ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koji je vas horoskopski znak ?

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

koji je vas horoskopski znak ?

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_lcap14%koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_rcap 14% 
[ 5 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_lcap11%koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_lcap6%koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_lcap11%koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_rcap 11% 
[ 4 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_lcap3%koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_lcap3%koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_lcap9%koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
 
Total Votes : 35
 
 

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by L'âme Mon 20 Aug - 18:26

night sky wrote:
violator wrote:Sto se astrologije tice, meni nikada nista ne pogode. Govorim o ovim opisima s kojekakvih web-stranica. Vjerujem da bi izrada natalne karte od strane kakvog profi-astrologa s dvosatnim tumacenjem donijelo nekakve podudarnosti.


Kada bih si sama birala opis pojedinog znaka koji bi mi najbolje odgovarao, bila bi to Skorpija, sto prema jyotishu i jesam.




da ithildin, potrebno je najmanje dva sata utrošiti da bi se dobro poručila natalna karta ali u tom slučaju onaj tko želi znati što mu zvijezde poručuju ne pobjegne glavom bez obzira, promijeni nik i posramljeno se vratio nakon nekoliko tjedana ispričavajući se kako je previše toga otkriveno, izloženo javnosti tj. tumaču natalne karte. osim toga, onaj tko utroši dva sata, najmanje, dobro bi to i naplatio, ne bi iz ljubavi prema astrologiji i dobrih namjera ništa besplatno radio.
drugo, astrologija nije gatanje, tko želi znati s kojim brojevima će dobiti na lotu nap., neka se obrati gatari, tarotu i sl. tehnikama proricanja. astrologija je, i uvijek će biti, MOGUĆNOST i najviše pomoć, savjet što i kako izbjeći, prema čemu krenuti, od čega prosperirati, što će odmoći, naštetiti, gdje se uspraviti.... ali ljudska priroda nije naklonjema realnosti, još manje mijenjati se, pa bježi u maštu, fantazije i zamišlja kako su čuda moguća.... a možda i jesu, no da je to uobičajno, svima ostvarivo, ovo bi bila jako sretna planeta.
.... ali ok, razumijem, vatra ima veliki ego, misli da je iznad svih i svega.... na svu sreću, duša zna najbolje, vuče je ono najvažnije za njen opstanak, ne nužno i razumljivo ostatku svijeta.... njena bit i smisao postojanja.... no, isto tako čovjek nije samo duša, ego je obično, i najčešće ruinira najviše.
mjesec u škorpionu voli čeprkati, istraživati, gurati nos svugdje, istinom se baviti  ali kad biva otkriven bježi jer ono što zovemo istinom, ono što najviše boli, ego podnijeti ne može....
i kao što rekoh jednom.... ego iz vatrenog strijelca nije uvijek od pomoći, a trebao bi biti, ali nije jer i sam nalazi uporište u imaginarnom poradi konjukcije sa neptunom. njegov ovoživotni zadatak je na ispravan način ovladati vlastitom voljom, kao i shvatiti namijenjenu mu ulogu.
i bez brige, čak i ako ne razimiješ o čemu govorim ima onih koji će znati.... i nije tako strašno, lav po pitanju ega ima puno veći problem.
Draga najtice, ako ti nesto znaci, ja ti vjerujem i jako sam ti zahvalna na vremenu, trudu, dobroj volji i znanju koje si ulozila u razgovore sa mnom, proucavanje moje natalne karte, razumijevanje i objasnjavanje mojih mogucnosti i potencijala i na tome ti se ne mogu nikako i nikad dovoljno zahvalit.
:-)

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Mon 20 Aug - 18:32

I ja isto....muzu je npr. Upravo onako trenutno kako je rekla a sasvim smo drugacije isplanirali....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Mon 20 Aug - 19:32

metilda wrote:
violator wrote:
metilda wrote:
violator wrote:
metilda wrote:san.. ali je osjećaj neizrecive sreće bio tako stvaran da me u budnom stanju nije napuštao još 7 dana .. :))


Lijepo. Vele neki da takva ekstaticna stanja znaju biti i popratna pojava komunikacije s duhovnim vodicima.. Tkogod ili stogod oni bili..

još nekoliko ekstatičnih stanja doživjela sam u Taboru dok je pater Zvjezdan bio živ.. nakon polaganja ruku pala sam u ekstazu i kad sam izašla iz nje imala sam neopisiv osjećaj raosti i smijala sam se do suza.. rekli su mi da je to duša sretna jer je u ekstazi vidjela da je spašena tj. da je u gradu

I sto se desavalo u takvom stanju? Jesi li bila svjesna okoline? Cega si bila svjesna?

zapravo su bile tri za vrijeme tri dana  boravka u Taboru.. za vrijeme prve nisam bila svjesna okoline.. za vrijeme druge sam udisala Duha Svetoga, za vrijeme treće sam proživjela umiranje .. i umrla..i vratila se... sva tri puta sam osjećala neizrecivu radost.. dobila sam i dar lokucije ali kad sam se vratila doma obiteljske obveze mi nisu omogućavale takav dubok duhovni život pa sam nakon godinu dana otišla kod patera Zvjezdana da moli nada mnom i da to prestane pa je i prestalo.. za mene kao prilično racionalnu osobu koja nije sklona misticizmu to je bilo malo previše.. sada sam zadovoljna ovim što imam...


Sto to znaci "udisati Duha Svetoga"? Sto se tada desava? :-)

Je li lokucija, zapravo, clairaudience? Npr. kod mene se rijetko cuju glasovi, ali muzika da.. Obicno je izrazajna kad postanem pospana. Znam je cuti i nakon budjenja. To bi se moglo opisati kao dio hipnagogijskih halucinacija. Neki vele da je to tijek razvoja naseg "astralnog sluha". U potpuno svjesnom stanju nitko mi nije saputao, ali znalo se dogoditi da odjednom nakratko cujem vlastite misli kao da ih izgovara radijski spiker, :-)


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by night sky Mon 20 Aug - 21:05

Nice wrote:
night sky wrote:
violator wrote:Sto se astrologije tice, meni nikada nista ne pogode. Govorim o ovim opisima s kojekakvih web-stranica. Vjerujem da bi izrada natalne karte od strane kakvog profi-astrologa s dvosatnim tumacenjem donijelo nekakve podudarnosti.


Kada bih si sama birala opis pojedinog znaka koji bi mi najbolje odgovarao, bila bi to Skorpija, sto prema jyotishu i jesam.




da ithildin, potrebno je najmanje dva sata utrošiti da bi se dobro poručila natalna karta ali u tom slučaju onaj tko želi znati što mu zvijezde poručuju ne pobjegne glavom bez obzira, promijeni nik i posramljeno se vratio nakon nekoliko tjedana ispričavajući se kako je previše toga otkriveno, izloženo javnosti tj. tumaču natalne karte. osim toga, onaj tko utroši dva sata, najmanje, dobro bi to i naplatio, ne bi iz ljubavi prema astrologiji i dobrih namjera ništa besplatno radio.
drugo, astrologija nije gatanje, tko želi znati s kojim brojevima će dobiti na lotu nap., neka se obrati gatari, tarotu i sl. tehnikama proricanja. astrologija je, i uvijek će biti, MOGUĆNOST i najviše pomoć, savjet što i kako izbjeći, prema čemu krenuti, od čega prosperirati, što će odmoći, naštetiti, gdje se uspraviti.... ali ljudska priroda nije naklonjema realnosti, još manje mijenjati se, pa bježi u maštu, fantazije i zamišlja kako su čuda moguća.... a možda i jesu, no da je to uobičajno, svima ostvarivo, ovo bi bila jako sretna planeta.
.... ali ok, razumijem, vatra ima veliki ego, misli da je iznad svih i svega.... na svu sreću, duša zna najbolje, vuče je ono najvažnije za njen opstanak, ne nužno i razumljivo ostatku svijeta.... njena bit i smisao postojanja.... no, isto tako čovjek nije samo duša, ego je obično, i najčešće ruinira najviše.
mjesec u škorpionu voli čeprkati, istraživati, gurati nos svugdje, istinom se baviti  ali kad biva otkriven bježi jer ono što zovemo istinom, ono što najviše boli, ego podnijeti ne može....
i kao što rekoh jednom.... ego iz vatrenog strijelca nije uvijek od pomoći, a trebao bi biti, ali nije jer i sam nalazi uporište u imaginarnom poradi konjukcije sa neptunom. njegov ovoživotni zadatak je na ispravan način ovladati vlastitom voljom, kao i shvatiti namijenjenu mu ulogu.
i bez brige, čak i ako ne razimiješ o čemu govorim ima onih koji će znati.... i nije tako strašno, lav po pitanju ega ima puno veći problem.
Draga najtice, ako ti nesto znaci, ja ti vjerujem i jako sam ti zahvalna na vremenu, trudu, dobroj volji i znanju koje si ulozila u razgovore sa mnom, proucavanje moje natalne karte, razumijevanje i objasnjavanje mojih mogucnosti i potencijala i na tome ti se ne mogu nikako i nikad dovoljno zahvalit.
:-)



megi :).... tnx.... ali znaš da nikada nisam tome pridavala neku posebnu važnost, obično hvala je dovoljno....
i da je to kritika ili bilo što drugo od strane osoba koje se bave astrologijom, iako se tu niti ne radi samo o ast.već otkiva puno više o samim osobama, još bi i razumjela, a posebno da nas ovdje piše pedeset....
u stvari, malo sam i iznenađena vlastitom reakcijom.... inače se ne obazirem, u svom sam filmu i koga zanima, razumije.... ok, tko ne....sori.... ali vjerojatno poradi solarnog mjeseca u lavu malo buke i egomanijačkog ispada nije naodmet....
.... a i sada, nekako, i iz prve ruke, naslučujem kako je biti d.trump nap., haha.....


Last edited by night sky on Mon 20 Aug - 21:07; edited 1 time in total
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Mon 20 Aug - 21:06

violator wrote:
Sto to znaci "udisati Duha Svetoga"? Sto se tada desava? :-)

Je li lokucija, zapravo, clairaudience? Npr. kod mene se rijetko cuju glasovi, ali muzika da.. Obicno je izrazajna kad postanem pospana. Znam je cuti i nakon budjenja. To bi se moglo opisati kao dio hipnagogijskih halucinacija. Neki vele da je to tijek razvoja naseg "astralnog sluha". U potpuno svjesnom stanju nitko mi nije saputao, ali znalo se dogoditi da odjednom nakratko cujem vlastite misli kao da ih izgovara radijski spiker, :-)



malo mi je teško objasniti jer su naši meta-jezici različiti.. recimo, dok sam ja udisala Duha Svetoga većina prisutnih je padala u Duhu bez da se itko ozlijedio i uglavnom su smiješeći se nešto šaputali, mnogi su dobili dar govora.. ja sam osjetila da me Duh uzima u snažan zagrljaj i kako sam bila sasvim okružena Njime udisala sam Ga i osjećala kako kroz usta i nosnice ulazi u mene..
nakon toga nisam nikada čula šaputanja i glasove u glavi (to je mislim jedna vrsta psihičkih bolesti), nego u "srcu" rekla bih da je taj vodič kroz moju svijest i podsvijest dolazio iz dubine duše.. i sve je počelo (i završilo) na mom unutarnjem čišćenju koje je trajalo gotovo godinu dana.. najprije čišćenje mog obiteljskog stabla, pa zatim svega što se događalo prije mog rođenja, za vrijeme dok sam bila u utrobi, nakon rođenja, pa svaka riječ, misao, rečenica bila sakrivena u podsvijesti ili svijesti bivala je očišćena jer ju je taj nutarnji govor iznosio pred mene.. djetinjstvo, mladost, majčinstvo, odnosi s drugim ljudima, sve što sam pročitala, napisala - sve je to bilo očišćeno.. za neke je stvari trebalo po nekoliko tjedana, za neke i cijelo to vrijeme.. 
glazbu nisam "čula" ali sam osjećala neizrecivu potrebu za duhovnom glazbom koju bih ponekad počela pjevušiti.. sjećam se samo jednog trenutka kad sam počela pjevati naglas bez razmišljanja - bila sam na groblju i na grobu sam odjednom počela pjevati pjesmu "moja duša u tvome krilu počiva" što me je usrećilo jer mi je bio znak da su sve duše čija su tijela tu pokopana u Bogu..
kod mene se sve događalo u svjesnom stanju i zato nisam bila sposobna nastaviti s tim jer me je previše zaokupljalo a iskreno, bojala sam se da ću završiti kao svi mistici a ja se naprosto nisam osjećala dovoljno doraslom tome.. možda bi da sam imala malo više vjere danas bila mistik, ali ja sam zadovoljna ulogom obične kućanice sa svim svojim životnim križevima.. unutarnji glas otkrio mi je samu sebe u potpunom svjetlu.. možda mu je to i bio zadatak - da mi pokaže kako sam stavljena u prostor i vrijeme koje je najbolje za mene..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Mon 20 Aug - 21:29

Prihvacanje sebe,na koji god nacin,je tezak proces i tko god uspije velik je korak napravio....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by night sky Mon 20 Aug - 21:45

moxy :).... bit ce sve ok ;)....



....a glede teme.... i ne samo prihvatiti sebe vec i znati koji su ti dosezi, koliko mozes jer i sliti zelju koja nema osnova  takoder vodi u propast....
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Mon 20 Aug - 21:46

Moxy wrote:Prihvacanje sebe,na koji god nacin,je tezak proces i tko god uspije velik je korak napravio....

da, naravno..
evo još jedno objašnjenje za Violator nakon opisa mog doživljaja jer sam ja ipak katolkinja pa u mom meta jeziku - unutarnji vodič tj. unutarnji glas je bio Duh Sveti koji svakoga od nas poznaje bolje od nas samih.. poslao mi je duhovnika tj. ispovjednika malo prije nego sam otišla u Tabor .. s tim sam svećenikom provela sate i sate u razgovoru tj. ispovijedi.. hvala mu na strpljenju jer je moje čišćenje bilo jako teško.. kad Duh Sveti rasvijetli nutrinu čovjek shvati koliko je grešan, a najneupadljivijih a zapravo najtežih grijeha je oholost.. gotovo sve radimo iz oholosti, a otac oholosti je Sotona  koji svako čišćenje dodatno otežava jer tako gubi još jednu dušu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Mon 20 Aug - 21:59

Hvala night,hoce i ja vjerujem....bitno je da smo mi skupa i dobro...


Metilda svakom je dano na nacin na koji on razumije....i sve u svoje vrijeme.....ja sam kao mlada cura trazila duhovnost i pronasla,u mladih misionara u St,vise mi to,bar imam osjecaj,nije potrebno,razvijsm se na drugi nacin,spoznajem sebe rekla bih,oprastam,toleriram,radim na sebi....


Bitno je ne stagnirati rekla bih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by L'âme Mon 20 Aug - 22:01

night sky wrote:
Nice wrote:
night sky wrote:
violator wrote:Sto se astrologije tice, meni nikada nista ne pogode. Govorim o ovim opisima s kojekakvih web-stranica. Vjerujem da bi izrada natalne karte od strane kakvog profi-astrologa s dvosatnim tumacenjem donijelo nekakve podudarnosti.


Kada bih si sama birala opis pojedinog znaka koji bi mi najbolje odgovarao, bila bi to Skorpija, sto prema jyotishu i jesam.




da ithildin, potrebno je najmanje dva sata utrošiti da bi se dobro poručila natalna karta ali u tom slučaju onaj tko želi znati što mu zvijezde poručuju ne pobjegne glavom bez obzira, promijeni nik i posramljeno se vratio nakon nekoliko tjedana ispričavajući se kako je previše toga otkriveno, izloženo javnosti tj. tumaču natalne karte. osim toga, onaj tko utroši dva sata, najmanje, dobro bi to i naplatio, ne bi iz ljubavi prema astrologiji i dobrih namjera ništa besplatno radio.
drugo, astrologija nije gatanje, tko želi znati s kojim brojevima će dobiti na lotu nap., neka se obrati gatari, tarotu i sl. tehnikama proricanja. astrologija je, i uvijek će biti, MOGUĆNOST i najviše pomoć, savjet što i kako izbjeći, prema čemu krenuti, od čega prosperirati, što će odmoći, naštetiti, gdje se uspraviti.... ali ljudska priroda nije naklonjema realnosti, još manje mijenjati se, pa bježi u maštu, fantazije i zamišlja kako su čuda moguća.... a možda i jesu, no da je to uobičajno, svima ostvarivo, ovo bi bila jako sretna planeta.
.... ali ok, razumijem, vatra ima veliki ego, misli da je iznad svih i svega.... na svu sreću, duša zna najbolje, vuče je ono najvažnije za njen opstanak, ne nužno i razumljivo ostatku svijeta.... njena bit i smisao postojanja.... no, isto tako čovjek nije samo duša, ego je obično, i najčešće ruinira najviše.
mjesec u škorpionu voli čeprkati, istraživati, gurati nos svugdje, istinom se baviti  ali kad biva otkriven bježi jer ono što zovemo istinom, ono što najviše boli, ego podnijeti ne može....
i kao što rekoh jednom.... ego iz vatrenog strijelca nije uvijek od pomoći, a trebao bi biti, ali nije jer i sam nalazi uporište u imaginarnom poradi konjukcije sa neptunom. njegov ovoživotni zadatak je na ispravan način ovladati vlastitom voljom, kao i shvatiti namijenjenu mu ulogu.
i bez brige, čak i ako ne razimiješ o čemu govorim ima onih koji će znati.... i nije tako strašno, lav po pitanju ega ima puno veći problem.
Draga najtice, ako ti nesto znaci, ja ti vjerujem i jako sam ti zahvalna na vremenu, trudu, dobroj volji i znanju koje si ulozila u razgovore sa mnom, proucavanje moje natalne karte, razumijevanje i objasnjavanje mojih mogucnosti i potencijala i na tome ti se ne mogu nikako i nikad dovoljno zahvalit.
:-)



megi :).... tnx.... ali znaš da nikada nisam tome pridavala neku posebnu važnost, obično hvala je dovoljno....
i da je to kritika ili bilo što drugo od strane osoba koje se bave astrologijom, iako se tu niti ne radi samo o ast.već otkiva puno više o samim osobama, još bi i razumjela, a posebno da nas ovdje piše pedeset....
u stvari, malo sam i iznenađena vlastitom reakcijom.... inače se ne obazirem, u svom sam filmu i koga zanima, razumije.... ok, tko ne....sori.... ali vjerojatno poradi solarnog mjeseca u lavu malo buke i egomanijačkog ispada nije naodmet....
.... a i sada, nekako, i iz prve ruke, naslučujem kako je biti d.trump nap., haha.....
Da, i ja izbrojim do 5 prije reakcije zadnjih tjedana :-D 
[size=35]Inace, nisam ni ja obicno pateticna, zvuci laskanje, ali sam imala potrebu napisat...ah, taj teatralni Lav :-)) 
[/size]
Haha, Trump..ima slicnosti :-P

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Tue 21 Aug - 11:45

Moxy wrote:Hvala night,hoce i ja vjerujem....bitno je da smo mi skupa i dobro...


Metilda svakom je dano na nacin na koji on razumije....i sve u svoje vrijeme.....ja sam kao mlada cura trazila duhovnost i pronasla,u mladih misionara u St,vise mi to,bar imam osjecaj,nije potrebno,razvijsm se na drugi nacin,spoznajem sebe rekla bih,oprastam,toleriram,radim na sebi....


Bitno je ne stagnirati rekla bih

koji put duhovnosti sad slijediš? :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Tue 21 Aug - 12:18

Svoj....savjest plus ljubav....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Wed 22 Aug - 21:49

Hvala, Metka, na prepricanom iskustvu.

Zanimljivo mi je ovo "ciscenje" energetskih petlji prethodnih generacija. :-)


A Sotona. Hm. Na kraju price, jedino cudoviste smo mi sami. Iako je zgodno uvijek imati izliku. Bilo da je rijec o Rogatom ili naprosto prividnom gibanju planeta nebeskim svodom.


Medjutim, fakat zanimljivo iskustvo. Osvrnem se opsirnije sljedecih dana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Thu 23 Aug - 0:32

violator wrote:Hvala, Metka, na prepricanom iskustvu.

Zanimljivo mi je ovo "ciscenje" energetskih petlji prethodnih generacija. :-)


A Sotona. Hm. Na kraju price, jedino cudoviste smo mi sami. Iako je zgodno uvijek imati izliku. Bilo da je rijec o Rogatom ili naprosto prividnom gibanju planeta nebeskim svodom.


Medjutim, fakat zanimljivo iskustvo. Osvrnem se opsirnije sljedecih dana.
rado sam ga ispričala jer je to moje iskustvo koje smatram jako dragocjenim i vrijednim za podijeliti među svim ostalim iskustvima..
da, neki autori ne pridaju veliku pozornost čišćenju obiteljskog stabla, ali također sam pročitala da kao što nasljeđujemo fizičke osobine tako nasljeđujemo  i duhovne pa je tu obiteljsko duhovno naslijeđe jako važno.. ja sam svoje očistila onako kako mi ga je Duh Sveti rasvjetljivao..
trebala bih još napomenuti da se unutarnji glas Duha Svetoga ne "čuje" kao kad mislimo, riječ po riječ, on sijevne kroz dušu poput svjetla i u tom svjetlu sve "čujemo" a kasnije svjesno razmišljamo i čistimo.. Duh Sveti je putokaz..
što se tiče Sotone ispričala bih ti kako je njegov nastanak opisao Ignacio Loyola.. prošla sam Loyoline duhovne vježbe pa mi je to ostalo u sjećanju posebno zato jer   je Augustin u svojim Ispovijestima napisao da je pokušao sići u dubinu zla i otkriti mu porijeklo ali da nije uspio.. Loyola je imao mistično viđenje koje je meni bilo jako blisko i razumljivo.. sjećaš se da sam spomenula kako mistici imaju viđenja koja na neki način nadopunjuju Objavu?.. nismo dužni vjerovati u njih ali ponekad razjasne nejasnoće..
ako te zanima možemo prijeći na temu Katolicizam da ovdje ne kvarimo nightičinu temu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Thu 23 Aug - 15:28

Pa slobodno pisi gdje se ugodnije osjecas, iako ovo nije njena tema, a i sam je pdf zamisljen ne samo za astrologiju, vec i za mistiku, da se tako izrazim...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Thu 23 Aug - 18:09

violator wrote:


A Sotona. Hm. Na kraju price, jedino cudoviste smo mi sami. Iako je zgodno uvijek imati izliku.

Jednom davno stari Cherokee je svojem unuku ispričao poučnu priču:
"Unutar svakog čovjeka vodi se bitka, poput borbe između dva vuka…Jedan vuk predstavlja zlo – bijes, zavist, ljubomoru, pohlepu, aroganciju, samosažaljenje, krivnju, grijeh, srdžbu, inferiornost, laž, lažni ponos... Drugi vuk predstavlja dobro – radost, mir, ljubav, nadu, vedrinu, poniznost, ljubaznost, srdačnost, darežljivost, istinu, suosjećanje, vjeru…
Mali Indijanac se nakratko zamisli te ga zapita: Koji vuk na kraju pobijedi?
Stari Cherokee mu na to odgovori: POBJEĐUJE ONAJ KOJEG HRANIŠ!




svaka religija ima sličnu priču o dobru i zlu. Isus je rekao da ništa zlo ne dolazi izvana nego iz nas, iznutra.
čemu onda priča o Sotoni? Moram je pronaći, malo sam zaboravila detalje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Thu 23 Aug - 19:02

kršćanska priča o dobru i zlu u čovjeku počinje s pričom o pobuni lucifera i s pričom o istočnom grijehu..
mi smo istočnim grijehom dobili sposobnost razlikovanja dobra i zla i iz nevinosti dobra ušli u surovu bitku vukova u nama...
to je duhovno nasljeđe od naših praroditelja adama i eve
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Fri 24 Aug - 16:50

nisam sigurna hoće li te priča zanimati pa ću staviti 4 stranice iz knjige na temu Katolicizam :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Sun 26 Aug - 11:24

metilda wrote:nisam sigurna hoće li te priča zanimati pa ću staviti 4 stranice iz knjige na temu Katolicizam :)


Samo ti daj.. :)

Ali price su mi poznate.


Mali osvrt. Ne vjerujem u dobro i zlo kao nesto objektivno egzistirajuce. Nesto izvan nasem uma.. Bog i vrag tek su arhetipski prikazi covjekove teznje za znanjem i mudroscu. Tako to vidim. Vezano uz Lucifera.. Jesi li cula za luciferijanizam? Ne mijesati sa sotonizmom. :-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Sun 26 Aug - 15:41

violator wrote:
metilda wrote:nisam sigurna hoće li te priča zanimati pa ću staviti 4 stranice iz knjige na temu Katolicizam :)


Samo ti daj.. :)

Ali price su mi poznate.


Mali osvrt. Ne vjerujem u dobro i zlo kao nesto objektivno egzistirajuce. Nesto izvan nasem uma.. Bog i vrag tek su arhetipski prikazi covjekove teznje za znanjem i mudroscu. Tako to vidim. Vezano uz Lucifera.. Jesi li cula za luciferijanizam? Ne mijesati sa sotonizmom. :-)

hm da, nisam sigurna jesi li pročitala tekst jer on i govori o arhetipskim prikazima čovjekove borbe sa dobrom i zlom.. recimo, sjećam se   tvoje ogorčenosti kad su ubili onog dobrog dečka u Rijeci.. sigurno si tada postavila pitanje otkud toliko zlo u čovjeku da može nekome tako dobrome učiniti tako nešto..
nisam čitala ništa o luciferijanizmu a mislim da i neću.. jako sam umorna, svaku knjigu počnem i ostavim na desetoj stranici..
najvažnije od svega je biti mirne savjesti a ja to jesam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Guest Sun 26 Aug - 17:16

metilda wrote:
violator wrote:
metilda wrote:nisam sigurna hoće li te priča zanimati pa ću staviti 4 stranice iz knjige na temu Katolicizam :)


Samo ti daj.. :)

Ali price su mi poznate.


Mali osvrt. Ne vjerujem u dobro i zlo kao nesto objektivno egzistirajuce. Nesto izvan nasem uma.. Bog i vrag tek su arhetipski prikazi covjekove teznje za znanjem i mudroscu. Tako to vidim. Vezano uz Lucifera.. Jesi li cula za luciferijanizam? Ne mijesati sa sotonizmom. :-)

hm da, nisam sigurna jesi li pročitala tekst jer on i govori o arhetipskim prikazima čovjekove borbe sa dobrom i zlom.. recimo, sjećam se   tvoje ogorčenosti kad su ubili onog dobrog dečka u Rijeci.. sigurno si tada postavila pitanje otkud toliko zlo u čovjeku da može nekome tako dobrome učiniti tako nešto..
nisam čitala ništa o luciferijanizmu a mislim da i neću.. jako sam umorna, svaku knjigu počnem i ostavim na desetoj stranici..
najvažnije od svega je biti mirne savjesti a ja to jesam...


A vec si ondje objavila? Ne, nisam jos procitala. Mislila sam na dvije spomenute price upravo ovdje.


Uglavnom, za mene je Lucifer vise prometejski lik. Svjetlonosac. Pobuniti se protiv Boga Starog zavjeta (osvajaca, masovnog ubojicu, ugnjetavaca itd. - Jahve), zapravo, jedini je moralno ispravni cin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

koji je vas horoskopski znak ? - Page 9 Empty Re: koji je vas horoskopski znak ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum