ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 17:46

Vegvísir wrote:Ostao mi je upaljen tv slučajno na rtlu sad dok traje neki Big Brother magazin ili što već. Osjećam kako svake sekunde čak i pasivnog slušanja tog programa polako postajem sve gluplja i gluplja.
O tome ja pricam

Sada zamisli sto se dogada mladim generacijama koje nisu nis svjesne zivota

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 17:47

Znam krafnu, buhtle ne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 17:56

Lady_D wrote:
Vegvísir wrote:Ostao mi je upaljen tv slučajno na rtlu sad dok traje neki Big Brother magazin ili što već. Osjećam kako svake sekunde čak i pasivnog slušanja tog programa polako postajem sve gluplja i gluplja.
O tome ja pricam

Sada zamisli sto se dogada mladim generacijama koje nisu nis svjesne zivota

Istraživanja iz područja medijske pedagogije nisu baš optimistična, i to u različitim sferama utjecaja konzumiranja medijskog sadržaja. Ali čak ako i ne gledaš djecu, dovoljno je vidjeti ekipu od 20, 30, 40 godina koji polako postaju debili pred televizijom.

Na kraju dobiješ naciju kretena koji s tulavim sjajem u očima sumanito troše lovu nazivajući telefonski broj kako bi pozivima osigurali ostanak svog omiljenog rasplesanog majmuna u reality showu, a da su pritom potpuno slijepi i nesvjesni svega što se oko njih zbiva, apatični za bilo kakvo djelovanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 18:21

nemate parove i farmu-da vidite sta je krs krseva...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 18:23

Parove nemamo, Farmu imamo, al' sve su to nijanse. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 26/5/2016, 18:24

Vegvísir wrote: postaju debili pred televizijom.
zato ne gledam TV desetljećima :D

_________________

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 M_50010

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 26/5/2016, 18:25

a sta mislite da forum ne zatupljuje ? :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 18:31



gore od ovog ne moze... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 18:33

Zatupljuje, samo na jedan drugi način. Narkotizirajuća funkcija medija.  :)

Ali naravno, smatram da ni televizija ni društvene mreže ni internetski portali ni novine sami po sebi ne zaglupljuju, već sadržaj koji odabiremo konzumirati putem njih. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 26/5/2016, 18:33

betty.boop wrote:a sta mislite da forum ne zatupljuje ? :D
ovisi koji!

_________________

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 M_50010

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 18:35

Braćala wrote:

gore od ovog ne moze... :D

Ajme. :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 18:36

a sto je najjace, ova baba pored ove bolesnice joj je majka....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 26/5/2016, 18:48

Vegvísir wrote:Zatupljuje, samo na jedan drugi način. Narkotizirajuća funkcija medija.  :)

Ali naravno, smatram da ni televizija ni društvene mreže ni internetski portali ni novine sami po sebi ne zaglupljuju, već sadržaj koji odabiremo konzumirati putem njih. :)


naravno ... nije isto gledat big brother i kakav dokumentarac na nat geo wild :D

sto se foruma tice, vise me vuce ta neka povezanost s ljudima iako je virtualna, nego sama srz foruma

venera mi u vodenjaku kaze da volim bit okruzena s puno ljudi, a na internetu je to najlakse :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 18:55

Vegvísir wrote:

Ali naravno, smatram da ni televizija ni društvene mreže ni internetski portali ni novine sami po sebi ne zaglupljuju, već sadržaj koji odabiremo konzumirati putem njih. :)


Točno!

Ne pravim ja kifle,antitalenat sam za tijesta....Mama umijesi pa svi motamo... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 19:12

Al' zapravo od svega toga nekako mislim da su se ljudi ulijenili djelovati. Nekako imam osjećaj da je ljude obuzeo Facebook aktivizam te, čak ako i u moru pizdarija kojima su svaki dan bombardirani primijete nešto što smatraju da je loše, nepravdeno ili maliciozno, misle da ako su nešto šerali i lajkali da su nešto i napravili, što je super svakoj vlasti jer od naroda ima lijenu amorfnu masu koja njurga na fejsu misleći da tako radi neku promjenu, a ne radi kurca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 19:13

Možda je to najbolje prikazano na ovom kratkom stripiću koji uspoređuje Orwella i Huxleyja

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Stuart_mcmillen
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 26/5/2016, 20:11

zato ja kazem da su opasniji glupi od zlih ljudi ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 20:28

Kupila sam si novi blender juhuuu
Vise nece bti muke sa miskserima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 20:29

@betty: A tek kombinacija glupi i zli, jaoooo... :D


@Lady: jeeej cheers koji model?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 21:17

Hahahahha glupi i zli :D 


Ma sencor. To je valjda neka kaufland marka. Dobar je sve u svemu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/5/2016, 21:29

Čula sam za tu marku, ali nisam dosad imala nijedan njihov proizvod. Drago mi je da si zadovoljna cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum