ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kozmetički pribor

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kozmetički pribor Empty Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 18:16

Kistovi, spužvice, aplikatori, rašpice, četkice... sve što spada u kozmetički pribor.  :raspa


Koje kistove za make up koristite? Imate li neke brendove koje posebno volite?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 19:11

Ja ne kužim opcinjenost RT kistovima....imam ih,i samo su malo mekši od ovih jeftinih... scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 19:12

Na Ebay se mogu naci dobri i jeftini...ima li. tko link?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by medication 23/8/2014, 19:20

Koristim samo za rumenilo, puder u prahu stavljam onom čupavom spužvicom.
Inače, ovaj kist mi je bezveze, raspada se, a nov je. Pa bi molila preporuku za neki koji je dobar, a ne preskup. I link za naručivanje, po mogućnosti s e baya :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 20:07

Kako se volim igrati sjenilima, najveći broj kistova koje imam su upravo za oči, različitih brendova.

Za nanošenje sjenila preko cijelog kapka najviše koristim Sephorin all over shadow kist koji je ogroman ili L.A. colors koji je užasno jeftin bio kad sam ga uzimala, a skroz je okej. Za nadograđivanje sjenila koristim neki od ecotools, MACov 239 love ili neki od zilijun sephorinih. Za blendanje imam 3; Sigmin E-35 koji mi je odličan, mekan i baš fino ublendava, L.A. Colors koji je okej, iako mu stalno otpada glava kista od drške  :^0 (jebiga, za desetak kuna nisam ni očekivala neku kvalitetu) i essenceov za blendanje koji je za svojih 15-ak kunića više nego korektan (malo je grublji i linja se pri pranju, ali blenda zadovoljavajuće).

Kako najčešće koristim puder u kamenu, nanosim ga sa spužvicom. Nekako mi je najpraktičnije. Tekući puder ili cc kremu najčešće razmazujem prstima.  :shy Imam nekakav foundation brush Alicia da Silva s kojim nisam baš zadovoljna, vide se potezi kistom pa radije sve to fino prstima izblendam.

Za rumenilo mi je najbolji nekakav jeftinjara no-name kist koji sam kupila prije 6-7 godina za kakvih desetak kuna s neke stranice koja više i ne postoji.  :D MUA kist za rumenilo/puder u prahu mi nije baš nešto, ali njihova bockalica za kremasti puder mi je sasvim korektna.

RT sam pokušala naručiti prije mjesec-dva, ali nešto me njihova stranica zezala kod plaćanja pa sam odustala.
Dok je Sephora bila u Zagrebu, najviše kistova sam baš kod njih kupovala. Baš mi nedostaju.  dramaqueen
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by medication 23/8/2014, 20:13

Uopće ne znam kako bi koristila foundation brush.
Također ne znam nanosit sjenilo kistom. Onim spužvastim nikako, ali kakvi su oni baš kistići za sjenilo?

na ove mislim

Kozmetički pribor 7603949446_f26e9dd8f3

Kako se šminkaš s njima, jel ti se osipa sjenilo po licu?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 20:14

Ja mogupreporučiti IQ kistove od Bipe...koštaju par eura a dobri su i jako lijepo izgledaju...dlaka im je dobre kvalitete i ne linja se...;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 20:17

Med,ja lakše nanosim foundation kistom za rumenilo,onim većim...kružnim pokretima ga lagano nanosim,ne pritiskati jako...foundation brush ja koristim za concealer a za tekući mi on ostavlja crte...na kursu za beauty savjetnika mi je ova pokazala nanošenje tim većim za rumenilo i zbilja je lakše...kružni i dužni pokreti...probaj...;)

Meni bi trebalo podučavanje iz blendanja....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by medication 23/8/2014, 20:18

moram izać, al sve ću vas ispitat kad se vratim  :^0
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 20:22

medication wrote:Uopće ne znam kako bi koristila foundation brush.
Također ne znam nanosit sjenilo kistom. Onim spužvastim nikako, ali kakvi su oni baš kistići za sjenilo?

na ove mislim

Kozmetički pribor 7603949446_f26e9dd8f3

Kako se šminkaš s njima, jel ti se osipa sjenilo po licu?

Za sjenila uvijek koristim kistove, spužvasti aplikatori su mi očajni.
Prije sjenila stavim obavezno primer tako da mi se ništa ne osipa, čak ni pigmenti.

Nakon primera, prvo nanesem nekakvo bazno sjenilo preko cijelog kapka, zatim polako gradim boju (onaj MACov je dušu dao za to) i sve dobro ublendavam kružnim pokretima.

Za samo nanošenje sjenila mi nekako i nije toliko bitno da je kist superkvalitetan, sve je u dobrom blendanju. Radije bih uložila u jedan odličan blendajući kist, a za samo nanošenje sjenila super su i ecotools koje imaš u Kozmu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 20:23

Zagy wrote:Ja mogupreporučiti IQ kistove od Bipe...koštaju par eura a dobri su i jako lijepo izgledaju...dlaka im je dobre kvalitete i ne linja se...;)

Joj, uvijek ih gledam i nikako da uzmem... budem isprobala!  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 20:24

S dobrim kistom i dobrim sjenilo nema rasipanja....

Veg znaš sta mi je problem...? Blendanje prijelaza na kapku...crta mi bude gruba... I bockalicu ne znam koristit al nikako...sigurno i je tehnika pogrešna....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 20:29

Zagy wrote:S dobrim kistom i dobrim sjenilo nema rasipanja....

Veg znaš sta mi je problem...? Blendanje prijelaza na kapku...crta mi bude gruba... I bockalicu ne znam koristit al nikako...sigurno i je tehnika pogrešna....:D


Koji kist koristiš za blendanje?
Možda prenaglo gradiš boju ili staviš previše...  scratch  i daj si vremena tijekom blendanja, meni je najlakše kombinacijom kružnih i lijevo-desno pokreta... Kad stavljam sjenilo najčešće imam nekoliko nijanski koje polako gradiram i potamnjujem prema vanjskim rubovima

Joj, s bockalicom kad sam prvi put stavljala rumenilo, izgledala sam k'o klaun. Samo vježbat, nema druge :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 20:53

RT za blendanje...ne znam gdje griješim...ako ikad budem mogla platit cu si visagistin kurs...:D

Imam visok kapak...i to mi je problem...ne znam gdje granicu da postavim...a to kružni blendanje ne poznam...samo horizontalno...Morat cu pogledat koji tutorial...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 21:07

Čini se ok?
http://m.ebay.com/itm/221415409532?nav=SEARCH


Sestra ima takav,samo 13 komada,i bome odlično služe,nisam im našla mane... :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 21:18

wow, to je fakat jeftino!  :O  :trlja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 23/8/2014, 22:03

:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 24/8/2014, 00:42

Jel to za uklanjanje mrtvackih pjega ^^  ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Guest 24/8/2014, 01:20

:^0 Nope... staračkih.  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by medication 24/8/2014, 08:58

E, kako podlogu nanosite kistom? Imam dojma da bi mi se sve zblatilo na licu

Ja je utapkam prstima, pa onom spužvicom...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

Kozmetički pribor Empty Re: Kozmetički pribor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum