ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by jastreb Sun 10 Apr - 13:42

Ispovijest: 'Nije me zaposlio jer je bio uvjeren da sam Rom...' Prethodno smo sve dogovorili telefonom. Otišao sam na Krk, ali čim me vidio, nije me ni pozdravio nego se okomio na mene: ‘Zašto mi nisi rekao da si cigo?’, rekao je Ivica Sedić 15596 prikaza foto: Zeljko Hladika/24sata 218 komentara Autori: Iva Milotić , Meri Tomljanović Petak, 08.04.2016. u 17:00 Prethodno smo sve dogovorili telefonom. Otišao sam na Krk, ali čim me vidio, nije me ni pozdravio nego se okomio na mene: ‘Zašto mi nisi rekao da si cigo?’, rekao je Ivica Sedić (21). Još je razočaran i povrijeđen zbog načina na koji je s njim postupio gazda restorana kod kojeg je trebao raditi od travnja do listopada. Ivica, koji je iz Hrvatske Kostajnice, završio je školu za kuhara u Zagrebu. Sa stalnim poslom još nije imao sreće, ali s nalaženjem sezonskih nikad nije imao problema. Već tri godine zaredom ljeto koristi za rad na nekom od naših otoka. Tako je radio na Zrću na Pagu, u Malinskoj na Krku te u Malom Lošinju. Uglavnom je pekao roštilje i taj je posao, kako tvrdi, usavršio. - To sam rekao i gazdi firme Sportmar u Njivicama na Krku dok smo razgovarali preko telefona. Pohvalio sam se svojim radom u fast foodu, na raznim roštiljima, a spomenuo sam i da mi je jedan gazda bio dozvolio da mu sam vodim cijelu kuhinju. Odgovorio mi je da sam kod njega sigurno dobio posao i neka samo dođem. Odmah sam spakirao kofere - rekao je Ivica. U srijedu ga je gazda Sportmara dočekao na autobusnoj postaji u Njivicama, no susret nije dobro protekao. Gazdi se tamnoputi momak, crne kose i smeđih očiju nikako nije svidio. - Bio sam u šoku i prvo sam samo gledao u njega. Nisam mogao vjerovati što me pita. Objasnio sam mu da nisam Rom nego samo imam tamniju put. S druge strane, bilo mi je glupo opravdavati se i odgovarati na takvo pitanje. Ponudio mi je da prespavam kod njega, što sam prihvatio jer nisam imao izbora. Na kraju sam upoznao njegovog brata, koji također nije htio da radim kod njih. Osjećao sam se stvarno jadno, ali nisam se svađao, bio sam pristojan i samo čekao da sve ovo prođe - rekao je utučeni mladić. Dodao je da si je prvo morao počistiti baraku u koju su ga smjestili jer nije bila očišćena još od prošle godine, kako mu je rekao nesuđeni gazda. Navečer su mu je donio pola pizze koja je ostala njegovu sinu. Ponosni Ivica ju nije pojeo. Gazda Sportmara ujutro ga je odveo na autobusni kolodvor i platio mu je 1000 kuna za troškove uzaludnog dolaska. - Na kraju me pozdravio riječima: Žao mi je što si prošao sav taj put uzalud. Da imamo kuhinju zatvorenog tipa u kojoj te nitko ne vidi, zaposlili bismo te. Ovako, bojimo se što će ljudi reći - rekao nam je razočarani Ivica koji će sad tražiti drugi posao. Nisam ga zaposlio jer mislim da je smotan i nježan kao curica Nisam mu rekao da je Rom. Prošle sezone sam zapošljavao djelatnike iz Srbije i iz Albanije, kao što ću i ove, tvrdi bivši sportaš Predrag Mihaljević, vlasnik Sportmara. Dodao je da je problem bio u tome što mu se Ivica učinio smotanim “kao curica”, a on je htio okretnog radnika. 

Pročitajte više na: http://www.24sata.hr/news/ispovijest-nije-me-zaposlio-jer-je-bio-uvjeren-da-sam-rom-468677 - 24sata.hr
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by jastreb Sun 10 Apr - 13:42

Idiot.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by Leviathan2 Sun 10 Apr - 13:45

e jebote vijest Suspect

_________________
Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by n_razbojnik Sun 10 Apr - 13:46

au sa'će ga liberalni posjetitelji izbjegavati u širokom luku...treba mu kraj lokala stavit neki znak upozorenja, pazi rasist ili nešto, da se ne zajebemo mi antifašisti pa uđemo

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by Guest Sun 10 Apr - 13:53

jastreb wrote:Idiot.
To je neki tvoj, srbin i albanac može, Hrvat ne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by mutava baštarda Sun 10 Apr - 13:56

Ako si rom, što onda živiš ko cigo...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by jastreb Sun 10 Apr - 13:57

tre911 wrote:
jastreb wrote:Idiot.
To je neki tvoj, srbin i albanac može, Hrvat ne
Hrvat je. Srbin mu je radio lani,istina,ali čovjek koji ovdje živi preko 30 g. I nije iz Srbije nego iz Bosne.

Nije mi poznato da su kod istoga radili radnici iz Albanije.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by Ucka Sun 10 Apr - 14:41

jastreb wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:Idiot.
To je neki tvoj, srbin i albanac može, Hrvat ne
Hrvat je. Srbin mu je radio lani,istina,ali čovjek koji ovdje živi preko 30 g. I nije iz Srbije nego iz Bosne.

Nije mi poznato da su kod istoga radili radnici iz Albanije.

 Obicno sam znao otic na rostilj kod njega, ali sada necu i jos cu ga poslat u kurac kad budem na kupanju u Njivicama.
Ucka
Ucka

Male
Posts : 588
2016-02-15


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by n_razbojnik Sun 10 Apr - 15:40

Ucka wrote:
jastreb wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:Idiot.
To je neki tvoj, srbin i albanac može, Hrvat ne
Hrvat je. Srbin mu je radio lani,istina,ali čovjek koji ovdje živi preko 30 g. I nije iz Srbije nego iz Bosne.

Nije mi poznato da su kod istoga radili radnici iz Albanije.

 Obicno sam znao otic na rostilj kod njega, ali sada necu i jos cu ga poslat u kurac kad budem na kupanju u Njivicama.
Eto, odsad samo politički korektni restorani, koliko li je još ovakvijeh šefova a neznamo...brrr

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11419
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by Guest Sun 10 Apr - 15:44

malo je crn i ima guste obrve ali ne liči baš na cigu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by Guest Sun 10 Apr - 15:46

ROM-READ ONLY MEMORY...kako ziggo moze biti rom..??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by kaya Sun 10 Apr - 17:19

Ja bi prije rekla da je iz Srbije.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by Guest Sun 10 Apr - 21:56

jastreb wrote:Idiot.

Zašto....jadni Cigo.  :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by mutava baštarda Sun 10 Apr - 22:12

cigići su izmislili triatlon... dođu na more, malo plivaju, trčkaraju okolo i na ukradenoj bicikli dođu kući...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by dzango Sun 10 Apr - 22:18

Hrvat, Cigan, kakve veze ima. Isto ti je to.

_________________
Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by Guest Mon 11 Apr - 0:04

dzango wrote:Hrvat, Cigan, kakve veze ima. Isto ti je to.
reče pravoslavni turčin i ostade živ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by Guest Mon 11 Apr - 10:49

Bedastoće. Za peć roštilj nemre tamnoputi lik, ali zato im u Vladu može svaki otpad. Fakat je more bistrije od naroda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom Empty Re: Nije me zaposlio jer je mislio da sam Rom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum