora koje je on, kao čelnik HDZ-a, imao s mađarskim ministrom vanjskih poslova Peterom Szijjartom u vrijeme kada je njegova supruga ugovorom bila angažirana za lobista MOL-a. "Mi u tom momentu ne pričamo ni o Ini, MOL-u, arbitražama. Ono što je bilo znakovito, a to je ovih dana Szijjarto i izjavio, da s bivšom Vladom nisu imali komunikaciju. Mislim da moramo imati komunikaciju i da ova naša Vlada nikako ne smije nastaviti politiku Zorana Milanovića, koji nas je posvadio baš sa svima. Ali baš sa svima. U jednom momentu je Hrvatska došla u svojevrsnu izolaciju. Prema tome, to je bila tema", kaže Karamarko.

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/313181/karamarko-nisam-vezan-za-fotelju-davao-sam-i-ostavku-kad-je-trebalo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo Empty Re: Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo

Post by debotoijusto 21/5/2016, 12:57

davao sam i ostavku kad je trebalo

https://www.google.hr/?gws_rd=ssl#q=karamarko+dao+ostavku

karamarko smijesan pored svemoguceg...osim ako nije dao ostavku na mjesto higijenicara u 5b
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30515
2014-04-12


Back to top Go down

Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo Empty Re: Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo

Post by Yehudi 21/5/2016, 16:00

Tvrdnja da se Ana Karamarko bavila samo PR-om koji nema veze s MOL-om neobična je. Prvo, sama tvrka Joze Petrovića u zadnjih nekoliko godina nije dobila nikakav PR. Google nudi točno četiri članka o njoj iz vremena prije ove afere, a ni jedan se ne bi mogao okarakterizirati kao pozitivan.
Drugo, tvrtka Joze Petrovića radila je gotovo isključivo s MOL-om – u 2014. godini, recimo, MOL-ove uplate činile su 85 posto njegovih prihoda. Što znači da bi više od pola ostalog prihoda, odnosno, 60 posto, Petrović plaćao za usluge PR-a za nekog trećeg klijenta, a sebi ostavio samo 40 posto. Takav aranžman, otvara ozbiljna porezna pitanja.
Vodeća mađarska news agencija MTI izvijestila je da se razgovaralo o unaprijeđenju odnosa, s naglaskom na energetiku, ali i sukobu oko Ine i MOL-a. Szijarto je također prigovarao Hrvatskoj zbog izostanka investicija u plinsku infrastrukturu, što je prilično blizu temama koje se spominnju u međunarodnoj arbitraži.
Tomislav Karamarko ovih je dana u velikoj medijskoj ofenzivi, s intervjuima na svim nacionalnim televizijama, obraćanja dragom Bogu i zazivanju pakla za protivnike iz oporbe.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo Empty Re: Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo

Post by sitting_bull 21/5/2016, 16:22

pusti priče, mutavi.

tvoj mađarski sponzor i njegovi mediji demantiraju tvoju verziju.

lažeš, mutavi.

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo Empty Re: Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo

Post by Yehudi 21/5/2016, 19:09

Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo 35881sk
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo Empty Re: Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo

Post by Yehudi 21/5/2016, 19:09

Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo 112bomx
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo Empty Re: Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo

Post by Yehudi 21/5/2016, 19:10

Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo 2ecj803
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo Empty Re: Karamarko: Nisam vezan za fotelju, davao sam i ostavku kad je trebalo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum