ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 25 May - 22:30

kic wrote:a one su?
Dobro se dobrim vraća, dobro pobijeđuje zlo :) Ako si dobar, pustiti ćeš konja i to će ti se strostruko vratiti ?! :) Ako si dobar imaš veću moć :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 25 May - 22:33

pogljedo sun batmana protiv supermena, i u polak filma dođe neka ženska sa štiton i mačom i počne vitlati. oni više ne pazu na ta sranja:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 25 May - 22:37

mativka wrote:
kic wrote:a one su?
Dobro se dobrim vraća, dobro pobijeđuje zlo :) Ako si dobar, pustiti ćeš konja i to će ti se strostruko vratiti ?! :) Ako si dobar imaš veću moć :)

ako si dobar prepustas dio moci na samilost drugima, ko ja danas, dam mob u tramvaju nekom da zvrcne nekog, a frend mu ko ping pong loptica seta lijevo desno sav ubijen i nadrogiran, ja ga hvatam, frend tipka boli ga uvo, nakon 10h smjene mislim si, nemoj mi tu jos slomit vrat bar jos ovih pet minuta dok sam tu, dao sam mu jeebeni kolac i sad tek vecefam jer nisa stigao, ugl, mativka, film je pun sukoba vremena, konji su samo metafora za djelatnost tj stil zivita koji vise nije fit in u main matricu..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 25 May - 22:40

aben wrote:pogljedo sun batmana protiv supermena, i u polak filma dođe neka ženska sa štiton i mačom i počne vitlati. oni više ne pazu na ta sranja:)

A ja prednost dala tu večer Kicovom filmu jer sam mislila: ajd zbog umjetničke vrijednosti :) Al opet sve se svodi na isto. U onom starom, glavna glumica stalno pravi neke grimase, nešto s ustima (stalno ih napućuje..i kad treba i kad ne treba), a vid vraga, ove moderne opet vitlaju s nečim :)
Ne znam, valjda je feminizam utjecao i na razvoj filma :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 25 May - 22:45

mativka wrote:
aben wrote:pogljedo sun batmana protiv supermena, i u polak filma dođe neka ženska sa štiton i mačom i počne vitlati. oni više ne pazu na ta sranja:)

A ja prednost dala tu večer Kicovom filmu jer sam mislila: ajd zbog umjetničke vrijednosti :) Al opet sve se svodi na isto. U onom starom, glavna glumica stalno pravi neke grimase, nešto s ustima (stalno ih napućuje..i kad treba i kad ne treba), a vid vraga, ove moderne opet vitlaju s nečim :)
Ne znam, valjda je feminizam utjecao i na razvoj filma :D

i jo sun ga skinu, ali čekun ženu da ga zajeno pogljedomo..
ako je loš, vrotiti ću se vode pa ćemo zajeno ispljucati kica. ali ako je dobar...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 25 May - 22:47

onda nista.

kok
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 25 May - 22:48

kic wrote:
mativka wrote:
kic wrote:a one su?
Dobro se dobrim vraća, dobro pobijeđuje zlo :) Ako si dobar, pustiti ćeš konja i to će ti se strostruko vratiti ?! :) Ako si dobar imaš veću moć :)

ako si dobar prepustas dio moci na samilost drugima, ko ja danas, dam mob u tramvaju nekom da zvrcne nekog, a frend mu ko ping pong loptica seta lijevo desno sav ubijen i nadrogiran, ja ga hvatam, frend tipka boli ga uvo, nakon 10h smjene mislim si, nemoj mi tu jos slomit vrat bar jos ovih pet minuta dok sam tu, dao sam mu jeebeni kolac i sad tek vecefam jer nisa stigao, ugl, mativka, film je pun sukoba vremena, konji su samo metafora za djelatnost tj stil zivita koji vise nije fit in u main matricu..
Vidi vraga!
Danas mene zaustavi neki tip dok sam se vozila prašnjavom cestom i maše mi da stanem. Ja stala, on na sebi ruksak, vidim neki nije odavde. Pitao me mob. jer mu se baterija istrošila da javi prijateljima gdje je :) Dakako da sam s njim počela nešto pričati, a iz razgovora mi se usjekla rečenica koju je rekao : surealnost u realnosti. A ja njega pitam: dobro, a što si time htio reći?! :) Zar nisi mogao se bolje izraziti :) Uglavnom, tip je pobjegao :D (uzmakao na vrijeme) :)
Ma shvatila sam u vezi filma što je poanta. Sloboda i dobrovoljnost. Samo ona je toliko izkarikirala cijeli film da mi je zbilja bilo smiješno :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 25 May - 22:52

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:pogljedo sun batmana protiv supermena, i u polak filma dođe neka ženska sa štiton i mačom i počne vitlati. oni više ne pazu na ta sranja:)

A ja prednost dala tu večer Kicovom filmu jer sam mislila: ajd zbog umjetničke vrijednosti :) Al opet sve se svodi na isto. U onom starom, glavna glumica stalno pravi neke grimase, nešto s ustima (stalno ih napućuje..i kad treba i kad ne treba), a vid vraga, ove moderne opet vitlaju s nečim :)
Ne znam, valjda je feminizam utjecao i na razvoj filma :D

i jo sun ga skinu, ali čekun ženu da ga zajeno pogljedomo..
ako je loš, vrotiti ću se vode pa ćemo zajeno ispljucati kica. ali ako je dobar...
Nemoj ženi to dati :)
Ako želiš ugodno veče s ženom, onda bolje skini Magic Mike :) Zabava zagarantirana ;)
A, za onakva uzbudljiva, ali baš opuštena druženja, Game of Thrones. Mislim da u tome svi uživaju. Ponedjeljkom gledam Game, Utorkom Once Upon a Time, srijedom Penny Dreadful :) Al, eto, večeras neću jer ću ići na manji putić tijekom vikenda...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 25 May - 22:56

kad ne mozes vjerovati sto ti se dogadja onda je i meni bilo bas surealno danas, a dobro matovka, ili da kazem spijunko, upisala si se u listu bez ukusa kod mene, to se tesko brise.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 25 May - 22:57

a
mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:pogljedo sun batmana protiv supermena, i u polak filma dođe neka ženska sa štiton i mačom i počne vitlati. oni više ne pazu na ta sranja:)

A ja prednost dala tu večer Kicovom filmu jer sam mislila: ajd zbog umjetničke vrijednosti :) Al opet sve se svodi na isto. U onom starom, glavna glumica stalno pravi neke grimase, nešto s ustima (stalno ih napućuje..i kad treba i kad ne treba), a vid vraga, ove moderne opet vitlaju s nečim :)
Ne znam, valjda je feminizam utjecao i na razvoj filma :D

i jo sun ga skinu, ali čekun ženu da ga zajeno pogljedomo..
ako je loš, vrotiti ću se vode pa ćemo zajeno ispljucati kica. ali ako je dobar...
Nemoj ženi to dati :)
Ako želiš ugodno veče s ženom, onda bolje skini Magic Mike :) Zabava zagarantirana ;)
A, za onakva uzbudljiva, ali baš opuštena druženja, Game of Thrones. Mislim da u tome svi uživaju. Ponedjeljkom gledam Game, Utorkom Once Upon a Time, srijedom Penny Dreadful :) Al, eto, večeras neću jer ću ići na manji putić tijekom vikenda...
a ona je umjetničarka, a oni čin vidu crno beli film moraju reći da je dobar-:)

oh, spajate, do you?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 25 May - 22:59

kic wrote:onda nista.

kok
onda double penetration

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Wed 25 May - 23:03

aben wrote:
kic wrote:onda nista.

kok
onda double penetration

bahaha
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 25 May - 23:04

kic wrote:kad ne mozes vjerovati sto ti se dogadja onda je i meni bilo bas surealno danas, a dobro matovka, ili da kazem spijunko, upisala si se u listu bez ukusa kod mene, to se tesko brise.
Pa ja sam gledala i Big Brother :) Iako ovaj sam pogledala tek ulaz i više ne jer mi nisu bili zanimljivi :) Ja gledam sve i nisam ograničena, a pogotovo si ne dajem za pravo da na taj način prosuđujem ljude :) Draži su mi ljudi koji nisu uokvireni :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 25 May - 23:05

aben wrote:
a ona je umjetničarka, a oni čin vidu crno beli film moraju reći da je dobar-:)

oh, spajate, do you?

Pa da, teško je reći : car je gol! :D To mogu samo oni najdobriji :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 25 May - 23:06

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:onda nista.

kok
onda double penetration

bahaha

A, što tu fali u konekciji?! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 25 May - 23:07

mativka wrote:
kic wrote:kad ne mozes vjerovati sto ti se dogadja onda je i meni bilo bas surealno danas, a dobro matovka, ili da kazem spijunko, upisala si se u listu bez ukusa kod mene, to se tesko brise.
Pa ja sam gledala i Big Brother :) Iako ovaj sam pogledala tek ulaz i više ne jer mi nisu bili zanimljivi :) Ja gledam sve i nisam ograničena, a pogotovo si ne dajem za pravo da na taj način prosuđujem ljude :) Draži su mi ljudi koji nisu uokvireni :)
bez da ulazin u kicov snobizam, ali moroš priznati da je većina ljudi potpuno neopterećena stilom, ne zamaraju se ukusom- a smatraju da su ga puni. to triba sankcionirati

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 25 May - 23:08

mativka wrote:
aben wrote:
a ona je umjetničarka, a oni čin vidu crno beli film moraju reći da je dobar-:)

oh, spajate, do you?

Pa da, teško je reći : car je gol! :D To mogu samo oni najdobriji :)
ili oni u državnim firmama:)

jo sun sutra odluči ne roditi, da morin pojti roditi na drugo mesto:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 25 May - 23:09

mativka wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:onda nista.

kok
onda double penetration

bahaha

A, što tu fali u konekciji?! :D
je te stroh

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 25 May - 23:13

aben wrote:
bez da ulazin u kicov snobizam, ali moroš priznati da je većina ljudi potpuno neopterećena stilom, ne zamaraju se ukusom- a smatraju da su ga puni. to triba sankcionirati
Baš to. Osjeti se prirodnost, nesputanost. Onako vlastito življenje....
Upravo zbog toga, često sam neprilagođena....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Wed 25 May - 23:15

aben wrote:
ili oni u državnim firmama:)

jo sun sutra odluči ne roditi, da morin pojti roditi na drugo mesto:)

Pa niti ja neću sutra raditi :) I neću sutra ništa raditi, osim u slučaju da mi nešto padne na pamet :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Wed 25 May - 23:16

mativka wrote:
aben wrote:
bez da ulazin u kicov snobizam, ali moroš priznati da je većina ljudi potpuno neopterećena stilom, ne zamaraju se ukusom- a smatraju da su ga puni. to triba sankcionirati
Baš to. Osjeti se prirodnost, nesputanost. Onako vlastito življenje....
Upravo zbog toga, često sam neprilagođena....
a, dobro, al nisi neprilagođena ako si u većini.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum