ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 15/9/2014, 10:38

Na modi smo nešto već čavrljali o pastama i vodicama za ispiranje, ali mislim da ne bi bilo loše imati i zasebnu temu. cheers 

Koristim Curaprox soft 1560 četkicu koja mi je odlična, ali sam razmišljala da nabavim električnu. Imate kakav prijedlog koja bi bila dobra? scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 16/11/2014, 17:28

Stigla naručena Himalaya Botanique pasta s prahom neema i narom, bez flourida i sls-a. Prvo korištenje mi je bio malo neobičan feeling, tekstura je dosta kremastija od uobičajenih pasti, ali ne u lošem smislu. Nakon prvih nekoliko dana korištenja, zadovoljna sam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by klerko 24/12/2014, 08:51

čemu električna četkica ?....
osim ako sagledamo širu sliku, naime korisnica je nedavno objavila post o vibrirajućem ringu.....:]
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 24/12/2014, 18:50

:^0 

Kako me samo prokužio da pokušavam ubiti dvije muhe jednim udarcem. :shy :^0

Ma svi nešto hvale te električne četkice da su fantastične pa sam mislila uzeti neku Oral B. da i moje zubalo ima taj fantastičan tretman. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 1/3/2015, 17:54

hahaha ja kupujem onu iz dm-a super soft sensitive za 10 kn  :D  mjenjam je svakih 5 mjeseci ..


:ce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by lookatme 28/9/2015, 23:44

Meka četkica, ona dječja, svaka tri mjeseca...otprilike.

Kaladont radim sama, kad mi se da. Problem je što nemam adekvatnu tubu za njega, pa se u kutijici brzo osuši. Eh, zato često umjesto kaladonta uzmem mrvicu gela aloe vere i kap ulja čajevca ili lovora.
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by dijagram 29/9/2015, 12:02

lookatme wrote:Meka četkica, ona dječja, svaka tri mjeseca...otprilike.

Kaladont radim sama, kad mi se da. Problem je što nemam adekvatnu tubu za njega, pa se u kutijici brzo osuši. Eh, zato često umjesto kaladonta uzmem mrvicu gela aloe vere i kap ulja čajevca ili lovora.
jes ti farmaceut?
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 29/9/2015, 14:30

Trenutno koristim:

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor 686-7693_PI_TPS2015486?wid=493&ht=538

Uz nju imam i jednu električnu iz lidla koja je jeftinija, ali skroz okej.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 4/10/2015, 06:11

Kaže provjereno dobar zubar da su sve četkice dobre ako se pravilno i optimalno koriste. Isto vrijedi i za paste, a izbor je više pitanje flavoura koji nam paše nego neke bitne razlike u kvaliteti. Sve drugo su marketinški trikovi. 

Flossed, brushed, polished:brush
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by lookatme 5/10/2015, 21:23

dijagram wrote:
lookatme wrote:Meka četkica, ona dječja, svaka tri mjeseca...otprilike.

Kaladont radim sama, kad mi se da. Problem je što nemam adekvatnu tubu za njega, pa se u kutijici brzo osuši. Eh, zato često umjesto kaladonta uzmem mrvicu gela aloe vere i kap ulja čajevca ili lovora.
jes ti farmaceut?
Nisam, ali znam gdje i kako  dobiti potrebne informacije study Poznam i jednog izvrsnog farmaceuta...pa kad mi nešto zatreba, a ne znam ili sam u dilemi...  :L
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 15/10/2015, 20:00

Oko za oko, tuš za zube:brush flower

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor 41-dXpkXw5L._SY300_
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 15/10/2015, 20:05

Kakav je taj tuš, valja to? :sherlock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 15/10/2015, 20:10

Taj tuš je toliko precijenjeno sranje. ...Da izvinite. ...

Koristim bilo kakvu srednje tvrdoće i bipinu  bi good pastu bez fluorida. ...od El.  sam odustala.....ne znam,imam osjećaj da ja to rukom bolje odradim.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 15/10/2015, 20:18

Vidiš, meni baš obratno, električna mi bolje paše. Prije sam koristila curaprox četkice, ali nekako su mi bile premekane i brzo mi se stvarao kamenac. Otkad koristim električnu, daleko sporije se nakuplja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 15/10/2015, 20:35

Vegvísir wrote:Kakav je taj tuš, valja to? :sherlock
Odlična stvar, barem je takvo moje iskustvo. Naime, mlaz tuša može nakon flossa praktički odstraniti i najmanje zaostatke hrane u interdentalnom prostoru. Dobra investicija.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 15/10/2015, 20:45

Kako uklanja s prljavštinu iz svih onih silnih utora tuša?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 17/10/2015, 06:14

Staviš u vodu pomiješanu s octom. Kad se od kamenca otvor tušića potpuno začepi, hitim i uzmem drugi nastavak. Inače, u posudicu s vodom prije 'tusiranja' dodam nekoliko kapi Mundwasser koncentrata. Tušić mi je (kao) kućna verzija 'pjeskanja' ili air-jet polishinga.

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Vademecum-MED-Mundwasser-Konzentrat-75-ml-434306124--large
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 17/10/2015, 07:07

Jel koristite zubni konac? 

Ja sam ovisnik o njemu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Guest 18/10/2015, 04:45

Konac kad god mogu. Doma prvo konac, tuš pa četkica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by medication 18/10/2015, 11:22

Konac obavezno.

Onaj dm-ov dontodent ili kako im se već zove zubna marka mi se pokazao najbolji...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor Empty Re: Četkice za zube, paste i ostali zubočisteći pribor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum